Hľadať

Ubytovanie

Apartments Neno Apartmány

Plitka draga 17, 53288 Ribarica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neno. Apartmány Neno s výhľadom na more sa nachádzajú v meste Ribarica a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Neno sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Neno

K dispozícii je tiež chladnička a kávovar. Mesto Novalja je vzdialené 24 km a ostrov Pag je vzdialený 48 km. K vybaveniu patrí aj gril. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované a vybavené satelitnou TV. Letisko Rijeka sa nachádza vo vzdialenosti 113 km. Apartmány Neno s výhľadom na more sa nachádzajú v meste Ribarica a ponúkajú bezplatné Wi-Fi.

Vybavenie ubytovania Apartments Neno

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Parkovisko nie je k dispozícii..
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Ribarica

Apartment Jelena

9,9

Apartment Jelena

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jelena. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Jelena features accommodation in Ribarica with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Jelena sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nika

9,5

Apartment Nika

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nika. Set in Ribarica, Apartment Nika offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nika sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vjera

9,4

Apartmani Vjera

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vjera. Ubytovacie zariadenie Apartmani Vjera sa nachádza v obci Ribarica a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartmani Vjera sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna with Pool and sea view

9,2

Apartment Luna with Pool and sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Luna with Pool and sea view. Apartment Luna with Pool and sea view sa nachádza v obci Ribarica v Licko-senjskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartment Luna with Pool and sea view sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Medunić

8,8

Apartments Medunić

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Medunić. Ubytovacie zariadenie Apartments Medunić sa nachádza v obci Ribarica v Ličko-senjskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartments Medunić sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

20mToTheSea

8,3

20mToTheSea

Ubytovanie (Apartmán) 20mToTheSea. Located in Ribarica, 20mToTheSea provides air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. This beachfront property offers access to a balcony. Ubytovanie 20mToTheSea sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Benko

8,2

Apartments Benko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Benko. Ubytovanie Apartments Benko s výhľadom na jazero sa nachádza v letovisku Ribarica a ponúka bezplatné Wi-Fi a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Benko sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mariana

8,2

Apartment Mariana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mariana. Apartment Mariana is located in Ribarica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Mariana sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana

8

Apartments Ana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana. Situated in Ribarica in the Lika-Senj County region, Apartments Ana features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments Ana sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 17233

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 17233

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ribarica/Velebit Riviera 17233. Located in Ribarica in the Lika-Senj County region, Apartments Ribarica/Velebit Riviera 17233 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments Ribarica/Velebit Riviera 17233 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment IŠ

Apartment IŠ

Ubytovanie (Apartmán) Apartment IŠ. Apartment IŠ is located in Ribarica. This beachfront property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment IŠ sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house Alma

Holiday house Alma

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Alma. Holiday house Alma is set in Ribarica. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytovanie Holiday house Alma sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ribarica 39886

Holiday home in Ribarica 39886

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ribarica 39886. Situated in Ribarica in the Lika-Senj County region, Holiday home in Ribarica 39886 features a balcony. Ubytovanie Holiday home in Ribarica 39886 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 355 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Ribarica with 2 Bedrooms

Amazing apartment in Ribarica with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Ribarica with 2 Bedrooms. Set in Ribarica in the Lika-Senj County region, Amazing apartment in Ribarica with 2 Bedrooms features a terrace. Ubytovanie Amazing apartment in Ribarica with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment King 1424

Apartment King 1424

Ubytovanie (Apartmán) Apartment King 1424. Apartment King 1424 is set in Ribarica and offers barbecue facilities. The property has garden and sea views. Ubytovanie Apartment King 1424 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34552

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34552

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34552. Set in Ribarica in the Lika-Senj County region, Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34552 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34552 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Ribarica with 2 Bedrooms

Awesome apartment in Ribarica with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Ribarica with 2 Bedrooms. Situated in Ribarica in the Lika-Senj County region, Awesome apartment in Ribarica with 2 Bedrooms has a terrace and sea views. Ubytovanie Awesome apartment in Ribarica with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 35183

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 35183

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ribarica/Velebit Riviera 35183. Featuring an outdoor pool, Apartments Ribarica/Velebit Riviera 35183 in Ribarica provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests... Ubytovanie Apartments Ribarica/Velebit Riviera 35183 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34908

Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34908

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34908. Set in Ribarica in the Lika-Senj County region, Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34908 offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Ribarica/Velebit Riviera 34908 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ribarica, Karlobag - 15907

Apartments by the sea Ribarica, Karlobag - 15907

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Ribarica, Karlobag - 15907. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartments by the sea Ribarica, Karlobag - 15907 is located in Ribarica. The property has sea... Ubytovanie Apartments by the sea Ribarica, Karlobag - 15907 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Ribarica Croatia

Apartment Ribarica Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ribarica Croatia. Apartment Ribarica Croatia is located in Ribarica and offers barbecue facilities. The property features sea views. Ubytovanie Apartment Ribarica Croatia sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Ribarica 39957

Holiday home in Ribarica 39957

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Ribarica 39957. Holiday home in Ribarica 39957 is set in Ribarica. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Holiday home in Ribarica 39957 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 304 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Camelia with pool and sea view

Apartment Camelia with pool and sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Camelia with pool and sea view. Set in Ribarica, 2.6 km from Tatinja Beach and 3 km from Zagreb Beach, Apartment Camelia with pool and sea view offers accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Apartment Camelia with pool and sea view sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ribarica/Velebit Riviera 38418

Apartment Ribarica/Velebit Riviera 38418

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ribarica/Velebit Riviera 38418. Apartment Ribarica/Velebit Riviera 38418 is situated in Ribarica. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment Ribarica/Velebit Riviera 38418 sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa with pool, large garden, play equipment, near Sveti Lovrec

Villa with pool, large garden, play equipment, near Sveti Lovrec

Ubytovanie (Vila) Villa with pool, large garden, play equipment, near Sveti Lovrec. Located in Pifari, Villa with pool, large garden, play equipment, near Sveti Lovrec provides a private pool and free WiFi. Ubytovanie Villa with pool, large garden, play equipment, near Sveti Lovrec sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa St. Ana

Villa St. Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa St. Ana. Set in Pifari in the Istria region, Villa St. Ana features a terrace. Ubytovanie Villa St. Ana sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Neo

Villa Neo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Neo. Situated in Pifari in the Istria region, Villa Neo features a terrace. Ubytovanie Villa Neo sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Christensen with sea view 8 plus 2 and 4 plus 2 persons

Apartments Christensen with sea view 8 plus 2 and 4 plus 2 persons

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Christensen with sea view 8 plus 2 and 4 plus 2 persons. Situated less than 300 metres from the beach in the village of Ribarica, Apartments Christensen with sea view 8 plus 2 and 4 plus 2 persons features a... Ubytovanie Apartments Christensen with sea view 8 plus 2 and 4 plus 2 persons sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Amaris

House Amaris

Ubytovanie (Apartmány) House Amaris. Situated in Ribarica, House Amaris offers accommodation with access to a garden. Ubytovanie House Amaris sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amaris

Amaris

Ubytovanie (Apartmán) Amaris. Situated in Ribarica in the Lika-Senj County region, Amaris features a terrace. This apartment has a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Amaris sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Annabella with sea view and pool

Villa Annabella with sea view and pool

Ubytovanie (Vila) Villa Annabella with sea view and pool. Villa Annabella with sea view and pool is located in Ribarica. It provides free WiFi and a terrace. The villa consists of 6 bathrooms and a living room. Ubytovanie Villa Annabella with sea view and pool sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 499 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ribarica I

Apartment Ribarica I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ribarica I. Offering free WiFi and sea views, Apartment Ribarica I is an accommodation set in Ribarica. Ubytovanie Apartment Ribarica I sa nachádza v meste Ribarica (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)