Hľadať

Ubytovanie

Ciszterci Ház Baja Apartmány

6500 Baja, Tóth Kálmán Tér 5, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Ciszterci Ház Baja. Featuring a garden with grill and free WiFi, Ciszterci Ház Baja offers accommodation in the heart of Baja. The property has shared kitchen and dining area. Ubytovanie Ciszterci Ház Baja sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 16 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Ciszterci Ház Baja

Featuring a garden with grill and free WiFi, Ciszterci Ház Baja offers accommodation in the heart of Baja. The property has shared kitchen and dining area. Cycling can be enjoyed nearby. Szekszárd is 27 km from the apartment, while Sombor is 47 km away.

Vybavenie ubytovania Ciszterci Ház Baja

 • Vonkajší krb
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Vybavenie na grilovanieza príplatok
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Dočasné umelecké expozície
 • Cyklistika
 • Stolný tenis
 • Fľaša vodyza príplatok
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie pre osoby s handicapom
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Kaplnka
 • Uzamykateľné skrinky
 • Úschovňa batožín
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Zariadenia pre schôdzky/banketyza príplatok
 • Obchody (na mieste)
 • Signalizačný systém v kúpeľni na privolanie pomoci
 • Znížené umývadlo pre hendikepovaných
 • Vyvýšená toaleta pre hendikepovaných
 • Toaleta s držadlami pre hendikepovaných
 • Bezbariérový prístup
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Výťah
 • Rodinné izby
 • Izby/zariadenie pre telesne postihnutých
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Baja

Fenyő apartman

9,9

Fenyő apartman

Ubytovanie (Apartmán) Fenyő apartman. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, Fenyő apartman features a garden. Ubytovanie Fenyő apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 37 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Szlavi Apartman

9,9

Szlavi Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Szlavi Apartman. Offering a garden and terrace, the self-catering Szlavi Apartman is situated in Baja. Free WiFi is available. Ubytovanie Szlavi Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Deluxe Apartman

9,7

Belvárosi Deluxe Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Deluxe Apartman. Belvárosi Deluxe Apartman in Baja is set 200 metres from the historical downtown and the pedestrian area. Free WiFi access is available. Ubytovanie Belvárosi Deluxe Apartman sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Belvárosi Luxus Apartman

9,6

Belvárosi Luxus Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Belvárosi Luxus Apartman. Set in Baja, Belvárosi Luxus Apartman offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Belvárosi Luxus Apartman sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 32 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Melody Apartman

9,5

Melody Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Melody Apartman. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Melody Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped... Ubytovanie Melody Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Luxury Apartman

9,5

Luxury Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Luxury Apartman. Luxury Apartman is set in Baja and offers a garden and barbecue facilities. The property is 39 km from Szekszárd and free private parking is featured. Ubytovanie Luxury Apartman sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Malom Club Panzió

9,4

Malom Club Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Malom Club Panzió. The Malom Club Panzió is located in Baja, featuring free Wi-Fi and free parking, and it offers various entertainment facilities and a restaurant serving... Ubytovanie Malom Club Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kisviza Vendégház

9,4

Kisviza Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Kisviza Vendégház. Located in Baja, Kisviza Vendégház provides a garden and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Kisviza Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kálvária Apartman

9,4

Kálvária Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Kálvária Apartman. Kálvária Apartman is situated in Baja and offers a restaurant and a garden. Ubytovanie Kálvária Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Budai Apartman, Baja

9,3

Budai Apartman, Baja

Ubytovanie (Apartmán) Budai Apartman, Baja. Budai Apartman, Baja is set in Baja. Guests may enjoy free WiFi. Ubytovanie Budai Apartman, Baja sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 51 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sugó Panzió

9,3

Sugó Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sugó Panzió. Located in Baja, Sugó Panzió offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Free WiFi is available. Ubytovanie Sugó Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Őrangyal apartman ház

9,2

Őrangyal apartman ház

Ubytovanie (Apartmány) Őrangyal apartman ház. Set in Baja, 41 km from Szekszárd, Őrangyal apartman ház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytovanie Őrangyal apartman ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 33 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kolibri Panzió

9,1

Kolibri Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Kolibri Panzió. Located in the centre of Baja 300m from the River Danube, the Kolibri Panzió features free WiFi, a bar and a snack bar; public parking is possible on site. Ubytovanie Kolibri Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Főtér Panzió

9,1

Főtér Panzió

Ubytovanie (Penzión) Főtér Panzió. Set in the centre of Baja, just 200 metres from the Town Hall, Főtér Panzió offers air-conditioned accommodation with free WiFi, a furnished terrace and a... Ubytovanie Főtér Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vizafogó Panzió és Étterem

8,9

Vizafogó Panzió és Étterem

Ubytovanie (Penzión) Vizafogó Panzió és Étterem. Vizafogó Étterem és Panzió offers accommodation in Baja. The on-site restaurant serves Hungarian cuisine with emphasis on fish dishes. Ubytovanie Vizafogó Panzió és Étterem sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 20 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Elizabeth

8,8

Hotel Elizabeth

Ubytovanie (Hotel) Hotel Elizabeth. Hotel Elizabeth sa nachádza v meste Baja a ponúka bezplatné Wi-Fi a izby s klimatizáciou. Ubytovanie Hotel Elizabeth sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Duna Wellness Hotel

8,8

Duna Wellness Hotel

Ubytovanie (Hotel) Duna Wellness Hotel. An indoor pool, several saunas and sun beds can be used at Duna Wellness Hotel. Ubytovanie Duna Wellness Hotel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 53 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bristol Apartments

8,7

Bristol Apartments

Ubytovanie (Penzión) Bristol Apartments. Bristol Apartments features air-conditioned accommodation in Baja. The property has a garden, as well as a terrace. Ubytovanie Bristol Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 18 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

HeRo Ferienhaus

8,6

HeRo Ferienhaus

Ubytovanie (Dovolenkový dom) HeRo Ferienhaus. HeRo Ferienhaus is located in Baja and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytovanie HeRo Ferienhaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gimi Vendégház

8,5

Gimi Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gimi Vendégház. Gimi Vendégház in Baja offers a bar with terrace and rooms with free WiFi and cable TV. Each room also features a a private bathroom. Ubytovanie Gimi Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Sobri Halászcsárda és Panzió

8,4

Sobri Halászcsárda és Panzió

Ubytovanie (Penzión) Sobri Halászcsárda és Panzió. Featuring a restaurant serving fish specialties, a bar, and a garden with a terrace, Sobri Halászcsárda és Panzió is located in Baja, on the shore of the... Ubytovanie Sobri Halászcsárda és Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tanyacsárda Vendégház

8,3

Tanyacsárda Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tanyacsárda Vendégház. Tanyacsárda Vendégház features accommodation in Baja. Ubytovanie Tanyacsárda Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 39 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Turulpanzio&Gombeach

8,2

Turulpanzio&Gombeach

Ubytovanie (Bed and breakfast) Turulpanzio&Gombeach. Located in Baja, 41 km from Szekszárd, Turulpanzio&Gombeach provides a restaurant and free WiFi. Ubytovanie Turulpanzio&Gombeach sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Napsugár Apartman

8,2

Napsugár Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Napsugár Apartman. Situated in Baja, 41 km from Szekszárd, Napsugár Apartman features a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytovanie Napsugár Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

King Arthur Vendégház

8,2

King Arthur Vendégház

Ubytovanie (Bed and breakfast) King Arthur Vendégház. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, King Arthur Vendégház provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie King Arthur Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Kaiser Panzió

8,2

Hotel Kaiser Panzió

Ubytovanie (Hotel) Hotel Kaiser Panzió. Hotel Kaiser Panzió je umiestnený v centre mesta Baja, v blízkosti mnohých reštaurácií, obchodov a bánk. Ubytovanie Hotel Kaiser Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tölgyfakuckó apartman

8,1

Tölgyfakuckó apartman

Ubytovanie (Penzión) Tölgyfakuckó apartman. Tölgyfakuckó apartman is located in Baja, 2 km from the city centre and the railway station, and features free access to a pool with a waterslide, and a... Ubytovanie Tölgyfakuckó apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 21 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Tíztó Vendégház

8

Tíztó Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Tíztó Vendégház. Situated in Baja, Tíztó Vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytovanie Tíztó Vendégház sa nachádza v meste Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió

7,8

Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió offers accommodation with free WiFi. Ubytovanie Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 38 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ifjúsági Szálló és Kemping

7,4

Ifjúsági Szálló és Kemping

Ubytovanie (Hostel) Ifjúsági Szálló és Kemping. Ifjúsági Szálló és Kemping is located in Baja, on an island on the Sugovica River, offering a private beach, free WiFi, a garden with barbecue facilities... Ubytovanie Ifjúsági Szálló és Kemping sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 23 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Centrum Apartman

Centrum Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Centrum Apartman. Located in Baja, Centrum Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytovanie Centrum Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 19 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zöld Ház

Zöld Ház

Ubytovanie (Privát) Zöld Ház. Situated in Baja in the Bacs-Kiskun region, Zöld Ház features accommodation with free private parking. Ubytovanie Zöld Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Daru Üdülőház

Daru Üdülőház

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Daru Üdülőház. Daru Üdülőház is set in Baja and offers a garden, water sports facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 46 km from Szekszárd. Ubytovanie Daru Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 127 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Melody Studio Apartman

Melody Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Melody Studio Apartman. Melody Studio Apartman is set in Baja. This air-conditioned apartment comes with 1 bedroom, a cable flat-screen TV, and a kitchenette with a microwave and... Ubytovanie Melody Studio Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)