Hľadať

Ubytovanie

Haus Ripper Apartmány

Rosbachstraße 30, 5710 Kaprun, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Haus Ripper. Situated in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Ripper features accommodation with free private parking. Ubytovanie Haus Ripper sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 263 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Haus Ripper

Guests at the accommodation can enjoy skiing and cycling nearby, or make the most of the garden. Haus Ripper offers a terrace. A stovetop is also offered, as well as a kettle and a coffee machine. A. Mozart Airport, 100 km from the apartment. The apartment provides guests with a balcony, garden views, a seating area, cable flat-screen TV, a fully equipped kitchen with a fridge and an oven, and a private bathroom with shower. Tauern Spa World is 2. 5 km from Haus Ripper, while Kitzsteinhorn is 8 km from the property. Situated in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Ripper features accommodation with free private parking. The nearest airport is Salzburg W.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Rodinné izby
 • Lyžovanie
 • Nefajčiarske izby
 • Terasa

Vybavenie ubytovania Haus Ripper

 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Úschovňa lyží
 • Bowling Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Cyklistika Mimo ubytovania
 • Pešia turistika Mimo ubytovania
 • Lyžovanie Mimo ubytovania
 • Zdarma! Káblové pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Strážené parkovisko
 • Lístky na MHD
 • Trezor
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Kaprun

Tauern Relax Lodges by we rent

10

Tauern Relax Lodges by we rent

Ubytovanie (Apartmány) Tauern Relax Lodges by we rent. Located in Kaprun, Tauern Relax Lodges by we rent offers accommodation with a kitchen. Ubytovanie Tauern Relax Lodges by we rent sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 313 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Elinas Mountain Views

10

Elinas Mountain Views

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Elinas Mountain Views. Set in Kaprun in the Salzburg region with Kaprun Castle nearby, Haus Elina offers accommodation with free private parking. Ubytovanie Elinas Mountain Views sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Tauernflair Kaprun

9,9

Apartment Tauernflair Kaprun

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tauernflair Kaprun. Offering mountain views, Apartment Tauernflair Kaprun is an accommodation located in Kaprun, 1.9 km from Kaprun Castle and 2.5 km from Tauern Spa World. Ubytovanie Apartment Tauernflair Kaprun sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Leontina

9,8

Apartment Leontina

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Leontina. Boasting mountain views, Apartment Leontina provides accommodation with a balcony and a kettle, around 2 km from Kaprun Castle. Ubytovanie Apartment Leontina sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 197 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Romy

9,8

Apartment Romy

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Romy. Set in Kaprun, 2.6 km from Tauern Spa World and 600 metres from Lechnerberg, Apartment Romy offers accommodation with free WiFi and a free, secured... Ubytovanie Apartment Romy sa nachádza v meste 41c Nikolaus-Gassner-Straße Top 74 - 2nd floor with elevator and balkony (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 153 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Nanske

9,8

Appartement Nanske

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Nanske. Apartmán Nanske ponúka ubytovanie v Kaprune. Kaprunský hrad je vzdialený 900 m. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Appartement Nanske sa nachádza v meste Imbachstraße 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 130 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Penthouse Kitzpanorama

9,8

Penthouse Kitzpanorama

Ubytovanie (Apartmán) Penthouse Kitzpanorama. Located 150 metres from the centre of Kaprun, the Penthouse Kitzpanorama offers a spacious Alpine-style apartment featuring a roof terrace with scenic... Ubytovanie Penthouse Kitzpanorama sa nachádza v meste Hauserdorfstraße 45 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 205 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Haus Talblick

9,8

Appartement Haus Talblick

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Haus Talblick. Toto ubytovacie zariadenie ponúka moderné apartmány, ktoré boli zrenovované v roku 2015. Ubytovanie Appartement Haus Talblick sa nachádza v meste Schaufelbergstraße 53 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Laubreuter

9,7

Haus Laubreuter

Ubytovanie (Apartmán) Haus Laubreuter. Located in Kaprun, just a 13-minute walk from Kaprun Castle, Haus Laubreuter features accommodation with barbecue facilities, a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Laubreuter sa nachádza v meste Moosstraße 10 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wieser

9,7

Haus Wieser

Ubytovanie (Apartmán) Haus Wieser. Haus Wieser ponúka ubytovanie s výhľadom na hory v Kaprune, 1,9 km od hradu Kaprun, 800 metrov od lyžiarskeho strediska Lechnerberg, 11 minút chôdze od... Ubytovanie Haus Wieser sa nachádza v meste Sepp-Hörl-Straße 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 297 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,7

Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals. Appartement zur Ache sa nachádza priamo pri rieke Ache v Kaprune. Ubytovanie Apartment Glacier and River - Kaprun by Z-K-H Rentals sa nachádza v meste Top 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 136 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment im Weingarten

9,7

Apartment im Weingarten

Ubytovanie (Apartmány) Apartment im Weingarten. Set in Winten, 41 km from Bad Waltersdorf, Apartment im Weingarten offers a garden and free WiFi. Ubytovanie Apartment im Weingarten sa nachádza v meste Winten-Weinberg 190 (Rakúsko - Burgenland). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Agricola Villenwohnungen

9,7

Agricola Villenwohnungen

Ubytovanie (Apartmány) Agricola Villenwohnungen. The Agricola Villenwohnungen enjoys a quiet location surrounded by meadows, a 5-minute walk from the centre of Kaprun. Ubytovanie Agricola Villenwohnungen sa nachádza v meste Essreithweg 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Sabrina

9,7

Chalet Sabrina

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Sabrina. Located in Kaprun, Chalet Sabrina provides a private pool and free WiFi. This chalet is 3.3 km from Tauern Spa World and 5 km from Maisilift. Ubytovanie Chalet Sabrina sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 291 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

First IN Mountain Chalets by we rent

9,6

First IN Mountain Chalets by we rent

Ubytovanie (Horská chata) First IN Mountain Chalets by we rent. Ubytovacie zariadenie First IN Mountain Chalets by we rent sa nachádza v Kaprune, 2,2 km od wellness centra Tauern Spa World a 7 km od lyžiarskeho... Ubytovanie First IN Mountain Chalets by we rent sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 364 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Lingner

9,6

Appartement Lingner

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Lingner. Appartement Lingner sa nachádza v Kaprune, 500 metrov od lyžiarskeho areálu Maiskogel,. Ubytovanie Appartement Lingner sa nachádza v meste Dorfstraße 12 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Kollinger

9,6

Ferienhaus Kollinger

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Kollinger. Dovolenkový dom Ferienhaus Kollinger sa nachádza na okraji mesta Kaprun. Ubytovanie Ferienhaus Kollinger sa nachádza v meste Menggweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 240 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Anna 2

9,6

Apartment Anna 2

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Anna 2. Apartment Anna 2 in Kaprun features accommodation with free WiFi, 2.2 km from Kaprun Castle, 1.6 km from Maiskogelbahn and 2.6 km from Tauern Spa World. Ubytovanie Apartment Anna 2 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 93 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Lukic

9,6

Appartement Lukic

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Lukic. Apartmán Lukic ponúka ubytovanie s panoramatickým výhľadom na ľadovec Kitzsteinhorn. Ubytovanie Appartement Lukic sa nachádza v meste Sepp Hörl Strasse 15 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 183 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

AlpenAppartement

9,6

AlpenAppartement

Ubytovanie (Apartmán) AlpenAppartement. Offering mountain views, AlpenAppartement is an accommodation set in Kaprun, less than 1 km from Kaprun Castle and 2.4 km from Tauern Spa World. Ubytovanie AlpenAppartement sa nachádza v meste Peter-Buchner-Straße 27 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 5 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Katrin in Adler Resort

9,6

Apartment Katrin in Adler Resort

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Katrin in Adler Resort. Situated 500 metres from the centre of Kaprun and the Maiskogel Ski Area, Apartment Katrin in Adler Resort features free WiFi, a fireplace in the living... Ubytovanie Apartment Katrin in Adler Resort sa nachádza v meste Peter-Buchner-Straße 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 218 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Obernosterer - Großglockner

9,5

Apartments Obernosterer - Großglockner

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Obernosterer - Großglockner. Apartments Obernosterer - Großglockner is located amidst the national park Hohe Tauern, offering panoramic views of the Kitzsteinhorn Glacier. Ubytovanie Apartments Obernosterer - Großglockner sa nachádza v meste Ortlehenweg 19 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 202 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Bergfried

9,5

Appartement Bergfried

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Bergfried. Ubytovanie sa nachádza hneď vedľa lyžiarskeho vleku Maiskogel. Ponúka panoramatický výhľad na Kaprun a horu Kitzsteinhorn. Ubytovanie Appartement Bergfried sa nachádza v meste Kirchgasse 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 87 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartementhaus Egger

9,5

Appartementhaus Egger

Ubytovanie (Apartmány) Appartementhaus Egger. Apartmánový dom Egger sa nachádza v Kaprune, 600 metrov od lyžiarskeho vleku Lechnerberg. Ubytovanie Appartementhaus Egger sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Hanna

9,5

Studio Hanna

Ubytovanie (Apartmán) Studio Hanna. Studio Hanna offers accommodation in Kaprun, 1.7 km from Kaprun Castle and 600 metres from Lechnerberg. Ubytovanie Studio Hanna sa nachádza v meste Nikolaus-Gassner-Strasse 43 Top 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Daniel 2 Kaprun

9,5

Appartement Daniel 2 Kaprun

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Daniel 2 Kaprun. Appartement Daniel 2 is a 10-minute walk from the village centre of Kaprun and offers a studio with a balcony. Ubytovanie Appartement Daniel 2 Kaprun sa nachádza v meste Top 50 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

9,5

Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun

Ubytovanie (Apartmán) Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun. Appartement Kaprun is located 900 metres from the Maiskogelbahn Cable Car and from the centre of the village. Ubytovanie Kitz Residenz Appartement 10 Kaprun sa nachádza v meste Nicolaus Gassner Straße 63 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Chalet Georg

9,5

Chalet Georg

Ubytovanie (Horská chata) Chalet Georg. Chalet Georg is located 200 metres from the centre of Kaprun and offers a sauna, a garden with barbecue facilities, and free WiFi access. Ubytovanie Chalet Georg sa nachádza v meste Essreithweg 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 352 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

FINEST Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

9,5

FINEST Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals

Ubytovanie (Dovolenkový dom) FINEST Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals. Located in Kaprun, 500 metres from the Maiskogelbahn Cable Car, Holiday House KITZVIEW offers a modern self-catering accommodation with free WiFi and a... Ubytovanie FINEST Holiday House KITZVIEW by Z-K-H Rentals sa nachádza v meste Falkenbachwandgasse 21 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 415 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Gredler Maria

9,5

Apartment Gredler Maria

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gredler Maria. Offering a terrace and a balcony with panoramic mountain views, Apartment Gredler Maria is located in Mayrhofen, a 5-minute drive from the Penkenbahn and... Ubytovanie Apartment Gredler Maria sa nachádza v meste Burgstall 363 (Rakúsko - Tirolsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Wälderhof

9,5

Appartement Wälderhof

Ubytovanie (Apartmány) Appartement Wälderhof. Apartmány Wälderhof sa nachádzajú na pokojnom mieste, 500 metrov od centra mesta Kaprun a 15 minút jazdy skibusom od lyžiarskeho strediska Kaprun-Zell am... Ubytovanie Appartement Wälderhof sa nachádza v meste Kitzsteinhornstraße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Paulina Kaprun

9,5

Appartement Paulina Kaprun

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Paulina Kaprun. Boasting mountain views, Appartement Paulina features accommodation with a balcony, around an 18-minute walk from Kaprun Castle. Ubytovanie Appartement Paulina Kaprun sa nachádza v meste 17 Eßreithweg Top 41 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lederer's living

9,5

Lederer's living

Ubytovanie (Hotel) Lederer's living. Lederer's living je moderný dizajnový hotel v centre Kaprunu. Ubytovanie Lederer's living sa nachádza v meste Salzburger Platz 4a (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

9,5

Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals

Ubytovanie (Apartmán) Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals. Studio Kitzview - Kaprun is a self-catering accommodation with a balcony providing views of the Kitzsteinhorn Mountain, located in the centre of Kaprun. Ubytovanie Studio Kitzview - Kaprun by Z-K-H Rentals sa nachádza v meste Nikolaus-Gassner-Strasse 43 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 110 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Margarethenstein Vii

9,5

Margarethenstein Vii

Ubytovanie (Apartmán) Margarethenstein Vii. Margarethenstein Vii is set in Kaprun, 1.2 km from Kaprun Castle and 1.7 km from Tauern Spa World, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Margarethenstein Vii sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg).

Appartement Felix

9,5

Appartement Felix

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Felix. Offering a terrace with mountain views, Appartement Felix is located in Kaprun, 500 metres from the Maiskogel/Schaufelberg Ski Area. Ubytovanie Appartement Felix sa nachádza v meste Holzmeisterstraße 2 (Rakúsko - Salzburg).

Haus Lukic

9,5

Haus Lukic

Ubytovanie (Apartmány) Haus Lukic. Ubytovacie zariadenie Haus Lukic sa nachádza v Kaprune v Salzbursku a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Ubytovanie Haus Lukic sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 147 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Amelies Mountain Views by we rent

9,5

Amelies Mountain Views by we rent

Ubytovanie (Apartmány) Amelies Mountain Views by we rent. Ubytovanie Amelies Mountain Views by we rent sa nachádza v Kaprune, 2,3 km od hradu Kaprun. Ubytovanie Amelies Mountain Views by we rent sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 117 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Luna

9,4

Apartment Luna

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Luna. Apartment Luna in Kaprun features accommodation with free WiFi, 1.9 km from Kaprun Castle, 2.3 km from Maiskogelbahn and 2.5 km from Tauern Spa World. Ubytovanie Apartment Luna sa nachádza v meste Eßreithweg 11 Top 52 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Kaprun Haus Rudolf

9,4

Appartement Kaprun Haus Rudolf

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Kaprun Haus Rudolf. Priestranný sebestačný apartmán Haus Rudolf sa nachádza priamo pod hradom Kaprun a 500 metrov od lyžiarskeho strediska Maiskogel. Ubytovanie Appartement Kaprun Haus Rudolf sa nachádza v meste Rosbachstraße 36 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals

9,4

Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals

Ubytovanie (Apartmány) Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals. Rezidencia Alpin Kaprun by Kaprun Rentals je ubytovanie s vlastným stravovaním nachádzajúce sa v Kaprune, 500 metrov od lyžiarskeho vleku a poskytuje... Ubytovanie Residence Alpin Kaprun by Kaprun Rentals sa nachádza v meste Moosstraße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 292 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement & Restaurant Margarethenstein

9,4

Appartement & Restaurant Margarethenstein

Ubytovanie (Apartmány) Appartement & Restaurant Margarethenstein. Located in the centre of Kaprun, Appartement & Restaurant Margarethenstein offers free WiFi. Ubytovanie Appartement & Restaurant Margarethenstein sa nachádza v meste Kirchgasse 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 242 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Daniel J Kaprun

9,4

Appartement Daniel J Kaprun

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Daniel J Kaprun. Boasting mountain views, Appartement Daniel J Kaprun is an apartment with a balcony, around a 20-minute walk from Kaprun Castle. Ubytovanie Appartement Daniel J Kaprun sa nachádza v meste Nikolaus-Gassner-Strasse 43 Top 31 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Steger

9,4

Apartment Steger

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Steger. Located a 10-minute walk from the centre of Kaprun, Apartment Steger offers a balcony with panoramic mountain views. Ubytovanie Apartment Steger sa nachádza v meste Caspar Vogl Straße 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Voglreiter

9,4

Haus Voglreiter

Ubytovanie (Apartmány) Haus Voglreiter. Haus Voglreiter ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Kaprune, 400 metrov od lyžiarskeho strediska Lechnerberg a 500 metrov od lyžiarskeho vleku... Ubytovanie Haus Voglreiter sa nachádza v meste Kaprun (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Dorfchalets Kaprun

9,4

Dorfchalets Kaprun

Ubytovanie (Apartmány) Dorfchalets Kaprun. Táto hovolenková dedinka s typickou alpskou atmosférou pozostáva zo 6 horských chát, ktoré ponúkajú výhľad na ľadovec Kitzsteinhorn a okolité hory. Ubytovanie Dorfchalets Kaprun sa nachádza v meste Dorfstraße 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Imbach

9,4

Ferienwohnung Imbach

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnung Imbach. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Imbach sa nachádza v meste Kaprun, 1 km od hradu Kaprun. Ubytovanie Ferienwohnung Imbach sa nachádza v meste Helmut-Biechl-Straße 1 Erdgeschoß (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 140 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartpension Oberhauser

9,4

Apartpension Oberhauser

Ubytovanie (Apartmán) Apartpension Oberhauser. Located 800 metres from the centre of Kaprun, Apartpension Oberhauser features an apartment with balcony offering mountain views and free WiFi access. Ubytovanie Apartpension Oberhauser sa nachádza v meste Winkelhofweg 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 154 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Kaprun4You

9,4

Appartement Kaprun4You

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Kaprun4You. Offering free WiFi and garden views, Appartement Kaprun4You is an accommodation situated in Kaprun, just 1.9 km from Kaprun Castle and 1. Ubytovanie Appartement Kaprun4You sa nachádza v meste Essreithweg 17 / Top 9 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Bergblick

9,4

Pension Bergblick

Ubytovanie (Penzión) Pension Bergblick. Penzión Bergblick sa nachádza v Kaprune, 30 metrov od zastávky skibusu a 400 metrov od lyžiarskych vlekov. Ponúka izby a apartmány s balkónom. Ubytovanie Pension Bergblick sa nachádza v meste Peter-Buchner-Straße 26 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Moni

9,4

Appartement Moni

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Moni. Apartmán Moni sa nachádza v obci Kaprun v regióne Salzburg a má terasu a výhľad na hory. V apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Appartement Moni sa nachádza v meste Eßreithweg 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)