Hľadať

Ubytovanie

Haus Sommerau Apartmány

Schwarzenbach 24, 5360 St. Wolfgang, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Haus Sommerau. In Schwarzenbach, 1.5 km away from St. Wolfang's centre, Haus Sommerau provides bright apartments with views of Lake Wolfgangsee. Ubytovanie Haus Sommerau sa nachádza v meste Sankt Wolfgang (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 113 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Haus Sommerau

Wolfgang In Schwarzenbach, 1. Jeden z bestsellerov v destinácii St. Parking is available on site and free of charge. The Salzkammergut Golf Club is 7 km away. The ski bus to the Postalm Ski Area, 13 km away, stops 200 metres from the property. A fully equipped kitchen or kitchenette, satellite TV and a bathroom with a tub are standard in all apartments. Close to the Haus Sommerau ,guests can find a snack bar and a swimming pool. The lake can be reached within a 1-minute walk. Wolfang's centre, Haus Sommerau provides bright apartments with views of Lake Wolfgangsee. 5 km away from St. Free Wi-Fi is available in the entire guest house, and all apartments have a balcony.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Rodinné izby
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Haus Sommerau

 • Na pláži
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Pláž
 • Vybavenie na vodné športy (na mieste)za príplatok
 • Jazda na koni
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Golfové ihrisko (do 3 km)za príplatok
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Kúrenie
 • Rodinné izby

Iná ubytovanie v meste Sankt Wolfgang

Auerhiasbauer

9,9

Auerhiasbauer

Ubytovanie (Apartmány) Auerhiasbauer. Situated at the foot of the Schafberg Mountain, Auerhiasbauer has accommodation units with a balcony offering a picturesque view of the Alpine landscape. Ubytovanie Auerhiasbauer sa nachádza v meste Au 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Seegarten

9,8

Haus Seegarten

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Seegarten. Haus Seegarten je priestranný dovolenkový dom s rozlohou 100 m², ktorý sa nachádza priamo pri jazere Wolfgangsee a historickom centre mesta Sankt Wolfgang. Ubytovanie Haus Seegarten sa nachádza v meste Markt 216 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 362 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Rattenböck

9,7

Haus Rattenböck

Ubytovanie (Penzión) Haus Rattenböck. Enjoying an elevated position just 150 metres from Lake Wolfgang, Haus Rattenböck offers rooms with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Haus Rattenböck sa nachádza v meste Sonnenweg 89 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Russbachbauer

9,6

Russbachbauer

Ubytovanie (Farma) Russbachbauer. The Russbachbauer is a family-run holiday farm set is Russbach, 6 km outside of St. Wolfgang. Ubytovanie Russbachbauer sa nachádza v meste Russbach 6 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 55 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Altroiterhof

9,6

Altroiterhof

Ubytovanie (Penzión) Altroiterhof. The Altroiterhof offers rooms and apartments with balcony and views of Lake Wolfgang and the mountains. Ubytovanie Altroiterhof sa nachádza v meste Au 6 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Das Bootshaus

9,6

Das Bootshaus

Ubytovanie (Horská chata) Das Bootshaus. A private wooden pier and panoramic views of Lake Wolfgang are provided at Das Seehaus. Ubytovanie Das Bootshaus sa nachádza v meste Markt 89 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Lodge Wolfgangthal - FiSCHERGUT

9,5

Lodge Wolfgangthal - FiSCHERGUT

Ubytovanie (Farma) Lodge Wolfgangthal - FiSCHERGUT. Lodge Wolfgangthal - FiSCHERGUT features garden views, free WiFi and free private parking, set in St. Wolfgang. Ubytovanie Lodge Wolfgangthal - FiSCHERGUT sa nachádza v meste Radau 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 227 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Seevilla Wolfgangsee

9,5

Hotel Seevilla Wolfgangsee

Ubytovanie (Hotel) Hotel Seevilla Wolfgangsee. Exkluzívny hotel Seevilla ponúka priamy prístup k jazeru Wolfgang, do záhrady pri jazere a malej relaxačnej zóny s výhľadom na jazero. Ubytovanie Hotel Seevilla Wolfgangsee sa nachádza v meste Markt 17 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 180 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Seeromantik

9,5

Haus Seeromantik

Ubytovanie (Penzión) Haus Seeromantik. Hotel Haus Seeromantik sa nachádza priamo na brehu jazera Wolfgangsee v malebnom kraji Salzkammergut a má k dispozícii vlastnú pláž. Ubytovanie Haus Seeromantik sa nachádza v meste Ried 178 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Paulbauer

9,5

Paulbauer

Ubytovanie (Farma) Paulbauer. Hotel Paulbauer, ktorý sa nachádza v Hornom Rakúsku, 4 km od mesta St Wolfgang je tradičný statok, ktorý ponúka apartmány so satelitnou TV, dobre vybavenú... Ubytovanie Paulbauer sa nachádza v meste Graben 13 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hauslhof

9,5

Hauslhof

Ubytovanie (Bed and breakfast) Hauslhof. Overlooking the Lake Wolfgang, the organic farm Hauslhof is a 10-minute walk from the beach and the centre of Sankt Wolfgang. Ubytovanie Hauslhof sa nachádza v meste Au 17 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Bürglstein

9,4

Hotel Bürglstein

Ubytovanie (Hotel) Hotel Bürglstein. Tento bezbariérový 4-hviezdičkový hotel sa nachádza 2,5 km od centra obce Sankt Wolfgang a 400 metrov od pláže pri jazere Wolfgangsee, ktorú môžu hostia... Ubytovanie Hotel Bürglstein sa nachádza v meste Schwarzenbach 19 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen

9,4

Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen

Ubytovanie (Hotel) Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen. Hotel Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen je oázou relaxu v centre mesta St. Wolfgang a nachádza sa priamo na brehu jazera Wolfgangsee. Ubytovanie Seeböckenhotel Zum Weißen Hirschen sa nachádza v meste Markt 73 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Windhager

9,4

Haus Windhager

Ubytovanie (Penzión) Haus Windhager. Ubytovacie zariadenie Haus Windhager sa nachádza na tichom mieste priamo na brehu jazera Wolfgangsee a ponúka bezplatnú požičovňu bicyklov a ubytovacie... Ubytovanie Haus Windhager sa nachádza v meste Ried 36 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Am Buchberghof

9,4

Am Buchberghof

Ubytovanie (Apartmány) Am Buchberghof. Surrounded by green pastures, the Buchberghof is situated at the edge of a forest, 2 km from the centre of Sankt Wolfgang. Ubytovanie Am Buchberghof sa nachádza v meste Aschau 4 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 72 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hupfmühle Pension

9,4

Hupfmühle Pension

Ubytovanie (Penzión) Hupfmühle Pension. Situated in a quiet area of Sankt Wolfgang, a 12-minute walk from the centre, Hupfmühle Pension offers a restaurant serving Austrian cuisine and fish... Ubytovanie Hupfmühle Pension sa nachádza v meste Au 1 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Aberseeblick Pension Ellmauer

9,4

Aberseeblick Pension Ellmauer

Ubytovanie (Apartmány) Aberseeblick Pension Ellmauer. Situated in a central yet quiet location in St. Wolfgang im Salzkammergut, Aberseeblick Pension Ellmauer is 150 metres from the free ski bus station. Ubytovanie Aberseeblick Pension Ellmauer sa nachádza v meste Markt 183 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 146 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wallner am See

9,4

Wallner am See

Ubytovanie (Apartmány) Wallner am See. Right on the shore of Lake Wolfgang, Wallner am See is a 4-minute walk from the centre of St. Wolfgang. It offers a terrace, a garden, and a private beach. Ubytovanie Wallner am See sa nachádza v meste Markt 200 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Anzengruber

9,4

Villa Anzengruber

Ubytovanie (Hotel) Villa Anzengruber. Overlooking Lake Wolfgang, Hotel Garni Anzengruber is only 100 metres away from the shore. Ubytovanie Villa Anzengruber sa nachádza v meste Markt 115 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Reiterhof Suassbauer

9,4

Reiterhof Suassbauer

Ubytovanie (Farma) Reiterhof Suassbauer. Ubytovacie zariadenie Reiterhof Suassbauer je vzdialené len 100 metrov od jazera Wolfgang a 800 metrov od centra obce St. Wolfgang. Ubytovanie Reiterhof Suassbauer sa nachádza v meste Au 19 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus zu Appesbach

9,3

Landhaus zu Appesbach

Ubytovanie (Hotel) Landhaus zu Appesbach. This private country estate is located directly on the shore of Lake Wolfgang, a 10-minute walk from the centre of Sankt Wolfgang. Ubytovanie Landhaus zu Appesbach sa nachádza v meste Au 18 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Peter

9,3

Hotel Peter

Ubytovanie (Hotel) Hotel Peter. Family-run for 3 generations, this traditional hotel is located at the beginning of St. Wolfgang's pedestrian zone, right by the shore of Lake Wolfgang. Ubytovanie Hotel Peter sa nachádza v meste Markt 54 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 142 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Zimmerbräu

9,3

Hotel Zimmerbräu

Ubytovanie (Hotel) Hotel Zimmerbräu. Situated on the village square in the centre of Sankt Wolfgang, just 50 metres from Lake Wolfgang and 250 metres from its private beach, Hotel Zimmerbräu... Ubytovanie Hotel Zimmerbräu sa nachádza v meste Markt 89 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Cortisen am See - Adults only

9,3

Cortisen am See - Adults only

Ubytovanie (Hotel) Cortisen am See - Adults only. Located in a quiet bay right at the shore of Lake Wolfgang, the 4-star superior Cortisen is the first boutique hotel in the Salzkammergut region. Ubytovanie Cortisen am See - Adults only sa nachádza v meste Markt 15 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Roidergütl

9,3

Landhaus Roidergütl

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Roidergütl. This family-run apartment house offers modern apartments with free Wi-Fi and a garden with barbecue facilities. It is quietly located in St. Ubytovanie Landhaus Roidergütl sa nachádza v meste Mönichsreith 29 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 159 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Linortner

9,3

Pension Linortner

Ubytovanie (Penzión) Pension Linortner. This bed and breakfast is only 200 metres away from its private beach on Lake Wolfgang. All rooms at Pension Linortner have a balcony with lake views. Ubytovanie Pension Linortner sa nachádza v meste Markt 55 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Daheim

9,3

Haus Daheim

Ubytovanie (Apartmány) Haus Daheim. Apartmány Haus Daheim sa nachádzajú v pokojnej lokalite, 3 minúty chôdze od jazera Wolfgangsee. Ubytovanie Haus Daheim sa nachádza v meste Au 61 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 156 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gertrude Hörack

9,3

Haus Gertrude Hörack

Ubytovanie (Apartmány) Haus Gertrude Hörack. Only 300 metres from the Wolfgangsee Lake, Haus Gertrude Hörack is located a 10-minute walk from the centre of St. Wolfgang. Ubytovanie Haus Gertrude Hörack sa nachádza v meste Ried 73 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Zimmermann

9,2

Haus Zimmermann

Ubytovanie (Penzión) Haus Zimmermann. At the foot of the Schafberg Mountain, Haus Zimmermann is a 10-minute walk from the centre of Sankt Wolfgang. Ubytovanie Haus Zimmermann sa nachádza v meste Ried 110 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantik Hotel Goldener Stern

9,2

Romantik Hotel Goldener Stern

Ubytovanie (Hotel) Romantik Hotel Goldener Stern. Known for its excellent cuisine, this traditional 4-star hotel is located directly on the main square in the heart of Gmünd, a historic town in Lower... Ubytovanie Romantik Hotel Goldener Stern sa nachádza v meste Stadtplatz 15 (Rakúsko - Dolné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

gartenhouse

9,1

gartenhouse

Ubytovanie (Apartmány) gartenhouse. Offering private beach on the shore of the Wolfgangsee Lake and modern apartments with garden access, Gartenhouse is a 10-minute walk from the centre of... Ubytovanie gartenhouse sa nachádza v meste Markt 155 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 164 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Vital Hotel Wolfgangsee

9,1

Vital Hotel Wolfgangsee

Ubytovanie (Hotel) Vital Hotel Wolfgangsee. Located on a sunny terrace overlooking Lake Wolfgang, Vital Hotel Wolfgangsee features an outdoor pool, a spa area, and a tennis centre with 3 indoor and 3... Ubytovanie Vital Hotel Wolfgangsee sa nachádza v meste Au 53 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 224 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Wolfgangsee

9,1

Pension Wolfgangsee

Ubytovanie (Penzión) Pension Wolfgangsee. Featuring panoramic views of the surrounding mountains and Lake Wolfgang, this guest house in Sankt Wolfgang offers modern rooms and apartments with a... Ubytovanie Pension Wolfgangsee sa nachádza v meste Sternallee Markt 166 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 92 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Garni Buchinger

9,1

Hotel Garni Buchinger

Ubytovanie (Hotel) Hotel Garni Buchinger. Tento útulný, štýlový, rodinou prevádzkovaný hotel funguje už viac ako 80 rokov. Ubytovanie Hotel Garni Buchinger sa nachádza v meste Ried 44 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Bergland

9

Haus Bergland

Ubytovanie (Apartmány) Haus Bergland. Set in Ried, a 2-minute walk from Lake Wolfgangsee, Haus Bergland offers a fully equipped apartments and a private beach area near the lake. Ubytovanie Haus Bergland sa nachádza v meste Ried 122 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 155 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Leopoldhof

9

Landgasthof Leopoldhof

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Leopoldhof. Landgasthof Leopoldhof features a private beach on the shore of Lake Wolfgang, 100 metres away. Ubytovanie Landgasthof Leopoldhof sa nachádza v meste Ried 8 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Strandhotel Margaretha

9

Strandhotel Margaretha

Ubytovanie (Hotel) Strandhotel Margaretha. Strandhotel Margaretha sa nachádza 5 minút chôdze od centra mesta Sankt Wolfgang. Ubytovanie Strandhotel Margaretha sa nachádza v meste Margarethenstraße 67 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 163 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gasthof Pension Rega

9

Gasthof Pension Rega

Ubytovanie (Penzión) Gasthof Pension Rega. Penzión Gasthof Rega sa nachádza v pokojnom prostredí v regióne Salzkammergut, 800 metrov od golfového ihriska Golfclub Salzkammergut. Ubytovanie Gasthof Pension Rega sa nachádza v meste Wirling 19 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Seehang Garni

8,9

Hotel Seehang Garni

Ubytovanie (Hotel) Hotel Seehang Garni. Located directly on the shore of Lake Wolfgang, in the scenic village of Ried, Hotel Seehang Garni offers a private beach and a lakeside lounge. Ubytovanie Hotel Seehang Garni sa nachádza v meste Ried 123 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 150 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Romantik Hotel Im Weissen Rössl

8,8

Romantik Hotel Im Weissen Rössl

Ubytovanie (Hotel) Romantik Hotel Im Weissen Rössl. Tento luxusný 4-hviezdičkový hotel sa nachádza priamo na brehu jazera Wolfgangsee a ponúka panoramatický výhľad na jazero a okolité hory. Ubytovanie Romantik Hotel Im Weissen Rössl sa nachádza v meste Markt 74 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Rai House

8,8

Rai House

Ubytovanie (Apartmány) Rai House. Ubytovanie Rai House ponúka štýlové moderné apartmány 200 metrov od jazera Wolfgangsee a 10 minút chôdze od centra mesta St. Wolfgang. Ubytovanie Rai House sa nachádza v meste Ried 149 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schafberg Apartments

8,7

Schafberg Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Schafberg Apartments. Apartmány Schafberg sa nachádazajú na úpätí hory Schafberg v oblasti Salzkammergut, 4 minúty peši od jazera Wolfgang a 10 minút od centra obce Sankt... Ubytovanie Schafberg Apartments sa nachádza v meste Ried 127 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Platzhirsch zur alten Wagnerei

8,7

Platzhirsch zur alten Wagnerei

Ubytovanie (Bed and breakfast) Platzhirsch zur alten Wagnerei. Bed & Breakfast Platzhirsch zur alten Wagnerei sa nachádza priamo pri pútnickej ceste svätého Wolfganga, ktorá vedie na vrch Falkenstein. Ubytovanie Platzhirsch zur alten Wagnerei sa nachádza v meste Markt 22 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 112 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Furian

8,6

Hotel Furian

Ubytovanie (Hotel) Hotel Furian. Located 200 metres from the private beach and the hotel's own beach bar, Hotel Furian in Sankt Wolfgang offers water ski and wakeboard rental and courses. Ubytovanie Hotel Furian sa nachádza v meste Sternallee 196 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 99 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Wintersteller

8,5

Haus Wintersteller

Ubytovanie (Penzión) Haus Wintersteller. Penzión Haus Wintersteller sa nachádza na kopci nad jazerom Wolfgangsee, ku ktorému sa autom odveziete za 5 minút. Ubytovanie Haus Wintersteller sa nachádza v meste Graben 31 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Gasthof Weißer Bär

8,5

Hotel Gasthof Weißer Bär

Ubytovanie (Hotel) Hotel Gasthof Weißer Bär. Hotel Gasthof Weißer Bär is located on the market square of the picturesque town of St. Ubytovanie Hotel Gasthof Weißer Bär sa nachádza v meste Markt 88 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 122 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartmenthaus Arndt

8,5

Apartmenthaus Arndt

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartmenthaus Arndt. Set directly on the lake-side promenade of St. Wolfgang, Hotel Garni Arndt offers spacious apartment accommodation with lake-view balconies and a private... Ubytovanie Apartmenthaus Arndt sa nachádza v meste Ried 133 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 116 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Gertrud

8,3

Landhaus Gertrud

Ubytovanie (Penzión) Landhaus Gertrud. Ubytovacie zariadenie Landhaus Gertrud sa nachádza priamo pri jazere Wolfgang, 10 minút peši od centra mesta Sankt Wolfgang. Ubytovanie Landhaus Gertrud sa nachádza v meste Ried 43 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 109 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Alpenblick

8,3

Haus Alpenblick

Ubytovanie (Penzión) Haus Alpenblick. Haus Alpenblick is located in Sankt Wolfgang, an 8-minute walk from Wolfgangsee Lake. Ubytovanie Haus Alpenblick sa nachádza v meste Au 90 (Rakúsko - Horné Rakúsko).

Försterhof

8

Försterhof

Ubytovanie (Hotel) Försterhof. Ubytovacie zariadenie Försterhof ponúka súkromnú pláž s ležadlami a so slnečníkmi pri jazere Wolfgang, vzdialenom len 500 metrov. Ubytovanie Försterhof sa nachádza v meste Ried 14 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 102 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Seerose Garni Wolfgangsee

7,5

Hotel Seerose Garni Wolfgangsee

Ubytovanie (Hotel) Hotel Seerose Garni Wolfgangsee. Hotel Seerose Garni sa nachádza priamo na promenáde pri jazere v obci Sankt Wolfgang, len 300 metrov od centra mesta s kongresovým centrom. Ubytovanie Hotel Seerose Garni Wolfgangsee sa nachádza v meste Markt 114 (Rakúsko - Horné Rakúsko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 98 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)