Hľadať

Ubytovanie

Raca Retreat Vila

4 Na medzi, 831 06 Rača, Slovensko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Vila) Raca Retreat. Ubytovacie zariadenie Raca Retreat sa nachádza v mestskej časti Rača a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, balkónom a výhľadom na mesto. Ubytovanie Raca Retreat sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Popis ubytovania Raca Retreat

V ubytovaní môžete navštíviť kúpeľné a wellness centrum, zaplávať si v krytom bazéne alebo si zahrať stolný tenis. Vo vile sú k dispozícii zariadenia na vodné športy. Ubytovacie zariadenie Raca Retreat sa nachádza v mestskej časti Rača a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom, balkónom a výhľadom na mesto. V okolí sa môžete venovať cyklistike. Počas pobytu môžete využívať súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi. Vila má 4 spálne, 5 kúpeľní, jedálenský priestor, kompletne vybavenú kuchyňu a patio s výhľadom do záhrady. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 40 km od mesta Mosonmagyaróvár. Bratislava je vzdialená 9 km a obec Podersdorf am See 47 km od ubytovania Rača Retreat. K dispozícii je aj posteľná bielizeň, uteráky a káblová TV s plochou obrazovkou. Letisko Bratislava, ktoré je k ubytovaniu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 7 km.

Iná ubytovanie v meste Rača

Tree apartment

9,9

Tree apartment

Ubytovanie (Apartmán) Tree apartment. Ubytovacie zariadenie Tree apartment sa nachádza asi 6 km od Zimného štadióna Ondreja Nepelu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, balkónom a... Ubytovanie Tree apartment sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači

9,7

Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači

Ubytovanie (Apartmány) Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači. Ubytovacie zariadenie Marilyn Rači 3 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory v Rači. Ubytovanie Marilyn príjemný 3 izbový byt v Rači sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Meoptis

5,3

Meoptis

Ubytovanie (Apartmány) Meoptis. Set in Récse, Meoptis offers accommodation with a flat-screen TV. A fridge and kettle are also offered. Ubytovanie Meoptis sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).

Chata pod grúúňom

Chata pod grúúňom

Ubytovanie (Horská chata) Chata pod grúúňom. Set in Récse in the Bratislavský kraj region, Chata pod grúúňom features a terrace. Ubytovanie Chata pod grúúňom sa nachádza v meste Rača (Slovensko - Bratislavský kraj).