Hľadať

Ubytovanie

Gindlhütte Apartmány

Tauplitzalm 70, 8982 Tauplitzalm, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Gindlhütte. Ubytovacie zariadenie Gindlhütte v obci Tauplitz sa nachádza iba 200 m od najbližšieho vleku lyžiarskej oblasti Tauplitz a necelých 10 km od termálnych... Ubytovanie Gindlhütte sa nachádza v meste Tauplitzalm (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Gindlhütte

K dispozícii je aj spoločný balkón pre všetkých hostí. Okolo ubytovacieho zariadenia vedú bežkárske trasy a najbližšiu reštauráciu nájdete vo vzdialenosti 70 m. Ďalší obchod s potravinami je situovaný 4 km od ubytovacieho zariadenia a dostanete sa k nemu aj na lyžiach. Ubytovacie zariadenie Gindlhütte v obci Tauplitz sa nachádza iba 200 m od najbližšieho vleku lyžiarskej oblasti Tauplitz a necelých 10 km od termálnych kúpeľov Bad Mitterndorf a klziska. Apartmány ubytovacieho zariadenia Gindlhütte vás potešia výhľadom na hory a nájdete tu 2 spálne, TV a kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC. Poskytuje priamy prístup na zjazdovky.

Vybavenie ubytovania Gindlhütte

 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Lyžiarska školaza príplatok
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná). Je spoplatnené.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Tauplitzalm

Lärchenhütte

9,2

Lärchenhütte

Ubytovanie (Apartmán) Lärchenhütte. Apartmány Lärchenhütte sa nachádzajú len 50 metrov od lyžiarskeho strediska Tauplitzalm, 7 km od termálnych kúpeľov Grimming Spa, centra mesta Bad... Ubytovanie Lärchenhütte sa nachádza v meste Tauplitzalm (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 170 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Hierzegger

9,2

Hotel Hierzegger

Ubytovanie (Hotel) Hotel Hierzegger. Hotel Hierzegger sa nachádza na svahu, priamo pri zjazdovke lyžiarskeho strediska Tauplitzalm a 10 km od centra obce Bad Mitterndorf. Ubytovanie Hotel Hierzegger sa nachádza v meste Tauplitzalm 7 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Alpenrose

9,1

Hotel Alpenrose

Ubytovanie (Hotel) Hotel Alpenrose. Set in Tauplitzalm, Hotel Alpenrose provides accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytovanie Hotel Alpenrose sa nachádza v meste Tauplitzalm 59 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 62 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schermerhütten

8,8

Schermerhütten

Ubytovanie (Horské chaty) Schermerhütten. Komplex chát Schermerhütten sa nachádza v nadmorskej výške 1600 metrov, 50 metrov od zjazdoviek lyžiarskeho strediska Tauplitzalm. Ubytovanie Schermerhütten sa nachádza v meste Nummer 6 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Alpenhotel Steirerhof

8,1

Alpenhotel Steirerhof

Ubytovanie (Hotel) Alpenhotel Steirerhof. Hotel Alpenhotel Steirerhof sa nachádza priamo na zjazdovke lyžiarskeho strediska Tauplitzalm, v nadmorskej výške 1 640 metrov. Ubytovanie Alpenhotel Steirerhof sa nachádza v meste Tauplitzalm 20 (Rakúsko - Štajersko).

Hotel Berghof Tauplitzalm

7,9

Hotel Berghof Tauplitzalm

Ubytovanie (Hotel) Hotel Berghof Tauplitzalm. Hotel Berghof Tauplitzalm sa nachádza vo výške 1 650 m nad morom a môže sa pochváliť svojou vynikajúcou polohou v rámci lyžiarskej oblasti Tauplitz, vedľa... Ubytovanie Hotel Berghof Tauplitzalm sa nachádza v meste Tauplitzalm 19 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 40 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Thomahofhuette

Thomahofhuette

Ubytovanie (Apartmán) Thomahofhuette. Ubytovacie zariadenie Thomahofhuette so saunou a grilom sa nachádza na tichom mieste v obci Tauplitz, 50 metrov od lyžiarskeho svahu Tauplitzalm. Ubytovanie Thomahofhuette sa nachádza v meste Tauplitzalm (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 179 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)