Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sea Reflections Apartmány

Žman 128, 23282 Žman, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sea Reflections. Apartmány Sea Reflections sa nachádzajú v meste Žman na ostrove Dugi Otok, 18 km od Zadaru a 26 km od mesta Biograd na Moru. Ponúkajú gril a výhľad na... Ubytovanie Apartments Sea Reflections sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sea Reflections

Ponúkajú gril a výhľad na more. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Najbližšie letisko Zadar sa nachádza vo vzdialenosti 24 km. Uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Niektoré apartmány majú aj balkón a/alebo patio s výhľadom do záhrady. Využívať môžete kuchyňu s umývačkou riadu, rúrou, chladničkou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. Apartmány Sea Reflections sa nachádzajú v meste Žman na ostrove Dugi Otok, 18 km od Zadaru a 26 km od mesta Biograd na Moru. Ubytovacie zariadenie má terasu, priestor na posedenie a jedálenský kút. Mesto Vir je odtiaľto vzdialené 37 km. Súčasťou každého apartmánu je súkromná kúpeľňa s vaňou alebo sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Domáce zvieratá povolené
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Apartments Sea Reflections

 • Na pláži
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Žman

Apartmani Harmonija

9,9

Apartmani Harmonija

Ubytovanie (Apartmán) Apartmani Harmonija. Apartmány Harmonija sa nachádzajú v meste Žman a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii máte aj gril. Ubytovanie Apartmani Harmonija sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

CROWONDER Villa Median

9,8

CROWONDER Villa Median

Ubytovanie (Apartmány) CROWONDER Villa Median. Ubytovanie CROWONDER Villa Median sa nachádza v obci Žman, 3,7 km od obce Luka. Ponúka sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie CROWONDER Villa Median sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 231 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Žmanka House

9,7

Žmanka House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Žmanka House. Located in Žman in the Dugi Otok region, Žmanka House features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3.3 km from Luka. Ubytovanie Žmanka House sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Aurelia

9,6

Villa Aurelia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Aurelia. Situated in Žman in the Dugi Otok region, Villa Aurelia has a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 3. Ubytovanie Villa Aurelia sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Artemis

9,5

Villa Artemis

Ubytovanie (Vila) Villa Artemis. Vila Artemis s výhľadom na hory sa nachádza v dedinke Žman a ponúka sezónny vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi a záhradu. Ubytovanie Villa Artemis sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Nenich

9,5

Apartments Nenich

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Nenich. Located in Žman, Apartments Nenich provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. The property is 3. Ubytovanie Apartments Nenich sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lara

9

Apartment Lara

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Lara. Located in Žman, 4 km from Luka, Apartment Lara provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment Lara sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Slanac

8,4

Holiday home Slanac

Ubytovanie (Apartmány) Holiday home Slanac. Located in Žman, 3.6 km from Luka, Holiday home Slanac provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Holiday home Slanac sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Jazina Apartments

7,3

Jazina Apartments

Ubytovanie (Apartmán) Jazina Apartments. Apartmány Jazina sa nachádzajú v obci Žman a ponúkajú vám záhradu. Mesto Zadar je situované vo vzdialenosti 18 km. Ubytovanie Jazina Apartments sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday apartments Zman, Dugi otok - 887

6,9

Holiday apartments Zman, Dugi otok - 887

Ubytovanie (Apartmány) Holiday apartments Zman, Dugi otok - 887. Set in Žman in the Dugi Otok region, Holiday apartments Zman, Dugi otok - 887 offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Holiday apartments Zman, Dugi otok - 887 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zman 887a

6,7

Apartment Zman 887a

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zman 887a. Set in Žman in the Dugi Otok region, Apartment Zman 887a has a terrace and sea views. The property is 3. Ubytovanie Apartment Zman 887a sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gracia

6,7

Apartment Gracia

Ubytovanie (Penzión) Apartment Gracia. Apartment Gracia sa nachádza v meste Žman. K dispozícii je gril a súkromné parkovanie za príplatok. Mesto Luka je od penziónu vzdialené 3,1 km. Ubytovanie Apartment Gracia sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 8133

6,4

Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 8133

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 8133. Situated in Žman in the Dugi Otok region, Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 8133 features accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 8133 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Zman 887c

5

Apartment Zman 887c

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zman 887c. Set in Žman in the Dugi Otok region, Apartment Zman 887c has a terrace and sea views. The property is 3.6 km from Luka and free private parking is... Ubytovanie Apartment Zman 887c sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 8187

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 8187

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 8187. Holiday Home Krknata 8187 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located in the Krknata Island in the Dugi Otok Region, 18 km from Zadar. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 8187 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 399

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 399

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 399. Located in Žman in the Dugi Otok Region, this detached holiday home is 18 km from Zadar. The unit is 25 km from Biograd na Moru. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 399 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rooms by the sea Luka, Dugi otok - 8132

Rooms by the sea Luka, Dugi otok - 8132

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Luka, Dugi otok - 8132. Twin Room Luka 8132a offers accommodation in Žman. All rooms have a TV. Each room is equipped with a private bathroom. Ubytovanie Rooms by the sea Luka, Dugi otok - 8132 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

House Vera

House Vera

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Vera. House Vera is set in Žman and offers a garden. This holiday home features a terrace. Luka is 2.1 km from the holiday home. Ubytovanie House Vera sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 891

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 891

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 891. Located in Žman in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 891 has a terrace. The property features sea views and is 3.9 km from... Ubytovanie Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 891 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Zman XIX

Apartments Zman XIX

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Zman XIX. Set in Žman, 3.8 km from Luka, Apartments Zman XIX offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Zman XIX sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Zman

Three-Bedroom Holiday Home in Zman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Zman. Three-Bedroom Holiday Home in Zman is located in Žman and offers barbecue facilities. The air-conditioned accommodation is 4. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Zman sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments Darka

Apartments Darka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Darka. Situated in Žman, 3.3 km from Luka, Apartments Darka features a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartments Darka sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 12879

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 12879

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 12879. Situated in Žman, this air-conditioned apartment features a terrace. The unit is 19 km from Zadar. Ubytovanie Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 12879 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Holiday home Zman Zman

Holiday home Zman Zman

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Zman Zman. Dovolenkový dom Zman Zman sa nachádza v obci Žman a ponúka súkromný bazén. Je vzdialený 1,8 km od obce Luka. Ubytovanie Holiday home Zman Zman sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 472 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Twin Room Luka 8132e

Twin Room Luka 8132e

Ubytovanie (Penzión) Twin Room Luka 8132e. Twin Room Luka 8132e is located in Žman, 18 km from Zadar and 28 km from Biograd na Moru. The rooms are equipped with a TV with satellite channels. Ubytovanie Twin Room Luka 8132e sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 888

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 888

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 888. Holiday Home Krknata 888 je rezort v štýle "Robinson Crusoe", ktorý sa nachádza na ostrove Krknata, 5 km od Žmanu a 33 km od Zadaru. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 888 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Hrboka

Apartments Hrboka

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Hrboka. Set in Žman, 3.7 km from Luka, Apartments Hrboka offers barbecue facilities and free WiFi. Ubytovanie Apartments Hrboka sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 449

Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 449

Ubytovanie (Apartmány) Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 449. Tento klimatizovaný apartmán s terasou sa nachádza v obci Žman. Zadar je vzdialený 19 km od apartmánu. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartments with a parking space Zman, Dugi otok - 449 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House on island Krknata

House on island Krknata

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House on island Krknata. Featuring sea views, House on island Krknata offers accommodation with a garden, around 2.6 km from Sali Beach. Ubytovanie House on island Krknata sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Moro

Villa Moro

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Moro. Set in Žman, Villa Moro offers a seasonal outdoor swimming pool, a garden and a barbecue. The accommodation is 4. Ubytovanie Villa Moro sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 270 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Zman, Dugi otok - 19000

Secluded fisherman's cottage Zman, Dugi otok - 19000

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Zman, Dugi otok - 19000. Secluded fisherman's cottage Zman, Dugi otok - 19000 is situated in Žman. This beachfront property offers access to a terrace and free private parking. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Zman, Dugi otok - 19000 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 148 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Zman with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Zman with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Zman with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Located in Žman in the Dugi Otok region, Nice home in Zman with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms features a terrace and sea views. Ubytovanie Nice home in Zman with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 516 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Mandolina - Hiša na samem s pogledom na morje

Apartments Mandolina - Hiša na samem s pogledom na morje

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Mandolina - Hiša na samem s pogledom na morje. Klimatizované apartmány Mandolina sa nachádzajú v obci Žman, 19 km od Zadaru. Mesto Biograd na Moru je vzdialené 27 km. Ubytovanie Apartments Mandolina - Hiša na samem s pogledom na morje sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8182

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8182

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8182. Located in Luka in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8182 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8182 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8151

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8151

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8151. Located in Luka in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8151 provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 8151 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 873

Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 873

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 873. Situated in Žman in the Dugi Otok region, Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 873 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Zman, Dugi otok - 873 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azure Bay Apartments oasis 1

Azure Bay Apartments oasis 1

Ubytovanie (Apartmán) Azure Bay Apartments oasis 1. Set in Žman, Azure Bay Apartments oasis 1 offers accommodation with a flat-screen TV and a kitchen. The apartment offers a terrace. Luka is 1. Ubytovanie Azure Bay Apartments oasis 1 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Azure Bay Apartments oasis 2

Azure Bay Apartments oasis 2

Ubytovanie (Apartmány) Azure Bay Apartments oasis 2. Azure Bay Apartments oasis 2 provides accommodation with a kitchen, located in Žman. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Azure Bay Apartments oasis 2 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House by the sea -Dugi otok

House by the sea -Dugi otok

Ubytovanie (Vila) House by the sea -Dugi otok. Set in Žman in the Dugi Otok region, House by the sea -Dugi otok has a terrace. The property features free private parking. Ubytovanie House by the sea -Dugi otok sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 441

Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 441

Ubytovanie (Apartmán) Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 441. Providing free WiFi, Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 441 is located on the beachfront in Luka. Ubytovanie Apartments by the sea Luka, Dugi otok - 441 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok).

Apartment Zman 873b

Apartment Zman 873b

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Zman 873b. Apartment Zman 873b is set in Žman. The property is 4 km from Luka and free private parking is offered. Ubytovanie Apartment Zman 873b sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 397

Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 397

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 397. Holiday Home Krknata 397 is a 'Robinson Crusoe style' accommodation located on Krknata Island, 4.8 km from Žman and 33 km from Zadar. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Krknata, Dugi otok - 397 sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Mezano with Heated Pool

Villa Mezano with Heated Pool

Ubytovanie (Vila) Villa Mezano with Heated Pool. Boasting a restaurant, a seasonal outdoor swimming pool, and a garden, Villa Mezano with Heated Pool features accommodation in Žman with free WiFi and pool... Ubytovanie Villa Mezano with Heated Pool sa nachádza v meste Žman (Chorvátsko - Dugi Otok). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 465 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)