Hľadať

Ubytovanie

Bed & Badacsony Apartmány

8263 Badacsonytördemic, Szilágyi utca 8, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Bed & Badacsony. Situated in Badacsonytördemic, Bed & Badacsony features accommodation with access to a garden. Ubytovanie Bed & Badacsony sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Popis ubytovania Bed & Badacsony

Toto ubytovanie sa nachádza 6 minút chôdze od pláže. Hévíz is 23 km from Bed & Badacsony. A patio with garden views is offered in every unit. All units come with a microwave, fridge, a kettle, a stovetop and coffee machine. Situated in Badacsonytördemic, Bed & Badacsony features accommodation with access to a garden. The nearest airport is Hévíz–Balaton Airport, 26 km from the accommodation. The apartment offers a terrace.

Iná ubytovanie v meste Badacsonytördemic

Kuckó Apartman

10

Kuckó Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kuckó Apartman. Featuring accommodation with a terrace, Kuckó Apartman is set in Badacsonytördemic. Featuring garden views, this apartment also features free WiFi. Ubytovanie Kuckó Apartman sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Delfinesház

9,9

Delfinesház

Ubytovanie (Apartmán) Delfinesház. Set in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Delfinesház has a garden. Ubytovanie Delfinesház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

AnnApartman

9,9

AnnApartman

Ubytovanie (Apartmán) AnnApartman. AnnApartman is situated in Badacsonytördemic and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie AnnApartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Izabella Vendégház

9,7

Izabella Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Izabella Vendégház. Featuring a garden, Izabella Vendégház is situated in Badacsonytördemic. Boasting a shared kitchen, this property also provides guests with a sun terrace. Ubytovanie Izabella Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Miliő Apartman Badacsony

9,7

Miliő Apartman Badacsony

Ubytovanie (Apartmán) Miliő Apartman Badacsony. Miliő Apartman Badacsony is located in Badacsonytördemic and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Miliő Apartman Badacsony sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Badacsony Vendégház

9,6

Badacsony Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Badacsony Vendégház. Badacsony Vendégház is a holiday home with a terrace, situated in Badacsonytördemic. The property is 22 km from Hévíz and accessible via mountain roads. Ubytovanie Badacsony Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Patrick's hause

9,6

Patrick's hause

Ubytovanie (Privát) Patrick's hause. Patrick's hause is located in Badacsonytördemic and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Patrick's hause sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Sunshine Apartment

9,6

Balaton Sunshine Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Sunshine Apartment. Situated in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Balaton Sunshine Apartment features a patio and lake views. Ubytovanie Balaton Sunshine Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Nohab Apartman

9,5

Nohab Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Nohab Apartman. Located in Badacsonytördemic, a 5-minute drive from Lake Balaton, Nohab Apartman offers a garden and an accommodation unit with a fireplace, free WiFi,... Ubytovanie Nohab Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma Ház

9,5

Panoráma Ház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Panoráma Ház. Panoráma Ház offers accommodation in Badacsonytördemic. Guests benefit from free WiFi and private parking available on site. Ubytovanie Panoráma Ház sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Berkes Vendégház

9,5

Berkes Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) Berkes Vendégház. Located in Badacsonytördemic, 400 metres from Lake Balaton, Berkes Vendégház offers free WiFi, a garden with a terrace, a 24-hour front desk and a luggage... Ubytovanie Berkes Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Mogyorósi Apartman

9,3

Mogyorósi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Mogyorósi Apartman. Located in Badacsonytördemic, 42 km from Tihany, Mogyorósi Apartman provides a garden and free WiFi. Ubytovanie Mogyorósi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Orgona Nyaraló

9,3

Orgona Nyaraló

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Orgona Nyaraló. Situated in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Orgona Nyaraló features a garden with views. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Orgona Nyaraló sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Hollófészek Vendégház

9

Hollófészek Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Hollófészek Vendégház. Hollófészek Vendégház is situated in Badacsonytördemic. Ubytovanie Hollófészek Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Rustic Guesthouse

8,8

Balaton Rustic Guesthouse

Ubytovanie (Apartmán) Balaton Rustic Guesthouse. Situated in Badacsonytördemic, Balaton Rustic Guesthouse offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytovanie Balaton Rustic Guesthouse sa nachádza v meste (Maďarsko - Vesprém).

Balaton Eldorado Camping

8,6

Balaton Eldorado Camping

Ubytovanie (Penzión) Balaton Eldorado Camping. Kemping Balaton Eldorado sa nachádza priamo na pláži Balatonu, na úpätí vrchu Badacsony. Ponúka bungalovy s kúpeľňou, reštauráciu a vonkajší bazén. Ubytovanie Balaton Eldorado Camping sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Keresztes Lak

8,5

Keresztes Lak

Ubytovanie (Apartmán) Keresztes Lak. Keresztes Lak is situated in Badacsonytördemic and offers a terrace. Ubytovanie Keresztes Lak sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Grey Line Guesthouse

Grey Line Guesthouse

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Grey Line Guesthouse. Grey Line Guesthouse is set in Badacsonytördemic. This property offers access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Ubytovanie Grey Line Guesthouse sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Panoráma nyaraló

Panoráma nyaraló

Ubytovanie (Horská chata) Panoráma nyaraló. Located in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Panoráma nyaraló has a garden. The air-conditioned accommodation is 36 km from Balatonfüred. Ubytovanie Panoráma nyaraló sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Katzer Villa

Katzer Villa

Ubytovanie (Penzión) Katzer Villa. Katzer Villa in Badacsonytördemic provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Katzer Villa sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Greenapple Apartman Badacsony

Greenapple Apartman Badacsony

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Greenapple Apartman Badacsony. Greenapple Apartman Badacsony is located in Badacsonytördemic and offers a garden. The accommodation features free WiFi. Ubytovanie Greenapple Apartman Badacsony sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Kikötő Vendégház

Kikötő Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Kikötő Vendégház. Set in Badacsonytördemic, 34 km from Tihany, Kikötő Vendégház offers a garden and free WiFi. All units feature air conditioning and a flat-screen TV. Ubytovanie Kikötő Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

BDCSNY Apartman

BDCSNY Apartman

Ubytovanie (Apartmán) BDCSNY Apartman. BDCSNY Apartman is set in Badacsonytördemic. The accommodation is 35 km from Tihany, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking... Ubytovanie BDCSNY Apartman sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Tornácos ház a Badacsony lábánál

Tornácos ház a Badacsony lábánál

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Tornácos ház a Badacsony lábánál. Situated in Badacsonytördemic in the Veszprem region, Tornácos ház a Badacsony lábánál has a terrace and lake views. Ubytovanie Tornácos ház a Badacsony lábánál sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

BringApartman

BringApartman

Ubytovanie (Apartmán) BringApartman. Situated in Badacsonytördemic in the Veszprem region, BringApartman has a patio and garden views. Ubytovanie BringApartman sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

ALPHA

ALPHA

Ubytovanie (Dovolenkový dom) ALPHA. ALPHA is situated in Badacsonytördemic. Guests have access to free WiFi. The holiday home offers a terrace. Guests can relax in the garden at the property. Ubytovanie ALPHA sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

A Bank Vendégház

A Bank Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) A Bank Vendégház. A Bank Vendégház is set in Badacsonytördemic and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie A Bank Vendégház sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).

Andreas Panzió

Andreas Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Andreas Panzió. Situated in Badacsonytördemic, 41 km from Tihany, Andreas Panzió features a garden and free WiFi. Ubytovanie Andreas Panzió sa nachádza v meste Badacsonytördemic (Maďarsko - Vesprém).