Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pavlesina Apartmány

Put Dražice 1, 23276 Ugljan, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pavlesina. Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Ugljan in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Ubytovanie Apartments Pavlesina sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pavlesina

There is also a kitchen, equipped with an oven and fridge. The nearest airport is Zadar Airport, 22 km from Apartments Pavlesina. Jeden z bestsellerov v destinácii Ugljan Offering a barbecue and views of the sea, Apartments Pavlesina is set in Ugljan in the Ugljan Island Region, 12 km from Zadar. Free WiFi is available throughout the property. Every unit is fitted with a private bathroom with a bath or shower. Featuring a terrace, all units include a dining area and a seating area with a TV. Pag is 35 km from Apartments Pavlesina. Biograd na Moru is 36 km from the property. The apartment offers free private parking on-siteGuests can enjoy various activities in the surroundings, including snorkelling and diving.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Na pláži
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Pavlesina

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Šnorchlovanie
 • Potápanie
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Ugljan

Apartmani Bruno

10

Apartmani Bruno

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Bruno. Apartmani Bruno sa nachádzajú v meste Ugljan a ponúkajú záhradu a terasu. Ubytovanie Apartmani Bruno sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cvita Ugljan

10

Apartments Cvita Ugljan

Ubytovanie (Penzión) Apartments Cvita Ugljan. Ubytovacie zariadenie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza na ostrove Ugljan a ponúka bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch a izby s... Ubytovanie Apartments Cvita Ugljan sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Gellia

10

Villa Gellia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Gellia. Dovolenkový dom Villa Gellia sa nachádza v obci Ugljan a má súkromný bazén, kuchyňu a výhľad na more. Ubytovacie zariadenie ponúka terasu a výhľad na... Ubytovanie Villa Gellia sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 220 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sajković

10

Apartment Sajković

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Sajković. Apartmán Sajković sa nachádza v meste Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a priestorom na posedenie. Ubytovanie Apartment Sajković sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Roko

10

Apartment Roko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Roko. Ubytovacie zariadenie Apartment Roko sa nachádza v meste Ugljan a ponúka bezplatné bicykle, záhradu a gril. Tento apartmán pri pláži má patio. Ubytovanie Apartment Roko sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ana & Nika

9,9

Apartments Ana & Nika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ana & Nika. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments Ana & Nika provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Ana & Nika sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments A - KUS

9,8

Apartments A - KUS

Ubytovanie (Apartmány) Apartments A - KUS. Apartmány A – KUS ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi v Ugljane. Ubytovanie Apartments A - KUS sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Janet

9,8

Apartments Janet

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janet. Apartmány Janet sa nachádzajú na ostrove Ugljan, 12 km od Zadaru a ponúkajú záhradu a gril. Novalja je situovaná 49 km od apartmánov. Ubytovanie Apartments Janet sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kucerina

9,8

Apartment Kucerina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kucerina. Klimatizovaný apartmán Kucerina sa nachádza v Ugljane, 11 km od Zadaru. Môžete sa z neho pokochať výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Kucerina sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Nina i Niko

9,7

Apartmani Nina i Niko

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Nina i Niko. Ubytovacie zariadenie Apartmani Nina i Niko sa nachádza v meste Ugljan na rovnomennom ostrove a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným... Ubytovanie Apartmani Nina i Niko sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family House Rebeka

9,7

Family House Rebeka

Ubytovanie (Apartmány) Family House Rebeka. Family House Rebeka is set in Muline and provides direct access to a beach. Ubytovanie Family House Rebeka sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Yellow Villa

9,7

Yellow Villa

Ubytovanie (Vila) Yellow Villa. Táto klimatizovaná vila sa nachádza v meste Ugljan, 12 km od mesta Zadar. Novalja je vzdialená 48 km od tejto vily s výhľadom na more. Ubytovanie Yellow Villa sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vito

9,7

Apartment Vito

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vito. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Vito is situated in Ugljan. Ubytovanie Apartment Vito sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rozelyn

9,7

Apartments Rozelyn

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rozelyn. Apartmány Rozelyn sa nachádzajú v rybárskej dedinke Muline, 100 metrov od mora a ponúkajú vám bezplatné parkovisko a ubytovacie jednotky s dobre vybavenou... Ubytovanie Apartments Rozelyn sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kapetanov pogled

9,7

Kapetanov pogled

Ubytovanie (Apartmán) Kapetanov pogled. Situated in Ugljan, Kapetanov pogled features air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Kapetanov pogled sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Maestro

9,7

Apartment Maestro

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Maestro. OMApartments is set in Ugljan and offers a terrace. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartment Maestro sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vidakovic

9,6

Apartments Vidakovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vidakovic. Apartmány Vidaković sú umiestnené na ostrove Ugljan, 2 minúty chôdze od pláže. Ubytovanie Apartments Vidakovic sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivor (UGL535)

9,6

Apartment Ivor (UGL535)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivor (UGL535). Ubytovanie Haus Ivor (535) sa nachádza v letovisku Ugljan, 10 km od Zadaru. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartment Ivor (UGL535) sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mrva

9,6

Apartments Mrva

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mrva. Ubytovanie Apartments Mrva sa nachádza v meste Ugljan a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s detským ihriskom. Ubytovanie Apartments Mrva sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Dido Ive

9,5

Kuća za odmor Dido Ive

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Dido Ive. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Kuća za odmor Dido Ive is set in Ugljan. Ubytovanie Kuća za odmor Dido Ive sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Mobile Homes at Camping Ugljan Resort

9,5

Mobile Homes at Camping Ugljan Resort

Ubytovanie (Kemping) Mobile Homes at Camping Ugljan Resort. Ubytovanie Mobile Homes at Camping Uglja Resort sa nachádza v neste Ugljan. Ponúka bazén, záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Mobile Homes at Camping Ugljan Resort sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Maris

9,5

Villa Maris

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maris. Klimatizované ubytovacie zariadenie Vila Maris ponúka možnosť ubytovania s domácimi zvieratami v letovisku Ugljan. Zadar je vzdialený 11 km. Ubytovanie Villa Maris sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Doris Apartment

9,4

Doris Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Doris Apartment. Situated in Ugljan in the Ugljan Island region, Doris Apartment has a balcony and garden views. This apartment features a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Doris Apartment sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Caravan near the sea 2

9,4

Caravan near the sea 2

Ubytovanie (Kemping) Caravan near the sea 2. Ubytovacie zariadenie Caravan near the sea 2 sa nachádza v meste Ugljan a ponúka výhľad na more, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné... Ubytovanie Caravan near the sea 2 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bava

9,4

Bava

Ubytovanie (Apartmány) Bava. Ubytovacie zariadenie Bava sa nachádza v dedine Ugljan. Ponúka bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle, gril a záhradu. Ubytovanie Bava sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Ugljan - 15613

9,4

Apartments with a parking space Ugljan - 15613

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Ugljan - 15613. Situated in Ugljan in the Ugljan Island region, Apartments with a parking space Ugljan - 15613 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Ugljan - 15613 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Blaslov

9,3

Apartmani Blaslov

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Blaslov. Ubytovacie zariadenie Apartmani Blaslov sa nachádza v letovisku Kali, len 550 metrov od pláže Mul. Ubytovanie Apartmani Blaslov sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Agava

9,3

Agava

Ubytovanie (Apartmány) Agava. Ubytovacie zariadenie Agava sa nachádza 1,3 km od pláže Juznja Luka a ponúka záhradu, terasu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Agava sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Anka

9,3

House Anka

Ubytovanie (Apartmány) House Anka. Set in Ugljan, House Anka offers accommodation with free private parking. Each unit is fitted with air conditioning, a private bathroom and a kitchen. Ubytovanie House Anka sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elena

9,3

Apartments Elena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elena. Apartmány Elena v meste Ugljan majú záhradu a gril. Mesto Zadar je vzdialené 10 km. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Ubytovanie Apartments Elena sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment with Sea View in Ugljan

9,3

One-Bedroom Apartment with Sea View in Ugljan

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment with Sea View in Ugljan. Located in Ugljan in the Ugljan Island region, One-Bedroom Apartment with Sea View in Ugljan is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment with Sea View in Ugljan sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Suzy

9,2

Apartman Suzy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Suzy. Apartmán Suzy ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady v obci Kali. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza na pláži a má terasu. Ubytovanie Apartman Suzy sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Tomislav

9,2

Holiday Home Tomislav

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Tomislav. Dovolenkový dom Tomislav sa nachádza na ostrove Ugljan, 12 km od mesta Zadar. Ubytovanie Holiday Home Tomislav sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pupa

9,2

Apartments Pupa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pupa. Apartments Pupa has garden views, free WiFi and free private parking, set in Ugljan. Ubytovanie Apartments Pupa sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Štokova ulica 4

9,2

Štokova ulica 4

Ubytovanie (Apartmán) Štokova ulica 4. Štokova ulica 4 is set in Ugljan. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Štokova ulica 4 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Muline, Ugljan - 3538

9,1

Rooms by the sea Muline, Ugljan - 3538

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Muline, Ugljan - 3538. Rooms by the sea Muline, Ugljan - 3538 is set in Ugljan, 13 km from Zadar. The rooms have a TV with satellite channels. Ubytovanie Rooms by the sea Muline, Ugljan - 3538 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Olive Apartments

9,1

Olive Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Olive Apartments. Ubytovanie Olive Apartments sa nachádza v meste Ugljan a ponúkajú vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Olive Apartments sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ugljan - 8301

9,1

Apartments by the sea Ugljan - 8301

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Ugljan - 8301. Apartment Ugljan 8301a offers accommodation in Ugljan, 9 km from Zadar. Apartment Ugljan 8301a features views of the sea and is 33 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Apartments by the sea Ugljan - 8301 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartmani tamaris

9

Apartmani tamaris

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani tamaris. Set in Ugljan, Apartmani tamaris offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytovanie Apartmani tamaris sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

GardenRelax

9

GardenRelax

Ubytovanie (Penzión) GardenRelax. GardenRelax provides free WiFi throughout the property and rooms with air conditioning in Ugljan. Ubytovanie GardenRelax sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Vila Rosales

9

Holiday home Vila Rosales

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Vila Rosales. Dovolenkový dom Holiday home Vila Rosales sa nachádza v meste Ugljan a ponúka klimatizované ubytovanie so súkromným bazénom a patiom. Ubytovanie Holiday home Vila Rosales sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 250 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivor (UGL534)

8,9

Apartment Ivor (UGL534)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ivor (UGL534). Ubytovacie zariadenie Haus Ivor (534) s klimatizáciou sa nachádza v meste Ugljan, 10 km od Zadaru. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 35 km. Ubytovanie Apartment Ivor (UGL534) sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rosa

8,8

Apartment Rosa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rosa. Ubytovacie zariadenie Apartment Rosa sa nachádza v meste Ugljan a ponúka bezplatné bicykle. Ubytovanie Apartment Rosa sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tajči

8,8

Tajči

Ubytovanie (Apartmán) Tajči. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Tajči is situated in Ugljan. Ubytovanie Tajči sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Belic

8,8

Apartments Belic

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Belic. Apartmány Belic sa nachádzajú len 5 minút chôdze od neďalekej kamienkovej pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním, balkónom a exteriérovým... Ubytovanie Apartments Belic sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Kali

8,7

Apartmani Kali

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Kali. Ubytovacie zariadenie Apartmani Kali sa nachádza v obci Kali, 50 metrov od pláže Batalaža a 600 metrov od pláže Petra Dundova. Ubytovanie Apartmani Kali sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday House Metikoš

8,6

Holiday House Metikoš

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday House Metikoš. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday House Metikoš is located in Ugljan. Ubytovanie Holiday House Metikoš sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Tajci

8,3

apartman Tajci

Ubytovanie (Apartmán) apartman Tajci. Situated in Ugljan, apartman Tajci features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie apartman Tajci sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Ugljan - 846

8,3

Apartments by the sea Ugljan - 846

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Ugljan - 846. Apartments by the sea Ugljan - 846 has sea views, free WiFi and free private parking, set in Ugljan. Ubytovanie Apartments by the sea Ugljan - 846 sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island).

Apartment Tatjana (UGL522)

8,2

Apartment Tatjana (UGL522)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tatjana (UGL522). Located in Ugljan, Apartment Tatjana (UGL522) provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Tatjana (UGL522) sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antolkovic

8,1

Apartments Antolkovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antolkovic. Apartmány Antolkovic ponúkajú ubytovanie s terasou. V apartmáne je k dispozícii klimatizácia, kompletne vybavená kuchyňa s jedálňou, TV a súkromná kúpeľňa... Ubytovanie Apartments Antolkovic sa nachádza v meste Ugljan (Chorvátsko - Ugljan Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)