Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nives Apartmány

Terin 73, 53291 Stara Novalja, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nives. Apartmány Nives sa nachádzajú v obci Stara Novalja, 1,1 km od pláže Uljak. Ponúkajú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Nives sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nives

Ubytovacie jednotky majú dláždené podlahy, priestor na posedenie so satelitnou TV, kompletne vybavenú kuchyňu s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu. Apartmány Nives sú vzdialené 1,2 km od pláže Čatare a 1,7 km od pláže Sveta Marija. K apartmánom patrí tiež terasa a záhrada. Ponúkajú výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Jeden z našich favoritov v destinácii Stara NovaljaApartmány Nives sa nachádzajú v obci Stara Novalja, 1,1 km od pláže Uljak.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Nives

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Stara Novalja

Beautiful holiday home by Adriatic sea

9,9

Beautiful holiday home by Adriatic sea

Ubytovanie (Apartmán) Beautiful holiday home by Adriatic sea. Located in Stara Novalja, 1 km from Čatare Beach and 1. Ubytovanie Beautiful holiday home by Adriatic sea sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kristina

9,8

Apartments Kristina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kristina. Apartmány Kristina sa nachádzajú v meste Stara Novalja na ostrove Pag, neďaleko pláží Saint Mary i Planjka-Trinćel a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi... Ubytovanie Apartments Kristina sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maristo Apartments

9,8

Maristo Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Maristo Apartments. Ubytovanie Maristo Apartments sa nachádza v meste Stara Novalja na ostrove Pag, necelých 200 metrov od pláže Čatare. Ubytovanie Maristo Apartments sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Vita

9,7

Vila Vita

Ubytovanie (Apartmány) Vila Vita. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v meste Stara Novalja, 44 km od obce Baška a ponúka gril a súkromnú pláž. Mesto Novalja je vzdialené 3,6 km. Ubytovanie Vila Vita sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 187 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secret Bay Apartment

9,6

Secret Bay Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Secret Bay Apartment. Apartmán Summer breeze sa nachádza v letovisku Stara Novalja a ponúka súkromnú pláž. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Secret Bay Apartment sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laci

9,6

Apartments Laci

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laci. Zariadenie Apartments Laci sa nachádza pri pláži v meste Stara Novalja a ponúka ubytovanie v klimatizovaných jednotkách s bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Apartments Laci sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vrtlici

9,5

Apartments Vrtlici

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vrtlici. Apartmány Vrtlici sa nachádzajú 200 metrov od pláže Saint Mary. Ponúkajú záhradu, súkromnú pláž a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Vrtlici sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman M&M

9,5

Apartman M&M

Ubytovanie (Apartmán) Apartman M&M. Apartmán M&M sa nachádza v meste Stara Novalja, 400 metrov od pláže Čatare a necelý 1 km od pláže Panny Márie. Ponúka terasu a klimatizáciu. Ubytovanie Apartman M&M sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vrtlici

9,4

Apartmani Vrtlici

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vrtlici. Set 150 metres from Saint Mary Beach, Apartmani Vrtlici offers a garden, a private beach area and air-conditioned accommodation with a balcony and free... Ubytovanie Apartmani Vrtlici sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Andrea

9,4

Apartments Andrea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Andrea. Ubytovanie Apartments Andrea sa nachádza 200 metrov od pláže Čatare a ponúka reštauráciu, záhradu a klimatizované apartmány s balkónom a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Andrea sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zmisa

9,4

Apartment Zmisa

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zmisa. Apartmán Zmisa sa nachádza v Starej Novalji, iba 50 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartment Zmisa sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments A-Z

9,4

Apartments A-Z

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A-Z. Ubytovacie zariadenie A-Z Apartments sa nachádza v meste Stara Novalja na ostrove Pag, neďaleko pláží Saint Mary a Čatare. Ubytovanie Apartments A-Z sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Zdravko

9,4

Rooms Zdravko

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Zdravko. Izby Zdravko ponúkajú ubytovanie v klimatizovaných jednotkách v letovisku Stara Novalja. V trojhviezdičkovom penzióne môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Rooms Zdravko sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Patrik

9,4

Apartments Patrik

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Patrik. Ubytovanie Apartments Patrik sa nachádza v meste Stara Novalja a ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a prístup do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartments Patrik sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Grey Villas Apartments

9,4

Grey Villas Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Grey Villas Apartments. Set in Stara Novalja in the Pag Island region, with Uljak Beach and Čatare Beach nearby, Grey Villas Apartments offers accommodation with free private... Ubytovanie Grey Villas Apartments sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartmani Vela Draga Pag

9,3

Apartmani Vela Draga Pag

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vela Draga Pag. Apartmány Vela Draga Pag sa nachádzajú v obci Stara Novalja na ostrove Pag, neďaleko pláží Uljak a Čatare. Ubytovanie Apartmani Vela Draga Pag sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara

9,3

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lara. Located in Stara Novalja in the Pag Island region, Apartment Lara features a balcony and pool views. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dubi & Mari

9,3

Apartment Dubi & Mari

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dubi & Mari. Apartmán Dubi & Mari sa nachádza v letovisku Stara Novalja a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Dubi & Mari sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Fran

9,3

Apartments Fran

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Fran. Apartmány ponúkajú klimatizované ubytovanie v meste Stara Novalja, 150 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Fran sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sole

9,3

Villa Sole

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sole. Situated in Stara Novalja in the Pag Island region, Villa Sole features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Villa Sole sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljerka

9,3

Apartments Ljerka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljerka. Ubytovanie Apartments Ljerka sa nachádza v meste Stara Novalja. Ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a klimatizáciou a vstup do záhrady s terasou. Ubytovanie Apartments Ljerka sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beachfront Residences

9,3

Beachfront Residences

Ubytovanie (Apartmány) Beachfront Residences. Ubytovacie zariadenie Beachfront Residences sa nachádza v meste Stara Novalja, 2 km od pláže Babe. Ubytovanie Beachfront Residences sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirjana - Stara Novalja

9,2

Apartments Mirjana - Stara Novalja

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mirjana - Stara Novalja. Ubytovanie Apartments Mirjana - Stara Novalja s výhľadom do záhrady ponúka záhradu a patio asi 300 metrov od pláže Planjka-Trinćel. Ubytovanie Apartments Mirjana - Stara Novalja sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Izabela

9,2

Vila Izabela

Ubytovanie (Apartmány) Vila Izabela. Vila Izabela sa nachádza v meste Stara Novalja. Ponúka bazén, bezplatné bicykle, záhradu a bezplatné Wi-Fi. Je z nej výhľad do záhrady. Ubytovanie Vila Izabela sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Kingston studios

9,2

Kingston studios

Ubytovanie (Apartmány) Kingston studios. Set in Stara Novalja, Kingston studios features free WiFi. Free private parking is available on site. The accommodation features a seating area. Ubytovanie Kingston studios sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Melior

9,2

Apartments Melior

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Melior. Apartments Melior is situated in Stara Novalja close to a diving center. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Apartments Melior sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aqua

9,2

Aqua

Ubytovanie (Apartmán) Aqua. Ubytovacie zariadenie Aqua sa nachádza v letovisku Stara Novalja, len pár krokov od pláže Uljak a 1,1 km od pláže Jadra. Ubytovanie Aqua sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Iva

9,1

Studio Iva

Ubytovanie (Apartmány) Studio Iva. Studio Iva has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Stara Novalja, 200 metres from Saint Mary Beach. Ubytovanie Studio Iva sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Villa Sole

9,1

Villa Sole

Ubytovanie (Apartmán) Villa Sole. Vila Sole sa nachádza iba 100 metrov od pláže v meste Stara Novalja. Ponúka klimatizované štúdiá s terasou a výhľadom na more. Ubytovanie Villa Sole sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Lončar

9

Apartments Lončar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lončar. Apartmány Lončar sa nachádzajú v meste Novalja, 45 km od Bašky a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu. Ubytovanie Apartments Lončar sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cimbal

9

Apartment Cimbal

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cimbal. Apartment Cimbal sa nachádza v meste Stara Novalja a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovacie zariadenie je situované na pláži. Ubytovanie Apartment Cimbal sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Milka Appartements

9

Milka Appartements

Ubytovanie (Apartmány) Milka Appartements. Ubytovanie Milka Appartements sa nachádza v letovisku Stara Novalja na ostrove Pag, len pár krokov od pláže Čatare. Ubytovanie Milka Appartements sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Iva

9

Apartman Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iva. Apartman Iva, a property with barbecue facilities, is situated in Stara Novalja, 150 metres from Saint Mary Beach, 250 metres from Planjka-Trinćel Beach,... Ubytovanie Apartman Iva sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Orešković

9

Apartmani Orešković

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Orešković. Set in Stara Novalja, 700 metres from Uljak Beach and 3 km from Čatare Beach, Apartmani Orešković provides accommodation with amenities such as free WiFi... Ubytovanie Apartmani Orešković sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Marevista Apartments Dubravka

8,7

Marevista Apartments Dubravka

Ubytovanie (Apartmány) Marevista Apartments Dubravka. Apartmány Marevista Dubravka sa nachádzajú v meste Stara Novalja a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a vstupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Marevista Apartments Dubravka sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Vrtlici Zdenka

8,7

Apartmani Vrtlici Zdenka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Vrtlici Zdenka. Ubytovanie Apartmani Vrtlici Zdenka sa nachádza v letovisku Stara Novalja na ostrove Pag, necelých 200 metrov od pláže Saint Mary. Ubytovanie Apartmani Vrtlici Zdenka sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Novalja Apartments

8,7

Novalja Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Novalja Apartments. Ubytovacie zariadenie Novalja Apartments sa nachádza v obci Stara Novalja na ostrove Pag, 1,1 km od pláže Čatare. Ubytovanie Novalja Apartments sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cimbal

8,6

Apartments Cimbal

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cimbal. Apartmány Cimbal s vonkajším bazénom sa nachádzajú v obci Puntica, iba 200 metrov od pláže a 3,5 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartments Cimbal sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mira

8,6

Apartments Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mira. Apartmány Mira sa nachádzajú v meste Stara Novalja. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartments Mira sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938

8,5

Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938. Set in Stara Novalja, this apartment is 42 km from Baška. The unit is 5 km from Novalja. There is a seating area, a dining area and a kitchenette. Ubytovanie Apartments by the sea Stara Novalja, Pag - 13938 sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Betka

8,5

Apartment Betka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Betka. Apartmán Betka je ubytovanie s vlastným stravovaním a nachádza sa v meste Stara Novalja, asi 300 metrov od pláže Planika s modrou vlajkou a 2 km od mesta... Ubytovanie Apartment Betka sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarina

8,5

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina sa nachádzajú 200 metrov od pláže Saint Mary a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatným Wi-Fi pripojením,... Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rea beachfront apartments

8,5

Rea beachfront apartments

Ubytovanie (Apartmány) Rea beachfront apartments. Ubytovacie zariadenie Rea beach apartments sa nachádza v meste Stara Novalja, 1,9 km od pláže Babe. Ubytovanie Rea beachfront apartments sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Planjka

8,4

Apartment Planjka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Planjka. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Planjka is set in Stara Novalja. Ubytovanie Apartment Planjka sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danijela

8,3

Apartments Danijela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Danijela. Apartmány Danijela sa nachádzajú v obci Stara Novalja a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Danijela sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Srecko

8,3

Apartment Srecko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Srecko. Ubytovanie Apartment Srecko sa nachádza v meste Stara Novalja, 300 metrov od pláže Uljak, 1,5 km od pláže Jadra a 1,9 km od pláže Čatare. Ubytovanie Apartment Srecko sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag).

Apartments Tereza

8,2

Apartments Tereza

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tereza. Apartmány Tereza sa nachádzajú v obci Stara Novalja a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie, kuchyňou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Tereza sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nada

8,2

Apartments Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nada. Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v letovisku Stara Novalja. Ubytovanie Apartments Nada sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gregurek

8,2

Apartment Gregurek

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Gregurek. Apartmán Gregurek sa nachádza v letovisku Stara Novalja, 43 km od letoviska Baška a 5 km od mesta Novalja. Ubytovanie Apartment Gregurek sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Garcia

8

Apartment Garcia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Garcia. Ubytovanie Apartment Garcia sa nachádza v letovisku Stara Novalja. Ponúka bezplatné Wi-Fi, záhradu, súkromnú pláž a gril. Ubytovanie Apartment Garcia sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VAL apartmani, Stara Novalja

7,8

VAL apartmani, Stara Novalja

Ubytovanie (Apartmány) VAL apartmani, Stara Novalja. Ubytovacie zariadenie VAL apartmani, Stara Novalja sa nachádza v meste Stara Novalja, necelý 1 km od pláže Uljak. Ubytovanie VAL apartmani, Stara Novalja sa nachádza v meste Stara Novalja (Chorvátsko - Ostrov Pag). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)