Hľadať

Ubytovanie

Apartments Nona, Miholaščica Penzión

Miholašćica 18, 51556 Miholašćica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Apartments Nona, Miholaščica. Set in Miholašćica, Apartments Nona, Miholaščica offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Nona, Miholaščica sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Nona, Miholaščica

At Apartments Nona, Miholaščica every room includes bed linen and towels. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. The guest house comes with a seating area, a TV with satellite channels, a kitchen, a dining area and a private bathroom with a shower. Set in Miholašćica, Apartments Nona, Miholaščica offers a garden.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Apartments Nona, Miholaščica

  • Vybavenie na grilovanie
  • Terasa
  • Záhrada
  • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná).
  • Strážené parkovisko
  • Kúrenie
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Miholašćica

House Dorita

10

House Dorita

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Dorita. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, House Dorita is located in Miholašćica. Ubytovanie House Dorita sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hacienda Babina

9,8

Hacienda Babina

Ubytovanie (Vila) Hacienda Babina. Ubytovanie Hacienda Babina sa nachádza v obci Miholašćica a ponúka bezplatné bicykle, vonkajší bazén, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Ubytovanie Hacienda Babina sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 360 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Krista

9,8

Holiday Home Krista

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Krista. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home Krista is set in Miholašćica. Ubytovanie Holiday Home Krista sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Agava

9,5

Apartment Agava

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Agava. Apartment Agava has garden views, free WiFi and free private parking, set in Miholašćica. A patio, a satellite TV and air conditioning are offered in... Ubytovanie Apartment Agava sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Lara

9,3

Guest house Lara

Ubytovanie (Penzión) Guest house Lara. Guest house Lara is located in Miholašćica and features a garden and a terrace. All rooms feature a TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Guest house Lara sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartman Nuova

9,2

Studio Apartman Nuova

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartman Nuova. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Studio Apartman Nuova is located in Miholašćica. Ubytovanie Studio Apartman Nuova sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Antonio in Miholascica (66-1)

9,1

House Antonio in Miholascica (66-1)

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Antonio in Miholascica (66-1). Situated in Miholašćica, House Antonio in Miholascica (66-1) features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie House Antonio in Miholascica (66-1) sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bella

9

Apartment Bella

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bella. Located in Miholašćica on Cres Island, Apartment Bella is 120 metres from nearby beaches. Ubytovanie Apartment Bella sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Gianna

8,6

Holiday Home Gianna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Gianna. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Gianna features accommodation in Miholašćica with free WiFi and sea views. Ubytovanie Holiday Home Gianna sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mary

8,5

Apartments Mary

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mary. Featuring garden views, Apartments Mary in Miholašćica features accommodation, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Mary sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman Enya

8,2

Studio apartman Enya

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman Enya. Set in Miholašćica, Studio apartman Enya offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Studio apartman Enya sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nuova 2 Beautiful view

Nuova 2 Beautiful view

Ubytovanie (Apartmán) Nuova 2 Beautiful view. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Nuova 2 Beautiful view is situated in Miholašćica. Ubytovanie Nuova 2 Beautiful view sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašćica

Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašćica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašćica. Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašćica is situated in Miholašćica. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Apartment near Martinscica Catamaran Terminal in Mihojašćica sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Miholascica w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms

Beautiful home in Miholascica w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Miholascica w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms. Beautiful home in Miholascica w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms is situated in Miholašćica. This holiday home provides barbecue facilities. Ubytovanie Beautiful home in Miholascica w/ Jacuzzi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 271 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mihaela

House Mihaela

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Mihaela. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, House Mihaela is situated in Miholašćica. Ubytovanie House Mihaela sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nona

House Nona

Ubytovanie (Apartmány) House Nona. House Nona is set in Miholašćica and offers a terrace. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie House Nona sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vanda

Vanda

Ubytovanie (Apartmán) Vanda. Set in Miholašćica in the Cres Island region, Vanda has a terrace and garden views. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Vanda sa nachádza v meste Miholašćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)