Hľadať

Ubytovanie

Casa Nara Dovolenkový dom

Belej 45, 51555 Belej, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Casa Nara. Casa Nara is situated in Belej. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Casa Nara sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Nara

This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. The air-conditioned holiday home is composed of 2 separate bedrooms, a living room, a fully equipped kitchen, and 1 bathroom. Casa Nara is situated in Belej. A flat-screen TV is offered.

Vybavenie ubytovania Casa Nara

  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Súkromná kúpeľňa
  • TV s plochou obrazovkou
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Terasa
  • Klimatizácia

Iná ubytovanie v meste Belej

Villa Belej

9,9

Villa Belej

Ubytovanie (Vila) Villa Belej. Located in Belej, Villa Belej offers a shared lounge, a garden and a barbecue. This villa provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytovanie Villa Belej sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Plat CX

9,7

Holiday home Plat CX

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Plat CX. Holiday home Plat CX is a semi-detached house surrounded by a garden with a spacious terrace and barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Plat CX sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Limone

9

Casa Limone

Ubytovanie (Apartmán) Casa Limone. Set in Belej in the Cres Island region, Casa Limone features a patio and garden views. This apartment has a garden and free private parking. Ubytovanie Casa Limone sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Mila

8,9

Apartman Mila

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Mila. Apartmán Mila sa nachádza v meste Belej na ostrove Cres a ponúka balkón. Pláž Koromačna ježí 2 km od apartmánu, kým mesto Cres je vzdialené 28 km. Ubytovanie Apartman Mila sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Filumena

Villa Filumena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Filumena. Situated in Belej in the Cres Island region, Villa Filumena has a patio and garden views. Ubytovanie Villa Filumena sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gromača

Gromača

Ubytovanie (Apartmán) Gromača. Gromača is located in Belej and offers free bikes, a garden and a terrace. The apartment consists of 3 separate bedrooms, 2 bathrooms and a living room. Ubytovanie Gromača sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres).

Apartments with a parking space Stivan, Cres - 385

Apartments with a parking space Stivan, Cres - 385

Ubytovanie (Apartmán) Apartments with a parking space Stivan, Cres - 385. Set in Belej in the Cres Island region, Apartments with a parking space Stivan, Cres - 385 features a terrace. Ubytovanie Apartments with a parking space Stivan, Cres - 385 sa nachádza v meste Belej (Chorvátsko - Ostrov Cres).