Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nina Apartmány

Potočnica 110, 53291 Borovići, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nina. Located in Borovići, Apartments Nina provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Nina sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nina

Cycling can be enjoyed nearby. The apartment provides guests with a balcony, a seating area, satellite TV, a fully equipped kitchen with a fridge and a stovetop, and a private bathroom with shower. Novalja is 11 km from Apartments Nina, while Pag is 37 km away. Located in Borovići, Apartments Nina provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden.

Vybavenie ubytovania Apartments Nina

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Borovići

Apartment Vanilla

10

Apartment Vanilla

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vanilla. Situated in Borovići, Apartment Vanilla features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property has garden and sea views. Ubytovanie Apartment Vanilla sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Navalia

9,8

Navalia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Navalia. Ubytovacie zariadenie Navalia sa nachádza v letovisku Potočnica na ostrove Pag, 2,5 km od obce Borovići a ponúka záhradu. Ubytovanie Navalia sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Rooms Mediteran

9,5

Villa Rooms Mediteran

Ubytovanie (Bed and breakfast) Villa Rooms Mediteran. Ubytovanie Villa Rooms Mediteran sa nachádza v meste Borovići. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, spoločenskú miestnosť a záhradu. Ubytovanie Villa Rooms Mediteran sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Villa Potočnica

9,4

Family Villa Potočnica

Ubytovanie (Apartmány) Family Villa Potočnica. Ubytovanie Family Villa Potočnica sa nachádza v letovisku Borovići. Ubytovanie Family Villa Potočnica sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VARSAN

9,3

VARSAN

Ubytovanie (Apartmán) VARSAN. Ubytovacie zariadenie VARSAN sa nachádza v obci Borovići a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie VARSAN sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantic Apartment In Nature

9,1

Romantic Apartment In Nature

Ubytovanie (Apartmán) Romantic Apartment In Nature. Set in Borovići, Apartment In Nature offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Romantic Apartment In Nature sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Stjepan

8,9

Apartments Stjepan

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stjepan. Apartments Stjepan features garden views, free WiFi and free private parking, situated in Borovići. Ubytovanie Apartments Stjepan sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sabol Geist

8,5

Apartments Sabol Geist

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sabol Geist. Apartmány Sabol Geist sa nachádzajú v dedinke Borovići, 39 km od letoviska Baška. Máte v nich k dispozícii gril a bezplatné pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Sabol Geist sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nova

8,5

Apartments Nova

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nova. Apartmány Nova s výhľadom na more, grilom a záhradou sa nachádzajú v letovisku Borovići. Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Nova sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Petrovic Holiday Home

Petrovic Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Petrovic Holiday Home. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Petrovic Holiday Home is located in Borovići. Ubytovanie Petrovic Holiday Home sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Potocnica V

Apartment Potocnica V

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potocnica V. Apartment Potocnica V is located in Borovići and offers barbecue facilities. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Potocnica V sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pag Potočnica

Pag Potočnica

Ubytovanie (Apartmány) Pag Potočnica. Situated in Borovići, Pag Potočnica features accommodation with seating area. Ubytovanie Pag Potočnica sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Silvestra Potočnica

House Silvestra Potočnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Silvestra Potočnica. Situated 40 km from Baška and 9 km from Novalja, House Silvestra offers accommodation in Borovići. The air-conditioned unit is 29 km from Mali Lošinj. Ubytovanie House Silvestra Potočnica sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Holiday home Potocnica III

Holiday home Potocnica III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Potocnica III. Set in Borovići in the Pag Island region, Holiday home Potocnica III is a 3-star property boasting free WiFi. The property provides free private parking. Ubytovanie Holiday home Potocnica III sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani

Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani. Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani is set in Borovići. This property offers a private pool, free WiFi and free private parking. Ubytovanie Two-Bedroom Holiday Home in Dabovi Stani sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 307 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Potocnica IV

Apartment Potocnica IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potocnica IV. Apartment Potocnica IV is located in Borovići. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Potocnica IV sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Potocnica II

Apartment Potocnica II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potocnica II. Offering free WiFi and sea views, Apartment Potocnica II is an accommodation situated in Borovići. Ubytovanie Apartment Potocnica II sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica

Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica features accommodation in Borovići with free WiFi and sea views. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Potocnica sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 599 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kaja

Apartment Kaja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kaja. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Kaja is situated in Borovići. The property features garden views. Ubytovanie Apartment Kaja sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Potocnica VI

Apartment Potocnica VI

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potocnica VI. Set in Borovići in the Pag Island region, Apartment Potocnica VI is a 3-star property featuring free WiFi. The property provides free private parking. Ubytovanie Apartment Potocnica VI sa nachádza v meste Borovići (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)