Hľadať

Ubytovanie

House Cador Dovolenkový dom

Premanturska cesta 284, 52100 Vinkuran, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Cador. House Cador, a property with a terrace, is located in Vinkuran, 1.6 km from Banjole Beach, 2.1 km from Pješčana Uvala Beach, as well as 2. Ubytovanie House Cador sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Popis ubytovania House Cador

With free WiFi, this holiday home provides a cable TV, a washing machine and a kitchenette with a fridge and oven. A children's playground is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the holiday home. 1 km from Pješčana Uvala Beach, as well as 2. 6 km from Banjole Beach, 2. 2 km from Beach Centinera. House Cador, a property with a terrace, is located in Vinkuran, 1. The nearest airport is Pula Airport, 11 km from House Cador. This property offers access to a balcony and free private parking.

Vybavenie ubytovania House Cador

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Kávovar
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Chladnička
 • Detské postieľky/kolísky
 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník
 • Uteráky
 • Jedálenský priestor
 • Káblové kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Vonkajší nábytok
 • Gril
 • Balkón
 • Terasa
 • Šnorchlovanie
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Detské ihrisko
 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Iná ubytovanie v meste Vinkuran

Edensk vrt classic!!i

10

Edensk vrt classic!!i

Ubytovanie (Apartmán) Edensk vrt classic!!i. Located in Vinkuran, 2.1 km from Beach Centinera and 2.4 km from Pješčana Uvala Beach, Edensk vrt classic!!i offers a terrace and air conditioning. Set 1. Ubytovanie Edensk vrt classic!!i sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartman Gardenia

10

Apartman Gardenia

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Gardenia. Situated in Vinkuran in the Istria region, Apartman Gardenia features a patio and garden views. Ubytovanie Apartman Gardenia sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Rnjak

9,9

Apartment Rnjak

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Rnjak. Boasting a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Rnjak can be found in Vinkuran, close to Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartment Rnjak sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Giardina

9,9

Villa Giardina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Giardina. Villa Giardina has garden views, free WiFi and free private parking, set in Vinkuran, 1.3 km from Banjole Beach. Ubytovanie Villa Giardina sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Mirna

9,9

Apartments Mirna

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Mirna. Offering accommodation with air conditioning, Apartments Mirna is set in Vinkuran, 33 km from Rovinj. Poreč is 49 km away. Ubytovanie Apartments Mirna sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Veronika

9,9

Villa Veronika

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Veronika. Set in Vinkuran, within 1.2 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Villa Veronika sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Cota

9,8

Apartment Cota

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Cota. Boasting garden views, Apartment Cota provides accommodation with a garden and a patio, around 2.1 km from Beach Centinera. Ubytovanie Apartment Cota sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Pure relax by the forest

9,7

Pure relax by the forest

Ubytovanie (Apartmány) Pure relax by the forest. Apartmány Pure relax by the forest sa nachádzajú 700 metrov od pláže Kamyczki. Ponúkajú ubytovanie s balkónom, bezplatné bicykle a záhradu. Ubytovanie Pure relax by the forest sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Marianne

9,7

Villa Marianne

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marianne. Villa Marianne has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Villa Marianne sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Buic

9,7

Apartments Buic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Buic. Apartmán VIN 532 ponúka hosťom ubytovanie v obci Vinkuran, 33 km od mesta Rovinj a 49 km od mesta Poreč. Ubytovanie Apartments Buic sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Katja

9,6

Apartment Katja

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katja. Tento klimatizovaný apartmán s terasou a možnosťou vlastného stravovania sa nachádza v meste Pula, 5 km od Pulskej arény. Ubytovanie Apartment Katja sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL252)

9,6

Apartment Haus Hula (PUL252)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL252). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL252) is located in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL252) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartman Igy

9,5

Apartman Igy

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Igy. Located in Vinkuran, within 1.2 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartman Igy sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Cezar

9,5

Apartments Cezar

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Cezar. Ubytovanie Apartments Cezar sa nachádza v letovisku Vinkuran a ponúka ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou. Ubytovanie Apartments Cezar sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Bella

9,5

Apartment Bella

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Bella. Situated in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartment Bella sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartman Ana 3

9,4

Apartman Ana 3

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ana 3. Ubytovanie Apartman Ana 3, nachádzajúci sa v meste Vinkuran, ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. V apartmáne máte k dispozícii... Ubytovanie Apartman Ana 3 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartmani Miki

9,2

Apartmani Miki

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Miki. Located in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartmani Miki sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Dunja

9,1

Apartments Dunja

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Dunja. Apartments Dunja, a property with a garden and a terrace, is situated in Vinkuran, 1 km from Banjole Beach, 1.6 km from Beach Centinera, as well as 1. Ubytovanie Apartments Dunja sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Cador

9

Holiday Home Cador

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Cador. Located in Vinkuran, this holiday home features a terrace. Guests benefit from balcony and a barbecue. Ubytovanie Holiday Home Cador sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Guest house MIA

9

Guest house MIA

Ubytovanie (Penzión) Guest house MIA. Situated in Vinkuran, within 1.1 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Guest house MIA sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Milan

9

Villa Milan

Ubytovanie (Apartmány) Villa Milan. Vila Milan so záhradou a možnosťou ubytovania s domácimi zvieratami sa nachádza v obci Vinkuran. Prírodný park Rt Kamenjak je vzdialený približne 10 km. Ubytovanie Villa Milan sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Sunny & Relaxing Apartment

9

Sunny & Relaxing Apartment

Ubytovanie (Apartmány) Sunny & Relaxing Apartment. Situated in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Sunny & Relaxing Apartment sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Milena 1582

8,9

Apartments Milena 1582

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milena 1582. Situated in Vinkuran in the Istria region and Banjole Beach reachable within 1. Ubytovanie Apartments Milena 1582 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Sara

8,9

Apartments Sara

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sara. Located in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach and 1. Ubytovanie Apartments Sara sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL246)

8,8

Apartment Haus Hula (PUL246)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL246). Offering a garden and sea view, Apartment Haus Hula (PUL246) is located in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL246) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Guest house Bizjak

8,7

Guest house Bizjak

Ubytovanie (Penzión) Guest house Bizjak. Offering a seasonal outdoor pool and sun terrace, Guest house Bizjak is situated in Vinkuran. Ubytovanie Guest house Bizjak sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

ApartHotel Viola

8,7

ApartHotel Viola

Ubytovanie (Apartmánový hotel) ApartHotel Viola. ApartHotel Viola sa nachádza v meste Pula a ponúka slnečnú terasu s výhľadom na more. Pulská aréna je vzdialená 4 km. Ubytovanie ApartHotel Viola sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL249)

8,5

Apartment Haus Hula (PUL249)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL249). Set in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1.5 km from Banjole Beach, Apartment Haus Hula (PUL249) offers a garden and air conditioning. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL249) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL248)

8,1

Apartment Haus Hula (PUL248)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL248). Boasting sea views, Apartment Haus Hula (PUL248) features accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL248) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Katarina

8,1

Apartments Katarina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Katarina. Apartmány Katarina ponúkajú ubytovanie s priestorom na posedenie v meste Vinkuran. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Katarina sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL251)

7,6

Apartment Haus Hula (PUL251)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL251). Boasting sea views, Apartment Haus Hula (PUL251) features accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL251) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Hula (PUL245)

7,4

Apartment Haus Hula (PUL245)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Hula (PUL245). Featuring sea views, Apartment Haus Hula (PUL245) offers accommodation with a garden and a balcony, around 1.2 km from Pješčana Uvala Beach. Ubytovanie Apartment Haus Hula (PUL245) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Stella rooms and apartments

6,3

Stella rooms and apartments

Ubytovanie (Penzión) Stella rooms and apartments. Set in Vinkuran, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach, Stella rooms and apartments offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytovanie Stella rooms and apartments sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi. Complete with a terrace, Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi is situated in Vinkuran, 1.8 km from Pješčana Uvala Beach and 2. Ubytovanie Family Holiday House with spacious backyard and jacuzzi sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Guest House Mia

Guest House Mia

Ubytovanie (Penzión) Guest House Mia. Located in Vinkuran, within 1.1 km of Banjole Beach and 1. Ubytovanie Guest House Mia sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Haus Lorenzin (PUL220)

Apartment Haus Lorenzin (PUL220)

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Haus Lorenzin (PUL220). Apartment Haus Lorenzin (PUL220) has a balcony and is set in Vinkuran, within just 1.7 km of Pješčana Uvala Beach and 1.8 km of Beach Centinera. Ubytovanie Apartment Haus Lorenzin (PUL220) sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Šeherzada 2

Apartment Šeherzada 2

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Šeherzada 2. Set 1.7 km from Pješčana Uvala Beach, Apartment Šeherzada 2 offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartment Šeherzada 2 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartments Branislav 1927

Apartments Branislav 1927

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Branislav 1927. Apartments Branislav 1927 has air-conditioned guest accommodation in Vinkuran, 1.2 km from Banjole Beach, 1.5 km from Beach Centinera and 1. Ubytovanie Apartments Branislav 1927 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Vinkuran 6

Apartment Vinkuran 6

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vinkuran 6. Offering free WiFi and free private parking, Apartment Vinkuran 6 is situated in Vinkuran, within just 1.4 km of Banjole Beach. Ubytovanie Apartment Vinkuran 6 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool

Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool. Situated 2.7 km from Saccorgiana Beach, Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool is in Vinkuran and has a seasonal outdoor swimming pool and a... Ubytovanie Apartment Green Paradise with outdoor swimming pool sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Vinkuran

Villa Vinkuran

Ubytovanie (Vila) Villa Vinkuran. Located in Vinkuran, Villa Vinkuran provides accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Ubytovanie Villa Vinkuran sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Pietas Julia Penthouse

Pietas Julia Penthouse

Ubytovanie (Apartmán) Pietas Julia Penthouse. Situated in Pula, 1.2 km from Pješčana Uvala Beach and 1. Ubytovanie Pietas Julia Penthouse sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Villa Vinki

Villa Vinki

Ubytovanie (Apartmány) Villa Vinki. Villa Vinki is set in Vinkuran. All of the air-conditioned units feature a private bathroom, living room, flat-screen TV, fully-equipped kitchen and... Ubytovanie Villa Vinki sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).

Apartment Edo 2075

Apartment Edo 2075

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Edo 2075. Set in Vinkuran, within 2.4 km of Pješčana Uvala Beach, Apartment Edo 2075 offers accommodation with air conditioning. Ubytovanie Apartment Edo 2075 sa nachádza v meste Vinkuran (Chorvátsko - Istria).