Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nevistic Apartmány

Susik 32a, 51243 Tribalj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nevistic. Ubytovanie Apartments Nevistic sa nachádza v obci Tribalj, 7 km od mesta Crikvenica. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nevistic sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nevistic

Ubytovanie Apartments Nevistic sa nachádza v obci Tribalj, 7 km od mesta Crikvenica. K vybaveniu patrí chladnička, rúra, varná doska, rýchlovarná kanvica a kávovar. Letisko Rijeka, ktoré je najbližším letiskom, sa nachádza vo vzdialenosti 19 km. Hostia môžu využívať gril a v bezprostrednej blízkosti apartmánu sa môžu venovať pešej turistike. Ubytovacie zariadenie má terasu. Ubytovanie je vzdialené 43 km od mesta Opatija a 29 km od mesta Rijeka. K dispozícii je záhrada a bezplatné Wi-Fi. Všetky ubytovacie jednotky sú klimatizované, vybavené TV s plochou obrazovkou a majú obývaciu izbu s pohovkou, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom, sušičom vlasov a bezplatnými toaletnými potrebami, ako aj dobre vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom. Letiskový transfer je k dispozícii za poplatok.

Vybavenie ubytovania Apartments Nevistic

 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Tribalj

Apartman Ivona

9,9

Apartman Ivona

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivona. Apartman Ivona is located in Tribalj and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Apartman Ivona sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivka

9,8

Villa Ivka

Ubytovanie (Vila) Villa Ivka. Ubytovanie Villa Ivka sa nachádza v letovisku Tribalj a môže sa pochváliť záhradou, vonkajším bazénom a výhľadom na jazero. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Ivka sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 340 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ignac Tribalj

9,4

Ignac Tribalj

Ubytovanie (Apartmán) Ignac Tribalj. Set in Tribalj, Ignac Tribalj offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Ignac Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rosa app Tribalj

9

Rosa app Tribalj

Ubytovanie (Apartmán) Rosa app Tribalj. Featuring mountain views, Rosa app Tribalj offers accommodation with a garden and a balcony, around 2.9 km from Kacjak Beach. Ubytovanie Rosa app Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sara

8,9

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Situated in Tribalj in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Sara features a patio and garden views. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dora

8,5

Apartment Dora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dora. Situated in Tribalj, within 3 km of Kacjak Beach, Apartment Dora offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie Apartment Dora sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Dora

7,9

Apartments and Rooms Dora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms Dora. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Dora sa nachádza v obci Tribalj v Primorsko-Goranskej župe a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným... Ubytovanie Apartments and Rooms Dora sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 17 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Tribalj 33528

Apartment in Tribalj 33528

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Tribalj 33528. Apartment in Tribalj 33528 offers accommodation in Tribalj, 3 km from Dramalj Beach. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment in Tribalj 33528 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury stone villa with pool

Luxury stone villa with pool

Ubytovanie (Vila) Luxury stone villa with pool. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Luxury stone villa with pool is located in Tribalj. Ubytovanie Luxury stone villa with pool sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nika Apartment

Nika Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Nika Apartment. Nika Apartment is situated in Tribalj and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Nika Apartment sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Kuća za odmor Grga

Kuća za odmor Grga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Grga. Located in Tribalj in the Primorsko-Goranska županija region, Kuća za odmor Grga has a patio and garden views. Ubytovanie Kuća za odmor Grga sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lavanda

Villa Lavanda

Ubytovanie (Vila) Villa Lavanda. Boasting pool views, Villa Lavanda offers accommodation with an outdoor swimming pool and a patio, around 2.9 km from Kacjak Beach. Ubytovanie Villa Lavanda sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 2 500 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Leonarda

Villa Leonarda

Ubytovanie (Vila) Villa Leonarda. Located in Tribalj, Villa Leonarda provides accommodation with a private pool and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 7 km from Crikvenica. Ubytovanie Villa Leonarda sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 229 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 13877

Holiday house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 13877

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 13877. Located in Tribalj, this air-conditioned holiday home is situated 33 km from Opatija. The unit is 24 km from Rijeka. The unit is equipped with a kitchen. Ubytovanie Holiday house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 13877 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House VILLA ZEN

House VILLA ZEN

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House VILLA ZEN. House VILLA ZEN is set in Tribalj. The air-conditioned accommodation is 7 km from Crikvenica, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie House VILLA ZEN sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Tribalj, Crikvenica - 14789

Family friendly apartments with a swimming pool Tribalj, Crikvenica - 14789

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Tribalj, Crikvenica - 14789. Family friendly apartments with a swimming pool Tribalj, Crikvenica - 14789 is situated in Tribalj and offers a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Tribalj, Crikvenica - 14789 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Holiday Home Božica

Holiday Home Božica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Božica. Dovolenkový dom Božica je samostatný dom so záhradou. Nachádza sa v meste Tribalj v Prímorsko-gorskokotarskej župe. Ubytovanie Holiday Home Božica sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 171 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Tribalj

Four-Bedroom Holiday Home in Tribalj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Tribalj. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Four-Bedroom Holiday Home in Tribalj is situated in Tribalj. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 840 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tribalj Vinodol

Tribalj Vinodol

Ubytovanie (Apartmán) Tribalj Vinodol. Featuring mountain views, Tribalj Vinodol features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 3 km from Dramalj Beach. Ubytovanie Tribalj Vinodol sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Bozica

Holiday Home Bozica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Bozica. Located in Tribalj, Holiday Home Bozica provides accommodation with a private pool and private parking. Ubytovanie Holiday Home Bozica sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Niki

Apartment Niki

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Niki. Situated in Tribalj in the Primorsko-Goranska županija region, Apartment Niki features a patio. Ubytovanie Apartment Niki sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa ARIA

Villa ARIA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa ARIA. Situated in Tribalj in the Primorsko-Goranska županija region, Villa ARIA features a terrace. Ubytovanie Villa ARIA sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jury

Apartment Jury

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jury. Apartment Jury is situated in Tribalj and offers barbecue facilities. The accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Jury sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House DELFIN

House DELFIN

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House DELFIN. House DELFIN is a holiday home set in Tribalj, 33 km from Opatija. The air-conditioned unit is 23 km from Rijeka. Ubytovanie House DELFIN sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home in Tribalj/Crikvenica Riviera 36918

Holiday Home in Tribalj/Crikvenica Riviera 36918

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home in Tribalj/Crikvenica Riviera 36918. Holiday Home in Tribalj/Crikvenica Riviera 36918 is situated in Tribalj. Ubytovanie Holiday Home in Tribalj/Crikvenica Riviera 36918 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 252 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Tribalj w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Nice home in Tribalj w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Tribalj w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms. Situated in Tribalj, Nice home in Tribalj w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms features accommodation with a private pool. Ubytovanie Nice home in Tribalj w/ Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Tribalj 52

Apartment Tribalj 52

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tribalj 52. Apartment Tribalj 52, a property with barbecue facilities, is located in Tribalj, 2.9 km from Dramalj Beach. It is set 2. Ubytovanie Apartment Tribalj 52 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday home in Tribalj

Two-Bedroom Holiday home in Tribalj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday home in Tribalj. Located in Tribalj, Two-Bedroom Holiday home in Tribalj features accommodation with a private pool and free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday home in Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 257 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Emaris

Emaris

Ubytovanie (Apartmán) Emaris. Emaris is situated in Tribalj. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen and a terrace. Guests can also relax in the garden. Ubytovanie Emaris sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 19277

Family friendly house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 19277

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family friendly house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 19277. Family friendly house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 19277 offers accommodation in Tribalj, 2.8 km from Dramalj Beach. Ubytovanie Family friendly house with a parking space Tribalj, Crikvenica - 19277 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House vacation house Florian

House vacation house Florian

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House vacation house Florian. Located in Tribalj and only 2.9 km from Vodna Beach, House vacation house Florian provides accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytovanie House vacation house Florian sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Tribalj 39244

Apartment in Tribalj 39244

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Tribalj 39244. Set 2.2 km from Omorika Beach and 2.3 km from Dramalj Beach, Apartment in Tribalj 39244 offers accommodation situated in Tribalj. It is located 2. Ubytovanie Apartment in Tribalj 39244 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Melody

Villa Melody

Ubytovanie (Vila) Villa Melody. Located in Tribalj, 2.5 km from Dramalj Beach and 2.5 km from Kacjak Beach, Villa Melody offers a seasonal outdoor swimming pool and air conditioning. Ubytovanie Villa Melody sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 320 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Stone House

Old Stone House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Old Stone House. Situated in Tribalj, 2.4 km from Kacjak Beach and 2. Ubytovanie Old Stone House sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Kelava

Villa Kelava

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Kelava. Situated in Tribalj, 2.4 km from Kacjak Beach and 2. Ubytovanie Villa Kelava sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tribalj 51

Apartment Tribalj 51

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tribalj 51. Apartment Tribalj 51, a property with barbecue facilities, is located in Tribalj, 2.9 km from Dramalj Beach. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Apartment Tribalj 51 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments & Rooms Leona

Apartments & Rooms Leona

Ubytovanie (Penzión) Apartments & Rooms Leona. Situated in Tribalj, 2.9 km from Kacjak Beach, Apartments & Rooms Leona features accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Apartments & Rooms Leona sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Hreljac

Apartmani Hreljac

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Hreljac. Offering a garden and free WiFi, Apartmani Hreljac provides accommodation in Tribalj. The apartment offers a terrace. Ubytovanie Apartmani Hreljac sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House near lake and sea

House near lake and sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House near lake and sea. House near lake and sea is located in Tribalj and offers free bikes and a terrace. Ubytovanie House near lake and sea sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ravishing Holiday Home in Tribalj near Biserujka Caves

Ravishing Holiday Home in Tribalj near Biserujka Caves

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ravishing Holiday Home in Tribalj near Biserujka Caves. Situated in Tribalj, Ravishing Holiday Home in Tribalj near Biserujka Caves provides accommodation with a private pool. Ubytovanie Ravishing Holiday Home in Tribalj near Biserujka Caves sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 317 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Samcevi dvori

Samcevi dvori

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Samcevi dvori. Situated in Tribalj, within 1.4 km of Na Vodici Beach, Samcevi dvori is an accommodation offering garden views. Ubytovanie Samcevi dvori sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Villa Solaris

House Villa Solaris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Villa Solaris. House Villa Solaris is situated in Tribalj. The air-conditioned accommodation is 3 km from Kacjak Beach, and guests benefit from complimentary WiFi and... Ubytovanie House Villa Solaris sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 190 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House VILLA NINA

House VILLA NINA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House VILLA NINA. House VILLA NINA is a holiday home is situated in Tribalj and is 33 km from Opatija. The air-conditioned unit is 23 km from Rijeka. Ubytovanie House VILLA NINA sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Ivanka - Tribalj

Ivanka - Tribalj

Ubytovanie (Apartmán) Ivanka - Tribalj. Offering free WiFi and river views, Ivanka - Tribalj is an accommodation set in Tribalj. Located 2. Ubytovanie Ivanka - Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Tribalj

Villa Tribalj

Ubytovanie (Vila) Villa Tribalj. Villa Tribalj is located in Tribalj and offers free bikes, a seasonal outdoor swimming pool and a bar. Ubytovanie Villa Tribalj sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 345 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Tribalj with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Awesome home in Tribalj with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Tribalj with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms. Located in Tribalj, Awesome home in Tribalj with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms provides a private pool. Ubytovanie Awesome home in Tribalj with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 022 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home in Tribalj 41593

Holiday home in Tribalj 41593

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home in Tribalj 41593. Holiday home in Tribalj 41593 is situated in Tribalj. It is located 2.8 km from Kacjak Beach and provides free WiFi and free private parking. Ubytovanie Holiday home in Tribalj 41593 sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing home in Tribalj with Sauna and 3 Bedrooms

Amazing home in Tribalj with Sauna and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Amazing home in Tribalj with Sauna and 3 Bedrooms. Featuring accommodation with a private pool, Amazing home in Tribalj with Sauna and 3 Bedrooms is located in Tribalj. Ubytovanie Amazing home in Tribalj with Sauna and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Nina

Villa Nina

Ubytovanie (Vila) Villa Nina. Featuring a garden, an outdoor pool and lake views, Villa Nina is located in Tribalj. Ubytovanie Villa Nina sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Hotel Balatura

Hotel Balatura

Ubytovanie (Hotel) Hotel Balatura. Hotel Balatura features a restaurant, outdoor swimming pool, a bar and garden in Tribalj. Ubytovanie Hotel Balatura sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Lavanda

Holiday Home Lavanda

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Lavanda. Set in Tribalj, Holiday Home Lavanda offers a private pool. Ubytovanie Holiday Home Lavanda sa nachádza v meste Tribalj (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)