Hľadať

Ubytovanie

Popis ubytovania Babičkin Dom

V tomto dovolenkovom dome sú k dispozícii 2 spálne, vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou a 1 kúpeľňa so sprchovacím kútom. Babičkin Dom sa nachádza v Medzilaborciach. V ubytovaní Babičkin Dom môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. K vybaveniu patrí satelitná TV s plochou obrazovkou a práčka. Relaxovať môžete v záhrade. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a súkromné ​​parkovisko priamo na mieste. Ubytovanie je vzdialené 35 km od mesta Sanok. V blízkom okolí dovolenkového domu sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. Obec Solina je od ubytovania Babičkin Dom vzdialená 39 km a obec Polańczyk 37 km. Medzinárodné letisko Košice, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 87 km.

Iná ubytovanie v meste Medzilaborce

Typton hotel&spa

9,4

Typton hotel&spa

Ubytovanie (Hotel) Typton hotel&spa. Ubytovanie Typton hotel&spa sa nachádza v Medzilaborciach a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Typton hotel&spa sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Ubytovanie u Vlada

9,2

Ubytovanie u Vlada

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Vlada. Located in Medzilaborce in the Prešovský kraj region, Ubytovanie u Vlada has a garden. Ubytovanie Ubytovanie u Vlada sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Eurohotel Laborec

5,6

Eurohotel Laborec

Ubytovanie (Hotel) Eurohotel Laborec. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v Medzilaborciach. Ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a reštauráciu. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Ubytovanie (Privát) Medzilaborce-Izba/Pokoj. Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj s výhľadom do záhrady sa nachádza v Medzilaborciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a... Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Medzilaborce-Izba/Pokoj nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.