Hľadať

Ubytovanie

Apartments Placovici Apartmány

Dr. Ivana Poščića 13, 51410 Volosko, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Placovici. Apartments Placovici offers self-catering apartments located in Volosko, just a 3-minute walk from the harbour. Ubytovanie Apartments Placovici sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 73 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Placovici

Apartments Placovici offers self-catering apartments located in Volosko, just a 3-minute walk from the harbour. They provide a furnished terrace and barbecue facilities in the garden, and free WiFi is provided. The seaside town of Rijeka can be found in 16 minutes by car. Featuring a bath, the bathrooms also come with a bidet. One of the apartments also provides a dishwasher. You can enjoy views of the sea and city from both accommodations. In the kitchen you will find an oven, stove microwave and a fridge. Pula Airport is located 59 km from the property and public parking is available nearby at a surcharge. The apartments here feature air conditioning and a seating area with satellite TV.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Apartments Placovici

 • Vonkajší krb
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná). Poplatok je 20 EUR za deň.
 • Parkovanie na ulici
 • Expresný check-in/check-out
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Volosko

Apartman Mira

10

Apartman Mira

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Mira. Located 1.1 km from Črnikovica Beach, Apartman Mira offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Mira sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Volosko/Opatija Riviera 34799

9,9

Apartment in Volosko/Opatija Riviera 34799

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Volosko/Opatija Riviera 34799. Apartment in Volosko/Opatija Riviera 34799 offers accommodation in Volosko, 450 metres from Črnikovica Beach and 1 km from Tomasevac Beach. Ubytovanie Apartment in Volosko/Opatija Riviera 34799 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Volosko 25 Croatia

9,9

Apartment Volosko 25 Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Volosko 25 Croatia. Apartment Volosko 25 Croatia is set in Volosko and offers barbecue facilities. Free WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Apartment Volosko 25 Croatia sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaview Volosko Apartment

9,7

Seaview Volosko Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Seaview Volosko Apartment. Set in Opatija, 350 metres from Črnikovica Beach and 500 metres from Volosko Beach, Seaview Volosko Apartment offers air conditioning. Ubytovanie Seaview Volosko Apartment sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 172 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Kutlesa

9,6

Apartment Kutlesa

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Kutlesa. Ubytovacie zariadenie Apartment Kutlesa sa nachádza v obci Volosko, len 500 metrov od pláže Črnikovica. Ubytovanie Apartment Kutlesa sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Volosko

9,4

One-Bedroom Apartment in Volosko

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Volosko. One-Bedroom Apartment in Volosko in Volosko provides accommodation with free WiFi, 300 metres from Črnikovica Beach, 600 metres from Volosko Beach and 1 km... Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Volosko sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Camellia & Magnolia

9,4

Apartments Camellia & Magnolia

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Camellia & Magnolia. Ubytovanie Apartments Camellia & Magnolia s výhľadom do záhrady sa nachádza v letovisku Volosko a ponúka bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Camellia & Magnolia sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Villa Minach

9,2

Apartment Villa Minach

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Villa Minach. Apartmán Villa Minach sa nachádza v obci Volosko, v blízkosti pláže Črnikovica a 800 metrov od pláže Preluk. Ubytovanie Apartment Villa Minach sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pobri-Opatija Design Apartments

9,1

Pobri-Opatija Design Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Pobri-Opatija Design Apartments. Ubytovacie zariadenie Pobri-Opatija Design Apartments sa nachádza v mestečku Volosko v Istrijskej župe 700 metrov od pláže Črnikovica. Ubytovanie Pobri-Opatija Design Apartments sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman M&B

9,1

Apartman M&B

Ubytovanie (Apartmán) Apartman M&B. Featuring garden views, Apartman M&B provides accommodation with a patio and a kettle, around 650 metres from Volosko Beach. Ubytovanie Apartman M&B sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

pobri app3

9,1

pobri app3

Ubytovanie (Apartmán) pobri app3. Ubytonie pobri app3 sa nachádza v obci Volosko. Ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, terasou a výhľadom na bazén. Ubytovanie pobri app3 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Aurora

9

Apartments Aurora

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Aurora. Apartmány Aurora sa nachádzajú v meste Opatija, 2,7 km od prístavu Opatija, 2,8 km od divadla pod holým nebom v Opatiji a 2,9 km od Pavilónu umenia Juraja... Ubytovanie Apartments Aurora sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Niko

8,7

Apartment Niko

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Niko. Apartmán Niko sa nachádza v meste Opatija, 1,6 km od prístavu. Okolie je obľúbené pre možnosti šnorchlovania. Ubytovanie Apartment Niko sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Volosko

8,4

Villa Volosko

Ubytovanie (Hotel) Villa Volosko. Located in Volosko, about 80 metres from the nearest beach, Villa Volosko offers a spacious terrace that overlooks the sea. Ubytovanie Villa Volosko sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio in Opatija 15680

Studio in Opatija 15680

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Opatija 15680. Offering free WiFi and free private parking, Studio in Opatija 15680 is situated in Volosko, within just 150 metres of Črnikovica Beach. Ubytovanie Studio in Opatija 15680 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Pobri

Four-Bedroom Holiday Home in Pobri

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Pobri. Boasting sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Pobri offers accommodation with barbecue facilities, around 1.5 km from Beach Preluk. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Pobri sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Iris

Apartman Iris

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Iris. Situated in Volosko in the Istria region, Apartman Iris features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytovanie Apartman Iris sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Pobri

Three-Bedroom Apartment in Pobri

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Pobri. Three-Bedroom Apartment in Pobri is situated in Volosko. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Pobri sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Isabel

Apartment Isabel

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Isabel. Situated in Volosko in the Istria region, Apartment Isabel features a balcony and garden views. The air-conditioned accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Isabel sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 143 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amazing apartment in Volosko with 2 Bedrooms

Amazing apartment in Volosko with 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Amazing apartment in Volosko with 2 Bedrooms. Amazing apartment in Volosko with 2 Bedrooms is situated in Volosko. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Amazing apartment in Volosko with 2 Bedrooms sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ella

Villa Ella

Ubytovanie (Vila) Villa Ella. Situated in Volosko, less than 1 km from Črnikovica Beach and a 17-minute walk from Volosko Beach, Villa Ella offers a seasonal outdoor swimming pool and... Ubytovanie Villa Ella sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria).

Villa Nadia

Villa Nadia

Ubytovanie (Vila) Villa Nadia. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, Villa Nadia is located in Volosko. Ubytovanie Villa Nadia sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 722 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Il Palazzo

Il Palazzo

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Il Palazzo. Featuring a restaurant, barbecue facilities, and a terrace, Il Palazzo features accommodation in Volosko with free WiFi and sea views. Ubytovanie Il Palazzo sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 230 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome apartment in Pobri with WiFi and 2 Bedrooms

Awesome apartment in Pobri with WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Awesome apartment in Pobri with WiFi and 2 Bedrooms. Boasting sea views, Awesome apartment in Pobri with WiFi and 2 Bedrooms offers accommodation with a terrace and a coffee machine, around 1. Ubytovanie Awesome apartment in Pobri with WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Volosko 23 Croatia

Apartment Volosko 23 Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Volosko 23 Croatia. Boasting barbecue facilities, Apartment Volosko 23 Croatia provides accommodation in Volosko with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Volosko 23 Croatia sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stunning apartment in Volosko with WiFi and 3 Bedrooms

Stunning apartment in Volosko with WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Stunning apartment in Volosko with WiFi and 3 Bedrooms. Stunning apartment in Volosko with WiFi and 3 Bedrooms is situated in Volosko. Complimentary WiFi is available throughout the property. Ubytovanie Stunning apartment in Volosko with WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 322 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Opatija - Volosko, Opatija - 2349

Apartments with a parking space Opatija - Volosko, Opatija - 2349

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Opatija - Volosko, Opatija - 2349. Studio Opatija - Volosko 2349a offers accommodation in Volosko. Ubytovanie Apartments with a parking space Opatija - Volosko, Opatija - 2349 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria).

Harbor apartments 3

Harbor apartments 3

Ubytovanie (Apartmán) Harbor apartments 3. Set in Volosko, 1.3 km from Volosko Beach and 1.5 km from Škrbići Beach, Harbor apartments 3 offers a terrace and air conditioning. Ubytovanie Harbor apartments 3 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 138 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Opatija - Volosko, Opatija - 7846

Apartments by the sea Opatija - Volosko, Opatija - 7846

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Opatija - Volosko, Opatija - 7846. Located 350 metres from Volosko Beach, 500 metres from Črnikovica Beach and less than 1 km from Tomasevac Beach, Apartments by the sea Opatija - Volosko,... Ubytovanie Apartments by the sea Opatija - Volosko, Opatija - 7846 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria).

Apartment Volosko 15685

Apartment Volosko 15685

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Volosko 15685. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Volosko 15685 is situated in Volosko, within just 350 metres of Črnikovica Beach. Ubytovanie Apartment Volosko 15685 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Attractive Apartment in Matulji-Pobri near Črnikovica Beach

Attractive Apartment in Matulji-Pobri near Črnikovica Beach

Ubytovanie (Apartmán) Attractive Apartment in Matulji-Pobri near Črnikovica Beach. Within 650 metres of Črnikovica Beach and 1.2 km of Volosko Beach, Attractive Apartment in Matulji-Pobri near Črnikovica Beach features free WiFi and a... Ubytovanie Attractive Apartment in Matulji-Pobri near Črnikovica Beach sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 74 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Volosko 24 Croatia

Apartment Volosko 24 Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Volosko 24 Croatia. Apartment Volosko 24 Croatia is situated in Volosko and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Volosko 24 Croatia sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Pobri

One-Bedroom Holiday Home in Pobri

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Pobri. Set in Volosko in the Istria region, One-Bedroom Holiday Home in Pobri is a 3-star property boasting free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Pobri sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Starry Night Apartment

Starry Night Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Starry Night Apartment. Boasting sea views, Starry Night Apartment features accommodation with a balcony and a kettle, around 1.2 km from Beach Preluk. Ubytovanie Starry Night Apartment sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria).

Nice apartment in Pobri with WiFi and 1 Bedrooms

Nice apartment in Pobri with WiFi and 1 Bedrooms

Ubytovanie (Apartmán) Nice apartment in Pobri with WiFi and 1 Bedrooms. Offering free WiFi and free private parking, Nice apartment in Pobri with WiFi and 1 Bedrooms is located in Volosko, within just 750 metres of Črnikovica... Ubytovanie Nice apartment in Pobri with WiFi and 1 Bedrooms sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beautiful home in Volosko with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Beautiful home in Volosko with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beautiful home in Volosko with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms. Beautiful home in Volosko with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms is a property with a private pool, situated in Volosko, within just 700 metres of... Ubytovanie Beautiful home in Volosko with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 278 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Pobri 15659

Apartments in Pobri 15659

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Pobri 15659. Located in Volosko in the Istria region, with Črnikovica Beach and Volosko Beach nearby, Apartments in Pobri 15659 provides accommodation with free WiFi... Ubytovanie Apartments in Pobri 15659 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 132 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa with stunning seaview and pool

Villa with stunning seaview and pool

Ubytovanie (Vila) Villa with stunning seaview and pool. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Villa with stunning seaview and pool is situated in Volosko. Ubytovanie Villa with stunning seaview and pool sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria).

Four-Bedroom Holiday Home in Volosko

Four-Bedroom Holiday Home in Volosko

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Volosko. Four-Bedroom Holiday Home in Volosko is situated in Volosko and offers barbecue facilities. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Volosko sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 219 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

SilverStay

SilverStay

Ubytovanie (Apartmán) SilverStay. 12b Put za Matulji is set in Volosko and offers a garden and a terrace. The air-conditioned accommodation is 46 km from Crikvenica. Ubytovanie SilverStay sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Harbor apartments 2

Harbor apartments 2

Ubytovanie (Apartmán) Harbor apartments 2. Boasting a terrace with garden views, a garden and barbecue facilities, Harbor apartments 2 can be found in Volosko, close to Črnikovica Beach and a... Ubytovanie Harbor apartments 2 sa nachádza v meste Volosko (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)