Hľadať

Ubytovanie

Hársfa Apartman Apartmán

6400 Kiskunhalas, Állomás u. 6. Fsz. 1., Maďarsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmán) Hársfa Apartman. Hársfa Apartman is situated in Kiskunhalas. The accommodation has free WiFi. This air-conditioned apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a... Ubytovanie Hársfa Apartman sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hársfa Apartman

Mórahalom is 39 km from the apartment, while Palić is 42 km from the property. This air-conditioned apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. The accommodation has free WiFi. Hársfa Apartman is situated in Kiskunhalas.

Vybavenie ubytovania Hársfa Apartman

 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.
 • Kuchyňa
 • Toaletný papier
 • Vaňa
 • TV s plochou obrazovkou
 • Kúrenie
 • Klimatizácia
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kiskunhalas

Thermal Forest Apartment

10

Thermal Forest Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Thermal Forest Apartment. Thermal Forest Apartment is situated in Kiskunhalas and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytovanie Thermal Forest Apartment sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Apartman Lakás

9,8

Weninger Apartman Lakás

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Apartman Lakás. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Weninger Apartman Lakás is located in Kiskunhalas. Ubytovanie Weninger Apartman Lakás sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Apartmanok

9,7

Weninger Apartmanok

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Apartmanok. Located in Kiskunhalas, 150 metres from the thermal bath, Weninger Apartmanok offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytovanie Weninger Apartmanok sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Weninger Studio Apartman

9,5

Weninger Studio Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Weninger Studio Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Weninger Studio Apartman is located in Kiskunhalas. Ubytovanie Weninger Studio Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 26 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lia Apartman

9,2

Lia Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lia Apartman. Featuring free bikes, Lia Apartman provides accommodation in Kiskunhalas with free WiFi and city views. Ubytovanie Lia Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Termal Apartman

8,3

Termal Apartman

Ubytovanie (Apartmán) Termal Apartman. Termal Apartman is situated in Kiskunhalas. The property features garden views and is 23 km from Kiskunmajsa. Ubytovanie Termal Apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 25 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Betti Motel

8,3

Betti Motel

Ubytovanie (Motel) Betti Motel. Located 2200 metres from the thermal baths in Kiskunhalas, Betti Motel offers accommodation units with free WiFi and a flat-screen cable TV. Ubytovanie Betti Motel sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 31 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Waldhaus

8,2

Waldhaus

Ubytovanie (Chata v prírode) Waldhaus. Featuring garden views, Waldhaus in Kiskunhalas features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Waldhaus sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 22 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Csipke Hotel

7,9

Csipke Hotel

Ubytovanie (Hotel) Csipke Hotel. This hotel is surrounded by a park and located in a quiet area, 200 metres away from the centre of Kiskunhalas. Ubytovanie Csipke Hotel sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lotti apartman

Lotti apartman

Ubytovanie (Apartmán) Lotti apartman. Lotti apartman is located in Kiskunhalas. The air-conditioned accommodation is 23 km from Kiskunmajsa. Ubytovanie Lotti apartman sa nachádza v meste (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 41 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Fortuna Vendégház

Fortuna Vendégház

Ubytovanie (Penzión) Fortuna Vendégház. Fortuna Vendégház is located in Kiskunhalas. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytovanie Fortuna Vendégház sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Relax time Vidéken

Relax time Vidéken

Ubytovanie (Apartmán) Relax time Vidéken. Located in Kiskunhalas, Relax time offers accommodation with a private pool and garden views. Free WiFi is featured. Ubytovanie Relax time Vidéken sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ambiente

Ambiente

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ambiente. Offering garden views, Ambiente in Kiskunhalas offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytovanie Ambiente sa nachádza v meste Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)