Hľadať

Ubytovanie

Hotel Paradise Punta Hotel

Šetalište Marulića 20, 21432 Nečujam, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Hotel) Hotel Paradise Punta. Hotel Paradise Punta sa nachádza v Nečujame a ponúka bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, reštauráciu a záhradu. Ubytovanie Hotel Paradise Punta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Popis ubytovania Hotel Paradise Punta

Všetky izby v hoteli sú okrem klimatizácie vybavené aj satelitnou TV s plochou obrazovkou, rýchlovarnou kanvicou, bidetom, sušičom vlasov a písacím stolom. Každé ráno sa v hoteli podávajú kontinentálne a bufetové raňajky. Na drink si môžete zájsť do baru. V tomto 4-hviezdičkovom hoteli môžete využívať úschovňu batožiny. Súčasťou každej je súkromná kúpeľňa so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami, priestor na posedenie a výhľad na bazén. Jeden z našich favoritov v destinácii NečujamHotel Paradise Punta sa nachádza v Nečujame a ponúka bezplatné Wi-Fi, slnečnú terasu s bazénom, reštauráciu a záhradu.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • 1 bazén
 • Bar
 • Na pláži

Vybavenie ubytovania Hotel Paradise Punta

 • Na pláži
 • Slnečná terasa
 • Vybavenie na grilovanieza príplatok
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Živé športové prenosy
 • Pláž
 • Potápanie Mimo ubytovaniaza príplatok
 • Kaviareň priamo na mieste
 • Fľaša vody
 • Snack bar
 • Bar
 • Reštaurácia
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).
 • Parkovacia garáž
 • Parkovanie na ulici
 • Strážené parkovisko
 • Bazén
 • Oplotenie okolo bazéna
 • Ponorný bazén
 • Vonkajší bazén (sezónne otvorený)
 • Vonkajší bazén
 • Úschovňa batožín
 • Služba žehleniaza príplatok
 • VIP vybavenie izby
 • Práčovňaza príplatok
 • Televízne programy pre deti
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Klimatizácia
 • Kúrenie
 • Odhlučnené izby
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Nečujam

Apartment Mistral

10

Apartment Mistral

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mistral. Situated in the town of Nečujam and the sea shores reachable within 80 metres, Apartment Mistral offers a self-catered accommodation with a covered... Ubytovanie Apartment Mistral sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Maria

9,9

Villa Maria

Ubytovanie (Apartmány) Villa Maria. Vila Maria sa nachádza v letovisku Nečujam a ponúka ubytovanie s priestorom na posedenie a kuchyňou. Dostupné je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie Villa Maria sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Salihbegovic

9,9

Apartments Salihbegovic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Salihbegovic. Situated in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Salihbegovic features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytovanie Apartments Salihbegovic sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Matea

9,9

Apartmani Matea

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Matea. Ubytovanie Apartments Matea sa nachádza na pokojnom kopcovitom mieste 150 metrov od pláže a ponúka klimatizáciu a zariadené balkóny s panoramatickým... Ubytovanie Apartmani Matea sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

9,9

Villa Sol - with private pool and 30m from the sea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Villa Sol - with private pool and 30m from the sea. Set in Nečujam, Villa Sol - 30m from the sea offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytovanie Villa Sol - with private pool and 30m from the sea sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

9,9

Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta. Boasting a terrace, Apartment Tomy, Nečujam, Island Šolta features accommodation in Nečujam with free WiFi and garden views. Ubytovanie Apartment Tomy, Nečujam,Island Šolta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Mima

9,8

Apartmani Mima

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mima. Apartmány Mima sa nachádzajú v obci Nečujam na ostrove Solta. Ubytovanie Apartmani Mima sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Liam

9,8

Apartment Liam

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Liam. Apartmán Liam ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v letovisku Nečujam. Naskytá sa z neho výhľad na more. Split je vzdialený 17 km. Ubytovanie Apartment Liam sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Bura

9,7

Apartment Bura

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bura. Offering a covered balcony with sea views, free WiFi and barbecue facilities, this apartment lies in Nečujam. Ubytovanie Apartment Bura sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Villa Fendi

9,7

Villa Fendi

Ubytovanie (Apartmány) Villa Fendi. Ubytovacie zariadenie Vila Fendi sa nachádza len 30 metrov od mora a 1 km od centra mesta Nečujam na ostrove Šolta. Ubytovanie Villa Fendi sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Janja

9,7

Apartments Janja

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Janja. Located in Nečujam in the Solta Island region, Apartments Janja provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Janja sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartman Anita

9,7

Apartman Anita

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Anita. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Anita is located in Nečujam. Ubytovanie Apartman Anita sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Gianni

9,6

Apartment Gianni

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Gianni. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartment Gianni is situated in Nečujam. Ubytovanie Apartment Gianni sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Greta

9,5

Greta

Ubytovanie (Apartmán) Greta. Situated in Nečujam, Greta features air-conditioned accommodation with a terrace and free WiFi. The property has sea views. Ubytovanie Greta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Kate

9,5

Apartments Kate

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kate. Apartments Kate features city views, free WiFi and free private parking, set in Nečujam. Ubytovanie Apartments Kate sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Joe

9,5

Apartment Joe

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Joe. Apartmán Joe ponúka ubytovanie v obci Nečujam, 17 km od Splitu. Využívať môžete bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Apartment Joe sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Dvornik Apartment

9,5

Dvornik Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Dvornik Apartment. Dvornik Apartment is situated in Nečujam. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie Dvornik Apartment sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Sobe Sveti Petar - Šolta

9,5

Sobe Sveti Petar - Šolta

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sobe Sveti Petar - Šolta. Ubytovacie zariadenie Sobe Sv. Petar sa nachádza v obci Nečujam a ponúka ubytovanie s balkónom alebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou,... Ubytovanie Sobe Sveti Petar - Šolta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Prancic

9,5

Apartment Prancic

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Prancic. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Prancic is situated in Nečujam. Ubytovanie Apartment Prancic sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Baumgartner - Paradise Punta

9,4

Baumgartner - Paradise Punta

Ubytovanie (Apartmány) Baumgartner - Paradise Punta. Ubytovacie zariadenie Baumgartner - Paradise Punta má sezónny vonkajší bazén a ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným WiFi a kuchyňou v meste Nečujam. Ubytovanie Baumgartner - Paradise Punta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Excellent

9,4

Apartment Excellent

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Excellent. Located in Nečujam, Apartment Excellent provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and an ATM. Ubytovanie Apartment Excellent sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartmani Mia Šolta

9,3

Apartmani Mia Šolta

Ubytovanie (Apartmány) Apartmani Mia Šolta. Apartmani Mia Šolta features sea views, free WiFi and free private parking, located in Nečujam. Ubytovanie Apartmani Mia Šolta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Piškera

9,3

Apartments Piškera

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Piškera. Apartments Piškera has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Nečujam. Ubytovanie Apartments Piškera sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Mont Blanc

9,3

Apartment Mont Blanc

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mont Blanc. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Apartment Mont Blanc is set in Nečujam. Ubytovanie Apartment Mont Blanc sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Lady Di

9,2

Lady Di

Ubytovanie (Apartmán) Lady Di. Set in Nečujam, Lady Di offers air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Lady Di sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Funda Nečujam

9,2

Apartments Funda Nečujam

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Funda Nečujam. Apartmány Funda Nečujam sú vzdialené len 5 minút chôdze od najbližšej pláže a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a s balkónom alebo terasou. Ubytovanie Apartments Funda Nečujam sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Anita

9,2

Apartments Anita

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Anita. Situated in Nečujam, Apartments Anita features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a terrace. Ubytovanie Apartments Anita sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

House at the Beach

9,1

House at the Beach

Ubytovanie (Vila) House at the Beach. Ubytovacie zariadenie House at the Beach sa nachádza v letovisku Nečujam a ponúka klimatizované ubytovanie s terasou. Ubytovanie House at the Beach sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Kazimir

9

Apartments Kazimir

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Kazimir. Ubytovacie zariadenie Apartments Kazimir sa nachádza v meste Nečujam a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, TV a kuchyňou. Ubytovanie Apartments Kazimir sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Appartman Ylli

9

Appartman Ylli

Ubytovanie (Apartmán) Appartman Ylli. Ubytovacie zariadenie Appartman Ylli sa nachádza v meste Nečujam a ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom. Ubytovanie Appartman Ylli sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Marija Bajto

8,9

Apartments Marija Bajto

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Marija Bajto. Situated in Nečujam, Apartments Marija Bajto features accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytovanie Apartments Marija Bajto sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

MIRAY- Apartment

8,9

MIRAY- Apartment

Ubytovanie (Apartmán) MIRAY- Apartment. MIRAY- Apartment is set in Nečujam. This property offers access to a balcony and free private parking. Ubytovanie MIRAY- Apartment sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartments Solta

8,8

Apartments Solta

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Solta. Apartmány Solta sú vzdialené len 300 metrov od hlavnej pláže s barmi a reštauráciami. Ubytovanie Apartments Solta sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Afrodita

8,6

Afrodita

Ubytovanie (Apartmán) Afrodita. Situated in Nečujam, Afrodita features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Afrodita sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Bučo

8,5

Apartment Bučo

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Bučo. Boasting a restaurant, a bar, and a garden, Apartment Bučo offers accommodation in Nečujam with free WiFi and sea views. Ubytovanie Apartment Bučo sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Afrodita Apartments

8,2

Afrodita Apartments

Ubytovanie (Apartmány) Afrodita Apartments. Zariadenie Afrodita Apartments sa nachádza v meste Nečujam a ponúka ubytovanie v jednotkách s balkónom. Ubytovanie Afrodita Apartments sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartman Bajto Katica

7,5

Apartman Bajto Katica

Ubytovanie (Apartmán) Apartman Bajto Katica. Situated in Nečujam, Apartman Bajto Katica features accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytovanie Apartman Bajto Katica sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Marinika Apartment

7,4

Marinika Apartment

Ubytovanie (Apartmán) Marinika Apartment. Marinika Apartment is situated in Nečujam and offers a garden, a private beach area and barbecue facilities. Ubytovanie Marinika Apartment sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Holiday home Gabitea

Holiday home Gabitea

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday home Gabitea. Holiday home Gabitea is situated in Nečujam and offers barbecue facilities and a terrace. Ubytovanie Holiday home Gabitea sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Two-Bedroom Apartment in Necujam

Two-Bedroom Apartment in Necujam

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Necujam. Two-Bedroom Apartment in Necujam is situated in Nečujam. This apartment features air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Necujam sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

NEW! Villa CAPTAINS house on Šolta island with private pool, 3 bedrooms, 4 bathrooms, amazing sea views

NEW! Villa CAPTAINS house on Šolta island with private pool, 3 bedrooms, 4 bathrooms, amazing sea views

Ubytovanie (Vila) NEW! Villa CAPTAINS house on Šolta island with private pool, 3 bedrooms, 4 bathrooms, amazing sea views. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, mountain view and a balcony, NEW! Ubytovanie NEW! Villa CAPTAINS house on Šolta island with private pool, 3 bedrooms, 4 bathrooms, amazing sea views sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).

Apartment Mare Blue

Apartment Mare Blue

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mare Blue. Klimatizovaný Apartmán Mare Blue sa nachádza v meste Nečujam, 17 km od Splitu. Ubytovanie Apartment Mare Blue sa nachádza v meste Nečujam (Chorvátsko - Ostrov Solta).