Hľadať

Ubytovanie

Casa Storia & Casa Antica Apartmány

Tumpići 17, 51414 Veprinac, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Casa Storia & Casa Antica. Set in Veprinac, Casa Storia & Casa Antica offers accommodation with an outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Casa Storia & Casa Antica sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 120 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Casa Storia & Casa Antica

Opatija is 9 km from the villa, while Rijeka is 18 km away. Each villa comes with 2 bedrooms, a seating area and an equipped kitchen with a dishwasher. There are 5 bathrooms with free toiletries. Rijeka Airport is 46 km from the property. Guests can make use of the hot tub. The property consists of 2 villas. Both villas were built in 19th century and feature a furnished patio with BBQ facilities. The area is popular for hiking and cycling. Set in Veprinac, Casa Storia & Casa Antica offers accommodation with an outdoor swimming pool and free WiFi.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Bezplatné parkovisko

Vybavenie ubytovania Casa Storia & Casa Antica

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Aquapark Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Predaj skipasov
 • Lyžiarska školaza príplatok
 • Jazda na koni Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Donáška potravínza príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Bazén
 • Bazénová fólia/kryt
 • Bazén s výhľadom
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Vonkajší bazén
 • Vírivka/jacuzzi
 • Detské ihrisko
 • Detektory dymu
 • Bezpečnosť 24 hodín denne
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Veprinac

Vila "Zatka"

9,8

Vila "Zatka"

Ubytovanie (Vila) Vila "Zatka". Featuring a garden, an outdoor pool and sea views, Vila "Zatka" is located in Veprinac. Ubytovanie Vila "Zatka" sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 234 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubas

9,8

Apartments Ljubas

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ljubas. Apartmány Ljubas sa nachádzajú asi 5 km od krásneho prímorského mestečka Opatija. Ubytovanie Apartments Ljubas sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marron

9,8

Villa Marron

Ubytovanie (Vila) Villa Marron. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Villa Marron is set in Veprinac. Ubytovanie Villa Marron sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 385 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marina

9,8

Villa Marina

Ubytovanie (Vila) Villa Marina. Featuring sea views, Villa Marina offers accommodation with a balcony and a kettle, around 1.3 km from Mali Raj Beach. Ubytovanie Villa Marina sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 260 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Amelie

9,7

Villa Amelie

Ubytovanie (Vila) Villa Amelie. Boasting a patio with pool views, a seasonal outdoor swimming pool and a terrace, Villa Amelie can be found in Veprinac, close to Dog Beach and an... Ubytovanie Villa Amelie sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 281 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pergola

9,7

Apartment Pergola

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pergola. Offering a shared pool and a garden, Apartment Villa Pergola is located in the town of Verpinac, above the town of Opatija. Ubytovanie Apartment Pergola sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lola Apartment

9,7

Lola Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Lola Apartment. Boasting free bikes, a shared lounge, and a garden, Lola Apartment features accommodation in Veprinac with free WiFi and garden views. Ubytovanie Lola Apartment sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Villa BV

9,7

Apartments Villa BV

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Villa BV. Featuring a seasonal shared heated outdoor pool with spacious terrace boasting panoramic views of the Adriatic Sea and Učka Mountain, Apartments Villa BV... Ubytovanie Apartments Villa BV sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 108 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Harmonia

9,6

Vila Harmonia

Ubytovanie (Vila) Vila Harmonia. Set in Veprinac, within 1.4 km of Mali Raj Beach and 1. Ubytovanie Vila Harmonia sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 425 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Edelweiss

9,6

Villa Edelweiss

Ubytovanie (Vily) Villa Edelweiss. Vila Edelweiss sa nachádza v mestečku Veprinac a naskytá sa z nej výhľad na more. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Villa Edelweiss sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Luna

9,6

Villa Luna

Ubytovanie (Vila) Villa Luna. Located in Veprinac, 1.8 km from Slatina Beach and 2 km from Tomasevac Beach, Villa Luna provides accommodation with free WiFi, air conditioning, a shared... Ubytovanie Villa Luna sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 111 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sea View

9,4

Villa Sea View

Ubytovanie (Vila) Villa Sea View. Set in Veprinac, Villa Sea View offers accommodation with free WiFi, air conditioning, free bikes and access to a garden with an outdoor pool. Located 1. Ubytovanie Villa Sea View sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 659 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Casa Lili

9,3

Casa Lili

Ubytovanie (Vila) Casa Lili. Located just 2.5 km from Mali Raj Beach, Casa Lili provides accommodation in Veprinac with access to a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, as... Ubytovanie Casa Lili sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Holiday Home in Veprinac

9,3

One-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) One-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Offering barbecue facilities and sea view, One-Bedroom Holiday Home in Veprinac is set in Veprinac, less than 1 km from Mali Raj Beach and a 15-minute walk... Ubytovanie One-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 152 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vensa

9,1

Vensa

Ubytovanie (Apartmány) Vensa. Vensa offers barbecue facilities, as well as accommodation with a kitchen in Veprinac. Complimentary WiFi is featured. Ubytovanie Vensa sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuca Kata - Property Nono

8,8

Kuca Kata - Property Nono

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca Kata - Property Nono. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Kuca Kata - Property Nono provides accommodation in Veprinac with free WiFi and... Ubytovanie Kuca Kata - Property Nono sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Eden

8,5

Apartment Eden

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Eden. Boasting pool views, Apartment Eden offers accommodation with a terrace and a kettle, around 1.4 km from Mali Raj Beach. Ubytovanie Apartment Eden sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

kuca Maria

8

kuca Maria

Ubytovanie (Dovolenkový dom) kuca Maria. Boasting sea views, kuca Maria features accommodation with a terrace and a kettle, around 1.8 km from Slatina Beach. Ubytovanie kuca Maria sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Irena

7,8

Apartmani Irena

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Irena. Ubytovanie Apartmani Irena sa nachádza v letovisku Veprinac, 49 km od mesta Crikvenica. K dispozícii máte záhradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Irena sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ana Apartments

7,2

Ana Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Ana Apartments. Ubytovacie zariadenie Ana Apartments sa nachádza 10 km od Umeleckého pavilónu Juraja Šporera a ponúka záhradu, príslušenstvo na grilovanie a klimatizované... Ubytovanie Ana Apartments sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tihomir.2

Apartment Tihomir.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tihomir.2. Apartment Tihomir.2 features a terrace and is set in Veprinac, within just 1.2 km of Dog Beach and 1.6 km of Slatina Beach. The accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Tihomir.2 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Storia & Antica

Holiday Home Casa Storia & Antica

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Storia & Antica. Boasting accommodation with a private pool, Holiday Home Casa Storia & Antica is situated in Veprinac. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Holiday Home Casa Storia & Antica sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 253 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Veprinac

Two-Bedroom Apartment in Veprinac

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Veprinac. Two-Bedroom Apartment in Veprinac is located in Veprinac and offers barbecue facilities. With sea views, this accommodation features a swimming pool. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 256 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Dives 1

Villa Dives 1

Ubytovanie (Vila) Villa Dives 1. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Villa Dives 1 is set in Veprinac. It features free WiFi and a terrace. Ubytovanie Villa Dives 1 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 570 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Awesome home in Veprinac with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Awesome home in Veprinac with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Awesome home in Veprinac with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Veprinac, Awesome home in Veprinac with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool and private... Ubytovanie Awesome home in Veprinac with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 181 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Veprinac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 5 Bedrooms

Nice home in Veprinac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 5 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Veprinac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 5 Bedrooms. Set in Veprinac, Nice home in Veprinac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 5 Bedrooms features a private pool and free WiFi. The property is 2. Ubytovanie Nice home in Veprinac with Outdoor swimming pool, Jacuzzi and 5 Bedrooms sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 714 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ljubas II Opatija

Apartments Ljubas II Opatija

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ljubas II Opatija. Featuring garden views, Apartments Ljubas II Opatija offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 2. Ubytovanie Apartments Ljubas II Opatija sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Maria in Veprinac/Optaija Riviera 35299

Haus Maria in Veprinac/Optaija Riviera 35299

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Maria in Veprinac/Optaija Riviera 35299. Offering free WiFi and free private parking, Haus Maria in Veprinac/Optaija Riviera 35299 is set in Veprinac, within just 1.8 km of Slatina Beach. Ubytovanie Haus Maria in Veprinac/Optaija Riviera 35299 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sea View Apartment with Garden near Opatija

Sea View Apartment with Garden near Opatija

Ubytovanie (Apartmán) Sea View Apartment with Garden near Opatija. Featuring a patio with garden views, a garden and barbecue facilities, Sea View Apartment with Garden near Opatija can be found in Veprinac, close to Mali... Ubytovanie Sea View Apartment with Garden near Opatija sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria).

Kuca Nina-Property Nono

Kuca Nina-Property Nono

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuca Nina-Property Nono. Boasting a patio with garden views, a seasonal outdoor swimming pool and a garden, Kuca Nina-Property Nono can be found in Veprinac, close to Slatina Beach... Ubytovanie Kuca Nina-Property Nono sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac is set in Veprinac. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 012 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Boasting an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac is located in Veprinac. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 985 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Veprinac Zagrad

Holiday home Veprinac Zagrad

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Veprinac Zagrad. Holiday home Veprinac Zagrad is set in Veprinac and offers barbecue facilities. The 4-star holiday home has sea views and is 8 km from Opatija. Ubytovanie Holiday home Veprinac Zagrad sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 354 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Apartment in Veprinac

Three-Bedroom Apartment in Veprinac

Ubytovanie (Apartmán) Three-Bedroom Apartment in Veprinac. Featuring barbecue facilities, Three-Bedroom Apartment in Veprinac offers accommodation in Veprinac, 1.5 km from Mali Raj Beach and 1.6 km from Dog Beach. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Laura

Villa Laura

Ubytovanie (Chata v prírode) Villa Laura. Located in Veprinac, 30 km from Rabac, Villa Laura provides a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytovanie Villa Laura sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 255 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Casa Apriano

Holiday Home Casa Apriano

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Casa Apriano. Located in Veprinac, Holiday Home Casa Apriano provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytovanie Holiday Home Casa Apriano sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria).

Holiday Home Brituh

Holiday Home Brituh

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Brituh. Offering a garden and sea view, Holiday Home Brituh is set in Veprinac, 2.3 km from Dog Beach and 2.3 km from Mali Raj Beach. Ubytovanie Holiday Home Brituh sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tihomir.1

Apartment Tihomir.1

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tihomir.1. Offering sea views, Apartment Tihomir.1 is an accommodation set in Veprinac, 1.2 km from Dog Beach and 1.6 km from Slatina Beach. Ubytovanie Apartment Tihomir.1 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tihomir.3

Apartment Tihomir.3

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tihomir.3. Offering sea views, Apartment Tihomir.3 is an accommodation set in Veprinac, 1.2 km from Dog Beach and 1.6 km from Slatina Beach. Ubytovanie Apartment Tihomir.3 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Boasting an outdoor pool and sea views, Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac is situated in Veprinac. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Five-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 215 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Veprinac 40 Croatia

Holiday home Veprinac 40 Croatia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Veprinac 40 Croatia. Set in Veprinac, Holiday home Veprinac 40 Croatia features accommodation with a private pool and private parking. This holiday home also features free... Ubytovanie Holiday home Veprinac 40 Croatia sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 212 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Three-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Three-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Three-Bedroom Holiday Home in Veprinac is set in Veprinac. The 3-star holiday home features sea views and is 10 km from Opatija. Ubytovanie Three-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 296 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tihomir.4

Apartment Tihomir.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tihomir.4. Apartment Tihomir.4 is an accommodation located in Veprinac, 1.2 km from Dog Beach and 1.6 km from Slatina Beach. The accommodation is 1. Ubytovanie Apartment Tihomir.4 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Nevena

Holiday Home Nevena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Nevena. Located in Veprinac in the Istria region, Holiday Home Nevena has a patio. Ubytovanie Holiday Home Nevena sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Kata in Veprinac/Optaija Riviera 35300

Haus Kata in Veprinac/Optaija Riviera 35300

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Kata in Veprinac/Optaija Riviera 35300. Offering free WiFi and free private parking, Haus Kata in Veprinac/Optaija Riviera 35300 is set in Veprinac, within just 1.8 km of Slatina Beach. Ubytovanie Haus Kata in Veprinac/Optaija Riviera 35300 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Draga in Veprinac/Optaija Riviera15620

Haus Draga in Veprinac/Optaija Riviera15620

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Draga in Veprinac/Optaija Riviera15620. Offering free WiFi and free private parking, Haus Draga in Veprinac/Optaija Riviera15620 is located in Veprinac, within just 1.8 km of Slatina Beach. Ubytovanie Haus Draga in Veprinac/Optaija Riviera15620 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 137 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Ivetta

Villa Ivetta

Ubytovanie (Vila) Villa Ivetta. Set in Veprinac, within 1.5 km of Mali Raj Beach and 1. Ubytovanie Villa Ivetta sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria).

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Boasting an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac is situated in Veprinac. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 012 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac. Featuring an outdoor pool and sea views, Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac is set in Veprinac. The air-conditioned accommodation is 2. Ubytovanie Four-Bedroom Holiday Home in Veprinac sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 1 050 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Family friendly apartments with a swimming pool Veprinac, Opatija - 3442

Family friendly apartments with a swimming pool Veprinac, Opatija - 3442

Ubytovanie (Apartmán) Family friendly apartments with a swimming pool Veprinac, Opatija - 3442. Featuring sea views, Family friendly apartments with a swimming pool Veprinac, Opatija - 3442 features accommodation with a balcony, around 2 km from... Ubytovanie Family friendly apartments with a swimming pool Veprinac, Opatija - 3442 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Nina in Veprinac/Optaija Riviera15621

Haus Nina in Veprinac/Optaija Riviera15621

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Nina in Veprinac/Optaija Riviera15621. Haus Nina in Veprinac/Optaija Riviera15621 is situated in Veprinac, 1.8 km from Slatina Beach, 2 km from Tomasevac Beach, and 2 km from Opatija Lido Beach. Ubytovanie Haus Nina in Veprinac/Optaija Riviera15621 sa nachádza v meste Veprinac (Chorvátsko - Istria). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)