Hľadať

Ubytovanie

Bubba Vendégház Apartmán

3996 Füzér, 66 Kossuth Lajos út, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Bubba Vendégház. Bubba Vendégház is situated in Füzér and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Ubytovanie Bubba Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Popis ubytovania Bubba Vendégház

Hiking can be enjoyed nearby. Providing access to a terrace with garden views, the apartment consists of 3 bedrooms and a fully equipped kitchen. At the apartment guests are welcome to take advantage of a sauna. Bubba Vendégház is situated in Füzér and offers a restaurant, a garden and barbecue facilities. Towels and bed linen are provided. The property is 26 km from Sárospatak, and complimentary private parking is offered. Tokaj is 47 km from Bubba Vendégház, while Košice is 24 km from the property.

Iná ubytovanie v meste Füzér

Vár-Kert Vendégház

10

Vár-Kert Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Vár-Kert Vendégház. Vár-Kert Vendégház in Füzér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytovanie Vár-Kert Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borbála Vendégház

9,8

Borbála Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borbála Vendégház. Located in Füzér, Borbála Vendégház features a garden and terrace. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytovanie Borbála Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Valéria Vendégház

9,7

Valéria Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Valéria Vendégház. Valéria Vendégház is situated in Füzér and offers a shared lounge and a terrace. Ubytovanie Valéria Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kónya Vendégház

9,6

Kónya Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Kónya Vendégház. Located in Füzér in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Kónya Vendégház provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Kónya Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vár-Lak Vendégház

9,4

Vár-Lak Vendégház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Vár-Lak Vendégház. Penzión Vár-Lak Vendégház sa nachádza v obci Füzér, 25 km od Košíc. Ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi. Ubytovanie Vár-Lak Vendégház sa nachádza v meste Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kőrózsa Vendégház - Füzér

9,3

Kőrózsa Vendégház - Füzér

Ubytovanie (Penzión) Kőrózsa Vendégház - Füzér. Boasting a garden, Kőrózsa Vendégház - Füzér is situated in Füzér. All rooms boast a kitchen, a TV with satellite channels, and a private bathroom. Ubytovanie Kőrózsa Vendégház - Füzér sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kék-Túra Vendégház

Kék-Túra Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kék-Túra Vendégház. Kék-Túra Vendégház in Füzér has a garden and a terrace. All rooms boast a kitchen and a shared bathroom. Ubytovanie Kék-Túra Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).