Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sara Apartmány

63 Ulica Debeli vrv, 52100 Vinkuran, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Located in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sara

The apartment offers a terrace. 5 km from Beach Centinera, Apartments Sara provides accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Each unit comes with a patio, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. Pješčana Uvala Beach is 1. The nearest airport is Pula Airport, 12 km from the accommodation. 6 km from Apartments Sara. 2 km from Banjole Beach and 1. Located in Vinkuran, 1.

Vybavenie ubytovania Apartments Sara

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná).
 • Parkovanie na ulici
 • Hasiace prístroje
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Vinkuran

Apartman Gardenia

10

Apartman Gardenia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gardenia. Situated in Vinkuran in the Istria region, Apartman Gardenia features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Gardenia sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Rnjak

9,9

Apartment Rnjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rnjak. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Rnjak can be found in Vinkuran, close to Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartment Rnjak sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Giardina

9,9

Villa Giardina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Giardina. Villa Giardina has garden views, free WiFi and free private parking, set in Vinkuran, 1.3 km from Banjole Beach. Ubytovanie Villa Giardina sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Veronika

9,9

Villa Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Veronika. Set in Vinkuran, within 1.2 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Villa Veronika sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mirna

9,9

Apartments Mirna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirna. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Mirna is set in Vinkuran, 33 km from Rovinj. Poreč is 49 km away. Ubytovanie Apartments Mirna sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Cota

9,8

Apartment Cota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cota. Boasting garden views, Apartment Cota provides accommodation with a garden and a patio, around 2.1 km from Beach Centinera. Ubytovanie Apartment Cota sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pure relax by the forest

9,7

Pure relax by the forest

Ubytovanie (Apartmány) Pure relax by the forest. Apartmány Pure relax by the forest sa nachádzajú 700 metrov od pláže Kamyczki. Ponúkajú ubytovanie s balkónom, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Pure relax by the forest sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marianne

9,7

Villa Marianne

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marianne. Villa Marianne has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Villa Marianne sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Buic

9,7

Apartments Buic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buic. Apartmán VIN 532 ponúka hosťom ubytovanie v obci Vinkuran, 33 km od mesta Rovinj a 49 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartments Buic sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nada

9,6

Holiday Home Nada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nada. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Holiday Home Nada is situated in Vinkuran. Ubytovanie Holiday Home Nada sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Katja

9,6

Apartment Katja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katja. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v meste Pula, 5 km od Pulskej arény. Ubytovanie Apartment Katja sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Hula (PUL252)

9,6

Apartment Haus Hula (PUL252)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL252). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL252) is located in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL252) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Igy

9,5

Apartman Igy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Igy. Located in Vinkuran, within 1.2 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartman Igy sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Bella

9,5

Apartment Bella

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bella. Situated in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartment Bella sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Cezar

9,5

Apartments Cezar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cezar. Ubytovanie Apartments Cezar sa nachádza v letovisku Vinkuran a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartments Cezar sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Nela

9,4

Apartment Nela

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Nela. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Nela can be found in Vinkuran, close to Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartment Nela sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartman Ana 3

9,4

Apartman Ana 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana 3. Ubytovanie Apartman Ana 3, nachádzajúci sa v meste Vinkuran, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. V apartmáne máte k dispozícii... Ubytovanie Apartman Ana 3 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Borghetto

9,3

Apartments Borghetto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Borghetto. Apartmány Borghetto sa nachádzajú v meste Vinkuran a sú vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie Apartments Borghetto sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartmani Miki

9,2

Apartmani Miki

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Miki. Located in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani Miki sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dunja

9,1

Apartments Dunja

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dunja. Apartments Dunja, a property with a garden and a terrace, is situated in Vinkuran, 1 km from Banjole Beach, 1.6 km from Beach Centinera, as well as 1. Ubytovanie Apartments Dunja sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Cador

9

Holiday Home Cador

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cador. Located in Vinkuran, this holiday home features a terrace. Guests benefit from balcony and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Cador sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Milan

9

Villa Milan

Ubytovanie (Apartmány) Villa Milan. Vila Milan so záhradou a možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza v obci Vinkuran. Prírodný park Rt Kamenjak je vzdialený približne 10 km. Ubytovanie Villa Milan sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sunny & Relaxing Apartment

9

Sunny & Relaxing Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sunny & Relaxing Apartment. Situated in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Sunny & Relaxing Apartment sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milena 1582

8,9

Apartments Milena 1582

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milena 1582. Situated in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Milena 1582 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Rede

8,9

Apartments Rede

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Rede. Apartmány Rede sa nachádzajú v pokojnej štvrti v meste Pula, 6,8 km od amfiteátra Pula Arena. Ubytovanie Apartments Rede sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL246)

8,8

Apartment Haus Hula (PUL246)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL246). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL246) is located in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL246) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest house Bizjak

8,7

Guest house Bizjak

Ubytovanie (Penzión) Guest house Bizjak. Offering a seasonal outdoor pool and sun terrace, Guest house Bizjak is situated in Vinkuran. Ubytovanie Guest house Bizjak sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

ApartHotel Viola

8,7

ApartHotel Viola

Ubytovanie (Apartmánový hotel) ApartHotel Viola. ApartHotel Viola sa nachádza v meste Pula a ponúka slnečnú terasu s výhľadom na more. Pulská aréna je vzdialená 4 km. Ubytovanie ApartHotel Viola sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Hula (PUL249)

8,5

Apartment Haus Hula (PUL249)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL249). Set in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach, Apartment Haus Hula (PUL249) offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL249) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Hula (PUL248)

8,1

Apartment Haus Hula (PUL248)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL248). Boasting sea views, Apartment Haus Hula (PUL248) features accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL248) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Katarina

8,1

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie v meste Vinkuran. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Hula (PUL251)

7,6

Apartment Haus Hula (PUL251)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL251). Boasting sea views, Apartment Haus Hula (PUL251) features accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL251) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Hula (PUL245)

7,4

Apartment Haus Hula (PUL245)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL245). Featuring sea views, Apartment Haus Hula (PUL245) offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL245) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 28 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stella rooms and apartments

6,3

Stella rooms and apartments

Ubytovanie (Penzión) Stella rooms and apartments. Set in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach, Stella rooms and apartments offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytovanie Stella rooms and apartments sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Haus Lorenzin (PUL220)

Apartment Haus Lorenzin (PUL220)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lorenzin (PUL220). Apartment Haus Lorenzin (PUL220) has a balcony and is set in Vinkuran, within just 1.7 km of Pješčana Uvala Beach and 1.8 km of Beach Centinera. Ubytovanie Apartment Haus Lorenzin (PUL220) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vinkuran 6

Apartment Vinkuran 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vinkuran 6. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Vinkuran 6 is situated in Vinkuran, within just 1.4 km of Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Vinkuran 6 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Sol Jardin

Apartments Sol Jardin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sol Jardin. Set in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Sol Jardin sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Branislav 1927

Apartments Branislav 1927

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branislav 1927. Apartments Branislav 1927 has air-conditioned guest accommodation in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach, 1.5 km from Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartments Branislav 1927 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Šeherzada 2

Apartment Šeherzada 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Šeherzada 2. Set 1.7 km from Pješčana Uvala Beach, Apartment Šeherzada 2 offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Šeherzada 2 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside Apartment

Seaside Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Seaside Apartment. Boasting a patio with garden views, a garden and a terrace, Seaside Apartment can be found in Vinkuran, close to Banjole Beach and 1. Ubytovanie Seaside Apartment sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi. Complete with a terrace, Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi is situated in Vinkuran, 1.8 km from Pješčana Uvala Beach and 2. Ubytovanie Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 139 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Mia

Guest House Mia

Ubytovanie (Penzión) Guest House Mia. Located in Vinkuran, within 1.1 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Guest House Mia sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Cador

House Cador

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Cador. House Cador, a property with a terrace, is located in Vinkuran, 1.6 km from Banjole Beach, 2.1 km from Pješčana Uvala Beach, as well as 2. Ubytovanie House Cador sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 83 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool

Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool. Situated 2.7 km from Saccorgiana Beach, Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool is in Vinkuran and has a seasonal outdoor swimming pool and a... Ubytovanie Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 84 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pietas Julia Penthouse

Pietas Julia Penthouse

Ubytovanie (Apartmán) Pietas Julia Penthouse. Situated in Pula, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1. Ubytovanie Pietas Julia Penthouse sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Vinkuran

Villa Vinkuran

Ubytovanie (Vila) Villa Vinkuran. Located in Vinkuran, Villa Vinkuran provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Vinkuran sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 540 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Vinkuran Kucine

Apartment Vinkuran Kucine

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vinkuran Kucine. Apartment Vinkuran Kucine is set in Vinkuran. The property is 5 km from Pula and free private parking is offered. Ubytovanie Apartment Vinkuran Kucine sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Fani

Villa Fani

Ubytovanie (Vila) Villa Fani. Boasting a garden, private pool and pool views, Villa Fani is set in Vinkuran. The air-conditioned accommodation is 3.7 km from Pula. Ubytovanie Villa Fani sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Nena

Nena

Ubytovanie (Apartmány) Nena. Set in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1. Ubytovanie Nena sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Entini

Villa Entini

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Entini. A seasonal outdoor swimming pool is provided in-house at Villa Entini, which is situated in Vinkuran, just 1.6 km away from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Villa Entini sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 247 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Alex

Apartment Alex

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alex. Featuring sea views, Apartment Alex provides accommodation with a balcony and a coffee machine, around 1.4 km from Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Alex sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)