Hľadať

Ubytovanie

Apartments Peric Apartmány

34a Kampor, 51280 Kampor, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Peric. Apartments Peric has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor, 1.1 km from Matovica Beach. Ubytovanie Apartments Peric sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Peric

Each unit comes with a sofa, a seating area, a flat-screen TV with satellite channels, a well-fitted kitchen with a dining area, and a shared bathroom with a hairdryer. Gavranišće Beach is 1. The apartment offers a sun terrace. 1 km from the accommodation, while Kandarola Beach is 1. 1 km from Matovica Beach. Apartments Peric has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor, 1. 2 km from the property. A bicycle rental service is available at Apartments Peric. A fridge, an oven and stovetop are also available, as well as a kettle and a coffee machine.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Peric

 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie

Iná ubytovanie v meste Kampor

Guesthouse Kurelic Rab

10

Guesthouse Kurelic Rab

Ubytovanie (Apartmány) Guesthouse Kurelic Rab. Ubytovacie zariadenie Neda Kurelic so záhradou sa nachádza v meste Kampor na ostrove Rab. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guesthouse Kurelic Rab sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Miljenko - Matovica

9,9

Apartman Miljenko - Matovica

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Miljenko - Matovica. Located in Kampor in the Rab Island region and Matovica Beach reachable within a few steps, Apartman Miljenko - Matovica provides accommodation with free... Ubytovanie Apartman Miljenko - Matovica sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Matovica

9,9

Villa Matovica

Ubytovanie (Apartmány) Villa Matovica. Located in Kampor, 350 metres from Matovica Beach and 600 metres from Jelenovica Beach, Villa Matovica provides accommodation with free WiFi, air... Ubytovanie Villa Matovica sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Trlika

9,8

Apartments Trlika

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Trlika. Offering a terrace with sea views, Apartments Trlika is situated in Kampor, just a short walk from a sandy beach. Ubytovanie Apartments Trlika sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Milena & Danijel

9,7

Apartmani Milena & Danijel

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Milena & Danijel. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartmani Milena & Danijel is set in Kampor. Ubytovanie Apartmani Milena & Danijel sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rab

9,7

Apartment Rab

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rab. Offering sea views, Apartment Rab is an accommodation set in Kampor, 1.9 km from Uvala Cifnata Beach and 2 km from Gožinka Beach. Ubytovanie Apartment Rab sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio apartman KONOBA

9,6

Studio apartman KONOBA

Ubytovanie (Apartmán) Studio apartman KONOBA. Štúdiový apartmán KONOBA sa nachádza v meste Kampor. Toto klimatizované ubytovanie je vzdialené 20 km od mesta Lopar. Ubytovanie Studio apartman KONOBA sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

276 Kampor

9,6

276 Kampor

Ubytovanie (Apartmán) 276 Kampor. Ubytovacie zariadenie 276 Kampor sa nachádza v meste Rab, necelý 1 km od pláže Mel a 2,3 km od pláže Uvala Cifnata. Ubytovanie 276 Kampor sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 210 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stanka-Rab

9,6

Apartment Stanka-Rab

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stanka-Rab. Apartmán Stanka-Rab sa nachádza v letovisku Kampor (ostrov Rab), ponúka terasu a výhľad na more. Ubytovanie Apartment Stanka-Rab sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Neda

9,6

Apartments Neda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Neda. Ubytovacie zariadenie Apartments Neda sa nachádza v letovisku Kampor na ostrove Rab, 1,1 km od pláže Matovica. Ubytovanie Apartments Neda sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Papavero

9,6

Apartment Papavero

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Papavero. In the Kampor district of Kampor, close to Jelenovica Beach, Apartment Papavero has a garden and a washing machine. Ubytovanie Apartment Papavero sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Raffaello

9,5

Guesthouse Raffaello

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Raffaello. Penzión Raffaello sa nachádza v letovisku Kampor na ostrove Rab, 20 km od letoviska Baška a môže sa pochváliť vonkajším bazénom a grilom. Ubytovanie Guesthouse Raffaello sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Larisa

9,5

Apartman Larisa

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Larisa. Ubytovacie zariadenie Apartman Larisa sa nachádza v meste Kampor a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartman Larisa sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Angela

9,4

Apartments Angela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Angela. Featuring an outdoor pool and a fitness room, Apartments Angela provides accommodation located in Kampor, 18 km from Lopar. Ubytovanie Apartments Angela sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Villa Subic

9,4

Apartmani Villa Subic

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Villa Subic. Ubytovanie Apartmani Villa Subic sa nachádza 400 metrov od pláže Mel. Ubytovanie Apartmani Villa Subic sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Sladana

9,3

Apartmani Sladana

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Sladana. Ubytovacie zariadenie Apartmani Sladana sa nachádzajú v obci Kampor, necelý 1 km od pláže Mel. Ubytovanie Apartmani Sladana sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Homes Sintija

9,3

Holiday Homes Sintija

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Holiday Homes Sintija. Ubytovacie zariadenie Holiday Homes Sintija sa nachádza v meste Kampor na ostrove Rab, 21 km od mesta Baška. Ubytovanie Holiday Homes Sintija sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Room-4

9,2

Room-4

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Room-4. Set in Kampor, 300 metres from Matovica Beach and 400 metres from Jelenovica Beach, Room-4 offers barbecue facilities and air conditioning. Ubytovanie Room-4 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Adriatic apartmani RAB

9,2

Adriatic apartmani RAB

Ubytovanie (Apartmány) Adriatic apartmani RAB. Situated in Rab, near Matovica Beach, Gavranišće Beach and Kandarola Beach, Adriatic apartmani RAB has a garden. The apartment features a terrace. Ubytovanie Adriatic apartmani RAB sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Korina 2866

9,2

Apartments Korina 2866

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Korina 2866. Klimatizovaný apartmán Korina 2866 s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v obci Kampor, 20 km od obce Baška. Ubytovanie Apartments Korina 2866 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Starčević

9,2

Apartment Starčević

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Starčević. Apartment Starčević has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Kampor, 550 metres from Mel Beach. Ubytovanie Apartment Starčević sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonija 2870

9,1

Apartments Antonija 2870

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonija 2870. Apartmány Antonija 2870 sa nachádzajú v letovisku Kampor, 21 km od letoviska Baška a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých... Ubytovanie Apartments Antonija 2870 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Anica 3114

9

Rooms Anica 3114

Ubytovanie (Penzión) Rooms Anica 3114. Penzión Rooms Anica 3114 sa nachádza v štvrti Kampor. Ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a spoločnú kuchyňu. Ubytovanie Rooms Anica 3114 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ankica

9

Apartments Ankica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ankica. Situated in Kampor in the Rab Island region, with Mel Beach nearby, Apartments Ankica features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Ankica sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Roberto

8,9

Apartments Roberto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Roberto. Apartmány Roberto sa nachádzajú v obci Kampor na ostrove Rab, necelý 1 km od pláže Mel. Ubytovanie Apartments Roberto sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa Babalonija

8,9

Apartments Villa Babalonija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Babalonija. Set in Kampor in the Rab Island region and Suha Punta Beach reachable within 150 metres, Apartments Villa Babalonija offers accommodation with free WiFi,... Ubytovanie Apartments Villa Babalonija sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family Friendly Apartments Island RAB

8,8

Family Friendly Apartments Island RAB

Ubytovanie (Apartmány) Family Friendly Apartments Island RAB. Ubytovanie Family Friendly Apartments Island RAB sa nachádza v meste Kampor, 250 metrov od pláže Mel a 2,5 km od pláže Uvala Cifnata. Ubytovanie Family Friendly Apartments Island RAB sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Leda

8,7

Casa Leda

Ubytovanie (Apartmány) Casa Leda. Located in Rab, 16 km from Lopar, Casa Leda provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Casa Leda sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Rab

8,6

Apartmani Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Rab. Apartmány Rab vám ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a ubytovanie v mestečku Kampor. Letovisko Baška je vzdialené 21 km. Ubytovanie Apartmani Rab sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Iva

8,6

Apartment Iva

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Iva. Apartment Iva is located in the Banjol district of Rab, less than 1 km from Padova III Beach and a 13-minute walk from Sveti Ivan Beach. Ubytovanie Apartment Iva sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kampor 11

8,5

Apartment Kampor 11

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kampor 11. Apartmán Kampor 11 sa nachádza v letovisku Kampor. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Apartment Kampor 11 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Karuso

8,4

Apartments Karuso

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Karuso. Located 450 metres from Mel Beach, Apartments Karuso offers a garden, and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Karuso sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vidas

8,3

Apartment Vidas

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vidas. Boasting garden views, Apartment Vidas provides accommodation with a patio and a kettle, around 2.3 km from Uvala Cifnata Beach. Ubytovanie Apartment Vidas sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kampor

8,1

One-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kampor. One-Bedroom Apartment in Kampor is located in Kampor and offers barbecue facilities. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kampor sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Marijana 2846

7,9

Rooms Marijana 2846

Ubytovanie (Apartmány) Rooms Marijana 2846. Ubytovanie Rooms Marijana 2846 sa nachádza v obci Kampor. Ponúka výhľad na more a záhradu. Letovisko Lopar je vzdialené 19 km. Ubytovanie Rooms Marijana 2846 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marija

7,5

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marija. Set in Kampor in the Rab Island region, with Skakavka Beach and Jelenovica Beach nearby, Apartment Marija offers accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zorka

7,5

Apartments Zorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zorka. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Kampor na ostrove Rab, neďaleko pláže Mel. Ponúka bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments Zorka sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Kampor

7,2

One-Bedroom Apartment in Kampor

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Kampor. Ubytovacie zariadenie One-Bedroom Apartment in Kampor sa nachádza v obci Kampor. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Kampor sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kampor IV

7,1

Apartment Kampor IV

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kampor IV. Offering barbecue facilities, Apartment Kampor IV is situated in the Kampor district in Kampor. Ubytovanie Apartment Kampor IV sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kampor/Insel Rab 26301

Apartment in Kampor/Insel Rab 26301

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kampor/Insel Rab 26301. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Kampor/Insel Rab 26301 is situated in Kampor, within just 1.4 km of Matovica Beach. Ubytovanie Apartment in Kampor/Insel Rab 26301 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-3)

Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-3). Set within the Kampor district in Kampor, Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-3) has air conditioning, a terrace, and... Ubytovanie Apartment in Kampor with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4610-3) sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Davorka

Apartments Davorka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Davorka. Situated in Kampor, 450 metres from Mel Beach and 2. Ubytovanie Apartments Davorka sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kampor

Apartment Kampor

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kampor. Set in Kampor and only 1.2 km from Matovica Beach, Apartment Kampor offers accommodation with garden views, free WiFi and free private parking. Situated 1. Ubytovanie Apartment Kampor sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 207 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kampor 2

Apartment Kampor 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kampor 2. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Kampor 2 is situated in Kampor, within just 1.2 km of Mel Beach. Ubytovanie Apartment Kampor 2 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kampor Apartment 9

Kampor Apartment 9

Ubytovanie (Apartmán) Kampor Apartment 9. Situated 750 metres from Mel Beach, Kampor Apartment 9 is located in Kampor district of Supetarska Draga. Ubytovanie Kampor Apartment 9 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 145 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kampor Apartment 1

Kampor Apartment 1

Ubytovanie (Apartmán) Kampor Apartment 1. Kampor Apartment 1 offers accommodation in Supetarska Draga, less than 1 km from Mel Beach and 3 km from Kozica Beach. Ubytovanie Kampor Apartment 1 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katica

Apartments Katica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katica. Apartments Katica has sea views, free WiFi and free private parking, set in Supetarska Draga, 1.1 km from Mel Beach. Ubytovanie Apartments Katica sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 167 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Kampor I

Holiday home Kampor I

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Kampor I. Set in Supetarska Draga, Holiday home Kampor I features a private pool. The property features sea views and is 19 km from Lopar. Ubytovanie Holiday home Kampor I sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island).

Apartment for 2-4 people only 20 m from the beautiful clear sea

Apartment for 2-4 people only 20 m from the beautiful clear sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment for 2-4 people only 20 m from the beautiful clear sea. Located 3 km from Kozica Beach, Apartment for 2-4 people only 20 m from the beautiful clear sea provides accommodation in Kampor with access to a sauna. Ubytovanie Apartment for 2-4 people only 20 m from the beautiful clear sea sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Kampor - Insel Rab 37175

Apartment in Kampor - Insel Rab 37175

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Kampor - Insel Rab 37175. Located in Kampor in the Rab Island region, Apartment in Kampor - Insel Rab 37175 has a balcony. Ubytovanie Apartment in Kampor - Insel Rab 37175 sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment on the beautiful island of Rab, only 20 meters from the sea

Apartment on the beautiful island of Rab, only 20 meters from the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Apartment on the beautiful island of Rab, only 20 meters from the sea. Situated 3 km from Kozica Beach, Apartment on the beautiful island of Rab, only 20 meters from the sea offers accommodation in Kampor with access to a... Ubytovanie Apartment on the beautiful island of Rab, only 20 meters from the sea sa nachádza v meste Kampor (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)