Hľadať

Ubytovanie

Delfin Bed and breakfast

Stjepana Bušljete 4, 23244 Starigrad-Paklenica, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) Delfin. Located 700 metres from Beach Plantaža, Delfin offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. Ubytovanie Delfin sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Popis ubytovania Delfin

Bluesun Camp Paklenica Beach is 1 km from DELFIN, while Beach Vecka Kula is 2 km away. Located 700 metres from Beach Plantaža, Delfin offers a garden, a terrace and air-conditioned accommodation with a patio and free WiFi. If you would like to discover the area, cycling is possible in the surroundings. The nearest airport is Zadar, 51 km from the accommodation, and the property offers a paid airport shuttle service. The bed and breakfast offers a continental or Italian breakfast. There is a fully equipped private bathroom with shower and a hairdryer.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Na pláži
 • Nefajčiarske izby

Vybavenie ubytovania Delfin

 • Na pláži
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pešie prehliadky
 • Pláž
 • Šnorchlovanie Mimo ubytovania
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Detské jedlá
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Kyvadlová doprava medzi hotelom a letiskom (za príplatok)
 • Úschovňa batožín
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Hasiace prístroje
 • Vonkajší kamerový systém
 • Klimatizácia
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Starigrad-Paklenica

Apartment Vukić.4

10

Apartment Vukić.4

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Vukić.4. Apartmán Vukić.4 sa nachádza v obci Tribanj-Krušćica v Zadarskej župe. Má balkón a ponúka výhľad na more. Ubytovanie Apartment Vukić.4 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Danijel

10

Apartmani Danijel

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Danijel. Apartmány Danijel sa nachádzajú v oblasti Starigrad-Paklenica. Ubytovanie Apartmani Danijel sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMAN FELICE

10

APARTMAN FELICE

Ubytovanie (Apartmán) APARTMAN FELICE. Located just less than 1 km from Beach Plantaža, APARTMAN FELICE provides accommodation in Starigrad-Paklenica with access to a shared lounge, barbecue... Ubytovanie APARTMAN FELICE sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Ana.2

9,9

Apartment Ana.2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Ana.2. Apartmán Ana.2 sa nachádza 2,1 km od Národného parku Paklenica v letovisku Starigrad-Paklenica a ponúka ubytovanie s kuchyňou a terasou. Ubytovanie Apartment Ana.2 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

9,9

Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup

Ubytovanie (Apartmány) Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup. Located in Starigrad-Paklenica, near Bluesun Camp Paklenica Beach, Beach Vecka Kula and Paklenica National Park, Apartamani Katarina vl. Ubytovanie Apartamani Katarina vl.Ilija Jusup sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Ivan

9,9

Apartman Ivan

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Ivan. Set in Starigrad-Paklenica, 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach and 1.4 km from Beach Plantaža, Apartman Ivan offers a garden and air... Ubytovanie Apartman Ivan sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Milka

9,9

Vila Milka

Ubytovanie (Apartmán) Vila Milka. Featuring garden views, Vila Milka is situated in Starigrad-Paklenica, 5 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Vila Milka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Horizon

9,9

Villa Horizon

Ubytovanie (Apartmány) Villa Horizon. Villa Horizon features sea views, free WiFi and free private parking, located in Starigrad-Paklenica, 500 metres from Beach Plantaža. Ubytovanie Villa Horizon sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Merion

9,8

Apartments Merion

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Merion. Apartmány Merion v obci Starigrad-Paklenica sú vzdialené 2,1 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Merion sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax

9,8

Relax

Ubytovanie (Apartmány) Relax. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 600 metrov od pláže Vecka Kula a necelý 1 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie Relax sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

9,8

Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591

Ubytovanie (Apartmány) Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591. Set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Beach Plantaža and Bluesun Camp Paklenica Beach nearby, Apartments and rooms by the sea... Ubytovanie Apartments and rooms by the sea Starigrad, Paklenica - 6591 sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Jadranka

9,8

Apartmani Jadranka

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Jadranka. Ubytovacie zariadenie Apartmani Jadranka sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica, 4,1 km od národného parku Paklenica a ponúka ubytovanie s bezplatným... Ubytovanie Apartmani Jadranka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

MARIVA

9,8

MARIVA

Ubytovanie (Apartmán) MARIVA. Offering a terrace and sea view, MARIVA is set in Starigrad-Paklenica, 2 km from Beach Seline and 2.9 km from Divojačka Poljica. Ubytovanie MARIVA sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Marina

9,8

Apartments Marina

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marina. Offering a barbecue and sun terrace, Apartments Marina is set in Starigrad-Paklenica in the Zadar County Region. Paklenica National Park is 6 km away. Ubytovanie Apartments Marina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Plitvice

9,8

Apartment Plitvice

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Plitvice. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica, 1,1 km od Národného parku Paklenica. Ponúka terasu a záhradu. Ubytovanie Apartment Plitvice sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Andjela

9,8

Apartment Andjela

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Andjela. Apartment Andjela sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Plantaža a 2,2 km od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie Apartment Andjela sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Branka

9,8

Apartman Branka

Ubytovanie (Apartmány) Apartman Branka. Tento klimatizovaný apartmán sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica a ponúka vám balkón. K dispozícii je vám tu patio a gril. Ubytovanie Apartman Branka sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Mia

9,8

House Mia

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Mia. Boasting garden views, House Mia offers accommodation with a garden and a balcony, around 7 km from Paklenica National Park. Ubytovanie House Mia sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Berno

9,8

Apartmani Berno

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Berno. Apartmány Berno sa nachádzajú v obci Starigrad-Paklenica, 3 km od národného parku Paklenica. Sú dobre vybavené a ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartmani Berno sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 59 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Starigrad Paklenica

9,7

Apartments Starigrad Paklenica

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Starigrad Paklenica. Ubytovacie zariadenie Apartments Starigrad Paklenica sa nachádza v obci Starigrad-Paklenica a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Starigrad Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Toce

9,7

Apartmani Toce

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Toce. Apartmani Toce features sea views, free WiFi and free private parking, set in Starigrad-Paklenica, 3.2 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Apartmani Toce sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Lokvica

9,7

Apartment Lokvica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Lokvica. Boasting a balcony with garden views, a garden and barbecue facilities, Apartment Lokvica can be found in Starigrad-Paklenica, close to Beach Plantaža and... Ubytovanie Apartment Lokvica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Argyruntum Apartments

9,7

Argyruntum Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Argyruntum Apartments. Ubytovacie zariadenie Argyruntum Apartments sa nachádza v obci Starigrad Paklenica, 1 km od centra a 400 metrov od mora. Ubytovanie Argyruntum Apartments sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Petra

9,7

Apartment Petra

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Petra. Apartment Petra sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 7 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartment Petra sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bosi i Goli

9,7

Bosi i Goli

Ubytovanie (Apartmány) Bosi i Goli. Ubytovacie zariadenie Bosi i Goli sa nachádza 3,5 km od národného parku Paklenica a ponúka ubytovanie s prenájmom bicyklov zdarma, terasu a službu... Ubytovanie Bosi i Goli sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Apolon

9,7

Apartmani Apolon

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Apolon. Located in Starigrad-Paklenica, 450 metres from Bluesun Camp Paklenica Beach and less than 1 km from Beach Vecka Kula, Apartmani Apolon provides... Ubytovanie Apartmani Apolon sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dalmacija

9,7

Apartments Dalmacija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dalmacija. Ubytovanie Apartments Dalmacija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 2,3 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Dalmacija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Paklenica

9,7

Apartments Paklenica

Ubytovanie (Bed and breakfast) Apartments Paklenica. Apartmány Paklenica sa nachádzajú v meste Starigrad-Paklenica, 700 metrov od národného parku Paklenica a ponúkajú záhradu a izby s bezplatným WiFi. Ubytovanie Apartments Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anića Kuk

9,6

Apartment Anića Kuk

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Anića Kuk. Ubytovanie Apartment Anića Kuk sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 700 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica a menej ako 1 km od pláže Večka Kula. Ubytovanie Apartment Anića Kuk sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartman Janja

9,6

Apartman Janja

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Janja. Apartmán Janja ponúka ubytovanie so záhradou a grilom v meste Starigrad-Paklenica, menej ako 1 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartman Janja sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Mila

9,6

Apartmani Mila

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mila. Ubytovacie zariadenie Apartmani Mila sa nachádza v letovisku Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe a 9 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartmani Mila sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

9,6

Apartment Pepa Starigrad Paklenica

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Pepa Starigrad Paklenica. Apartment Pepa Starigrad Paklenica is set in Starigrad-Paklenica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Apartment Pepa Starigrad Paklenica sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Antonija

9,6

Apartments Antonija

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Antonija. Ubytovacie zariadenie Apartments Antonija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 3,2 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartments Antonija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kuća za odmor Jelena

9,6

Kuća za odmor Jelena

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Kuća za odmor Jelena. Boasting garden views, Kuća za odmor Jelena offers accommodation with a garden, a private beach area and barbecue facilities, around 8 km from Paklenica... Ubytovanie Kuća za odmor Jelena sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Matilda

9,6

Matilda

Ubytovanie (Apartmán) Matilda. Tento klimatizovaný apartmán s terasou i záhradou sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 1 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Matilda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lucija

9,6

Lucija

Ubytovanie (Apartmány) Lucija. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region, with Bluesun Camp Paklenica Beach and Beach Vecka Kula nearby, Lucija provides accommodation... Ubytovanie Lucija sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Veca

9,6

Villa Veca

Ubytovanie (Apartmány) Villa Veca. Ubytovacie zariadenie Villa Veca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 700 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Villa Veca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 29 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

APARTMANI 4 PALME

9,6

APARTMANI 4 PALME

Ubytovanie (Apartmány) APARTMANI 4 PALME. Ubytovacie zariadenie APARTMANI 4 PALME sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 700 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica. Ubytovanie APARTMANI 4 PALME sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Duda

9,6

Apartment Duda

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Duda. Ubytovacie zariadenie Apartment Duda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 450 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Apartment Duda sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Marijana-Direktno na moru

9,5

Villa Marijana-Direktno na moru

Ubytovanie (Apartmány) Villa Marijana-Direktno na moru. Located in Starigrad-Paklenica in the Zadar County region and Paklenica National Park reachable within 3 km, Villa Marijana-Direktno na moru provides... Ubytovanie Villa Marijana-Direktno na moru sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vila Velvet

9,5

Vila Velvet

Ubytovanie (Apartmány) Vila Velvet. Vila Velvet has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Starigrad-Paklenica, 550 metres from Beach Plantaža. Ubytovanie Vila Velvet sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa francesca

9,5

Villa francesca

Ubytovanie (Apartmány) Villa francesca. Set 800 metres from Paklenica National Park, Villa francesca offers accommodation with a balcony, as well as a garden and a terrace. Ubytovanie Villa francesca sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Korina

9,5

Apartmani Korina

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Korina. Ubytovanie Apartmani Korina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica, 400 metrov od pláže Bluesun Camp Paklenica a 700 metrov od pláže Vecka Kula. Ubytovanie Apartmani Korina sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Goga

9,5

Apartmani Goga

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Goga. Ubytovanie Apartmani Goga sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 400 metrov od pláže Plantaža. Ubytovanie Apartmani Goga sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 35 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Lea

9,5

Apartmani Lea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Lea. Ubytovacie zariadenie Apartmani Lea sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 600 metrov od pláže Vecka Kula. Ubytovanie Apartmani Lea sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Domagoj

9,5

Apartment Domagoj

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Domagoj. Featuring garden views, Apartment Domagoj provides accommodation with a terrace and a kettle, around 1 km from Beach Plantaža. Ubytovanie Apartment Domagoj sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Adriana

9,5

Apartments Adriana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Adriana. Apartmány Adriana poskytujú gril a ubytovanie v meste Starigrad-Paklenica. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Apartments Adriana sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 34 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmani Krapić

9,5

Apartmani Krapić

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Krapić. Ubytovanie Apartmani Krapić sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica v Zadarskej župe, 7 km od Národného parku Paklenica. Ubytovanie Apartmani Krapić sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Ante

9,5

Holiday Home Ante

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Ante. Dovolenkový dom Ante nájdete v letovisku Starigrad-Paklenica, asi 150 metrov od mora a 5 km od národného parku Paklenica. Ubytovanie Holiday Home Ante sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday Home Urumovac

9,4

Holiday Home Urumovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Urumovac. Featuring garden views, Holiday Home Urumovac provides accommodation with a garden and a patio, around 6 km from Paklenica National Park. Ubytovanie Holiday Home Urumovac sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar).

Apartments Prkačin

9,4

Apartments Prkačin

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Prkačin. Apartmány Prkačin s vírivkou a saunou sa nachádzajú len 200 metrov od pláže a 400 metrov od centra mesta Starigrad. Ubytovanie Apartments Prkačin sa nachádza v meste Starigrad-Paklenica (Chorvátsko - Zadar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 45 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)