Hľadať

Ubytovanie

Apartments Petra Apartmány

Barbat 278, 51280 Barbat na Rabu, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petra. Apartmány Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a gril. Ubytovanie Apartments Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Petra

Mesto Lopar je vzdialené 16 km. Hostia môžu relaxovať v záhrade ubytovacieho zariadenia. Súčasťou každej ubytovacej jednotky je terasa s výhľadom na more. Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy, kompletne vybavenú kuchyňu s rúrou, satelitnú TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu s vaňou. Apartmány Petra sa nachádza v meste Barbat na Rabu a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a gril.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Petra

 • Vonkajší krb
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Televízne programy pre deti
 • Klimatizáciaza príplatok
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Barbat na Rabu

Apartment Mira (RAB131)

9,9

Apartment Mira (RAB131)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mira (RAB131). Located in Barbat na Rabu, just less than 1 km from Kastel Beach, Apartment Mira (RAB131) provides beachfront accommodation with a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mira (RAB131) sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Amfora

9,9

Apartments Amfora

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Amfora. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Apartments Amfora offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Amfora sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Casa Del Papa

9,8

Apartments Casa Del Papa

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Casa Del Papa. Ubytovanie Apartments Casa del Papa sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu na ostrove Rab neďaleko pláže Kastel. Ubytovanie Apartments Casa Del Papa sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Biserka

9,7

Apartment Biserka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Biserka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region and Banjol Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartment Biserka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Harmony

9,7

Villa Harmony

Ubytovanie (Apartmány) Villa Harmony. Villa Harmony features a hot tub and free private parking, and is within 1.3 km of Banjol Beach and 2 km of Petrac Beach. Ubytovanie Villa Harmony sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Riva

9,7

Villa Riva

Ubytovanie (Apartmány) Villa Riva. Situated in Barbat na Rabu, 1.1 km from Banjol Beach and 1. Ubytovanie Villa Riva sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tonka

9,7

Apartment Tonka

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tonka. Featuring sea views, Apartment Tonka offers accommodation with a garden and a patio, around 1.1 km from Ribon Beach. Ubytovanie Apartment Tonka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ljerka

9,5

Apartment Ljerka

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Ljerka. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach nearby, Apartment Ljerka provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartment Ljerka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment Barbat 38a

9,5

Studio Apartment Barbat 38a

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment Barbat 38a. Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza 25 km od Bašky a ponúka ubytovanie na ostrove Barbat na Rabe. Ubytovanie Studio Apartment Barbat 38a sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Vinko

9,5

Rooms Vinko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Rooms Vinko. Located in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Petrac Beach nearby, Rooms Vinko provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Rooms Vinko sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nadia

9,5

Apartment Nadia

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nadia. Set in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, Apartment Nadia offers a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Nadia sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Anita 1

9,5

Apartments Anita 1

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita 1. Apartmány Anita 1 sa nachádzajú v letovisku Barbat na Rabu a ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Letovisko Baška je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartments Anita 1 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms Marija

9,5

Rooms Marija

Ubytovanie (Penzión) Rooms Marija. Zariadenie Rooms Marija je vzdialené 70 metrov od kamienkovej pláže a ponúka vám ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a zariadeným balkónom... Ubytovanie Rooms Marija sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MR. HALL Apartments

9,5

MR. HALL Apartments

Ubytovanie (Apartmány) MR. HALL Apartments. Ubytovacie zariadenie MR. HALL Apartments sa nachádza v meste Barbat na Rabu v Barbatskej štvrti, 1,2 km od pláže Kastel a 2,2 km od pláže Banjol. Ubytovanie MR. HALL Apartments sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Marisol Barbat

9,5

Apartment Marisol Barbat

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Marisol Barbat. Apartmán Marisol Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu a hosťom ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a gril. Ubytovanie Apartment Marisol Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubica

9,5

Apartments Ljubica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Ljubica. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Barbat na Rabu. Ubytovanie Apartments Ljubica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Andrea

9,3

Apartman Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Andrea. Set in Barbat na Rabu, 100 metres from Kastel Beach and 1. Ubytovanie Apartman Andrea sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krunić

9,3

Apartmani Krunić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krunić. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v obci Barbat na Rabu na ostrove Rab, 300 metrov od pláže Banjol. Ubytovanie Apartmani Krunić sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Vinko

9,3

Apartments and Rooms Vinko

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments and Rooms Vinko. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v malom turistickom meste Barbat, vzdialenom len 10 metrov od mora. Ubytovanie Apartments and Rooms Vinko sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

I&A House

9,2

I&A House

Ubytovanie (Apartmány) I&A House. Located in Barbat na Rabu, 18 km from Lopar, I&A House provides a terrace and free WiFi. Ubytovanie I&A House sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mario

9,2

Apartments Mario

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mario. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartments Mario can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and 1. Ubytovanie Apartments Mario sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Maria Rab

9,2

Apartmani Maria Rab

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Maria Rab. Ubytovanie Apartmani Maria Rab sa nachádza v meste Barbat na Rabu, 200 metrov od pláže Kastel. Ubytovanie Apartmani Maria Rab sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Matušan

9,2

Apartmani Matušan

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartmani Matušan. Located 1 km from Banjol Beach, Apartmani Matušan offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartmani Matušan sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rukavina

9,2

Apartment Rukavina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rukavina. Apartmán Rukavina sa nachádza len pár krokov od mora v meste Barbat na Rabu. Ponúka vám klimatizáciu a zariadený balkón s výhľadom na more. Ubytovanie Apartment Rukavina sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zekija

9,1

Apartment Zekija

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Zekija. Set 700 metres from Banjol Beach, Apartment Zekija offers accommodation with a restaurant, a garden and a 24-hour front desk for your convenience. Ubytovanie Apartment Zekija sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

apartman Barbara

9,1

apartman Barbara

Ubytovanie (Apartmán) apartman Barbara. Featuring a patio with sea views, a garden and barbecue facilities, apartman Barbara can be found in Barbat na Rabu, close to Petrac Beach and less than 1... Ubytovanie apartman Barbara sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Anica

9

Vila Anica

Ubytovanie (Apartmány) Vila Anica. Vila Anica sa nachádza 300 metrov od pláže Kaštel a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Vila Anica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Apartment in Barbat

8,9

Studio Apartment in Barbat

Ubytovanie (Apartmán) Studio Apartment in Barbat. Offering free WiFi and free private parking, Studio Apartment in Barbat is set in Barbat na Rabu, just 600 metres from Banjol Beach. Ubytovanie Studio Apartment in Barbat sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms Villa Luci

8,8

Apartments and Rooms Villa Luci

Ubytovanie (Penzión) Apartments and Rooms Villa Luci. Ubytovacie zariadenie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v meste Barbat, necelý 1 km od pláže Kastel a 2 km od pláže Ribon. Ubytovanie Apartments and Rooms Villa Luci sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Palme

8,8

Guest House Palme

Ubytovanie (Penzión) Guest House Palme. Penzión Guest House Palme sa nachádza v letovisku Barbat na Rabu, 10 metrov od piesočnatej pláže. Ubytovanie Guest House Palme sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Debelic

8,8

Apartments Debelic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Debelic. Located 550 metres from Banjol Beach, Apartments Debelic offers a bar, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartments Debelic sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Barbat II Croatia

8,8

Apartment Barbat II Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat II Croatia. Situated in Barbat na Rabu in the Rab Island region, Apartment Barbat II Croatia is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Barbat II Croatia sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nada

8,7

Apartment Nada

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Nada. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Banjol Beach and Kastel Beach nearby, Apartment Nada offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartment Nada sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pansion Ana

8,6

Pansion Ana

Ubytovanie (Penzión) Pansion Ana. Ubytovacie zariadenie Pansion Ana sa nachádza pri pláži v mestečku Barbat na ostrove Rab a ponúka trojhviezdičkové ubytovanie, spoločenskú miestnosť,... Ubytovanie Pansion Ana sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Blue

8,6

Apartments Blue

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Blue. Ubytovanie Apartments Blue sa nachádza v meste Barbat na ostrove Rab, 1,6 km od pláže Banjol. Ubytovanie Apartments Blue sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island).

Rooms Branka

8,6

Rooms Branka

Ubytovanie (Penzión) Rooms Branka. Ubytovacie zariadenie Rooms Branka sa nachádza na pobreží v letovisku Barbat na Rabu. Ubytovanie Rooms Branka sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Opsenica

8,5

Apartments Opsenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Opsenica. Ubytovacie zariadenie Apartments Opsenica sa nachádza v meste Barbat, 300 metrov od najbližšej pláže. Ubytovanie Apartments Opsenica sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fam. Grce

8,4

Fam. Grce

Ubytovanie (Apartmány) Fam. Grce. Situated in Barbat na Rabu, Fam. Grce features free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a private beach area. Ubytovanie Fam. Grce sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasko 2895

8,2

Apartments Jasko 2895

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasko 2895. Apartmány Jasko 2895 sa nachádzajú v meste Barbat na Rabu. Ponúkajú ubytovanie s TV a bezplatným Wi-Fi pripojením. Ubytovanie Apartments Jasko 2895 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Vila Miranda

8,1

Apartments Vila Miranda

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Vila Miranda. Vila Miranda má výbornú polohu hneď pri mori v dedinke Barbat a ponúka vám záhradu so sviežou zeleňou, v ktorej nájdete levanduľu, palmy a olivovníky. Ubytovanie Apartments Vila Miranda sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Barbat KL-1773

8

Apartment Barbat KL-1773

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Barbat KL-1773. Apartment Barbat KL-1773 is set in Barbat na Rabu. This apartment also has free WiFi. Ubytovanie Apartment Barbat KL-1773 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Maslinov hlad

8

Maslinov hlad

Ubytovanie (Apartmány) Maslinov hlad. Ubytovacie zariadenie Maslinov hlad sa nachádza v letovisku Barbat na ostrove Rab, 400 metrov od pláže Kastel. Ubytovanie Maslinov hlad sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Petar

7,9

Apartments Petar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Petar. Apartments Petar provides accommodation located in Barbat na Rabu, 1.4 km from Banjol Beach and 2 km from Kastel Beach. Ubytovanie Apartments Petar sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Kesic

7,8

Apartments Kesic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kesic. Ubytovacie zariadenie Apartments Kesic sa nachádza v meste Barbat na Rabu na ostrove Rab, neďaleko pláží Banjol a Kastel. Ubytovanie Apartments Kesic sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rafaela

7,6

Apartments Rafaela

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rafaela. Set in Barbat na Rabu in the Rab Island region, with Kastel Beach and Banjol Beach nearby, Apartments Rafaela offers accommodation with free private... Ubytovanie Apartments Rafaela sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Romana

7,4

Apartments Romana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Romana. Apartments Romana has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Barbat na Rabu, 50 metres from Banjol Beach. Ubytovanie Apartments Romana sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jasmin

7

Apartments Jasmin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jasmin. Apartmány Jasmin ponúkajú ubytovanie vhodné aj pre domáce zvieratá. Ubytovanie Apartments Jasmin sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ani

6,7

Apartment Ani

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ani. Featuring mountain views, Apartment Ani provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Ribon Beach. Ubytovanie Apartment Ani sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Timi

5,1

Apartment Timi

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Timi. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Timi offers accommodation in Barbat na Rabu with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Timi sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Barbat/Insel Rab 16475

Apartment in Barbat/Insel Rab 16475

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Barbat/Insel Rab 16475. Located 1.6 km from Banjol Beach, 1.8 km from Kastel Beach and 2. Ubytovanie Apartment in Barbat/Insel Rab 16475 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Barbat/Insel Rab 17674

Apartment in Barbat/Insel Rab 17674

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Barbat/Insel Rab 17674. Offering free WiFi and free private parking, Apartment in Barbat/Insel Rab 17674 is situated in Barbat na Rabu, within just 600 metres of Banjol Beach. Ubytovanie Apartment in Barbat/Insel Rab 17674 sa nachádza v meste Barbat na Rabu (Chorvátsko - Rab Island). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 106 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)