Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petar Apartmány

Draga Bašćanska 38, 51522 Draga Bašćanska, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Ubytovacie zariadenie Apartments Petar s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v letovisku Draga Bašćanska, 4 km od pláže Baška Vela a bezplatné parkovisko je... Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petar

Jeden z bestsellerov v destinácii Draga Bašćanska Ubytovacie zariadenie Apartments Petar s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v letovisku Draga Bašćanska, 4 km od pláže Baška Vela a bezplatné parkovisko je vzdialené 100 metrov od pláže. Všetky ubytovacie jednotky majú klimatizáciu a TV s plochou obrazovkou. Kompletne vybavená kuchyňa zahŕňa chladničku, varnú dosku, rovnako ako kávovar a rýchlovarnú kanvicu. Ubytovanie je vzdialené 3,8 km od Bašky a 21,3 km od Krku. Vlastné jedlá si môžete pripravovať na grile.

Vybavenie ubytovania Apartments Petar

  • Vybavenie na grilovanie
  • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Klimatizácia
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Draga Bašćanska

Apartment Bauk

9,6

Apartment Bauk

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bauk. Apartmán Bauk sa nachádza v obci Draga Bašćanska a ponúka hosťom bezplatné Wi-Fi, terasu a výhľad na hory. Ubytovanie Apartment Bauk sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Draga Bascanska - 02

9,6

Apartment Draga Bascanska - 02

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Draga Bascanska - 02. Apartment Draga Bascanska - 02 is set in Draga Bašćanska. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytovanie Apartment Draga Bascanska - 02 sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Draga

9,6

Studio Draga

Ubytovanie (Apartmány) Studio Draga. Štúdio Draga sa nachádza v osade Draga Bašćanska. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s grilom. Ubytovanie Studio Draga sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Alen

9,5

Apartments Alen

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Alen. Apartments Alen has mountain views, free WiFi and free private parking, situated in Draga Bašćanska. Ubytovanie Apartments Alen sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija

9,3

Apartments Marija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija. Apartmány Marija sa nachádzajú v obci Draga Bašćanska na ostrove Krk, 3,5 km od kamienkovej pláže Vela Plaža s dĺžkou 2 km a centra mesta Baška. Ubytovanie Apartments Marija sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Elizabeta

9,3

Apartments Elizabeta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Elizabeta. Apartmány Elizabeta sa nachádzajú v obci Draga Bašćanska a ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Elizabeta sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mimi

9,2

Apartment Mimi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mimi. Zrenovovaný apartmán Mimi sa nachádza v obci Draga Bašćanska na ostrove Krk, 3,5 km od kamienkovej 2 km dlhej pláže Vela Plaža a centra mesta Baška. Ubytovanie Apartment Mimi sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Garina

9,2

Apartment Garina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Garina. Apartment Garina is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free... Ubytovanie Apartment Garina sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Alex Baska

9

Apartments Alex Baska

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Alex Baska. Tento apartmán sa nachádza v meste Draga Bašćanska a má terasu. Opatija je vzdialená 50 km. K dispozícii máte aj jedálenský kút a kuchyňu. Ubytovanie Apartments Alex Baska sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Manuela

9

Villa Manuela

Ubytovanie (Apartmány) Villa Manuela. Featuring a pool and a barbecue, Villa Manuela is located in Draga Bašćanska in the Krk Island Region. Rabac is 45 km away. Ubytovanie Villa Manuela sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ruza Apartmani

9

Ruza Apartmani

Ubytovanie (Apartmány) Ruza Apartmani. Tento apartmán s klimatizáciou sa nachádza sa v obci Draga Bašćanska, 43 km od mesta Rijeka a 46 km od mesta Rabac. Ubytovanie Ruza Apartmani sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Goga

8,5

Apartman Goga

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Goga. Situated in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Goga has a terrace and mountain views. Ubytovanie Apartman Goga sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marija 2

8,3

Apartments Marija 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Marija 2. Apartments Marija 2 offers air-conditioned accommodation in Draga Bašćanska. This property offers access to a patio and free private parking. Ubytovanie Apartments Marija 2 sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

6,9

Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska. Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska is set in Draga Bašćanska. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Holiday home Draga Bascanska Draga Bascanska sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 473 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Bogdi

6,8

Apartments Bogdi

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Bogdi. Apartmány Bogde sa nachádzajú v pokojnom a tichom prostredí obce Draga Bašćanska, v južnej časti ostrova Krk. Ubytovanie Apartments Bogdi sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jagoda

Apartments Jagoda

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Jagoda. Apartments Jagoda is located in Draga Bašćanska. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartments Jagoda sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga. Ubytovacie zariadenie Six-Bedroom Holiday Home in Bašćanska Draga sa nachádza v meste Draga Bašćanska na ostrove Krk, 43 km od Rijeky a 45 km od mesta... Ubytovanie Six-Bedroom Holiday Home in Bascanska Draga sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 319 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ana

Apartman Ana

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana. Set in Draga Bašćanska in the Krk Island region, Apartman Ana has a terrace and garden views. Ubytovanie Apartman Ana sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman u kući s bazenom - hacienda

Apartman u kući s bazenom - hacienda

Ubytovanie (Penzión) Apartman u kući s bazenom - hacienda. Apartman u kući s bazenom - hacienda is offering accommodation in Draga Bašćanska. Ubytovanie Apartman u kući s bazenom - hacienda sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska

Ubytovanie (Apartmán) Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska. Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska is located in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Apartment in Draga Bascanska sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Dora

Apartment Dora

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Dora. Apartment Dora is situated in Draga Bašćanska. The property is 21 km from Malinska, and complimentary private parking is available. Ubytovanie Apartment Dora sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga. Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga is set in Draga Bašćanska and offers barbecue facilities. The property provides free private parking. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Bascanska Draga sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204

Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204. Set in Draga Bašćanska, Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204 offers a private pool. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Holiday house with a swimming pool Draga Bascanska, Krk - 19204 sa nachádza v meste Draga Bašćanska (Chorvátsko - Ostrov Krk). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 237 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)