Hľadať

Ubytovanie

Haus Schmeisser Apartmány

Andrä-Stöllinger-Straße 11, 5301 Eugendorf, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schmeisser. Tento apartmán sa nachádza v obci Eugendorf, 10 minút jazdy od centra mesta Salzburg. Ponúka balkón s výhľadom do záhrady a na hory. Ubytovanie Haus Schmeisser sa nachádza v meste Eugendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Haus Schmeisser

Cyklistická trasa sa začína priamo pred apartmánom. Autobusová zastávka s pravidelným spojením do Salzburgu je vzdialená 1 minútu chôdze od apartmánu Haus Schmeisser. K dispozícii je aj bezplatné súkromné parkovisko. Apartmán Haus Schmeisser má spálňu, kuchynku, káblovú TV s plochou obrazovkou a kúpeľňu. Tento apartmán sa nachádza v obci Eugendorf, 10 minút jazdy od centra mesta Salzburg. Rezort Salzkammergut s množstvom jazier, ako je jazero Fuschl, Mondsee a Wolfgangsee, je vzdialený 25 km odtiaľto. Ponúka balkón s výhľadom do záhrady a na hory.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby

Vybavenie ubytovania Haus Schmeisser

 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Úschovňa lyží
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Tenisový kurtza príplatok
 • Čokoláda alebo sušienky
 • Ovocie
 • Fľaša vody
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v niektorých izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Eugendorf

Haus mit Garten

9,6

Haus mit Garten

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus mit Garten. Haus mit Garten is located in Eugendorf and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Haus mit Garten sa nachádza v meste 218 Reitberg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 177 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Gersbach-Gut

9,5

Landhotel Gersbach-Gut

Ubytovanie (Penzión) Landhotel Gersbach-Gut. Located in Henndorf am Wallersee, the Landhotel Gersbachgut is an ideal starting point for excursions to the Salzkammergut region, with the city of... Ubytovanie Landhotel Gersbach-Gut sa nachádza v meste Wiener Str. 51 (Rakúsko - Salzburg).

Gasthof Neuwirt

9,2

Gasthof Neuwirt

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Neuwirt. Located in Eugendorf, 10 km from Salzburg, Gasthof Neuwirt offers a traditional furnished restaurant with a terrace. Ubytovanie Gasthof Neuwirt sa nachádza v meste Dorf 16 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 65 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Salzburg Hotel Holznerwirt

9,1

Salzburg Hotel Holznerwirt

Ubytovanie (Hotel) Salzburg Hotel Holznerwirt. Hotel Salzburg Holznerwirt sa nachádza v centre obce Eugendorf, 15 minút jazdy od Salzburgu. Je situovaný v historickej budove z roku 1390. Ubytovanie Salzburg Hotel Holznerwirt sa nachádza v meste Dorf 4 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reitbergs Nest

9,1

Reitbergs Nest

Ubytovanie (Apartmán) Reitbergs Nest. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Reitbergs Nest is situated in Eugendorf. Ubytovanie Reitbergs Nest sa nachádza v meste 120 Reitberg (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 95 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gastagwirt

8,9

Gastagwirt

Ubytovanie (Hotel) Gastagwirt. Offering a spacious wellness area with an indoor pool, a steam bath and different saunas, Gastagwirt is located in Eugendorf, 8 km from Salzburg and a... Ubytovanie Gastagwirt sa nachádza v meste Alte Wienerstrasse 37 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Gschirnwirt

8,8

Landhotel Gschirnwirt

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Gschirnwirt. Offering a spa area with an indoor pool, saunas, a steam bath and a sun bed, Landhotel Gschirnwirt is located in Eugendorf, a 15-minute drive from... Ubytovanie Landhotel Gschirnwirt sa nachádza v meste Alte Wiener Straße 49 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Pension Schwaighofen

8,7

Hotel-Pension Schwaighofen

Ubytovanie (Penzión) Hotel-Pension Schwaighofen. Only 7 km east of Salzburg, the Hotel-Pension Schwaighofen is perched on a hilltop amid a verdant and idyllic setting, offering beautiful views. Ubytovanie Hotel-Pension Schwaighofen sa nachádza v meste Sonnleitenstraße 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Santner

8,7

Landhotel Santner

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Santner. This cosy country hotel is located in the charming town of Eugendorf, the gateway to the Festival City of Salzburg. Ubytovanie Landhotel Santner sa nachádza v meste Alte Wiener Straße 1 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof zur Strass

8,7

Gasthof zur Strass

Ubytovanie (Penzión) Gasthof zur Strass. Tento tradičný penzión sa nachádza priamo na diaľnici A1 v meste Eugendorf, len pár kilometrov od mesta Salzburg. Ubytovanie Gasthof zur Strass sa nachádza v meste Salzburger Straße 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 61 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhotel Drei Eichen

8,7

Landhotel Drei Eichen

Ubytovanie (Hotel) Landhotel Drei Eichen. Offering spa facilities, and an à-la-carte restaurant where breakfast is served, Landhotel Drei Eichen in Eugendorf features a terrace, a garden with... Ubytovanie Landhotel Drei Eichen sa nachádza v meste Kirchbergstraße 1 (Rakúsko - Salzburg).

Zimmer mit Aussicht

8,6

Zimmer mit Aussicht

Ubytovanie (Apartmán) Zimmer mit Aussicht. Featuring a garden, private pool and pool views, Zimmer mit Aussicht is located in Eugendorf. Ubytovanie Zimmer mit Aussicht sa nachádza v meste Reitberg 120 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Berggasthof Schwaighofwirt

8

Hotel Berggasthof Schwaighofwirt

Ubytovanie (Hostinec) Hotel Berggasthof Schwaighofwirt. Hotel Berggasthof Schwaighofwirt sa nachádza uprostred zelene 7 km od Salzburgu, ponúka panoramatický výhľad na pohorie Tennengebirge a kvalitné jedlá... Ubytovanie Hotel Berggasthof Schwaighofwirt sa nachádza v meste Schwaighofenstraße 20 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Andrea

Andrea

Ubytovanie (Privát) Andrea. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Andrea is set in Eugendorf. Ubytovanie Andrea sa nachádza v meste Eugendorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Zimmer Andrea

Zimmer Andrea

Ubytovanie (Apartmán) Zimmer Andrea. Situated in Eugendorf, Zimmer Andrea features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytovanie Zimmer Andrea sa nachádza v meste Reitberg 120 (Rakúsko - Salzburg).