Hľadať

Ubytovanie

Apartments Olea Apartmány

Vršak 9 , 51500 Pinezici, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Olea. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Olea is set in Pinezici, 36 km from Opatija. Rijeka is 32 km away. Ubytovanie Apartments Olea sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Olea

Rijeka is 32 km away. The nearest airport is Rijeka Airport, 21 km from Apartments Apartments Olea. Rabac is 26 km from Apartments Olea. Each unit is fitted with a private bathroom with a bath or shower, free toiletries, and a hairdryer. A fridge and stovetop are also offered, as well as a coffee machine. Towels are available. Featuring a terrace, the accommodation features a dining area and a seating area with a cable flat-screen TV. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Olea is set in Pinezici, 36 km from Opatija. There is also a kitchen, equipped with an oven.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Olea

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Živé športové prenosy Mimo ubytovania
 • Živá hudba/vystúpenie Mimo ubytovania
 • Prehliadka alebo prednáška o miestnej kultúreza príplatok
 • Pešie prehliadky
 • Badmintonové vybavenie
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovania
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Rybolov Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Expresný check-in/check-out
 • Televízne programy pre deti
 • Vonkajšie detské ihrisko
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Pinezici

Apartments Laura

9,8

Apartments Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura. Boasting an outdoor pool, Apartments Laura in Pinezici offers accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pin

9,7

Apartment Pin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pin. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Pin is set in Pinezici. Ubytovanie Apartment Pin sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mare with sea view

9,7

Apartment Mare with sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mare with sea view. Apartment Mare with sea view is situated in Pinezici and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Mare with sea view sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vita Maris

9,7

Apartment Vita Maris

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vita Maris. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Vita Maris is set in Pinezici. Ubytovanie Apartment Vita Maris sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Pinezici, Krk - 5464

9,7

Apartments with a parking space Pinezici, Krk - 5464

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Pinezici, Krk - 5464. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Pinezići, 35 km od Opatije a ponúka bezplatné WiFi pripojenie, terasu a súkromné parkovisko na mieste... Ubytovanie Apartments with a parking space Pinezici, Krk - 5464 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Neo

9,6

Apartment Neo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Neo. Apartmán Neo ponúka ubytovanie v dedinke Pinezići, 35 km od Opatije. Je klimatizovaný. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartment Neo sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 350 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Balić - Pinezići, Krk

9,6

Apartments Balić - Pinezići, Krk

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Balić - Pinezići, Krk. Apartments Balić - Pinezići, Krk has garden views, free WiFi and free private parking, set in Pinezici. Ubytovanie Apartments Balić - Pinezići, Krk sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Renata

9,6

Apartments Renata

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Renata. Apartmány Renata sa nachádzajú v obci Pinezici a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartments Renata sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anton

9,5

Apartment Anton

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anton. Apartmán Anton sa nachádza v meste Pinezici, ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Anton sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Laura

9,5

Apartments Laura

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laura. Set in Pinezici, Apartments Laura offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Laura sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vršak

9,5

Apartments Vršak

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vršak. Apartmány Nef ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi pripojením v obci Pinezici. Ubytovanie Apartments Vršak sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Luburić

9,4

Apartman Luburić

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Luburić. Ubytovacie zariadenie Apartman Luburić sa nachádza v obci Pinezici a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Apartman Luburić sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Posavec

9,4

Apartments Posavec

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Posavec. Apartmány Posavec sa nachádzajú na pokojnom mieste v obci Pinezići na ostrove Krk, len 400 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Posavec sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jelusic

9,3

Apartments Jelusic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelusic. Apartmány Jelusic sa nachádzajú v letovisku Pinezici a ponúkajú gril. Mesto Opatija je vzdialené 36 km. Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať... Ubytovanie Apartments Jelusic sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Dilly (KRK116)

9,3

Apartment Dilly (KRK116)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dilly (KRK116). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dilly (KRK116) is set in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Dilly (KRK116) sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dilly (KRK118)

9,3

Apartment Dilly (KRK118)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dilly (KRK118). Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Dilly (KRK118) is located in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Dilly (KRK118) sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milena

9,3

Apartments Milena

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Milena. Apartmány Milena sa nachádzajú v obci Pinezici a ponúkajú záhradu a kompletne vybavenú kuchyňu. K dispozícii je TV s plochou obrazovkou. Apartmán má... Ubytovanie Apartments Milena sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Temer

9,3

Apartments Villa Temer

Ubytovanie (Vily) Apartments Villa Temer. Ubytovacie zariadenie Apartments Villa Temer sa nachádza v letovisku Pineziči. Ubytovanie Apartments Villa Temer sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 258 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stivic

9,3

Apartments Stivic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stivic. Set in Pinezici in the Krk Island region, Apartments Stivic offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Stivic sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ruzica

9,3

Apartments Ruzica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ruzica. Apartmány Ruzica s tichou polohou uprostred bujnej zelene vám ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, satelitnú TV a veľkú terasu s výbavou na... Ubytovanie Apartments Ruzica sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Soldo

9,2

Apartments Soldo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Soldo. Apartmány Soldo sa nachádzajú v malej rybárskej dedinke len 300 metrov od mora a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a vlastným patiom, terasou... Ubytovanie Apartments Soldo sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dilly (KRK117)

9,2

Apartment Dilly (KRK117)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dilly (KRK117). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dilly (KRK117) is located in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Dilly (KRK117) sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Srkoc

9

Apartments Srkoc

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Srkoc. Apartmány Srkoc sa nachádzajú v dedinke Pinezici. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi, TV, priestor na posedenie a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Srkoc sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adria Holiday Home

9

Adria Holiday Home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Adria Holiday Home. Adria je samostatne stojaci rekreačný dom s grilom, ktorý sa nachádza v meste Pinezici v regióne ostrova Krk. Ubytovanie Adria Holiday Home sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 105 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Boko

8,9

Apartments Boko

Ubytovanie (Penzión) Apartments Boko. Featuring free WiFi, a sun terrace and barbecue facilities, Apartments Boko is located in Pinezici. Ubytovanie Apartments Boko sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Potok

8,9

Apartment Potok

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Potok. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Potok is set in Pinezici. Ubytovanie Apartment Potok sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment & rooms Danijel

8,8

Apartment & rooms Danijel

Ubytovanie (Penzión) Apartment & rooms Danijel. Located in Pinezici, Apartment & rooms Danijel provides a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartment & rooms Danijel sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Korina

8,7

Villa Korina

Ubytovanie (Vila) Villa Korina. Vila Korina ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na more v obci Pinezici. Táto vila ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie Villa Korina sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 149 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Josip

8,7

Apartments Josip

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Josip. Apartmány Josip sa nachádzajú na pokojnom mieste v malej obci Pinezići na ostrove Krk, len 450 metrov od pláže. Ubytovanie Apartments Josip sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vrsak I

7,8

Apartment Vrsak I

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vrsak I. Apartment Vrsak I is set in Pinezici. This apartment offers barbecue facilities as well as free WiFi. Ubytovanie Apartment Vrsak I sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mira 146S

7,8

Haus Mira 146S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Mira 146S. Situated in Pinezici, Haus Mira 146S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Mira 146S sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Perkic

7,7

Apartments Perkic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Perkic. Situated in Pinezici in the Krk Island region, Apartments Perkic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Perkic sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mira 145S

7,6

Haus Mira 145S

Ubytovanie (Apartmán) Haus Mira 145S. Situated in Pinezici, Haus Mira 145S features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Haus Mira 145S sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pinezici 5464d

7,5

Apartment Pinezici 5464d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pinezici 5464d. Apartment Pinezici 5464d is set in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Pinezici 5464d sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dilly (KRK115)

Apartment Dilly (KRK115)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dilly (KRK115). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Dilly (KRK115) is set in Pinezici. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Dilly (KRK115) sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pinezici 5464b

Apartment Pinezici 5464b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pinezici 5464b. Apartment Pinezici 5464b is located in Pinezici. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Pinezici 5464b sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Danijela

Apartments Danijela

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Danijela. Apartments Danijela is situated in Pinezici. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments Danijela sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sloboda Apartment 2

Villa Sloboda Apartment 2

Ubytovanie (Apartmán) Villa Sloboda Apartment 2. Located in Pinezici, Villa Sloboda Apartment 2 provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a restaurant and access to a garden with an outdoor... Ubytovanie Villa Sloboda Apartment 2 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 194 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Villa Quadra

Luxury Villa Quadra

Ubytovanie (Vila) Luxury Villa Quadra. Luxury Villa Quadra is located in Pinezici. This villa features a private pool, a garden and free private parking. Ubytovanie Luxury Villa Quadra sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartment Pinezici - 01

Apartment Pinezici - 01

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pinezici - 01. Apartment Pinezici - 01 is situated in Pinezici. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Pinezici - 01 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pinezici 30

Apartment Pinezici 30

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pinezici 30. Apartment Pinezici 30 is set in Pinezici. This air-conditioned apartment is fitted with 2 bedrooms, a satellite TV, and a kitchen with a fridge and a... Ubytovanie Apartment Pinezici 30 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 264 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pinezici 27

Apartment Pinezici 27

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pinezici 27. Apartment Pinezici 27 is set in Pinezici. Free WiFi is featured throughout the property. This apartment has a living room and a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Pinezici 27 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 238 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vrsak Cr IX

Apartment Vrsak Cr IX

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vrsak Cr IX. Offering free WiFi and sea views, Apartment Vrsak Cr IX is an accommodation located in Pinezici. The property provides free private parking. Ubytovanie Apartment Vrsak Cr IX sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Pinezici w/ WiFi and 1 Bedrooms

Amazing apartment in Pinezici w/ WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Pinezici w/ WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Pinezici w/ WiFi and 1 Bedrooms is set in Pinezici. Ubytovanie Amazing apartment in Pinezici w/ WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment Pinezici 06

Three-Bedroom Apartment Pinezici 06

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment Pinezici 06. Three-Bedroom Apartment Pinezici 06 is set in Pinezici. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment Pinezici 06 sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Two-Bedroom Apartment in Pinezici

Two-Bedroom Apartment in Pinezici

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Pinezici. Štvorhviezdičkové ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Pinezici sa nachádza v letovisku Pinezici na ostrove Krk a môže sa pochváliť bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Pinezici sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments NINA

Apartments NINA

Ubytovanie (Apartmán) Apartments NINA. Situated in Pinezici in the Krk Island region, Apartments NINA features a garden. Guests staying at this apartment have access to a balcony. Ubytovanie Apartments NINA sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk).

Apartments Zdrave - 500 m from sea

Apartments Zdrave - 500 m from sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zdrave - 500 m from sea. Situated in Pinezici, 10 km from Malinska, Apartments Zdrave - 500 m from sea features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zdrave - 500 m from sea sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment VESNA

Apartment VESNA

Ubytovanie (Apartmán) Apartment VESNA. Apartment VESNA is located in Pinezici. The air-conditioned accommodation is 23 km from Baška, and guests benefit from complimentary WiFi and private... Ubytovanie Apartment VESNA sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 266 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Krc

Apartments Krc

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Krc. Apartments Krc is situated in Pinezici. The apartment features 2 bedrooms, 1 bathroom, a TV with satellite channels, a dining area, a fully equipped... Ubytovanie Apartments Krc sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Maria

House Maria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Maria. Located in Pinezici, this holiday home features a terrace and a garden with a terrace. The air-conditioned unit is 35 km from Opatija. Ubytovanie House Maria sa nachádza v meste Pinezici (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)