Hľadať

Ubytovanie

D&A Apartmanok Apartmány

3394 Egerszalók, 3 Forrás utca, Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) D&A Apartmanok. D&A Apartmanok has pool views, free WiFi and free private parking, set in Egerszalók, 300 metres from Egerszalók Thermal Spring. Ubytovanie D&A Apartmanok sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Popis ubytovania D&A Apartmanok

A microwave, a fridge and stovetop are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. A terrace is available on site and cycling can be enjoyed within close proximity of the apartment. Accommodation is fitted with air conditioning and features a flat-screen TV with cable channels, a fully equipped kitchen with a dining area, and a private bathroom with a hairdryer. Toto ubytovanie sa nachádza 2 minúty chôdze od pláže. D&A Apartmanok has pool views, free WiFi and free private parking, set in Egerszalók, 300 metres from Egerszalók Thermal Spring.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Domáce zvieratá povolené
  • Bezplatné Wi- Fi
  • Rodinné izby
  • Nefajčiarske izby
  • Na plá E;i

Iná ubytovanie v meste Egerszalók

Bérc Apartman

10

Bérc Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Bérc Apartman. Located in Egerszalók, just 2.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Bérc Apartman provides accommodation with free bikes, a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Bérc Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Fenyves Vendégház

9,8

Fenyves Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Fenyves Vendégház. Situated just 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring, Fenyves Vendégház features accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as... Ubytovanie Fenyves Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Harmony Vendégház

9,8

Harmony Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Harmony Vendégház. Penzión Harmony Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók v regióne Heves, 2,6 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Harmony Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Happy House Apartments

9,8

Happy House Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Happy House Apartments. Ubytovacie zariadenie Happy House Apartments sa nachádza 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka ubytovanie, reštauráciu, bezplatné bicykle,... Ubytovanie Happy House Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Öreghegy Vendégház

9,8

Öreghegy Vendégház

Ubytovanie (Apartmán) Öreghegy Vendégház. Set just 1.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Öreghegy Vendégház offers accommodation in Egerszalók with access to a shared lounge, a garden, as well as... Ubytovanie Öreghegy Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Iris

9,8

Villa Iris

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Iris. Villa Iris is a villa with a terrace, located in Egerszalók. The unit is 2. Ubytovanie Villa Iris sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Tündérliget Panzió

9,7

Tündérliget Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Tündérliget Panzió. Featuring a hot tub, Tündérliget Panzió is situated in Egerszalók. Located 1. Ubytovanie Tündérliget Panzió sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

A Zoldbiciklis Haz

9,7

A Zoldbiciklis Haz

Ubytovanie (Apartmán) A Zoldbiciklis Haz. Apartmán A Zoldbiciklis Haz sa nachádza v meste Egerszalók, 1,2 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie A Zoldbiciklis Haz sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Ámbitus-ház

9,6

Ámbitus-ház

Ubytovanie (Apartmány) Ámbitus-ház. Penzión Ámbitus-ház zariadený vo vidieckom štýle sa nachádza 2 minúty jazdy autom od termálnych kúpeľov Egerszalók. Ubytovanie Ámbitus-ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Patakpart Vendégház

9,6

Patakpart Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Patakpart Vendégház. Ubytovacie zariadenie Patakpart Vendégház má bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a ponúka hosťom ubytovanie v termálnom meste Egerszalók. Ubytovanie Patakpart Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gólyafészek Panzió

9,6

Gólyafészek Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Gólyafészek Panzió. Offering a barbecue and views of the city, Gólyafészek Panzió is set in Egerszalók in the Heves Region, 1.9 km from Egerszalók Thermal Spring. Ubytovanie Gólyafészek Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Fekete Rigó Vendégház

9,6

Fekete Rigó Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Fekete Rigó Vendégház. Ubytovacie zariadenie Fekete Rigó Vendégház sa nachádza v meste Egerszalók, 16 minút pešo od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Fekete Rigó Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Cuvée

9,6

Villa Cuvée

Ubytovanie (Penzión) Villa Cuvée. Penzión Villa Cuvée sa nachádza v meste Egerszalók, necelých 1,9 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Villa Cuvée sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Diamond Apartman

9,5

Diamond Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Diamond Apartman. Diamond Apartman ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a neplatené súkromné parkovisko. Ubytovanie Diamond Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

András Apartmanházak

9,5

András Apartmanházak

Ubytovanie (Apartmány) András Apartmanházak. With free bicycles András Apartmanházak is 1,200 meters from the thermal bath. Free WiFi, free private parking and a garden. Ubytovanie András Apartmanházak sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Nimród Pihenőház

9,5

Nimród Pihenőház

Ubytovanie (Penzión) Nimród Pihenőház. Nimród Guesthouse is located in Egerszalók, 2 km from the famous salt hills and the Egerszalók Medicinal and Wellness Spa. Ubytovanie Nimród Pihenőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vintiamo Apartmanok

9,5

Vintiamo Apartmanok

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Vintiamo Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Vintiamo Apartmanok sa nachádza 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók a ponúka ubytovanie s patiom, záhradou a príslušenstvom na... Ubytovanie Vintiamo Apartmanok sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Gerendás Vendégház

9,5

Gerendás Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gerendás Vendégház. Penzión Gerendás Vendégház má veľkú zelenú záhradu s grilom a zariadený altánok. Ubytovanie Gerendás Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Ferzs Apartman Egerszalók

9,5

Ferzs Apartman Egerszalók

Ubytovanie (Apartmán) Ferzs Apartman Egerszalók. Set in Egerszalók in the Heves region, Ferzs Apartman Egerszalók has a balcony and garden views. Ubytovanie Ferzs Apartman Egerszalók sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Borozók Vendégháza

9,5

Borozók Vendégháza

Ubytovanie (Apartmány) Borozók Vendégháza. Featuring air conditioning, Borozók Vendégháza offers accommodation in Egerszalók. Egerszalók Thermal Spring is 1.8 km away. Ubytovanie Borozók Vendégháza sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szonja Apartman

9,5

Szonja Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Szonja Apartman. Located in Egerszalók, just 2.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Szonja Apartman provides accommodation with a restaurant, a garden, a terrace and free... Ubytovanie Szonja Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

F&M Apartman

9,5

F&M Apartman

Ubytovanie (Apartmán) F&M Apartman. Situated in Egerszalók, 200 metres from the thermal bath, F&M Apartman features a terrace with a view over the bath. Ubytovanie F&M Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

M&F Apartman

9,4

M&F Apartman

Ubytovanie (Apartmán) M&F Apartman. Apartmán M & F s terasou a výhľadom na kúpele sa nachádza v obci Egerszalók, 100 metrov od termálneho prameňa. Ubytovanie M&F Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Árnyas Vendégház Egerszalók

9,4

Árnyas Vendégház Egerszalók

Ubytovanie (Penzión) Árnyas Vendégház Egerszalók. Árnyas Vendégház Egerszalók is set in Egerszalók and features free bikes and a seasonal outdoor swimming pool. Ubytovanie Árnyas Vendégház Egerszalók sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Chill Hill

9,4

Chill Hill

Ubytovanie (Apartmán) Chill Hill. Ubytovanie Chill Hill sa nachádza v meste Egerszalók, 400 metrov od termálnych kúpeľov Egerszalók. Ponúka klimatizované izby s balkónom a Wi-Fi. Ubytovanie Chill Hill sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Brigitta vendégház

9,4

Brigitta vendégház

Ubytovanie (Penzión) Brigitta vendégház. Ubytovacie zariadenie Brigitta sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od zdravotných a wellness kúpeľov. Ubytovanie Brigitta vendégház sa nachádza v meste Egerszalók (Maďarsko - Heves).

Pacsirta Vendégház Egerszalók

9,3

Pacsirta Vendégház Egerszalók

Ubytovanie (Penzión) Pacsirta Vendégház Egerszalók. Penzión Pacsirta Egerszalók sa nachádza v meste Egerszalók v regióne Heves, 1,2 km od termálnych prameňov Egerszalók. Ponúka vám gril a výhľad na hory. Ubytovanie Pacsirta Vendégház Egerszalók sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Napsugár Vendégház

9,3

Napsugár Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Napsugár Vendégház. Dovolenkový dom Napsugár Vendégház sa nachádza len 2 minúty jazdy autom od liečebných a termálnych kúpeľov Egerszalók. Ubytovanie Napsugár Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Gádoros Vendégház

9,3

Gádoros Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Gádoros Vendégház. Situated in Egerszalók, 3.5 km from Egerszalók Thermal Spring, Gádoros Vendégház features accommodation with a seasonal outdoor swimming pool, free private... Ubytovanie Gádoros Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Maria

9,3

Villa Maria

Ubytovanie (Dovolenkové domy) Villa Maria. Ubytovacie zariadenie Villa Mária sa nachádza v meste Egerszalók, v rámci 1 km od termálnych kúpeľov a obchodu s potravinami. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Napfény Apartman és Vendégház

9,3

Napfény Apartman és Vendégház

Ubytovanie (Apartmány) Napfény Apartman és Vendégház. Napfény Apartman és Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od liečebných kúpeľov a wellness centra. Ubytovanie Napfény Apartman és Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Szalóki Üdülőház

9,3

Szalóki Üdülőház

Ubytovanie (Apartmán) Szalóki Üdülőház. Apartmán Szalóki Üdülőház so záhradou sa nachádza v obci Egerszalók, 1,8 km od termálnych kúpeľov. Hostia môžu využívať gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Szalóki Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Sweet Life Wellness Apartments

9,3

Sweet Life Wellness Apartments

Ubytovanie (Penzión) Sweet Life Wellness Apartments. Ubytovacie zariadenie Sweet Life Wellness Apartments sa nachádza v meste Egerszalók 2 km od mestského termálneho prameňa a k dispozícii tu máte bezplatné... Ubytovanie Sweet Life Wellness Apartments sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

R-Relax Vendégház

9,3

R-Relax Vendégház

Ubytovanie (Penzión) R-Relax Vendégház. Ubytovacie zariadenie R-Relax Vendégház sa nachádza 2 km od termálnych kúpeľov Saliris a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a... Ubytovanie R-Relax Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Kék Lagúna Apartmanok

9,2

Kék Lagúna Apartmanok

Ubytovanie (Penzión) Kék Lagúna Apartmanok. Ubytovacie zariadenie Kék Lagúna Apartmanok je obklopené záhradou s grilom, priestorom na posedenie a detským ihriskom. Ubytovanie Kék Lagúna Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Bögös Vendégház

9,2

Bögös Vendégház

Ubytovanie (Hostinec) Bögös Vendégház. Set in Egerszalók, 3 km from Egerszalók Thermal Spring, Bögös Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Bögös Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Mónika Vendégház

9,2

Mónika Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Mónika Vendégház. Ubytovacie zariadenie Mónika Vendégház sa nachádza v obci Egerszalók, 2 km od termálnych kúpeľov Egerszalók, a ponúka ubytovanie s káblovou TV, veľkú... Ubytovanie Mónika Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

István Vendégház

9,2

István Vendégház

Ubytovanie (Penzión) István Vendégház. Penzión István Vendégház sa nachádza v zelenom prostredí v meste v Egerszalók a ponúka vám bezplatné Wi-Fi, záhradu s výbavou na grilovanie a bezplatné... Ubytovanie István Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Herbárium-Virágos Ház

9,2

Herbárium-Virágos Ház

Ubytovanie (Apartmány) Herbárium-Virágos Ház. Ubytovacie zariadenie Herbárium-Virágos Ház so záhradou a grilom sa nachádza v meste Egerszalók, 1,5 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Herbárium-Virágos Ház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Anna Panzió

9,2

Anna Panzió

Ubytovanie (Bed and breakfast) Anna Panzió. Penzión Anna sa nachádza v meste Egerszalók, len 1,5 km od termálnych kúpeľov. Ubytovanie Anna Panzió sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Twin Pines Apartment

9,1

Twin Pines Apartment

Ubytovanie (Penzión) Twin Pines Apartment. Set in Egerszalók, 2.8 km from Egerszalók Thermal Spring, Twin Pines Apartment offers accommodation with a garden, free private parking and barbecue... Ubytovanie Twin Pines Apartment sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Borostyán Vendégház

9,1

Borostyán Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Borostyán Vendégház. Located in Egerszalók, 2.2 km from Egerszalók Thermal Spring, Borostyán Vendégház provides accommodation with a terrace and free private parking. Ubytovanie Borostyán Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Guesthouse Kohári

9,1

Guesthouse Kohári

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Kohári. Penzión Guesthouse Kohári sa nachádza v meste Egerszalók, 1,8 km od termálneho prameňa Egerszalók. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Guesthouse Kohári sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Kohári Pincészet Üdülőház

9,1

Kohári Pincészet Üdülőház

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Kohári Pincészet Üdülőház. Apartmány Koháry Pincészet Üdülőház s možnosťou vlastného stravovania sa nachádzajú v obci Egerszalók. Ponúkajú vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Kohári Pincészet Üdülőház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Villa Venezia

9

Villa Venezia

Ubytovanie (Apartmány) Villa Venezia. Ubytovanie Villa Venezia ponúka gril a výhľad do záhrady a na okolité kopce. Ubytovanie Villa Venezia sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

9

Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior

Ubytovanie (Hotel) Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior. Hotel Mesés Shiraz Wellness & Tréning Superior sa nachádza v malom kúpeľnom mestečku Egerszalók a ponúka vám orientálne wellness centrum, bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Mesés Shiraz Wellness Hotel Superior sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Vadásztanya Fogadó

9

Vadásztanya Fogadó

Ubytovanie (Apartmány) Vadásztanya Fogadó. Ubytovanie Vadásztanya Fogadó s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Egerszalók, 1,9 km od termálneho prameňa Egerszalók. Ubytovanie Vadásztanya Fogadó sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Oázis Vendégház

9

Oázis Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Oázis Vendégház. Oázis Vendégház sa nachádza vo vzdialenosti 2 km od liečebného a termálneho kúpaliska Egerszalók a 10 km od mesta Eger. Ubytovanie Oázis Vendégház sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Polonia Apartman

9

Polonia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Polonia Apartman. Apartmán Polonia sa nachádza 2 km od obce Egerszalók s liečivými vodnými kúpeľmi a možnosťami na rybárčenie. Ubytovanie Polonia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).

Fanni Apartman

8,9

Fanni Apartman

Ubytovanie (Apartmány) Fanni Apartman. Located 2.6 km from Egerszalók Thermal Spring, Fanni Apartman offers free bikes, a garden and accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Fanni Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Heves).