Hľadať

Ubytovanie

Cassian Inn Penzión

Mostová, 958 04 Partizánske, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Cassian Inn. Ubytovacie zariadenie Cassian Inn s terasou sa nachádza v Partizánskom. Ubytovanie Cassian Inn sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj).

Popis ubytovania Cassian Inn

V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách. Izby sú vybavené klimatizáciou a zariadené šatníkovou skriňou. K dispozícii je zdieľaná kuchyňa, spoločenská miestnosť a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovacie zariadenie Cassian Inn s terasou sa nachádza v Partizánskom. Izby v penzióne sú vybavené písacím stolom, TV s plochou obrazovkou, posteľnou bielizňou a uterákmi a majú súkromnú kúpeľňu. V ubytovaní sa každé ráno podávajú raňajky formou bufetu. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od penziónu vzdialené 39 km. Každá izba je vybavená rýchlovarnou kanvicou a niektoré izby majú kuchynku s rúrou. Nitra a Piešťany sú od ubytovania Cassian Inn vzdialené 40 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Čajová kanvica/kávovar vo všetkých izbách

Iná ubytovanie v meste Partizánske

Penzión ARTUR

9,6

Penzión ARTUR

Ubytovanie (Penzión) Penzión ARTUR. Penzión ARTUR sa nachádza v Partizánskom a ponúka záhradu, bar a reštauráciu. Počas pobytu je k dispozícii detské ihrisko či terasa. Ubytovanie Penzión ARTUR sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzión ARTUR má celkové hodnotenie 9,6. Pre Penzión Penzión ARTUR momentálne evidujeme 20 recenzií.

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

9,4

AZUL Hotel & Restaurant Partizánske

Ubytovanie (Hotel) AZUL Hotel & Restaurant Partizánske. AZUL Hotel & Restaurant ponúka ubytovanie v Partizánskom a reštauráciu, kde sa podávajú teplé raňajky za príplatok. Ubytovanie AZUL Hotel & Restaurant Partizánske sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie AZUL Hotel & Restaurant Partizánske má celkové hodnotenie 9,4. Pre Hotel AZUL Hotel & Restaurant Partizánske momentálne evidujeme 180 recenzií.

Prázdninový dom Katarína

9,3

Prázdninový dom Katarína

Ubytovanie (Apartmány) Prázdninový dom Katarína. Prázdninový dom Katarína sa nachádza v Partizánskom a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Prázdninový dom Katarína sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Prázdninový dom Katarína má celkové hodnotenie 9,3. Pre Apartmány Prázdninový dom Katarína momentálne evidujeme 7 recenzií.

AeroCafe

9

AeroCafe

Ubytovanie (Rezort) AeroCafe. Ubytovacie zariadenie AeroCafe sa nachádza v Partizánskom. Priamo na mieste môžete využívať gril, detské ihrisko a reštauráciu. Ubytovanie AeroCafe sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie AeroCafe má celkové hodnotenie 9. Pre Rezort AeroCafe momentálne evidujeme 107 recenzií.

Penzion Vegas

8,8

Penzion Vegas

Ubytovanie (Penzión) Penzion Vegas. Penzión Vegas sa nachádza v Partizánskom a ponúka ubytovacie jednotky so súkromným balkónom, reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Penzion Vegas sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Vegas má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Vegas momentálne evidujeme 123 recenzií.

Penzion Batovka u HOFFERA

8,8

Penzion Batovka u HOFFERA

Ubytovanie (Penzión) Penzion Batovka u HOFFERA. Penzión Baťovka u Hoffera sa nachádza 1 km od centra Partizánskeho a 18 km od Topoľčian. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Penzion Batovka u HOFFERA sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Penzion Batovka u HOFFERA má celkové hodnotenie 8,8. Pre Penzión Penzion Batovka u HOFFERA momentálne evidujeme 80 recenzií.

Salas-Partizanske

8,7

Salas-Partizanske

Ubytovanie (Penzión) Salas-Partizanske. Ubytovacie zariadenie Salaš - Partizánske sa nachádza uprostred prírody na okraji Partizánskeho. Ubytovanie Salas-Partizanske sa nachádza v meste Partizánske (Slovensko - Trenčiansky kraj). Ubytovanie Salas-Partizanske má celkové hodnotenie 8,7. Pre Penzión Salas-Partizanske momentálne evidujeme 59 recenzií.