Hľadať

Ubytovanie

Casa Punta Apartmány

Široka punta 9, 53288 Barić Draga, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Casa Punta. Ubytovanie Casa Punta sa nachádza v obci Barić Draga. Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Ubytovanie Casa Punta sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Punta

Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko zdarma. Jeden z našich favoritov v destinácii Barić DragaUbytovanie Casa Punta sa nachádza v obci Barić Draga. Počas pobytu v ubytovaní Casa Punta sa môžete venovať turistike a cyklistike alebo oddychovať v záhrade. Letisko Zadar, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, je vzdialené 63 km. Vo všetkých ubytovacích jednotkách je k dispozícii patio, priestor na posedenie s pohovkou, TV s plochou obrazovkou, súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a sušičom vlasov a kompletne vybavená kuchyňa s umývačkou riadu, chladničkou, rúrou, varnou doskou a rýchlovarnou kanvicou. Apartmán má aj terasu.

Vybavenie ubytovania Casa Punta

 • Vonkajší krb
 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pláž
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Strážené parkovisko
 • Skrinky vo fitness/wellness centre
 • Uzamykateľné skrinky
 • Vonkajší kamerový systém
 • Trezor
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Barić Draga

Silva

10

Silva

Ubytovanie (Apartmán) Silva. Silva is set in Barić Draga and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Silva sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 165 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside Apartment Barić Draga

9,9

Seaside Apartment Barić Draga

Ubytovanie (Apartmán) Seaside Apartment Barić Draga. Apartmán Seaside Barić Draga sa nachádza v letovisku Barić Draga v Licko-Senjskej župe a ponúka záhradu. Ubytovanie Seaside Apartment Barić Draga sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Liliy on the sea

9,7

Apartments Liliy on the sea

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Liliy on the sea. Apartmány Liliy on the sea sa nachádzajú v letovisku Barić Draga a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a vstupom do záhrady s grilom. Ubytovanie Apartments Liliy on the sea sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Restaurant Jure Apartments

9,5

Restaurant Jure Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Restaurant Jure Apartments. Apartmani restoran Jure ponúka ubytovanie s bezplatným WiFi a súkromnou plážou v obci Barić Draga. Ubytovanie Restaurant Jure Apartments sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 119 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bei Markos

9,4

Bei Markos

Ubytovanie (Apartmány) Bei Markos. Ubytovacie zariadenie Bei Markos sa nachádza v obci Barić Draga. Ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Bei Markos sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baric Draga II

9,4

Apartment Baric Draga II

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baric Draga II. Apartment Baric Draga II is situated in Barić Draga. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Baric Draga II sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Renata

9,3

Apartment Renata

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Renata. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Renata is set in Barić Draga. Private parking is available on site. Ubytovanie Apartment Renata sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lisak Ugrina

9,1

Apartmani Lisak Ugrina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lisak Ugrina. Apartmány Lisak Ugrina sa nachádzajú v obci Barić Draga a ponúkajú gril a výhľad na more. Zadar je vzdialený 28 km. Ubytovanie Apartmani Lisak Ugrina sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Basthel

Villa Basthel

Ubytovanie (Vila) Villa Basthel. Set in Barić Draga, Villa Basthel offers a balcony with pool and garden views, as well as an outdoor pool, hot tub and sauna. Ubytovanie Villa Basthel sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Studio in Baric Draga I

Studio in Baric Draga I

Ubytovanie (Apartmán) Studio in Baric Draga I. Studio in Baric Draga I is situated in Barić Draga. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie Studio in Baric Draga I sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Baric Draga II

One-Bedroom Apartment in Baric Draga II

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Baric Draga II. One-Bedroom Apartment in Baric Draga II is located in Barić Draga. This property offers access to a balcony, free private parking and free WiFi. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Baric Draga II sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baric Draga 36

Apartment Baric Draga 36

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baric Draga 36. Apartment Baric Draga 36 is situated in Barić Draga and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Baric Draga 36 sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Przunac bb Cr

Apartment Przunac bb Cr

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Przunac bb Cr. Apartment Przunac bb Cr is set in Barić Draga. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytovanie Apartment Przunac bb Cr sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman JURJEVIĆ

Apartman JURJEVIĆ

Ubytovanie (Apartmán) Apartman JURJEVIĆ. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Apartman JURJEVIĆ is situated in Barić Draga. With garden views, this accommodation features a... Ubytovanie Apartman JURJEVIĆ sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment in Baric Draga 38614

Apartment in Baric Draga 38614

Ubytovanie (Apartmán) Apartment in Baric Draga 38614. Apartment in Baric Draga 38614 is situated in Barić Draga. Guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytovanie Apartment in Baric Draga 38614 sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baric Draga *L*

Apartment Baric Draga *L*

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baric Draga *L*. Featuring barbecue facilities, Apartment Baric Draga *L* provides accommodation in Barić Draga with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Baric Draga *L* sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Baric Draga 40878

Apartments in Baric Draga 40878

Ubytovanie (Apartmány) Apartments in Baric Draga 40878. Located in Barić Draga, Apartments in Baric Draga 40878 offers accommodation with a balcony. Ubytovanie Apartments in Baric Draga 40878 sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Nada

Holiday home Nada

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Nada. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday home Nada is located in Barić Draga. Ubytovanie Holiday home Nada sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baric Draga *XLIX *

Apartment Baric Draga *XLIX *

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baric Draga *XLIX *. Apartment Baric Draga *XLIX * is situated in Barić Draga and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie Apartment Baric Draga *XLIX * sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Jela at the seafront

Apartment Jela at the seafront

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jela at the seafront. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Jela at the seafront is situated in Barić Draga. Ubytovanie Apartment Jela at the seafront sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Baric Draga II

Holiday home Baric Draga II

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Baric Draga II. Holiday home Baric Draga II is situated in Barić Draga and offers barbecue facilities. The property features free private parking. Ubytovanie Holiday home Baric Draga II sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Przunac bb Croatia

Apartment Przunac bb Croatia

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Przunac bb Croatia. Apartment Przunac bb Croatia is situated in Barić Draga. This apartment features barbecue facilities and free private parking. Ubytovanie Apartment Przunac bb Croatia sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments in Baric Draga 38513

Apartments in Baric Draga 38513

Ubytovanie (Apartmán) Apartments in Baric Draga 38513. Apartments in Baric Draga 38513 is located in Barić Draga. This property offers access to free WiFi and free private parking. The apartment comes with a... Ubytovanie Apartments in Baric Draga 38513 sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Baric Draga I

Two-Bedroom Apartment in Baric Draga I

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Baric Draga I. Two-Bedroom Apartment in Baric Draga I is set in Barić Draga and offers a terrace. This apartment offers free private parking and free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Baric Draga I sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Baric Draga Baric Draga

Holiday home Baric Draga Baric Draga

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Baric Draga Baric Draga. Holiday home Baric Draga Baric Draga is set in Barić Draga and offers barbecue facilities. Ubytovanie Holiday home Baric Draga Baric Draga sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 166 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Baric Draga 35

Apartment Baric Draga 35

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Baric Draga 35. Apartment Baric Draga 35 is set in Barić Draga. The property features sea views. Ubytovanie Apartment Baric Draga 35 sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Ulica Siroka Punta III

Holiday home Ulica Siroka Punta III

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Ulica Siroka Punta III. Offering free WiFi and sea views, Holiday home Ulica Siroka Punta III is an accommodation situated in Barić Draga. Ubytovanie Holiday home Ulica Siroka Punta III sa nachádza v meste Barić Draga (Chorvátsko - Lika-Senj County). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 243 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)