Hľadať

Ubytovanie

Chata Janik DUCHONKA Dovolenkový dom

Lokalita Duchonka č. chaty 1276, 956 22 Duchonka, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Chata Janik DUCHONKA. Chata Janík DUCHONKA sa nachádza v rekreačnom stredisku Duchonka a ponúka gril a terasu. Trnava je od ubytovania vzdialená 49 km. Ubytovanie Chata Janik DUCHONKA sa nachádza v meste Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj).

Popis ubytovania Chata Janik DUCHONKA

K vybaveniu patria aj posteľná bielizeň, uteráky a TV s plochou obrazovkou. Nitra je od dovolenkového domu vzdialená 40 km a Piešťany sú vzdialené 21 km. Trnava je od ubytovania vzdialená 49 km. Chata Janík DUCHONKA sa nachádza v rekreačnom stredisku Duchonka a ponúka gril a terasu. Dovolenkový dom má 2 spálne, 2 kúpeľne, kompletne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na hory. Po dni strávenom pešou turistikou alebo cyklistikou si môžete oddýchnuť v spoločenskej miestnosti. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a parkovať na súkromnom parkovisku na mieste. Najbližšie letisko je Letisko Piešťany, ktoré je od Chaty Janík DUCHONKA vzdialené 19 km.

Iná ubytovanie v meste Prašice

Chata Váh

Chata Váh

Ubytovanie (Penzión) Chata Váh. Chata Váh v obci Prašice ponúka gril a terasu. Ponúka spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť. V penzióne môžete využívať spoločnú kúpeľňu. Ubytovanie Chata Váh sa nachádza v meste Prašice (Slovensko - Nitriansky kraj). Pre Penzión Chata Váh nemáme zatiaľ bohužiaľ žiadne recenzie a hodnotenia.