Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pelegrin Apartmány

Riva Pelegrin bb, 21432 Stomorska, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pelegrin. Ubytovacie zariadenie Apartments Pelegrin sa nachádza v letovisku Stomorska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradu s grilom... Ubytovanie Apartments Pelegrin sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pelegrin

Ubytovacie zariadenie Apartments Pelegrin sa nachádza v letovisku Stomorska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradu s grilom a výhľad na more. Priamo na mieste si môžete požičať bicykle. V apartmáne sa podávajú kontinentálne alebo talianske raňajky.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Pelegrin

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Stomorska

House , Seafront Apartment Pelegrin

10

House , Seafront Apartment Pelegrin

Ubytovanie (Apartmán) House , Seafront Apartment Pelegrin. House, Seafront Apartment Pelegrin is set in Stomorska and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie House , Seafront Apartment Pelegrin sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 188 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marica

10

Apartment Marica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marica. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Marica is situated in Stomorska. Ubytovanie Apartment Marica sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Linda

10

Apartments Linda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Linda. Apartments Linda features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytovanie Apartments Linda sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with sea view

10

Apartments with sea view

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with sea view. Apartments with sea view has city views, free WiFi and free private parking, situated in Stomorska. Ubytovanie Apartments with sea view sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ivo

9,9

Apartments Ivo

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ivo. Apartmány Ivo sa nachádzajú v letovisku Stomorska, 17 km od mesta Split a 23 km od ostrova Hvar. Ubytovanie Apartments Ivo sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bruna

9,9

Apartment Bruna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bruna. Tento klimatizovaný apartmán s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v meste Stomorska. Ubytovanie Apartment Bruna sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azuro Verde

9,9

Azuro Verde

Ubytovanie (Apartmány) Azuro Verde. Set in Stomorska, Azuro Verde offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Azuro Verde sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

New Apartment with panoramic view

9,9

New Apartment with panoramic view

Ubytovanie (Apartmány) New Apartment with panoramic view. New Apartment with panoramic view features garden views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytovanie New Apartment with panoramic view sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sonja

9,8

Apartments Sonja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sonja. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Sonja offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Sonja sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Misini Dvori

9,8

Apartments Misini Dvori

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Misini Dvori. Providing garden views, Apartments Misini Dvori in Stomorska provides accommodation and a restaurant. Free WiFi is provided. Ubytovanie Apartments Misini Dvori sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ivona

9,7

Apartment Ivona

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ivona. Apartmán Ivona sa nachádza v mestečku Stomorska na ostrove Šolta, 17 km od Splitu a 23 km od Hvaru. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Ivona sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Deziderio

9,7

Deziderio

Ubytovanie (Apartmány) Deziderio. With sea views, Deziderio is located in Stomorska and has free WiFi. Ubytovanie Deziderio sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Olyntha

9,6

Villa Olyntha

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Villa Olyntha. Ubytovacie zariadenie Villa Olyntha sa nachádza v obci Stomorska a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Villa Olyntha sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana

9,6

Apartment Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana. Apartment Ana is set in Stomorska. The apartment is fitted with 2 bedrooms, 1 bathroom, bed linen, towels, a TV, a fully equipped kitchen, and a terrace... Ubytovanie Apartment Ana sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Stomorska with sea view10

9,6

Studio Stomorska with sea view10

Ubytovanie (Apartmán) Studio Stomorska with sea view10. Featuring panoramic views of the sea, Studio Stomorska is located a 5-minute drive from Stomorska. Ubytovanie Studio Stomorska with sea view10 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5190

9,6

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5190

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5190. Situated in Stomorska in the Solta Island region, Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5190 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5190 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stomorska

9,6

Apartment Stomorska

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Stomorska. Apartment Stomorska sa nachádza v letovisku Stomorska a ponúka ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Apartment Stomorska sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Belinda

9,5

Apartment Belinda

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Belinda. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza priamo pri mori v letovisku Stomorska a ponúka vám terasu so salónikom a jedálenským kútom. Ubytovanie Apartment Belinda sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Riki

9,4

Apartments Riki

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Riki. Apartmány Riki sa nachádzajú v letovisku Stomorska a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Riki sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ksenija

9,4

Apartments Ksenija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ksenija. Apartmány Ksenija s výhľadom na more vám ponúkajú ubytovanie s kuchyňou v obci Stomorska. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Ksenija sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maja

9,4

Apartments Maja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maja. Apartments Maja features sea views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytovanie Apartments Maja sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny Apartments

9,3

Sunny Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Sunny Apartments. Apartmány Sunny sa nachádzajú v obci Stomorska, 5 minút chôdze od mora a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Sunny Apartments sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schönes Ferienhaus direkt am Meer

9,3

Schönes Ferienhaus direkt am Meer

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Schönes Ferienhaus direkt am Meer. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Schönes Ferienhaus direkt am Meer is set in Stomorska. Ubytovanie Schönes Ferienhaus direkt am Meer sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 310 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vana

9,2

Apartment Vana

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vana. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartment Vana features a balcony and sea views. It has city views and free WiFi. Ubytovanie Apartment Vana sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

9,1

Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment. Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment has lake views, free WiFi and free private parking, located in Stomorska. Ubytovanie Mali Raj Solta - Little Paradise Solta - Apartment sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Milano

9

Apartmani Milano

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Milano. Situated in Stomorska, Apartmani Milano features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Milano sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Vinka,Stomorska

9

Rooms Vinka,Stomorska

Ubytovanie (Penzión) Rooms Vinka,Stomorska. Trojhviezdičkové ubytovacie zariadenie Rooms Vinka,Stomorska sa nachádza na pláži v letovisku Stomorska a ponúka terasu, službu nonstop recepcie, službu... Ubytovanie Rooms Vinka,Stomorska sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marina

8,9

Apartments Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marina. Set in Stomorska in the Solta Island region, Apartments Marina offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Marina sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Pava

8,9

Apartments Pava

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pava. Set in Stomorska, Apartments Pava offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Pava sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Necujam, Solta - 5182

8,8

Apartments by the sea Necujam, Solta - 5182

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Necujam, Solta - 5182. Located in Stomorska in the Solta Island region, Apartments by the sea Necujam, Solta - 5182 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Necujam, Solta - 5182 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Maestro

8,7

Apartments Maestro

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Maestro. Apartmány Maestro sa nachádzajú v Stomorskej a k dispozícii máte ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartments Maestro sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marko

8,5

Apartments Marko

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marko. Set in Stomorska, Apartments Marko offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden. Ubytovanie Apartments Marko sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Star

8,3

Apartments Star

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Star. Featuring an outdoor pool, Apartments Star in Stomorska provides accommodation with free WiFi and free private parking for guests who drive. Ubytovanie Apartments Star sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Radojka

7,9

Apartments Radojka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Radojka. Apartments Radojka has sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytovanie Apartments Radojka sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Pelegrin

7,5

Holiday Home Pelegrin

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Pelegrin. Dovolenkový dom Pelegrin s vonkajším bazénom a výhľadom na more nájdete v letovisku Stomorska. K dispozícii tu máte bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Holiday Home Pelegrin sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Laguna

7,5

Apartments Laguna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Laguna. Ubytovanie Apartments Laguna sa nachádza v meste Stomorska a ponúka vám sezónny vonkajší bazén, záhradu a gril. Apartmán má terasu. Ubytovanie Apartments Laguna sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 781

6,6

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 781

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Stomorska, Solta - 781. Apartments by the sea Stomorska, Solta - 781 is set in Stomorska. Ubytovanie Apartments by the sea Stomorska, Solta - 781 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Oaza

6,1

Oaza

Ubytovanie (Apartmány) Oaza. Ubytovacie zariadenie Oaza sa nachádza v obci Stomorska na ostrove Šolta a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Oaza sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Stomorska

6

Apartments Stomorska

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Stomorska. Ubytovacie zariadenie Apartments Stomorska sa nachádza v obci Stomorska a ponúka bezplatné Wi-Fi, reštauráciu, záhradu a bar. Ubytovanie Apartments Stomorska sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Stomorska 5239d

5,8

Studio Stomorska 5239d

Ubytovanie (Apartmán) Studio Stomorska 5239d. Studio Stomorska 5239d offers accommodation in Stomorska. Some units feature a seating area for your convenience. Each room includes a private bathroom. Ubytovanie Studio Stomorska 5239d sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5239

5,6

Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5239

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5239. Studio Stomorska 5239f offers accommodation in Stomorska. Some units include a seating area to relax in after a busy day. Ubytovanie Apartments by the sea Stomorska, Solta - 5239 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Piskera, Solta - 5175

Apartments by the sea Cove Piskera, Solta - 5175

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Piskera, Solta - 5175. Apartment Uvala Piskera 5175a is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in Stomorska. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Piskera, Solta - 5175 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments and rooms by the sea Stomorska, Solta - 5211

Apartments and rooms by the sea Stomorska, Solta - 5211

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Stomorska, Solta - 5211. Štúdio Stomorska 5211a s možnosťou ubytovania s domácimi miláčikmi sa nachádza v obci Stomorska, 17 km od mesta Split. Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Stomorska, Solta - 5211 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments by the sea Necujam, Solta - 5186

Apartments by the sea Necujam, Solta - 5186

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Necujam, Solta - 5186. Apartments by the sea Necujam, Solta - 5186 is located in Stomorska. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Necujam, Solta - 5186 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Lorena

Apartments Lorena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Lorena. Situated in Stomorska, Apartments Lorena offers accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Lorena sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sandrica

Apartment Sandrica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sandrica. Located just in front of the beach, Apartment Sandrica is a 5-minute walk from the centre of Stomorska. Ubytovanie Apartment Sandrica sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stomorska 1

Apartment Stomorska 1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stomorska 1. Apartment Stomorska 1 is set in Stomorska. The apartment is fitted with 1 bedroom, a TV and a fully equipped kitchenette that provides guests with a... Ubytovanie Apartment Stomorska 1 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Martino

Apartments Martino

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Martino. Set in Stomorska, Apartments Martino offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartments Martino sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 16376

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 16376

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 16376. Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 16376 features sea views, free WiFi and free private parking, set in Stomorska. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 16376 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 14696

Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 14696

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 14696. Set in Stomorska, Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 14696 offers air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Gornja Krusica, Solta - 14696 sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA ENSOLEILLEE, TRANQUILITY & RELAXATION ON PRIVATE PROPERTY, BLUE SKY, LITTLE BAY & PRIVATE POOL

VILLA ENSOLEILLEE, TRANQUILITY & RELAXATION ON PRIVATE PROPERTY, BLUE SKY, LITTLE BAY & PRIVATE POOL

Ubytovanie (Vila) VILLA ENSOLEILLEE, TRANQUILITY & RELAXATION ON PRIVATE PROPERTY, BLUE SKY, LITTLE BAY & PRIVATE POOL. Boasting free bikes, a garden, and a tennis court, VILLA ENSOLEILLEE, TRANQUILITY & RELAXATION ON PRIVATE PROPERTY, BLUE SKY, LITTLE BAY & PRIVATE POOL... Ubytovanie VILLA ENSOLEILLEE, TRANQUILITY & RELAXATION ON PRIVATE PROPERTY, BLUE SKY, LITTLE BAY & PRIVATE POOL sa nachádza v meste Stomorska (Chorvátsko - Ostrov Solta). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 332 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)