Hľadať

Ubytovanie

Holiday Home Edelweiss (SML200) Dovolenkový dom

5570 Mauterndorf, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday Home Edelweiss (SML200). Holiday Home Edelweiss (SML200) is located in Mauterndorf, 600 metres from Mauterndorf Castle and 3 km from Grosseck-Speiereck, in an area where skiing can... Ubytovanie Holiday Home Edelweiss (SML200) sa nachádza v meste Mauterndorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 273 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Holiday Home Edelweiss (SML200)

Guests staying at this holiday home have access to free WiFi and a balcony. Holiday Home Edelweiss (SML200) is located in Mauterndorf, 600 metres from Mauterndorf Castle and 3 km from Grosseck-Speiereck, in an area where skiing can be enjoyed. The nearest airport is Salzburg W. Private parking is available at the holiday home. A. Mozart Airport, 109 km from Holiday Home Edelweiss (SML200). The holiday home features 3 bedrooms, a TV with cable channels, an equipped kitchen with a dishwasher and a microwave, and 2 bathrooms with a shower.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania Holiday Home Edelweiss (SML200)

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Rúra
 • Kuchynský riad
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Vaňa
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta
 • Káblové kanály
 • TV
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch
 • Balkón
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Samostatná budova
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov

Iná ubytovanie v meste Mauterndorf

Ferienwohnungen Holzer

9,9

Ferienwohnungen Holzer

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Holzer. A traditional Alpine-style building amid a large garden, the Ferienwohnungen Holzer are located in a quiet dead-end street in Mauterndorf. Ubytovanie Ferienwohnungen Holzer sa nachádza v meste Mauterndorf 383 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schitter-Macheiner

9,8

Haus Schitter-Macheiner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schitter-Macheiner. Located in Mauterndorf, 400 metres from Mauterndorf Castle, Haus Schitter-Macheiner provides accommodation with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Haus Schitter-Macheiner sa nachádza v meste Markt 13 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Katris

9,7

Haus Katris

Ubytovanie (Apartmány) Haus Katris. Ubytovacie zariadenie Haus Katris ponúka apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a terasou alebo balkónom orientovanými na juh v obci... Ubytovanie Haus Katris sa nachádza v meste Markt 245 (Rakúsko - Salzburg).

Apartments Lüftenegger

9,7

Apartments Lüftenegger

Ubytovanie (Apartmánový hotel) Apartments Lüftenegger. Apartmány Lüftenegger sa nachádzajú v centre mesta Mauterndorf a ponúkajú vám priestranné ubytovacie jednotky s bezplatným káblovým pripojením na internet... Ubytovanie Apartments Lüftenegger sa nachádza v meste Mauterndorf 394 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 121 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Kassar

9,7

Ferienwohnungen Kassar

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Kassar. Veľký apartmánový dom v alpskom štýle Ferienwohnungen Kassar sa nachádza iba 5 minút chôdze od centra obce Mauterndorf. Ubytovanie Ferienwohnungen Kassar sa nachádza v meste Markt 341 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 141 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Flattnerhof

9,7

Ferienwohnungen Flattnerhof

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Flattnerhof. Toto ubytovacie zariadenie so záhradou a grilom sa nachádza v obci Mauterndorf, 600 metrov od hradu Mauterndorf a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na... Ubytovanie Ferienwohnungen Flattnerhof sa nachádza v meste 136 Sankt Gertrauden (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 103 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus König

9,7

Haus König

Ubytovanie (Apartmány) Haus König. Situated in Mauterndorf in the Salzburg region and Mauterndorf Castle reachable within 700 metres, Haus König features accommodation with free WiFi, a... Ubytovanie Haus König sa nachádza v meste Markt 79 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stockreutehof

9,7

Stockreutehof

Ubytovanie (Apartmány) Stockreutehof. The apartments of the Stockreutehof were newly built in 2017 and offer a balcony providing panoramic mountain views. Free WiFi is available. Ubytovanie Stockreutehof sa nachádza v meste Stockreute 154 (Rakúsko - Vorlarlbersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Helga

9,7

Haus Helga

Ubytovanie (Penzión) Haus Helga. Haus Helga offers guests a Finnish sauna, herbal steam bath, infrared cabin and a rest-room. Ubytovanie Haus Helga sa nachádza v meste Markt 257 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ledererhaus

9,6

Ledererhaus

Ubytovanie (Apartmány) Ledererhaus. Ubytovacie zariadenie Ledererhaus sa nachádza v meste Mauterndorf, približne 600 metrov od hradu Mauterndorf a menej než 3,2 km od lyžiarskeho strediska... Ubytovanie Ledererhaus sa nachádza v meste Mauterndorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Schitter

9,6

Haus Schitter

Ubytovanie (Apartmány) Haus Schitter. Haus Schitter sa nachádza 500 metrov od centra mestečka Mauterndorf. Ubytovanie Haus Schitter sa nachádza v meste Markt 217 (Rakúsko - Salzburg).

Landhaus Graggaber

9,6

Landhaus Graggaber

Ubytovanie (Apartmán) Landhaus Graggaber. Ubytovacie zariadenie Landhaus Graggaber sa nachádza uprostred záhrady s rozlohou 1500 m² s terasou a grilom. Ubytovanie Landhaus Graggaber sa nachádza v meste Markt 366 / Sankt Gertrauden (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 94 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Frühstückspension Laßhofer

9,5

Frühstückspension Laßhofer

Ubytovanie (Bed and breakfast) Frühstückspension Laßhofer. Penzión Frühstückspension Laßhofer sa nachádza iba 500 metrov od hradu Mauterndorf a 3 minúty jazdy autom od lyžiarskeho strediska Großeck-Speiereck. Ubytovanie Frühstückspension Laßhofer sa nachádza v meste Markt 256 (Rakúsko - Salzburg).

Pension/Ferienhaus Lüftenegger

9,5

Pension/Ferienhaus Lüftenegger

Ubytovanie (Penzión) Pension/Ferienhaus Lüftenegger. Just a 5-minute walk from the centre of Mauterndorf on the sunny Lungau Plateau, the Pension/Ferienhaus Lüftenegger offers fully equipped bungalows with... Ubytovanie Pension/Ferienhaus Lüftenegger sa nachádza v meste Markt 345 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

David Appartments

9,5

David Appartments

Ubytovanie (Apartmány) David Appartments. Apartmány David sa nachádzajú na pokojnom mieste v centre mesta Mauterndorf. Ubytovanie David Appartments sa nachádza v meste Markt 70 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Trattner

9,5

Gästehaus Trattner

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Trattner. Peacefully situated, a 10-minute walk from the centre of Mauterndorf and a 3-minute drive from the Lungau ski lifts, Gästehaus Trattner offers rooms with... Ubytovanie Gästehaus Trattner sa nachádza v meste Begöriach 35 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Kocher

9,5

Ferienwohnung Kocher

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Kocher. Situated in Mauterndorf and only 600 metres from Mauterndorf Castle, Ferienwohnung Kocher features accommodation with garden views, free WiFi and free... Ubytovanie Ferienwohnung Kocher sa nachádza v meste 405 Markt (Rakúsko - Salzburg).

Ferienwohnung Hauer

9,5

Ferienwohnung Hauer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Hauer. Offering mountain views, Ferienwohnung Hauer is an accommodation set in Mauterndorf, less than 1 km from Mauterndorf Castle and a 15-minute walk from... Ubytovanie Ferienwohnung Hauer sa nachádza v meste 209 Markt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Schreilechner

9,5

Ferienwohnung Schreilechner

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienwohnung Schreilechner. Set in Mauterndorf, less than 1 km from Mauterndorf Castle, Ferienwohnung Schreilechner offers accommodation with a garden, free WiFi and room service. Ubytovanie Ferienwohnung Schreilechner sa nachádza v meste Markt 222 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Aigner

9,5

Appartement Aigner

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Aigner. Located in Mauterndorf, close to Mauterndorf Castle, Appartement Aigner provides accommodation with bike hire, ski storage space, a garden and barbecue... Ubytovanie Appartement Aigner sa nachádza v meste 208 Markt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 126 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stockreiter vulgo Grillschmied

9,5

Stockreiter vulgo Grillschmied

Ubytovanie (Farma) Stockreiter vulgo Grillschmied. Ubytovanie sa nachádza v Murau a ponúka záhradu a stolný tenis. Na tejto farme je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Ubytovanie Stockreiter vulgo Grillschmied sa nachádza v meste Probst 20 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 69 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Metzgerhof

9,5

Metzgerhof

Ubytovanie (Apartmán) Metzgerhof. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Metzgerhof provides accommodation in Mauterndorf with free WiFi and mountain views. Ubytovanie Metzgerhof sa nachádza v meste Markt 22 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 151 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Firn Sepp

9,5

Pension Firn Sepp

Ubytovanie (Penzión) Pension Firn Sepp. Pension Firn Sepp is located in the Lungau Mountains, 1 km from the Grosseck Speiereck Ski Area. Ubytovanie Pension Firn Sepp sa nachádza v meste Markt 311 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Gell

9,4

Haus Gell

Ubytovanie (Penzión) Haus Gell. Ubytovacie zariadenie Haus Gell s výhľadom na hory a grilom sa nachádza v pokojnej oblasti v Mauterndorf v salzburskom kraji, len pár krokov od kostola St. Ubytovanie Haus Gell sa nachádza v meste Markt 74 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Mehrl

9,4

Haus Mehrl

Ubytovanie (Apartmány) Haus Mehrl. Ubytovanie Haus Mehrl sa nachádza v obci Mauterndorf. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Haus Mehrl sa nachádza v meste Markt 339/ St.Gerdrauden (Rakúsko - Salzburg).

Lungauer Baerensuiten

9,4

Lungauer Baerensuiten

Ubytovanie (Apartmány) Lungauer Baerensuiten. Lungauer Baerensuiten has garden views, free WiFi and free private parking, set in Mauterndorf, 1.1 km from Mauterndorf Castle. Ubytovanie Lungauer Baerensuiten sa nachádza v meste 382 Markt (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 192 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Meliessnig

9,4

Ferienwohnung Meliessnig

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Meliessnig. A large garden, a private balcony, and a fully equipped kitchen are offered by this apartment in the village of St. Gertrauden. Ubytovanie Ferienwohnung Meliessnig sa nachádza v meste Markt 285 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gästehaus Maria Trattner

9,4

Gästehaus Maria Trattner

Ubytovanie (Penzión) Gästehaus Maria Trattner. Gästehaus Maria Trattner is located on the outskirts of Mauterndorf in the Lungau Region, a 7-minute walk from the centre. Ubytovanie Gästehaus Maria Trattner sa nachádza v meste Markt 321 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 71 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnungen Primoschitz

9,3

Ferienwohnungen Primoschitz

Ubytovanie (Apartmány) Ferienwohnungen Primoschitz. Ferienwohnungen Primoschitz offers accommodation in Mauterndorf. Großeckbahn is 1.7 km from the property. Ubytovanie Ferienwohnungen Primoschitz sa nachádza v meste Nr. 111 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Stegmühlhof

9,3

Hotel Stegmühlhof

Ubytovanie (Hotel) Hotel Stegmühlhof. Hotel Stegmühlhof postavený v tradičnom salzburskom štýle sa nachádza na pokojnom mieste v centre mesta Mauterndorf v malebnom regióne Lungau. Ubytovanie Hotel Stegmühlhof sa nachádza v meste Markt 323 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 56 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartement Lasshofer

9,3

Appartement Lasshofer

Ubytovanie (Apartmán) Appartement Lasshofer. Ubytovanie Appartement Lasshofer sa nachádza v obci Steindorf. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Lyžiarske stredisko Obertauern je vzdialené 18 km. Ubytovanie Appartement Lasshofer sa nachádza v meste Steindorf 17 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 124 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Moni

9,3

Haus Moni

Ubytovanie (Apartmán) Haus Moni. Haus Moni is within a 10-minute walk of Mauterndorf town centre, restaurants, supermarkets, castle Mauterndorf, cross country ski trails and an outdoor... Ubytovanie Haus Moni sa nachádza v meste Stampfl 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 80 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Lüftenegger

9,3

Pension Lüftenegger

Ubytovanie (Penzión) Pension Lüftenegger. Rodinou prevádzkovaný 3-hviezdičkový penzión Lüftenegger sa nachádza v meste Mauterndorf, v regióne Lungau. Ubytovanie Pension Lüftenegger sa nachádza v meste Markt 25 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 91 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Stoff-Maurergütl

9,3

Stoff-Maurergütl

Ubytovanie (Apartmány) Stoff-Maurergütl. Stoff-Maurergütl sa nachádza 3 km od lanovky Großeckbahn a 4 km od lanovky Großeck II. Ubytovanie Stoff-Maurergütl sa nachádza v meste Steindorf 11 (Rakúsko - Salzburg).

Residenz zur Hackenschmiede

9,3

Residenz zur Hackenschmiede

Ubytovanie (Apartmány) Residenz zur Hackenschmiede. In a quiet location near Mauterndorf Castle, Residenz zur Hackenschmiede offers guests free use of the sauna and infrared cabin in an adjacent building. Ubytovanie Residenz zur Hackenschmiede sa nachádza v meste Markt 159 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 161 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Pfarrkirchner

9,2

Haus Pfarrkirchner

Ubytovanie (Apartmány) Haus Pfarrkirchner. Haus Pfarrkirchner is located at a 5-minute drive from Mauterndorf and the ski lifts and provides a 10% discount on ski equipment hire for guests. Ubytovanie Haus Pfarrkirchner sa nachádza v meste Steindorf 3 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 48 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Gut Neusess

9,2

Gut Neusess

Ubytovanie (Farma) Gut Neusess. Located 2 km from the centre of Mauterndorf in the southern part of Salzburg, Gut Neusess offers very spacious apartments with mountain views, free WiFi,... Ubytovanie Gut Neusess sa nachádza v meste Neusess 2 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Samerbauer

9,2

Samerbauer

Ubytovanie (Apartmány) Samerbauer. The Samerbauer enjoys a scenic location at 1,300 metres above sea level on the Fanningberg Mountain in the Lungau region, with views of Mariapfarr and the... Ubytovanie Samerbauer sa nachádza v meste Faningberg 8 (Rakúsko - Salzburg).

Hotel Haus Lungau

9,2

Hotel Haus Lungau

Ubytovanie (Hotel) Hotel Haus Lungau. Hotel Haus Lungau sa nachádza 500 metrov od lyžiarskeho areálu Großeck na okraji obce Mauterndorf. Ponúka polpenziu a izby vo vidieckom štýle. Ubytovanie Hotel Haus Lungau sa nachádza v meste Mauterndorf (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 47 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Binggl

9,2

Hotel Binggl

Ubytovanie (Hotel) Hotel Binggl. Hotel Binggl sa nachádza v historickom centre Mauterndorfu v regióne Lungau. K dispozícii má kaviareň s cukrárňou, bar a kúpeľné centrum. Ubytovanie Hotel Binggl sa nachádza v meste Markt 91 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 107 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Stella

9,2

Haus Stella

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Haus Stella. Haus Stella is set in Mauterndorf, 1.5 km from Mauterndorf Castle, and offers a terrace, garden, and free WiFi. Ubytovanie Haus Stella sa nachádza v meste Markt 447 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 548 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Mauser-Mühltaler

9,2

Apartment Mauser-Mühltaler

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Mauser-Mühltaler. Apartmán Mauser-Mühltaler sa nachádza v obci Mauterndorf, v regióne Lungau. Všetky komfortné apartmány ponúkajú balkón a kompletne vybavenú kuchyňu. Ubytovanie Apartment Mauser-Mühltaler sa nachádza v meste Markt 364 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 96 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Sonnenalm

9,2

Villa Sonnenalm

Ubytovanie (Horská chata) Villa Sonnenalm. Villa Sonnenalm is located in Mauterndorf, 1.5 km from Mauterndorf Castle and 1.7 km from Grosseck II, in an area where skiing can be enjoyed. Ubytovanie Villa Sonnenalm sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 269 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Lasshofer

9,2

Pension Lasshofer

Ubytovanie (Penzión) Pension Lasshofer. Tento penzión sa nachádza na kopci v meste Mauterndorf a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu a zimnú záhradu. Ubytovanie Pension Lasshofer sa nachádza v meste St. Gertrauden 271 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 68 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel Neuwirt

9,2

Hotel Neuwirt

Ubytovanie (Hotel) Hotel Neuwirt. Located in the centre of Mauterndorf, only 100 metres from Mauterndorf Castle, the Hotel Neuwirt features a spa area with a roof terrace. Ubytovanie Hotel Neuwirt sa nachádza v meste Markt 39 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 36 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schlosshaus

9,2

Schlosshaus

Ubytovanie (Apartmány) Schlosshaus. Located in Mauterndorf in the Salzburg region, with Mauterndorf Castle and Grosseck II nearby, Schlosshaus provides accommodation with free WiFi and free... Ubytovanie Schlosshaus sa nachádza v meste 33 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 133 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Holiday home Alpensteinbock Mauterndorf 1

9,2

Holiday home Alpensteinbock Mauterndorf 1

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Alpensteinbock Mauterndorf 1. Dovolenkový dom Alpensteinbock Mauterndorf 1 sa nachádza v meste Mauterndorf, 900 metrov od zámku Mauterndorf a 2,1 km od lanovky Grosseckbahn. Ubytovanie Holiday home Alpensteinbock Mauterndorf 1 sa nachádza v meste (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 358 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Appartements Mantinger

9,2

Appartements Mantinger

Ubytovanie (Apartmány) Appartements Mantinger. A 5-minute walk from the centre of Mauterndorf and 3 km from the Grosseck-Speiereck Ski Area, Appartements Mantinger offers accommodation with fully... Ubytovanie Appartements Mantinger sa nachádza v meste Markt 363 (Rakúsko - Salzburg).

Pension Waldheim

9,1

Pension Waldheim

Ubytovanie (Penzión) Pension Waldheim. Penzión Waldheim so saunou, slnečnou terasou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza na pokojnom mieste na okraji lesa, 5 minút chôdze od... Ubytovanie Pension Waldheim sa nachádza v meste Markt 243 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hotel-Gasthof Weitgasser

9,1

Hotel-Gasthof Weitgasser

Ubytovanie (Hotel) Hotel-Gasthof Weitgasser. Set in a 17th-century building, this family-run hotel offers recently renovated rooms with free Wi-Fi. Ubytovanie Hotel-Gasthof Weitgasser sa nachádza v meste Markt 106 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 57 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus zur Hackenschmiede

9,1

Ferienhaus zur Hackenschmiede

Ubytovanie (Apartmány) Ferienhaus zur Hackenschmiede. Ubytovacie zariadenie Landhaus zur Hackenschmiede sa nachádza v meste Mauterndorf, na pokojnom mieste na úpätí hradu Mauterndorf. Ubytovanie Ferienhaus zur Hackenschmiede sa nachádza v meste Markt 159 (Rakúsko - Salzburg). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 125 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)