Hľadať

Ubytovanie

Hörandlhof Apartmány

Aich 4, 8943 Aigen im Ennstal, Rakúsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Apartmány) Hörandlhof. Offering mountain views, Hörandlhof in Aigen im Ennstal offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Hörandlhof sa nachádza v meste Aigen im Ennstal (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 134 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Popis ubytovania Hörandlhof

Schladming is 46 km from Hörandlhof, while Haus im Ennstal is 42 km from the property. The nearest airport is Blue Danube Linz Airport, 114 km from the accommodation. Each unit is fitted with a balcony, a fully equipped kitchen with a fridge, a seating area with a sofa, a flat-screen TV, a washing machine, and a private bathroom with shower and a hairdryer. An oven, a stovetop and toaster are also offered, as well as a kettle and a coffee machine. A children's playground is available on site and hiking can be enjoyed within close proximity of the apartment. Offering mountain views, Hörandlhof in Aigen im Ennstal offers accommodation, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Domáce zvieratá povolené

Vybavenie ubytovania Hörandlhof

 • Priestory vhodné na piknik
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada
 • Spoločná kuchyňa
 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.
 • Jazda na koni Mimo ubytovania
 • Pešia turistika
 • Rybolov Mimo ubytovania
 • Tenisový kurt Mimo ubytovania
 • Donáška potravínza príplatok
 • Obedové balíčky
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Knižnica
 • Možnosť rezervácie výletov
 • Detské ihrisko
 • Práčovňaza príplatok
 • Fax/fotokopírovanie
 • Zariadenia pre schôdzky/bankety
 • Hasiace prístroje
 • Vonkajší kamerový systém
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Aigen im Ennstal

Ferienwohnung Michael

9,9

Ferienwohnung Michael

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Michael. Ferienwohnung Michael is situated in Aigen im Ennstal. Ubytovanie Ferienwohnung Michael sa nachádza v meste Lantschern 152 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 160 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landhaus Tippl

9,6

Landhaus Tippl

Ubytovanie (Apartmány) Landhaus Tippl. Vidiecky dom Tippl sa nachádza v obci Aigen im Ennstal v regióne Štajersko, 36 km od mesta Schladming. Ubytovanie Landhaus Tippl sa nachádza v meste Lantschern 15 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Fritz

9,6

Ferienwohnung Fritz

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Fritz. Zariadenie Ferienwohnung Fritz sa nachádza v meste Aigen im Ennstal, ponúka ubytovanie v apartmáne s balkónom s výhľadom na okolité hory a bezplatné Wi-Fi... Ubytovanie Ferienwohnung Fritz sa nachádza v meste Aigen 70 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ortnerhof Ennstal

9,6

Ortnerhof Ennstal

Ubytovanie (Bed and breakfast) Ortnerhof Ennstal. B&B Ortnerhof Ennstal sa nachádza v turistickej oblasti Aigen im Ennstal obkolesenej horami. Ubytovanie Ortnerhof Ennstal sa nachádza v meste Sallaberg am Kulm 8 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 89 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Landgasthof Wöhrer

9,5

Landgasthof Wöhrer

Ubytovanie (Penzión) Landgasthof Wöhrer. Tento tradičný hotel vo vidieckom štýle sa nachádza v Aigene v štajerskom údolí Enns. Ubytovanie Landgasthof Wöhrer sa nachádza v meste Lantschern 10 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Pension Glitschnerhof

9,5

Pension Glitschnerhof

Ubytovanie (Penzión) Pension Glitschnerhof. Penzión Glitschnerhof sa nachádza vo veľkej záhrade a ponúka príjemne zariadené ubytovacie jednotky s výhľadom na okolité hory. Ubytovanie Pension Glitschnerhof sa nachádza v meste Sallaberg am See 1 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Hüttstädterhof Familie Pötsch

9,5

Hüttstädterhof Familie Pötsch

Ubytovanie (Farma) Hüttstädterhof Familie Pötsch. Hüttstädterhof je vidiecky dom, ktorý sa nachádza 3 km od centra obce Aigen im Ennstal a jazera Putterer See, na ktorom sa nachádza tobogan a taktiež si tu... Ubytovanie Hüttstädterhof Familie Pötsch sa nachádza v meste Quilkweg (Rakúsko - Štajersko).

Bio-Bergbauernhof Möslhof

9,5

Bio-Bergbauernhof Möslhof

Ubytovanie (Apartmány) Bio-Bergbauernhof Möslhof. Ubytovacie zariadenie Bio-Bergbauernhof Möslhof sa nachádza na pokojnom mieste s panoramatickým výhľadom na hory, vo výške 1 100 metrov nad morom v... Ubytovanie Bio-Bergbauernhof Möslhof sa nachádza v meste Vorberg 10 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 82 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Schloss Pichlarn

9,3

Schloss Pichlarn

Ubytovanie (Rezort) Schloss Pichlarn. Hotel Romantik Schloss Pichlarn sa nachádza na vyvýšenine v údolí Ennstal v Štajersku, na úpätí majestátneho horského masívu Grimming. Ubytovanie Schloss Pichlarn sa nachádza v meste Zur Linde (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 186 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Schupfer

9,2

Ferienwohnung Schupfer

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Schupfer. Located in Aigen im Ennstal in the Styria region, Ferienwohnung Schupfer features a terrace. Ubytovanie Ferienwohnung Schupfer sa nachádza v meste Aigen 112 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 118 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Lasserhof

9,1

Lasserhof

Ubytovanie (Penzión) Lasserhof. Penzión Lasserhof s výhľadom na okolité hory sa nachádza v meste Aigen v štajerskom údolí Ennstal, ponúka malú kontaktnú zoo, detské ihrisko a gril. Ubytovanie Lasserhof sa nachádza v meste Lantschern 11 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 76 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Haus Elisabeth

9,1

Haus Elisabeth

Ubytovanie (Bed and breakfast) Haus Elisabeth. Situated in Aigen im Ennstal, 45 km from Ramsau am Dachstein, Haus Elisabeth features a garden and free WiFi. Ubytovanie Haus Elisabeth sa nachádza v meste Gatschen 14 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Fewo Irdning Pichlarn

9

Apartment Fewo Irdning Pichlarn

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Fewo Irdning Pichlarn. Apartmán Fewo Irdning Pichlarn sa nachádza v obci Aigen im Ennstal. Ubytovanie Apartment Fewo Irdning Pichlarn sa nachádza v meste Gatschen 53/1/13 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 97 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung Pichlarn

8,8

Ferienwohnung Pichlarn

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung Pichlarn. Ubytovacie zariadenie Ferienwohnung Pichlarn sa nachádza neďaleko obce Aigen im Ennstal, len 200 metrov od golfového a vidieckeho klubu Schloss Pichlarn. Ubytovanie Ferienwohnung Pichlarn sa nachádza v meste Top 4/37 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 88 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienwohnung - Apartment Pichlarn Irdning

8,7

Ferienwohnung - Apartment Pichlarn Irdning

Ubytovanie (Apartmán) Ferienwohnung - Apartment Pichlarn Irdning. Apartmány Pichlarn sa nachádzajú v obci Aigen im Ennstal, 1 km od centra. Ubytovanie Ferienwohnung - Apartment Pichlarn Irdning sa nachádza v meste Gatschen 52/3/32 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 90 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Kirchenwirt

8,6

Kirchenwirt

Ubytovanie (Hotel) Kirchenwirt. Toto ubytovacie zariadenie sa nachádza v centre obce Aigen im Ennstal. Ubytovanie Kirchenwirt sa nachádza v meste Aigen Nr. 8 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 54 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Puttererseehof

8,6

Puttererseehof

Ubytovanie (Penzión) Puttererseehof. The family-run Puttererseehof in Aigen in Styria’s Enns Valley is only a 5-minute walk away from a private swimming lake. Ubytovanie Puttererseehof sa nachádza v meste Aigen 13 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Brückenwirt

7,5

Brückenwirt

Ubytovanie (Penzión) Brückenwirt. Toto rodinou prevádzkované ubytovacie zariadenie Brückenwirt sa nachádza na pokojnom mieste v historickej budove v Aigen im Ennstal, hneď vedľa rieky... Ubytovanie Brückenwirt sa nachádza v meste Aigen im Ennstal 11 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Bio- Erlebnis-Bauernhof-Thonnerhof

Bio- Erlebnis-Bauernhof-Thonnerhof

Ubytovanie (Farma) Bio- Erlebnis-Bauernhof-Thonnerhof. Sorrounded by mountains, Thonnerhof enjoys a quiet location a 20-minute drive from the Donnersbach Planneralm Tauplitz Ski Area. Ubytovanie Bio- Erlebnis-Bauernhof-Thonnerhof sa nachádza v meste Vorberg 46 (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 135 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Ferienhaus Berger

Ferienhaus Berger

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Ferienhaus Berger. Ubytovacie zariadenie Ferienhaus Berger so záhradou sa nachádza v meste Aigen im Ennstal v Štajersku. Mesto Schladming je vzdialené 37 km. Ubytovanie Ferienhaus Berger sa nachádza v meste Aigen im Ennstal (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 144 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Wohlfühlappartement Fewo Pichlarn

Wohlfühlappartement Fewo Pichlarn

Ubytovanie (Apartmán) Wohlfühlappartement Fewo Pichlarn. Wohlfühlappartement Fewo Pichlarn is set in Aigen im Ennstal and offers a restaurant, a spa and wellness centre and a terrace. Ubytovanie Wohlfühlappartement Fewo Pichlarn sa nachádza v meste Gatschen 53/2/21 Pichlarn (Rakúsko - Štajersko). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 100 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)