Hľadať

Ubytovanie

Ubytovanie u Vlada Apartmán

378 Kapitána Nálepku, 068 01 Medzilaborce, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Ubytovanie u Vlada. Located in Medzilaborce in the Prešovský kraj region, Ubytovanie u Vlada has a garden. Ubytovanie Ubytovanie u Vlada sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Popis ubytovania Ubytovanie u Vlada

Located in Medzilaborce in the Prešovský kraj region, Ubytovanie u Vlada has a garden. The apartment offers a terrace. The accommodation is 39 km from Sanok, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. V ubytovaní Ubytovanie u Vlada môžete získať Genius zľavu! Ak chcete na pobyte v tomto ubytovaní ušetriť, stačí sa prihlásiť. Solina is 42 km from Ubytovanie u Vlada, while Polańczyk is 39 km away. The nearest airport is Kosice International Airport, 83 km from the accommodation. Towels and bed linen are provided in the apartment. The apartment features 1 bedroom, a flat-screen TV, an equipped kitchen with a microwave and a fridge, a washing machine, and 1 bathroom with a shower.

Iná ubytovanie v meste Medzilaborce

Typton hotel&spa

9,4

Typton hotel&spa

Ubytovanie (Hotel) Typton hotel&spa. Ubytovanie Typton hotel&spa sa nachádza v Medzilaborciach a ponúka bar a terasu. Ubytovanie Typton hotel&spa sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Eurohotel Laborec

5,6

Eurohotel Laborec

Ubytovanie (Hotel) Eurohotel Laborec. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v Medzilaborciach. Ponúka recepciu s nepretržitou prevádzkou a reštauráciu. Ubytovanie Eurohotel Laborec sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj).

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Medzilaborce-Izba/Pokoj

Ubytovanie (Privát) Medzilaborce-Izba/Pokoj. Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj s výhľadom do záhrady sa nachádza v Medzilaborciach a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, bezplatné bicykle, záhradu a... Ubytovanie Medzilaborce-Izba/Pokoj sa nachádza v meste Medzilaborce (Slovensko - Prešovský kraj). Pre Privát Medzilaborce-Izba/Pokoj nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.