Hľadať

Ubytovanie

Apartments Norbert Apartmány

51250 Novi Vinodolski, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Norbert. Set in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, with Škrpun Beach nearby, Apartments Norbert offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartments Norbert sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Norbert

1 km from the apartment. The View Beach is 2. Set in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, with Škrpun Beach nearby, Apartments Norbert offers accommodation with free WiFi and free private parking. The nearest airport is Rijeka Airport, 33 km from Apartments Norbert. Each unit is fitted with a balcony offering sea views, a satellite TV, a well-fitted kitchen and a private bathroom with shower. A fridge, an oven and stovetop are also featured, as well as a kettle and a coffee machine.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Norbert

  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Novi Vinodolski

Apartments Glavas

10

Apartments Glavas

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Glavas. Ubytovanie Apartments Glavas sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciu a záhradu s grilom. Ubytovanie Apartments Glavas sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Monja

10

Monja

Ubytovanie (Apartmán) Monja. Situated in Novi Vinodolski, within 800 metres of Škrpun Beach and 2. Ubytovanie Monja sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa ELEA

10

Villa ELEA

Ubytovanie (Apartmány) Villa ELEA. Providing sea views, Villa ELEA in Novi Vinodolski provides accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a terrace. Ubytovanie Villa ELEA sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mali Novi Vinodolski

10

Apartment Mali Novi Vinodolski

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mali Novi Vinodolski. Ubytovanie Apartment Mali Novi Vinodolski sa nachádza v meste Novi Vinodolski. V apartmáne s výhľadom do záhrady je k dispozícii klimatizácia a patio. Ubytovanie Apartment Mali Novi Vinodolski sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani MAC

10

Apartmani MAC

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani MAC. Ubytovanie Apartmani MAC sa nachádza v meste Novi Vinodolski. Ubytovacie jednotky s výhľadom do záhrady sú klimatizované a majú dláždené podlahy. Ubytovanie Apartmani MAC sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Marko's Apartment

10

Marko's Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marko's Apartment. Ubytovacie zariadenie Marko's Apartment sa nachádza v meste Novi Vinodolski, 500 metrov od pláže The View. Ubytovanie Marko's Apartment sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Margareta

10

Villa Margareta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Margareta. Located in Novi Vinodolski, 1.1 km from Škrpun Beach and 2.5 km from The View Beach, Villa Margareta offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Villa Margareta sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 255 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria 2

10

Adria 2

Ubytovanie (Apartmán) Adria 2. Adria 2 is situated in Novi Vinodolski and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Adria 2 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Panoramahaus

10

Panoramahaus

Ubytovanie (Apartmány) Panoramahaus. Located in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region and The View Beach reachable within 1. Ubytovanie Panoramahaus sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartment Vigo

10

Apartment Vigo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vigo. Aartment Vigo in Novi Vinodolski provides accommodation with free WiFi, 10 km from St. Marak Beach - Risika. The property features sea views. Ubytovanie Apartment Vigo sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APP LU 5

9,9

APP LU 5

Ubytovanie (Apartmány) APP LU 5. Ubytovanie APP LU 5 sa nachádza v meste Novi Vinodolski v Primorsko-goranskej župe a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie APP LU 5 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sara

9,9

Apartment Sara

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sara. Boasting garden views, Apartment Sara features accommodation with a garden and a balcony, around 2.7 km from Škrpun Beach. Ubytovanie Apartment Sara sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Klara

9,9

Apartments Klara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Klara. Apartmány Klara ponúkajú ubytovanie v meste Novi Vinodolski, 45 km Opatije. Ubytovanie Apartments Klara sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tomic Apartments

9,9

Tomic Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Tomic Apartments. Apartmány Tomic sa nachádzajú v meste Novi Vinodolski a ponúkajú príslušenstvo na grilovanie a záhradu. Ubytovanie Tomic Apartments sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach House Novi

9,9

Beach House Novi

Ubytovanie (Apartmán) Beach House Novi. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Novi Vinodolski. Ponúka záhradu s terasou na opaľovanie a terasu. Ubytovanie Beach House Novi sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartmani Beba

9,9

Apartmani Beba

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Beba. Set in Novi Vinodolski, 750 metres from Škrpun Beach and 2. Ubytovanie Apartmani Beba sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Perec Apartments

9,9

Perec Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Perec Apartments. Ubytovanie Perec Apartments sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a vstupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Perec Apartments sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Tea

9,9

Apartman Tea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Tea. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartman Tea is situated in Novi Vinodolski. Ubytovanie Apartman Tea sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Neo

9,9

House Neo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Neo. Dovolenkový dom House Neo sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie House Neo sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715

9,9

Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715

Ubytovanie (Penzión) Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715. Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715 is located in Novi Vinodolski, 1.7 km from Škrpun Beach and 2.1 km from The View Beach. Ubytovanie Apartments with WiFi Novi Vinodolski - 17715 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Villa Vanna

9,9

Villa Vanna

Ubytovanie (Apartmán) Villa Vanna. Boasting garden views, Villa Vanna features accommodation with a balcony and a coffee machine, around 200 metres from Škrpun Beach. Ubytovanie Villa Vanna sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment MIA

9,9

Apartment MIA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment MIA. Located just 1.6 km from Škrpun Beach, Apartment MIA provides accommodation in Novi Vinodolski with access to a garden, barbecue facilities, as well as a... Ubytovanie Apartment MIA sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center

9,9

Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center

Ubytovanie (Apartmán) Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center. Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center sa nachádza v centre mesta Novi Vinodolski, len 1,5 km od pláže... Ubytovanie Apartmant Bionda Novi Vinodolski, cozy and nice apartment for 4 people in the city center sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vista

9,9

Apartments Vista

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Vista. Apartmány Vista sa nachádzajú v meste Novi Vinodolski, asi 100 metrov od mora a 1,5 km od centra mesta. Ubytovanie Apartments Vista sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423

9,9

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423. Ubytovanie sa nachádza v meste Novi Vinodolski, 45 km od Opatije a 36 km od Rijeky. Priamo na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 2423 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SanMari

9,8

SanMari

Ubytovanie (Penzión) SanMari. Ubytovacie zariadenie SanMari sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka záhradu a terasu. Ubytovanie SanMari sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Jasna

9,8

Studio Apartment Jasna

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Jasna. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Studio Apartment Jasna is located in Novi Vinodolski. Ubytovanie Studio Apartment Jasna sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Bokula

9,8

Apartman Bokula

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bokula. Boasting garden views, Apartman Bokula offers accommodation with a garden and a patio, around 2 km from The View Beach. Ubytovanie Apartman Bokula sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lily

9,8

Villa Lily

Ubytovanie (Apartmány) Villa Lily. Vila Lily sa nachádza 10 minút chôdze od centra mesta Novi Vinodolski a najbližšej pláže a ponúka vám záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Villa Lily sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Apartments Švob with pool

9,8

Family Apartments Švob with pool

Ubytovanie (Apartmány) Family Apartments Švob with pool. Featuring garden views, Family Apartments Švob with pool in Novi Vinodolski features accommodation, a seasonal outdoor swimming pool, a garden, barbecue... Ubytovanie Family Apartments Švob with pool sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

"Novi"

9,8

"Novi"

Ubytovanie (Apartmán) "Novi". Located in Novi Vinodolski, 2.1 km from Škrpun Beach, "Novi" provides a living room with a flat-screen TV, and free WiFi. Ubytovanie "Novi" sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Did Ive

9,8

Apartment Did Ive

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Did Ive. Apartment Did Ive is situated in Sibinj Krmpotski. The 3-star apartment features sea views and is 46 km from Rijeka. Ubytovanie Apartment Did Ive sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Ilonka

9,8

Apartman Ilonka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ilonka. Featuring garden views, Apartman Ilonka provides accommodation with a shared lounge and a balcony, around 2.2 km from The View Beach. Ubytovanie Apartman Ilonka sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasminka

9,8

Apartments Jasminka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jasminka. Boasting garden views, Apartments Jasminka offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 2.4 km from The View Beach. Ubytovanie Apartments Jasminka sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments San Marino

9,8

Apartments San Marino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments San Marino. Apartmány Krpan sa nachádzajú v meste Novi Vinodolski v Prímorsko-gorskokotarskej župe, necelý 800 km od pláže Škrpun. Ubytovanie Apartments San Marino sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azur

9,8

Azur

Ubytovanie (Bed and breakfast) Azur. Ubytovacie zariadenie Azur sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, bar a terasu. Ubytovanie Azur sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Novi Vinodolski 15374

9,7

Apartment in Novi Vinodolski 15374

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Novi Vinodolski 15374. Tento apartmán je vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami a nachádza v meste Novi Vinodolski, 43 km od mesta Opatija. Mesto Rijeka je vzdialené 34 km. Ubytovanie Apartment in Novi Vinodolski 15374 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bell Tower House

9,7

Bell Tower House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Bell Tower House. Tento dovolenkový dom so slnečnou terasou sa nachádza v meste Novi Vinodolski, v regióne Primorsko-Goranska. K dispozícii je vám tiež terasa. Ubytovanie Bell Tower House sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702

9,7

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702. Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Novi Vinodolski, 1. Ubytovanie Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 11702 sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Old Beauty

9,7

Old Beauty

Ubytovanie (Apartmán) Old Beauty. Ubytovacie zariadenie Old Beauty sa nachádza v meste Novi Vinodolski. Bolo postavené v 14. storočí a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Old Beauty sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palace Paulina Apartments

9,7

Palace Paulina Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Palace Paulina Apartments. Ubytovacie zariadenie Palace Paulina Apartments sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka bazén, záhradu, terasu, výhľad na more a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Palace Paulina Apartments sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Belvedere ****

9,7

Apartman Belvedere ****

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Belvedere ****. Boasting sea views, Apartman Belvedere **** features accommodation with a garden and a balcony, around 2.4 km from The View Beach. Set 1. Ubytovanie Apartman Belvedere **** sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Anka

9,7

Apartman Anka

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anka. Klimatizovaný apartmán Anka sa nachádza v meste Novi Vinodolski. Ponúka kompletne vybavenú kuchyňu, satelitnú TV a terasu. Ubytovanie Apartman Anka sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman STAR

9,7

Apartman STAR

Ubytovanie (Apartmán) Apartman STAR. Featuring sea views, Apartman STAR provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2.7 km from The View Beach. Ubytovanie Apartman STAR sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marina Novi

9,7

Apartments Marina Novi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marina Novi. Ubytovanie Apartments Marina Novi s výhľadom na more sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka reštauráciu, spoločenskú miestnosť, bar, záhradu, sezónny... Ubytovanie Apartments Marina Novi sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Danijel

9,7

Danijel

Ubytovanie (Apartmán) Danijel. Situated in Novi Vinodolski, 1.6 km from The View Beach and 2. Ubytovanie Danijel sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija).

Apartments Zorka

9,7

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Zorka. Apartments Zorka offers accommodation in Novi Vinodolski, 2.4 km from Škrpun Beach. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nina

9,7

Apartment Nina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nina. Apartmán Nina ponúka ubytovanie so záhradou v letovisku Novi Vinodolski. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi a z apartmánu sa naskytá výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Nina sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pavica

9,7

Apartment Pavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Pavica. Apartmán Pavica sa nachádza v meste Novi Vinodolski a ponúka bezplatné Wi-Fi a jednotky s kuchyňou a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Pavica sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa deluxe "H"

9,7

Villa deluxe "H"

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa deluxe "H". Situated in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, deluxe "H" has a terrace. Ubytovanie Villa deluxe "H" sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rustic house Vera

9,7

Rustic house Vera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Rustic house Vera. Situated in Novi Vinodolski in the Primorsko-Goranska županija region, Rustic house Vera has a balcony. Ubytovanie Rustic house Vera sa nachádza v meste Novi Vinodolski (Chorvátsko - Primorsko-Goranska županija). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)