Hľadať

Ubytovanie

ARD Apartments - Levice Apartmány

Podlužany 160, 935 27 Levice, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) ARD Apartments - Levice. Ubytovacie zariadenie ARD Apartments - Levice sa nachádza v Leviciach 34 km od mesta Kemence. Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie ARD Apartments - Levice sa nachádza v meste Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania ARD Apartments - Levice

Ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi. V ubytovaní ARD Apartments - Levice môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Súčasťou vybavenia je pohovka a satelitná TV s plochou obrazovkou. K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, chladnička, rúra a rýchlovarná kanvica. Ubytovacie zariadenie ARD Apartments - Levice sa nachádza v Leviciach 34 km od mesta Kemence. Každá ubytovacia jednotka má priestor na posedenie, dobre vybavenú kuchyňu s jedálenským priestorom a súkromnú kúpeľňu s papučami. Letisko Piešťany, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 71 km. Súčasťou apartmánu je aj terasa. Mesto Nitra je od ubytovania ARD Aparments - Levice vzdialená 39 km a Banská Štiavnica 31 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Iná ubytovanie v meste Podlužany

Relax Flat Podlužany

Relax Flat Podlužany

Ubytovanie (Apartmán) Relax Flat Podlužany. Set in Podlužany in the Nitriansky kraj region, Relax Flat Podlužany features a garden. The accommodation is 42 km from Banská Štiavnica. Ubytovanie Relax Flat Podlužany sa nachádza v meste Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Apartmán Relax Flat Podlužany nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.

Relax House

Relax House

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Relax House. Dovolenkový dom Relax House sa nachádza v Podlužanoch a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Relax House sa nachádza v meste Podlužany (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Dovolenkový dom Relax House nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.