Hľadať

Ubytovanie

Apartments Oasis Apartmány

Put Kalinih 6, 23287 Veli Rat, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Oasis. Located 2.2 km from Saharun Beach, Apartments Oasis offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Oasis sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Oasis

Located 2. 2 km from Saharun Beach, Apartments Oasis offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. A fridge and stovetop are also provided, as well as a kettle. Each unit comes with a sofa, a seating area, a TV with satellite channels, a well-fitted kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer. Cycling can be enjoyed nearby.

Vybavenie ubytovania Apartments Oasis

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Cyklistika
 • Windsurfing
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Klimatizácia
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Veli Rat

Guest House Sakarun

10

Guest House Sakarun

Ubytovanie (Penzión) Guest House Sakarun. Penzión Guest House Sakarun sa nachádza v letovisku Veli Rat, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Guest House Sakarun sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Branko

9,9

Apartments Branko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branko. Apartmány Branko sa nachádzajú v obci Veli Rat na ostrove Dugi Otok, 3 km od pláže Saharun. Ubytovanie Apartments Branko sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 27 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Niki

9,9

Villa Niki

Ubytovanie (Vila) Villa Niki. Ubytovanie Villa Niki sa nachádza v meste Soline, 33 km od mesta Luka. Ubytovanie Villa Niki sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 200 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sakarun - Ena

9,9

Sakarun - Ena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sakarun - Ena. Dovolenkový dom Sakarun - Ena s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a s balkónom, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Sakarun - Ena sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Lapis

9,8

Villa Lapis

Ubytovanie (Vila) Villa Lapis. Situated in Veli Rat, Villa Lapis features accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Lapis sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veli Rat 438b

9,6

Apartment Veli Rat 438b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veli Rat 438b. Boasting sea views, Apartment Veli Rat 438b is situated in Veli Rat, 1.1 km from Saharun Beach. Ubytovanie Apartment Veli Rat 438b sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zvone1

9,6

Apartments Zvone1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zvone1. Located in Veli Rat in the Dugi Otok region, Apartments Zvone1 provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Zvone1 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8104

9,4

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8104

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8104. Situated in Veli Rat, this air-conditioned apartment is 1.6 km from Saharun Beach. Guests benefit from patio. Ubytovanie Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8104 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Barić

9,2

Apartman Barić

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Barić. Located in Soline, 33 km from Luka, Apartman Barić provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartman Barić sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Verona

9,2

Apartments Verona

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Verona. Ubytovacie zariadenie Apartments Verona s výhľadom na more, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v obci Veli Rat, 1,6 km od... Ubytovanie Apartments Verona sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amarcord Skola

9,1

Amarcord Skola

Ubytovanie (Bed and breakfast) Amarcord Skola. Hostel Amarcord Skola vám ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Veli Rat. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi a reštaurácia. Ubytovanie Amarcord Skola sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Verunic

9

Two-Bedroom Apartment in Verunic

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Verunic. Tento apartmán s výhľadom na more sa nachádza v meste Verunić, 30 km od Zadaru a 46 km od mesta Novalja. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Verunic sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivan

8,9

Apartment Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivan. Located 5 km from Saharun Beach in Veli Rat, Apartment Ivan offers accommodation with a kitchenette. Ubytovanie Apartment Ivan sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josef

8,8

Apartments Josef

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josef. Apartments Josef features sea views, free WiFi and free private parking, located in Veli Rat, 1.2 km from Saharun Beach. Ubytovanie Apartments Josef sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 438

8,7

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 438

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 438. Set in Veli Rat in the Dugi Otok region, with Saharun Beach nearby, Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 438 offers accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 438 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 437

8,7

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 437

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 437. Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 437 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Veli Rat, 2.2 km from Saharun Beach. Ubytovanie Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 437 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 436

8,6

Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 436

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 436. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, with Saharun Beach nearby, Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 436 features accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Veli Rat, Dugi otok - 436 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8103

8,5

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8103

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8103. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, with Saharun Beach nearby, Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8103 features accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8103 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Veli Rat

8,5

Two-Bedroom Apartment in Veli Rat

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Veli Rat. Two-Bedroom Apartment in Veli Rat, a property with barbecue facilities, is set in Veli Rat, 1.5 km from Saharun Beach. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Veli Rat sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Verunic 8104a

8,3

Apartment Verunic 8104a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Verunic 8104a. Set 1.6 km from Saharun Beach in Veli Rat, this apartment features a patio. A fridge and a stovetop can be found in the kitchenette. A TV is provided. Ubytovanie Apartment Verunic 8104a sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Slavica

8

Apartments Slavica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Slavica. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v obci Veli Rat na ostrove Dugi Otok, necelý 1 km od pláže Saharun. Ubytovanie Apartments Slavica sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Cove Soline, Dugi otok - 448

7,1

Apartments and rooms by the sea Cove Soline, Dugi otok - 448

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Cove Soline, Dugi otok - 448. Ubytovanie Double Room Uvala Soline 448a sa nachádza v meste Veli Rat, 1,1 km od pláže Saharun. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Cove Soline, Dugi otok - 448 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Medini

Apartments Medini

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Medini. Set 2.2 km from Saharun Beach, Apartments Medini offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Medini sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Verunic 14286d

Apartment Verunic 14286d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Verunic 14286d. Situated in Veli Rat, a 17-minute walk from Saharun Beach, Apartment Verunic 14286d features a living room with a TV. Guests have a private terrace. Ubytovanie Apartment Verunic 14286d sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37002

Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37002

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37002. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37002 is set in Veli Rat, within just 2 km of Saharun Beach. Ubytovanie Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37002 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Studio in Veli Rat/Insel Dugi Otok 7751

Studio in Veli Rat/Insel Dugi Otok 7751

Ubytovanie (Apartmány) Studio in Veli Rat/Insel Dugi Otok 7751. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, with Saharun Beach nearby, Studio in Veli Rat/Insel Dugi Otok 7751 features accommodation with free WiFi and... Ubytovanie Studio in Veli Rat/Insel Dugi Otok 7751 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Julijana

Apartments Julijana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Julijana. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region and Saharun Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Julijana sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 129 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nada

Holiday home Nada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nada. Set in Veli Rat, just 3.2 km from Saharun Beach, Holiday home Nada offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Nada sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 15209

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 15209

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 15209. Located in Veli Rat in the Dugi Otok region, with Saharun Beach nearby, Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 15209 provides accommodation with free... Ubytovanie Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 15209 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Soline, Dugi otok - 3452

Apartments by the sea Cove Soline, Dugi otok - 3452

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Soline, Dugi otok - 3452. Studio Uvala Soline 3452c is set in Veli Rat, 1 km from Saharun Beach. All rooms are equipped with a TV. Each room is equipped with a private bathroom. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Soline, Dugi otok - 3452 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8105

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8105

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8105. Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8105 is located in Veli Rat. Ubytovanie Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 8105 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Kolic

Apartments Kolic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kolic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kolic sa nachádza v malom letovisku Veli Rat, 2 km od pláže Saharun, a ponúka ubytovanie s klimatizáciou a so vstupom do... Ubytovanie Apartments Kolic sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments JV

Apartments JV

Ubytovanie (Apartmány) Apartments JV. Located in Veli Rat, 1.8 km from Saharun Beach, Apartments JV provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a... Ubytovanie Apartments JV sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 3480

Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 3480

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 3480. Studio Verunic 3480a is situated in Veli Rat, 1.7 km from Saharun Beach. Every room at this guest house is air conditioned and is equipped with a TV. Ubytovanie Apartments by the sea Verunic, Dugi otok - 3480 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Holiday Home near lighthouse

Holiday home Holiday Home near lighthouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Holiday Home near lighthouse. Set in Veli Rat in the Dugi Otok region, Holiday home Holiday Home near lighthouse has a balcony and sea views. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday home Holiday Home near lighthouse sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sakarun House - Ivana

Sakarun House - Ivana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Sakarun House - Ivana. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, Sakarun House - Ivana features a garden. Ubytovanie Sakarun House - Ivana sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Island home with seaview Mirta

Island home with seaview Mirta

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Island home with seaview Mirta. Featuring sea views, Island home with seaview Mirta offers accommodation with a garden, around 2.2 km from Saharun Beach. Guests have a private terrace. Ubytovanie Island home with seaview Mirta sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Golubinka

Apartment Golubinka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Golubinka. Located 1.4 km from Saharun Beach, Apartment Golubinka offers accommodation in Veli Rat. Ubytovanie Apartment Golubinka sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Veli Rat Lighthouse

Veli Rat Lighthouse

Ubytovanie (Apartmány) Veli Rat Lighthouse. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, Veli Rat Lighthouse features accommodation with free private parking. Ubytovanie Veli Rat Lighthouse sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37001

Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37001

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37001. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37001 is located in Veli Rat, just 2 km from Saharun Beach. Ubytovanie Apartment Veli Rat/Insel Dugi Otok 37001 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Ivo

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo sa nachádzajú 1,8 km od pláže Saharun a ponúkajú záhradu a klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartment in Veli Rat with sea view, balcony, washing machine 882-1

Studio apartment in Veli Rat with sea view, balcony, washing machine 882-1

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartment in Veli Rat with sea view, balcony, washing machine 882-1. Set in Veli Rat, within 5 km of Saharun Beach, Studio apartment in Veli Rat with sea view, balcony, washing machine 882-1 is an accommodation offering sea... Ubytovanie Studio apartment in Veli Rat with sea view, balcony, washing machine 882-1 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home 3559-1 for 6 people in Veli Rat

Holiday Home 3559-1 for 6 people in Veli Rat

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home 3559-1 for 6 people in Veli Rat. Set in Veli Rat, 2.1 km from Saharun Beach, Holiday Home 3559-1 for 6 people in Veli Rat offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Holiday Home 3559-1 for 6 people in Veli Rat sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Verunic 8103a

Apartment Verunic 8103a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Verunic 8103a. Situated in Veli Rat in the Dugi Otok region, Apartment Verunic 8103a features a terrace and sea views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Verunic 8103a sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Veli Rat, Dugi otok - 8096

Holiday house with a parking space Veli Rat, Dugi otok - 8096

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Veli Rat, Dugi otok - 8096. Situated in Veli Rat and only less than 1 km from Saharun Beach, Holiday house with a parking space Veli Rat, Dugi otok - 8096 features accommodation with... Ubytovanie Holiday house with a parking space Veli Rat, Dugi otok - 8096 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok).

Family friendly apartments with a swimming pool Verunic, Dugi otok - 14286

Family friendly apartments with a swimming pool Verunic, Dugi otok - 14286

Ubytovanie (Apartmány) Family friendly apartments with a swimming pool Verunic, Dugi otok - 14286. Located a 17-minute walk from Saharun Beach in Veli Rat, Apartment Verunic 14286a is an apartment with a kitchen. Guests have a private terrace. Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Verunic, Dugi otok - 14286 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Maddalena

Holiday Home Maddalena

Ubytovanie (Apartmán) Holiday Home Maddalena. Boasting garden views, Holiday Home Maddalena offers accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace, around 1.1 km from Saharun Beach. Ubytovanie Holiday Home Maddalena sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Veli Rat, Dugi otok - 875

Seaside holiday house Veli Rat, Dugi otok - 875

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Veli Rat, Dugi otok - 875. Located in Veli Rat and only 1.1 km from Saharun Beach, Seaside holiday house Veli Rat, Dugi otok - 875 provides accommodation with sea views, free WiFi... Ubytovanie Seaside holiday house Veli Rat, Dugi otok - 875 sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Veli Rat with Terrace

Serene Holiday Home in Veli Rat with Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Serene Holiday Home in Veli Rat with Terrace. Located in Veli Rat, within 2.2 km of Saharun Beach, Serene Holiday Home in Veli Rat with Terrace offers accommodation with free WiFi, air conditioning and... Ubytovanie Serene Holiday Home in Veli Rat with Terrace sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Serene Holiday Home in Soline with Private Terrace

Serene Holiday Home in Soline with Private Terrace

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Serene Holiday Home in Soline with Private Terrace. V ubytovacom zariadení Holiday Home Long Island Beach House sa nachádzajú zariadenia na vodné športy a tenisový kurt. Ubytovanie Serene Holiday Home in Soline with Private Terrace sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Veli Rat

Two-Bedroom Apartment in Veli Rat

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Veli Rat. Located in Veli Rat, within 1.5 km of Saharun Beach, Two-Bedroom Apartment in Veli Rat offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Veli Rat sa nachádza v meste Veli Rat (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 315 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)