Hľadať

Ubytovanie

Apartments Pinezić Apartmány

Martinšćica 83c, 51556 Martinšćica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Pinezić. Apartmány Pinezić sa nachádzajú v mestečku Martinšćica na ostrove Cres. Ubytovanie Apartments Pinezić sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Pinezić

Neďaleko apartmánov máte k dispozícii bezplatné verejné parkovisko. Všetky apartmány majú satelitnú TV, súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a zariadený balkón alebo patio. Z mesta Mali Lošinj, ktoré je situované iba 43 km od mestečka Martinšćica, sa môžete vybrať na denný výlet na ostrovy Ilovik, Silba a Susak. Najbližšia pláž je vzdialená iba 50 metrov. Lubenice, stredoveké mesto na kopci, je vzdialené 20 km. Apartmány Pinezić sa nachádzajú v mestečku Martinšćica na ostrove Cres. V turistickej agentúre situovanej v meste si môžete dohodnúť výlety do Modrej jaskyne. Z budovy apartmánov obklopenej stredomorskou zeleňou sa naskytá výhľad na more. Toto ubytovacie zariadenie ponúka apartmány s vlastným stravovaním a spoločnú terasu s grilom. Pri odchode dostanete darček na rozlúčku v podobe vrecúška s domácou levanduľou. Stanica miestnych autobusov sa nachádza v obci Hrasta, ktorá je situovaná 8 km od apartmánov Pinezić. Neďaleko nájdete bezplatné verejné parkovisko. Obchody s potravinami a reštaurácie sú vzdialené do 500 metrov.

Vybavenie ubytovania Apartments Pinezić

 • Vonkajší nábytok
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Minigolf
 • Potápanie Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Windsurfing Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Požičovňa áut
 • Požičanie bicyklov (za príplatok)
 • Spoločné kúpele
 • Masážeza príplatok
 • Kúpeľné a wellness centrumza príplatok
 • Expresný check-in/check-out
 • Knižnica
 • Minimarket na mieste
 • Obchody (na mieste)
 • Obchod so suvenírmi
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Martinšćica

Apartmani Noris (app2)

10

Apartmani Noris (app2)

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Noris (app2). Set in Martinšćica in the Cres Island region, Apartmani Noris (app2) has a balcony. Ubytovanie Apartmani Noris (app2) sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa St. Martin-Reef

9,8

Villa St. Martin-Reef

Ubytovanie (Vila) Villa St. Martin-Reef. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Villa St. Martin-Reef is situated in Martinšćica. Ubytovanie Villa St. Martin-Reef sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 441 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tiny House with a View

9,8

Tiny House with a View

Ubytovanie (Penzión) Tiny House with a View. Situated in Stivan, Tiny House with a View offers barbecue facilities and garden. At the guest house, every room has a wardrobe. Ubytovanie Tiny House with a View sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Zorica

9,7

Apartmani Zorica

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Zorica. Situated in Martinšćica, Apartmani Zorica features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartmani Zorica sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunset Zaglav Apartment

9,7

Sunset Zaglav Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Sunset Zaglav Apartment. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Sunset Zaglav Apartment is set in Martinšćica. Ubytovanie Sunset Zaglav Apartment sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Darko

9,6

Apartment Darko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Darko. Featuring a garden and barbecue facilities, Apartment Darko offers accommodation in Martinšćica with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Darko sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Jašarević

9,5

Apartmani Jašarević

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Jašarević. Apartmány Jašarević sa nachádzajú v obci Martinšćica, 43 km od mesta Pula a 37 km od mesta Rabac. Ubytovanie Apartmani Jašarević sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Chiara Martinscica

9,4

Apartment Chiara Martinscica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Chiara Martinscica. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Apartment Chiara Martinscica is located in Martinšćica. Ubytovanie Apartment Chiara Martinscica sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and Rooms YASMIN

9,4

Apartments and Rooms YASMIN

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and Rooms YASMIN. Set in Miholašćica, 18 km from Cres, Apartments and Rooms YASMIN offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments and Rooms YASMIN sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Martinšćica

9,2

Holiday home Martinšćica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Martinšćica. Holiday home Martinšćica is situated in Martinšćica and offers barbecue facilities. This holiday home features free private parking and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Martinšćica sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 273 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mihaljinec

9,2

Apartment Mihaljinec

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mihaljinec. Offering free WiFi and sea views, Apartment Mihaljinec is an accommodation set in Martinšćica. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Apartment Mihaljinec sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside holiday house Miholascica, Cres - 8073

9,2

Seaside holiday house Miholascica, Cres - 8073

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Seaside holiday house Miholascica, Cres - 8073. Located in Martinšćica in the Cres Island region, Seaside holiday house Miholascica, Cres - 8073 has a terrace and sea views. Ubytovanie Seaside holiday house Miholascica, Cres - 8073 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Apartments by the sea Martinscica, Cres - 14334

9,2

Apartments by the sea Martinscica, Cres - 14334

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Martinscica, Cres - 14334. Located in Martinšćica in the Cres Island region, Apartments by the sea Martinscica, Cres - 14334 provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments by the sea Martinscica, Cres - 14334 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Apartment Vidovici

9,2

Seaview Apartment Vidovici

Ubytovanie (Apartmán) Seaview Apartment Vidovici. Located in Martinšćica, this air-conditioned apartment features a terrace. The unit is 18 km from Cres Town. Free WiFi is featured throughout the property. Ubytovanie Seaview Apartment Vidovici sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER

9,2

APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER. Providing sea views, APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER in Martinšćica provides accommodation, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie APARTMANI SENKA - VILLA OLIVER sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Erba

9,2

Apartman Erba

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Erba. Apartman Erba is situated in Martinšćica. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Apartman Erba sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Renovated Old Family House

9,1

Renovated Old Family House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Renovated Old Family House. Renovated Old Family House is located in Martinšćica and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Renovated Old Family House sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vidovići

9

Apartment Vidovići

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vidovići. Apartment Vidovići offers pet-friendly accommodation in Vidovići, 40 km from Pula and 31 km from Rabac. The unit is 35 km from Baška. Ubytovanie Apartment Vidovići sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Behin

8,9

Apartment Behin

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Behin. Apartment Behin is located in Martinšćica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Apartment Behin sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View

8,9

Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View

Ubytovanie (Apartmán) Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View. Situated in Martinšćica, Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Modern Two Floors Apartment With A Beautiful View sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Anabella

8,8

Apartmani Anabella

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Anabella. Set in Martinšćica in the Cres Island region, Apartmani Anabella offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartmani Anabella sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Radic

8,8

Apartments Radic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Radic. Located in Martinšćica, Apartments Radic provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Radic sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Tatjana

8,6

Apartments Tatjana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Tatjana. Set in Martinšćica, Apartments Tatjana offers free WiFi, and guests can enjoy a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Apartments Tatjana sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Goga

8,2

Villa Goga

Ubytovanie (Apartmány) Villa Goga. Ubytovanie sa nachádza v obci Miholašćica, 20 metrov od pláže. Hostia môžu využiť gril, relaxovať v spoločnej záhrade alebo na terase. Ubytovanie Villa Goga sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zlatni Lav

8

Hotel Zlatni Lav

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zlatni Lav. Hotel Zlatni Lav sa nachádza v blízkosti zálivu Martinščica, len 300 metrov od malebných kamienkových pláží. Ubytovanie Hotel Zlatni Lav sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with WiFi Stivan, Cres - 382

7,7

Apartments with WiFi Stivan, Cres - 382

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with WiFi Stivan, Cres - 382. Situated in Štivan in the Cres Island region, Apartments with WiFi Stivan, Cres - 382 features accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments with WiFi Stivan, Cres - 382 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Zaglav

7,3

Apartman Zaglav

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Zaglav. Situated in Martinšćica, Apartman Zaglav features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Zaglav sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zaglav Iva

7

Zaglav Iva

Ubytovanie (Apartmán) Zaglav Iva. Located in Martinšćica in the Cres Island region, Zaglav Iva features a balcony and garden views. Ubytovanie Zaglav Iva sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stivan 382a

6,9

Apartment Stivan 382a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stivan 382a. Set in Štivan in the Cres Island region, Apartment Stivan 382a is a 3-star property boasting free WiFi. This property offers access to a terrace. Ubytovanie Apartment Stivan 382a sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Nuova 2 Etage

6,1

Apartman Nuova 2 Etage

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Nuova 2 Etage. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Nuova 2 Etage is located in Martinšćica. Ubytovanie Apartman Nuova 2 Etage sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Apartment Stivan 382c

5,6

Apartment Stivan 382c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stivan 382c. Located in Štivan, Apartment Stivan 382c provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Stivan 382c sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7947

Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7947

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7947. Situated 43 km from Pula and 37 km from Rabac, Holiday Home Stivan 7947 offers accommodation in Martinšćica. Guests benefit from patio. Ubytovanie Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7947 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Holiday house Iva

Holiday house Iva

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house Iva. Boasting a restaurant, a garden, and a terrace, Holiday house Iva features accommodation in Martinšćica with free WiFi and garden views. Ubytovanie Holiday house Iva sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Sunshine

Apartment Sunshine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Sunshine. Apartment Sunshine is situated in Martinšćica and offers a terrace. Guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bathroom and a living... Ubytovanie Apartment Sunshine sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Stivan 382d

Apartment Stivan 382d

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Stivan 382d. Located in Štivan in the Cres Island region, Apartment Stivan 382d is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytovanie Apartment Stivan 382d sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Gianna

House Gianna

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Gianna. Set in Martinšćica in the Cres Island Region, this holiday home is 41 km from Pula. The property boasts views of the sea and is 34 km from Rabac. Ubytovanie House Gianna sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7995

Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7995

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7995. Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7995 is located in Štivan. This property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Holiday house with a parking space Stivan, Cres - 7995 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Martinscica w/ 3 Bedrooms

Awesome home in Martinscica w/ 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Martinscica w/ 3 Bedrooms. Awesome home in Martinscica w/ 3 Bedrooms is located in Martinšćica and offers barbecue facilities. Ubytovanie Awesome home in Martinscica w/ 3 Bedrooms sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

MIA Stivan

MIA Stivan

Ubytovanie (Apartmány) MIA Stivan. With garden views, MIA Stivan is located in Martinšćica and has a restaurant, an ATM, bar, garden, children's playground and barbecue. Ubytovanie MIA Stivan sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Martinscica with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning apartment in Martinscica with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Martinscica with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning apartment in Martinscica with WiFi and 3 Bedrooms is located in Martinšćica. This apartment provides free private parking and free WiFi. Ubytovanie Stunning apartment in Martinscica with WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms

Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms. Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms is situated in Martinšćica and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie Beautiful home in Martinscica w/ 2 Bedrooms sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Noris (app3)

Apartmani Noris (app3)

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Noris (app3). Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartmani Noris (app3) is located in Martinšćica. Ubytovanie Apartmani Noris (app3) sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments MartaMare

Apartments MartaMare

Ubytovanie (Apartmány) Apartments MartaMare. Apartmány MartaMare ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradou v obci Martinšćica. Ubytovanie Apartments MartaMare sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 101 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Martinscica

House Martinscica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Martinscica. Situated in Martinšćica in the Cres Island region, House Martinscica features a patio and sea views. Ubytovanie House Martinscica sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beti

Beti

Ubytovanie (Apartmán) Beti. Beti is located in Martinšćica and offers a garden and a terrace. The property is 18 km from Cres and free private parking is featured. Ubytovanie Beti sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Apartments Villa Sofia

Apartments Villa Sofia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa Sofia. Apartments Villa Sofia has sea views, free WiFi and free private parking, located in Martinšćica. Ubytovanie Apartments Villa Sofia sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 222 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071

Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071. Apartmán Uvala Merascica 8071 ponúka ubytovanie so zvieratmi v meste Štivan. Využívať môžete terasu. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Merascica, Cres - 8071 sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 275 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

VILLA IL BLU direkt am Meer

VILLA IL BLU direkt am Meer

Ubytovanie (Apartmán) VILLA IL BLU direkt am Meer. Villa und Apartements IL BLU is located in Martinšćica and offers a garden. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also comes with 2 bathrooms. Ubytovanie VILLA IL BLU direkt am Meer sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Holiday house by the sea

Holiday house by the sea

Ubytovanie (Penzión) Holiday house by the sea. Situated in Martinšćica, Holiday house by the sea has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. All rooms have a TV with satellite channels. Ubytovanie Holiday house by the sea sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Anima Stivan

Anima Stivan

Ubytovanie (Apartmán) Anima Stivan. Situated in Martinšćica in the Cres Island region, Anima Stivan has a terrace. The property offers free private parking. Ubytovanie Anima Stivan sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sofia

Villa Sofia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Sofia. Situated in Martinšćica, Villa Sofia features accommodation with seating area. Ubytovanie Villa Sofia sa nachádza v meste Martinšćica (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 169 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)