Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nedjeljko Apartmány

53296 Zubovići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nedjeljko. Set in Zubovići in the Pag Island region and Zubovići Beach reachable within 350 metres, Apartments Nedjeljko offers accommodation with free WiFi, BBQ... Ubytovanie Apartments Nedjeljko sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nedjeljko

Set in Zubovići in the Pag Island region and Zubovići Beach reachable within 350 metres, Apartments Nedjeljko offers accommodation with free WiFi, BBQ facilities, a garden and free private parking. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, TV and fully-equipped kitchen. A sun terrace is available for guests at the apartment to use. A fridge and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine. Orada Beach is less than 1 km from Apartments Nedjeljko.

Vybavenie ubytovania Apartments Nedjeljko

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Odvoz na letiskoza príplatok
 • Vyzdvihnutie z letiskaza príplatok
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kaplnka
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Zubovići

Apartments Ivana, Zubovici

9,9

Apartments Ivana, Zubovici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana, Zubovici. Situated in Zubovići in the Pag Island region and Zubovići Beach reachable within 150 metres, Apartments Ivana, Zubovici features accommodation with free... Ubytovanie Apartments Ivana, Zubovici sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nelany

9,9

Nelany

Ubytovanie (Apartmány) Nelany. Located in Zubovići in the Pag Island region, with Zubovići Beach and Orada Beach nearby, Nelany provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Nelany sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mia

9,9

Apartment Mia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mia. Boasting garden views, Apartment Mia provides accommodation with a patio and a kettle, around 1.4 km from Orada Beach. Ubytovanie Apartment Mia sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarina

9,8

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina sa nachádzajú v letovisku Zubovići. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou a záhradu. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Panorama

9,7

Holiday Home Panorama

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Panorama. Set in Zubovići, within 300 metres of Zubovići Beach and 1. Ubytovanie Holiday Home Panorama sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Luka

9,6

Apartmani Luka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Luka. Apartmani Luka sa nachádza v letovisku Zubovići, 50 km od Zadaru a 8 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartmani Luka sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Karla - Zubovići

9,3

Apartment Karla - Zubovići

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Karla - Zubovići. Boasting sea views, Apartment Karla - Zubovići offers accommodation with a balcony and a kettle, around a few steps from Zubovići Beach. Ubytovanie Apartment Karla - Zubovići sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivana

9,3

Apartments Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivana. Komplex Apartments Ivana je umiestnený v dedinke Vidalici na ostrove Pag. Ubytovanie Apartments Ivana sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Vidalici, Pag - 9393

9,3

Apartments with a parking space Vidalici, Pag - 9393

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Vidalici, Pag - 9393. Apartmán Vidalici 9393b ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Kustići, 6 km od Novalje. Ubytovanie Apartments with a parking space Vidalici, Pag - 9393 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4130

9,2

Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4130

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4130. Set in Zubovići in the Pag Island region, with Zubovići Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4130 offers accommodation with... Ubytovanie Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4130 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zakarija

9,2

Apartments Zakarija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zakarija. Ubytovacie zariadenie Apartments Zakarija sa nachádza v letovisku Novalja na ostrove Pag 500 metrov od pláže Zubovići. Ubytovanie Apartments Zakarija sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dražica 4

9,1

Apartments Dražica 4

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dražica 4. Apartmány Dražica 4 sa nachádzajú v obci Zubovići a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Dražica 4 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ružica

9

Apartment Ružica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ružica. Apartmán Ružica sa nachádza v obci Zubovići. Ponúka záhradu a gril. Zadar je vzdialený 50 km. Ubytovanie Apartment Ružica sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

B&B Atlantis Pag

9

B&B Atlantis Pag

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Atlantis Pag. Ubytovanie typu bed and breakfast B&B Atlantis Pag sa nachádza len pár krokov od pláže Zubovići a ponúka ubytovanie, reštauráciu, bar, spoločenskú... Ubytovanie B&B Atlantis Pag sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Kustici, Pag - 6288

8,5

Rooms by the sea Kustici, Pag - 6288

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Kustici, Pag - 6288. Štvorlôžková izba Kustići 6288b sa nachádza v obci Kustići, 7 km od Novalje a 39 km od mestečka Mali Lošinj. Ubytovanie Rooms by the sea Kustici, Pag - 6288 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a swimming pool Zubovici, Pag - 9365

8,5

Apartments with a swimming pool Zubovici, Pag - 9365

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a swimming pool Zubovici, Pag - 9365. Ubytovanie Apartments with a swimming pool Zubovici (Pag) - 9365 sa nachádza v meste Zubovići. Ubytovanie Apartments with a swimming pool Zubovici, Pag - 9365 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zubovici 4125d

8,2

Apartment Zubovici 4125d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zubovici 4125d. Situated in Zubovići and only 450 metres from Zubovići Beach, Apartment Zubovici 4125d features accommodation with sea views, free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Zubovici 4125d sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Rosa

8,1

Apartmani Rosa

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Rosa. Ubytovanie Apartmani Rosa sa nachádza v obci Zubovići a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a vstupom do záhrady. Ubytovanie Apartmani Rosa sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6423

8,1

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6423

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6423. Penzión Apartments with a parking space Metajna (Pag) - 6423 sa nachádza v obci Metajna, 1.8 km od pláže Beritnica. Hostia sa môžu potešiť výhľadom na... Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6423 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MARIJA

8

Apartmani MARIJA

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MARIJA. Ubytovanie Apartmani MARIJA sa nachádza v obci Zubovići. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani MARIJA sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6378

7,8

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6378

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Metajna, Pag - 6378. Rooms by the sea Metajna, Pag - 6378 is situated in Metajna, 1.3 km from Ručica Beach and 1.6 km from Orada Beach. Ubytovanie Rooms by the sea Metajna, Pag - 6378 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Put Zala XXI

7,8

Apartments Put Zala XXI

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Put Zala XXI. Apartmány Put Zala XXI sa nachádzajú v meste Zubovići, 50 km od Zadaru. Novalja je vzdialená 8 km. Ubytovanie Apartments Put Zala XXI sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4125

7,7

Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4125

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4125. Situated in Zubovići in the Pag Island region, with Zubovići Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4125 features... Ubytovanie Apartments by the sea Zubovici, Pag - 4125 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6465

7,6

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6465

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 6465. Situated in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Metajna, Pag - 6465 features accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 6465 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 208

7,6

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 208

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 208. Apartments with a parking space Metajna, Pag - 208 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Metajna, less than 1 km from Ručica Beach. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 208 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Kustici, Pag - 6392

7,5

Apartments with a parking space Kustici, Pag - 6392

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Kustici, Pag - 6392. Ubytovanie sa nachádza v Kustići, 7 km od Novalje a 39 km od mesta Mali Lošinj. Izby sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Apartments with a parking space Kustici, Pag - 6392 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Kustici, Pag - 4129

7,5

Apartments by the sea Kustici, Pag - 4129

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Kustici, Pag - 4129. Located in Kustići in the Pag Island region with Zubovići Beach nearby, Apartments by the sea Kustici, Pag - 4129 provides accommodation with free private... Ubytovanie Apartments by the sea Kustici, Pag - 4129 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zubovici 4125a

7,4

Apartment Zubovici 4125a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zubovici 4125a. Apartment Zubovici 4125a is a property set in Zubovići near Orada Beach. Ubytovanie Apartment Zubovici 4125a sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Kustici, Pag - 14438

7,4

Holiday house with a parking space Kustici, Pag - 14438

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Kustici, Pag - 14438. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday house with a parking space Kustici, Pag - 14438 is set in Zubovići. Ubytovanie Holiday house with a parking space Kustici, Pag - 14438 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 16063

7,4

Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 16063

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 16063. Penzión Apartments and rooms with parking space Zubovici (Pag) - 16063 sa nachádza v letovisku Zubovići a ponúka 2 ubytovacie jednotky so súkromnými... Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 16063 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zubovici 4125b

6,7

Apartment Zubovici 4125b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zubovici 4125b. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Zubovici 4125b is located in Zubovići, within just 450 metres of Zubovići Beach. Ubytovanie Apartment Zubovici 4125b sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 6337b

6,5

Apartment Metajna 6337b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 6337b. Apartmán Metajna 6337b sa nachádza v Zubovići, 47 km od Zadaru, 12 km od Novalje. Hosťom ponúka výhľad na more. Mesto Mali Lošinj je vzdialené 43 km. Ubytovanie Apartment Metajna 6337b sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6496

6,5

Rooms by the sea Metajna, Pag - 6496

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Metajna, Pag - 6496. Ubytovanie Triple Room Metajna 6496a sa nachádza v obci Metajna. Izby v penzióne majú súkromnú kúpeľňu a k dispozícii je v nich bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rooms by the sea Metajna, Pag - 6496 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 6357

5,6

Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 6357

Ubytovanie (Apartmán) Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 6357. Izba s manželskou posteľou Zubovici 6357 sa nachádza v Zubovići, 50 km od Zadaru a 8 km od Novalje. Ubytovanie Apartments and rooms with parking space Zubovici, Pag - 6357 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 4126

5,5

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 4126

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 4126. Apartments with a parking space Metajna, Pag - 4126 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Metajna, less than 1 km from Ručica... Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 4126 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6337

5,4

Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6337

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6337. Apartment Metajna 6337e sa nachádza v letovisku Zubovići a ponúka patio. Súčasťou apartmánu je kuchyňa s chladničkou a varnou doskou a súkromná kúpeľňa. Ubytovanie Apartments with a parking space Metajna, Pag - 6337 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Metajna 208b

5,4

Studio Metajna 208b

Ubytovanie (Apartmán) Studio Metajna 208b. Studio Metajna 208b sa nachádza v letovisku Metajna, 47 km od Zadaru a 11 km od Novalje. Ubytovanie Studio Metajna 208b sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Zubovici, Pag - 4065

3,5

Apartments and rooms by the sea Zubovici, Pag - 4065

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Zubovici, Pag - 4065. Situated in Zubovići in the Pag Island region, with Zubovići Beach and Orada Beach nearby, Apartments and rooms by the sea Zubovici, Pag - 4065 features... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Zubovici, Pag - 4065 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Roko (PAG105)

Apartment Haus Roko (PAG105)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Roko (PAG105). Apartmán Haus Roko 105S s terasou a výhľadom na more sa nachádza v dedinke Zubovići na ostrove Pag, 9 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartment Haus Roko (PAG105) sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zubovici 9365d

Apartment Zubovici 9365d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zubovici 9365d. Apartment Zubovici 9365d, a property with an outdoor swimming pool, is located in Zubovići, 1.2 km from Orada Beach. Ubytovanie Apartment Zubovici 9365d sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 6423a

Apartment Metajna 6423a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 6423a. Tento apartmán s terasou s výhľadom na more sa nachádza v obci Metajna. Zadar je vzdialený 47 km. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Metajna 6423a sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 6351a

Apartment Metajna 6351a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 6351a. Apartmán Metajna 6351a sa nachádza v obci Metajna, 11 km od Novalje. Tento 3-hviezdičkový apartmán má výhľad na more. Ubytovanie Apartment Metajna 6351a sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 525d

Apartment Metajna 525d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 525d. Located 47 km from Zadar and 12 km from Novalja, Apartment Metajna 525d offers accommodation in Zubovići. Ubytovanie Apartment Metajna 525d sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Metajna 6423c

Apartment Metajna 6423c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Metajna 6423c. Situated in Metajna and only 1 km from Ručica Beach, Apartment Metajna 6423c features accommodation with sea views, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment Metajna 6423c sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6486

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6486

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 6486. Set in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Metajna, Pag - 6486 offers accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 6486 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6522

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6522

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 6522. Located in Zubovići in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Metajna, Pag - 6522 provides accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 6522 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6466

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6466

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 6466. Apartment Metajna 6466b offers accommodation in Zubovići, 47 km from Zadar. The air-conditioned unit is 11 km from Novalja. Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 6466 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6351

Apartments by the sea Metajna, Pag - 6351

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 6351. Situated in Metajna in the Pag Island region, with Ručica Beach and Orada Beach nearby, Apartments by the sea Metajna, Pag - 6351 features accommodation... Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 6351 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Metajna, Pag - 10405

Apartments by the sea Metajna, Pag - 10405

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Metajna, Pag - 10405. Situated in Zubovići, this air-conditioned apartment features a patio. The unit is 47 km from Zadar. Ubytovanie Apartments by the sea Metajna, Pag - 10405 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza

Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza

Ubytovanie (Apartmány) Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza. Ubytovacie zariadenie Apartments Kaniza s výhľadom na more ponúka hosťom ubytovanie so záhradou a terasou v Zubovići. Ubytovanie Seaview apartment with balcony - Apartments Kaniza sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 131 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 3306

Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 3306

Ubytovanie (Penzión) Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 3306. Double Room Metajna 3306a is set in Zubovići, 47 km from Zadar. Every room at this guest house is air conditioned and is fitted with a TV. Ubytovanie Rooms with a swimming pool Metajna, Pag - 3306 sa nachádza v meste Zubovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).