Hľadať

Ubytovanie

Chata pod grúúňom Horská chata

Podbrezovská 21, 831 06 Rača, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod grúúňom. Set in Récse in the Bratislavský kraj region, Chata pod grúúňom features a terrace. Ubytovanie Chata pod grúúňom sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytovania Chata pod grúúňom

The property is 39 km from Mosonmagyaróvár, and complimentary private parking is featured. This chalet comes with 1 bedroom, a flat-screen TV, and a kitchenette. Bratislava is 9 km from the chalet, while Podersdorf am See is 47 km away. The nearest airport is Bratislava Airport, 6 km from Chata pod grúúňom. Set in Récse in the Bratislavský kraj region, Chata pod grúúňom features a terrace.

Iná ubytovanie v meste Rača

Tree apartment

9,9

Tree apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tree apartment. Ubytovacie zariadenie Tree apartment sa nachádza asi 6 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, balkónom a... Ubytovanie Tree apartment sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači

9,7

Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači

Ubytovanie (Apartmány) Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači. Ubytovacie zariadenie Marilyn Rači 3 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Rači. Ubytovanie Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Meoptis

5,3

Meoptis

Ubytovanie (Apartmány) Meoptis. Set in Récse, Meoptis offers accommodation with a flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytovanie Meoptis sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Raca Retreat

Raca Retreat

Ubytovanie (Vila) Raca Retreat. Ubytovacie zariadenie Raca Retreat sa nachádza v mestskej časti Rača a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, balkónom a výhľadom na mesto. Ubytovanie Raca Retreat sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).