Hľadať

Ubytovanie

Apartments Sertic Apartmány

Poljanak 36, 53231 Poljanak, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sertic. Set 2 km from Plitvice Lakes National Park and the D1 regional motorway, Apartment Sertić offers free WiFi. Free private parking is available on site. Ubytovanie Apartments Sertic sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Apartments Sertic

Set 2 km from Plitvice Lakes National Park and the D1 regional motorway, Apartment Sertić offers free WiFi. You can enjoy rafting nearby or visit the Caves of Barać, about 8 km away. Several cycling trails can be found nearby. Rijeka Airport is about 87 km away. This apartment features a seating area, a flat-screen satellite TV, and a fully equipped kitchen with a stove, microwave, and an electric kettle. Free private parking is available on site. You can hike in the surrounding forests and visit the nearby waterfalls. The bathroom includes a hair dryer and free toiletries.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Apartments Sertic

 • Priestory vhodné na piknik
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prehliadky na bicykli
 • Pešie prehliadky
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Čokoláda alebo sušienky
 • Víno/šampanskéza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Parkovacia garáž
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Expresný check-in/check-out
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Televízne programy pre deti
 • Bezpečnostné zábrany pre deti
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Hasiace prístroje
 • Bezpečnosť 24 hodín denne
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Poljanak

Villa Lucija

9,5

Villa Lucija

Ubytovanie (Penzión) Villa Lucija. Set in Poljanak, Villa Lucija offers free WiFi. All rooms feature a flat-screen TV with satellite channels and a private bathroom. Ubytovanie Villa Lucija sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Wood

9,3

House Wood

Ubytovanie (Apartmán) House Wood. Boasting garden views, House Wood offers accommodation with a patio, 11.6 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2. Ubytovanie House Wood sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Goran

9,3

Apartment Goran

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Goran. Apartment Goran sa nachádza na Plitvických jazerách a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Ubytovanie Apartment Goran sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Nina

9,3

House Nina

Ubytovanie (Apartmány) House Nina. Apartmán House Nina sa nachádza v malebnej dedinke Poljanak v centrálnom Chorvátsku. Ubytovanie House Nina sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Poljanak

9,2

Apartments Poljanak

Ubytovanie (Penzión) Apartments Poljanak. Apartmány Poljanak sú situované 2 km od vodopádu v Národnom parku Plitvické jazerá a 3 km od cesty D1 a ponúkajú ubytovacie jednotky so satelitnou TV a... Ubytovanie Apartments Poljanak sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Lisina

9,2

Guest House Lisina

Ubytovanie (Penzión) Guest House Lisina. Guest House Lisina offers accommodation in Poljanak. Ubytovanie Guest House Lisina sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Tone

9,2

Guest House Tone

Ubytovanie (Penzión) Guest House Tone. Penzión Tone sa nachádza len 7 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá, má rozľahlú záhradu a krytú terasu s kamenným grilom. Ubytovanie Guest House Tone sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 30 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Milka

9,1

Guesthouse Milka

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Milka. Penzión Milk sa nachádza v meste Poljanak, 6 km od hlavného vstupu do Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na zozname UNESCO. Ubytovanie Guesthouse Milka sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Familie Matovina

9,1

Apartment Familie Matovina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Familie Matovina. Apartmán Familie Matovina ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním situované 4 km od Plitvických jazier zapísaných na zozname dedičstva UNESCO. Ubytovanie Apartment Familie Matovina sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guesthouse Loncar

9

Guesthouse Loncar

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Loncar. Penzión Loncar sa nachádza v meste Poljanak, 3,5 km od vstupu 3 k Plitivickým jazerám, ktoré sú uvedené na zozname UNESCO. Ubytovanie Guesthouse Loncar sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Marija

9

Apartment Marija

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Marija. Apartment Marija offers self-catering accommodation located in Plitvička Jezera, 5 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Apartment Marija sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartman Ante

9

Apartman Ante

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Ante. Located in Poljanak, 28 km from Slunj, Apartman Ante provides a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Apartman Ante sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Anka

8,7

Guesthouse Anka

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Anka. Penzión Anka sa nachádza na odľahlom mieste, 500 m od rieky Korana. Ponúka priestrannú záhradu s grilom, ktorý môžete používať bezplatne. Ubytovanie Guesthouse Anka sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vuković Apartment

8,7

Vuković Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Vuković Apartment. Apartmán Vuković sa nachádza v obci Plitvice Selo, len pár krokov od vchodu 3 do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Vuković Apartment sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Aurora

8,7

Guest House Aurora

Ubytovanie (Penzión) Guest House Aurora. Penzión Aurora sa nachádza v centre Národného parku Plitvické jazerá, vo vzdialenosti 2 km od zadného vstupu a 10 km od hlavného vchodu. Ubytovanie Guest House Aurora sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Marica

8,5

House Marica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Marica. House Marica is set in Poljanak. The accommodation is 29 km from Slunj, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie House Marica sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments with a parking space Poljanak, Plitvice - 5195

7,8

Apartments with a parking space Poljanak, Plitvice - 5195

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Poljanak, Plitvice - 5195. Apartments with a parking space Poljanak, Plitvice - 5195 is set in Poljanak. Ubytovanie Apartments with a parking space Poljanak, Plitvice - 5195 sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Guest House Nevenka

7,3

Guest House Nevenka

Ubytovanie (Apartmány) Guest House Nevenka. Situated in Poljanak in the Lika-Senj County region, Guest House Nevenka features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Guest House Nevenka sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Elena - Studio apartment/2

House Elena - Studio apartment/2

Ubytovanie (Apartmán) House Elena - Studio apartment/2. Complete with a garden and a terrace, House Elena - Studio apartment/2 is located in Plitvička Jezera, 5 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2... Ubytovanie House Elena - Studio apartment/2 sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mila

Apartment Mila

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mila. Featuring garden views, Apartment Mila offers accommodation with a terrace and a kettle, around 5 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Apartment Mila sa nachádza v meste Poljanak (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)