Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neda Apartmány

Devčić Draga 25, 53289 Lukovo Šugarje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v obci Lukovo Šugarje. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neda

Letisko Zadar, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 76 km. V blízkom okolí sa hostia môžu venovať cyklistike. V ubytovacích jednotkách s parketovými podlahami je k dispozícii priestor na posedenie s TV, kompletne vybavená kuchyňa s jedálenským priestorom a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v obci Lukovo Šugarje.

Vybavenie ubytovania Apartments Neda

 • Na pláži
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Lukovo Šugarje

Authentic Seaside House

10

Authentic Seaside House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Authentic Seaside House. Ubytovanie Authentic Seaside House sa nachádza v meste Lukove Šugarje a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Authentic Seaside House sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 286 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lukovo Villas

9,9

Lukovo Villas

Ubytovanie (Vily) Lukovo Villas. Situated in Lukovo Šugarje, 46 km from Novalja, Lukovo Villas features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Lukovo Villas sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday Home Rudelic

9,8

Holiday Home Rudelic

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Rudelic. Dovolenkový dom Rudelić sa nachádza v letovisku Lukovo Šugarje a ponúka súkromnú pláž a ubytovanie v klimatizovaných izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením... Ubytovanie Holiday Home Rudelic sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dalibor

9,6

Apartments Dalibor

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalibor. Apartmány Dalibor sa nachádzajú v letovisku Lukovo Šugarje, 36 km od Zadaru a 28 km od Novalje. Ubytovanie Apartments Dalibor sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,4

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija so záhradou sa nachádzajú v obci Lukovo Šugarje. Zadar je vzdialený 72 km. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Matilda

9,3

House Matilda

Ubytovanie (Penzión) House Matilda. Facing the beachfront, House Matilda offers 4-star accommodation in Lukovo Šugarje and has a garden, private beach area and water sports facilities. Ubytovanie House Matilda sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Toma

9,2

Apartments Toma

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Toma. Ubytovanie Apartments Toma sa nachádza v obci Lukovo Šugarje a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Toma sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Shell

9,1

Apartments Shell

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Shell. Apartmány Shell sa nachádzajú v obci Lukovo Šugarje v Licko-senjskej župe, 36 km od mesta Zadar. Ponúkajú vám gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartments Shell sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Taša

8,4

Apartments Taša

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Taša. Ubytovacie zariadenie Apartments Taša sa nachádza v obci Lukovo Šugarje a ponúka ubytovanie s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a neplateným súkromným... Ubytovanie Apartments Taša sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Irmica

8,3

Apartments Irmica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Irmica. Apartmány Irmica sa nachádzajú v letovisku Lukovo Šugarje v Licko-senjskej župe. Počas pobytu môžete zdarma využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Irmica sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jase

7,7

Apartments Jase

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jase. Apartmány Jase sa nachádzajú v obci Lukovo Šugarje, 33 km od mesta Zadar. Ponúkajú záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Jase sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Lukovo Sugarje 17118

Apartment in Lukovo Sugarje 17118

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Lukovo Sugarje 17118. Situated in Doseni in the Lika-Senj County region, Apartment in Lukovo Sugarje 17118 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Lukovo Sugarje 17118 sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ella

Ella

Ubytovanie (Apartmán) Ella. Located in Lukovo Šugarje, Ella provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Ella sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Toto

Toto

Ubytovanie (Apartmán) Toto. Boasting a garden and a terrace, Toto features accommodation in Lukovo Šugarje with free WiFi and sea views. Ubytovanie Toto sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lukovo Sugarje Bencic II

Apartment Lukovo Sugarje Bencic II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lukovo Sugarje Bencic II. Apartment Lukovo Sugarje Bencic II is situated in Lukovo Šugarje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Lukovo Sugarje Bencic II sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lukovo Sugarje Bencic

Apartment Lukovo Sugarje Bencic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lukovo Sugarje Bencic. Apartment Lukovo Sugarje Bencic is located in Lukovo Šugarje. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Lukovo Sugarje Bencic sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 226 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje. One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje is set in Lukovo Šugarje. The property is 48 km from Novalja and free private parking is offered. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje. One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje is set in Lukovo Šugarje and offers barbecue facilities. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Lukovo Sugarje 26857

Apartment in Lukovo Sugarje 26857

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Lukovo Sugarje 26857. Located in Lukovo Šugarje in the Lika-Senj County region, Apartment in Lukovo Sugarje 26857 features a balcony. Ubytovanie Apartment in Lukovo Sugarje 26857 sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Baric Draga

One-Bedroom Apartment in Baric Draga

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Baric Draga. One-Bedroom Apartment in Baric Draga is situated in Barić Draga and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Baric Draga sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Three-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje. Three-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje is situated in Lukovo Šugarje. The property has sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje. Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje is located in Lukovo Šugarje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 266 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Two-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje. Set in Lukovo Šugarje in the Lika-Senj County region, Two-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside stone house

Seaside stone house

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside stone house. Featuring private pool, Seaside stone house is located on the beachfront in Lukovo Šugarje. Ubytovanie Seaside stone house sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Lukovo Sugarje 27036

Apartment in Lukovo Sugarje 27036

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Lukovo Sugarje 27036. Apartment in Lukovo Sugarje 27036 is set in Lukovo Šugarje. Ubytovanie Apartment in Lukovo Sugarje 27036 sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Domagoj

Apartments Domagoj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Domagoj. Located in Lukovo Šugarje, 47 km from Novalja, Apartments Domagoj provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Domagoj sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mar Šarići

Villa Mar Šarići

Ubytovanie (Vila) Villa Mar Šarići. Villa Mar Šarići is set in Lukovo Šugarje and offers a garden. The air-conditioned accommodation is 46 km from Novalja. Ubytovanie Villa Mar Šarići sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 689 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Lukovo Sugarje

Studio Apartment in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Lukovo Sugarje. Studio Apartment in Lukovo Sugarje is situated in Lukovo Šugarje. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Studio Apartment in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Holiday home Lukovo Sugarje Croatia

Holiday home Lukovo Sugarje Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Lukovo Sugarje Croatia. Holiday home Lukovo Sugarje Croatia is located in Lukovo Šugarje and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Lukovo Sugarje Croatia sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Maretta

Holiday House Maretta

Ubytovanie (Apartmán) Holiday House Maretta. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday House Maretta is set in Lukovo Šugarje. Ubytovanie Holiday House Maretta sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tomo

Apartments Tomo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tomo. Apartmány Tomo so záhradou sa nachádzajú v obci Lukovo Šugarje, 33 km od mesta Zadar. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Tomo sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Two-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje. Two-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje is set in Lukovo Šugarje and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Amazing home in Lukovo Sugarje with 3 Bedrooms

Amazing home in Lukovo Sugarje with 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Lukovo Sugarje with 3 Bedrooms. Amazing home in Lukovo Sugarje with 3 Bedrooms is set in Lukovo Šugarje. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Ubytovanie Amazing home in Lukovo Sugarje with 3 Bedrooms sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 280 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning home in Lukovo Sugarje with 4 Bedrooms

Stunning home in Lukovo Sugarje with 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Stunning home in Lukovo Sugarje with 4 Bedrooms. Featuring barbecue facilities, Stunning home in Lukovo Sugarje with 4 Bedrooms offers accommodation in Lukovo Šugarje with free WiFi and sea views. Ubytovanie Stunning home in Lukovo Sugarje with 4 Bedrooms sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 606 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Five-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje. Five-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje is located in Lukovo Šugarje. This property offers access to ping-pong, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Lukovo Sugarje sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 446 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Maretta

Holiday House Maretta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Maretta. Set in Lukovo Šugarje in the Lika-Senj County region, Holiday House Maretta has a garden. This holiday home offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Holiday House Maretta sa nachádza v meste Lukovo Šugarje (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 466 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)