Hľadať

Ubytovanie

Apartments New Charming Apartmány

Ulica Frana Krste Frankopana 29, 53270 Senj, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments New Charming. Ubytovanie Apartments New Charming sa nachádza v meste Senj, ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments New Charming sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments New Charming

Letisko Rijeka je vzdialené 53 km. Ubytovanie Apartments New Charming sa nachádza v meste Senj, ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Niektoré ubytovacie jednotky sú klimatizované, majú balkón, jedálenský kút a priestor na posedenie vybavený satelitnou TV s plochou obrazovkou. Vybrané apartmány majú aj kuchyňu s rúrou na pečenie, mikrovlnnou rúrou a chladničkou. Mesto Crikvenica sa nachádza 31 km od apartmánov.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments New Charming

 • Vybavenie na grilovanie
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Vrataruša

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

10

KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA. Boasting accommodation with a private pool, pool view and a terrace, KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA is situated in Vrataruša. Ubytovanie KUĆA ZA ODMOR VRATARUŠA sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mimoz

8,8

Apartman Mimoz

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mimoz. Located in Senj, just 650 metres from Prva Draga Beach, Apartman Mimoz provides beachfront accommodation with a restaurant, a casino, a terrace and free... Ubytovanie Apartman Mimoz sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Rukavina Senj

House Rukavina Senj

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Rukavina Senj. Set in Senj, within 2.7 km of Prva Draga Beach, House Rukavina Senj offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie House Rukavina Senj sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea side App

Sea side App

Ubytovanie (Apartmány) Sea side App. Located in Vrataruša in the Lika-Senj County region with Prva Draga Beach nearby, Sea side App provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Sea side App sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

App Kvarner Riviera

App Kvarner Riviera

Ubytovanie (Apartmány) App Kvarner Riviera. Situated in Vrataruša in the Lika-Senj County region and Prva Draga Beach reachable within 550 metres, App Kvarner Riviera features accommodation with free... Ubytovanie App Kvarner Riviera sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Paulana

Holiday Home Paulana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Paulana. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Holiday Home Paulana is set in Vrataruša. Ubytovanie Holiday Home Paulana sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zvonko

Apartman Zvonko

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Zvonko. Set in Vrataruša in the Lika-Senj County region with Prva Draga Beach nearby, Apartman Zvonko offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartman Zvonko sa nachádza v meste Vrataruša (Chorvátsko - Lika-Senj County).