Hľadať

Ubytovanie

House Draga Plitvice Bed and breakfast

Mukinje 49, 53231 Plitvické jazerá, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Bed and breakfast) House Draga Plitvice. Ubytovanie House Draga Plitvice sa nachádza v meste Mukinje, 1,2 km od Národného parku Plitvické jazerá - vchod 2 a ponúka záhradu so zariadenou terasou. Ubytovanie House Draga Plitvice sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania House Draga Plitvice

Každá izba má súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a bezplatnými toaletnými potrebami. Využívať môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Letisko Zadar je situované vo vzdialenosti 139 km. Z okien izieb sa môžete pokochať výhľadom na okolité hory. Ubytovanie House Draga Plitvice sa nachádza v meste Mukinje, 1,2 km od Národného parku Plitvické jazerá - vchod 2 a ponúka záhradu so zariadenou terasou. Všetky izby majú priestor na posedenie s káblovou TV. Malebné mestečko Slunj je vzdialené 35 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

  • Bezplatné parkovisko
  • Bezplatné Wi- Fi

Vybavenie ubytovania House Draga Plitvice

  • Terasa
  • Záhrada
  • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
  • Domáce zvieratá sú zakázané.
  • Pešia turistika
  • Lyžovanie
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Mukinje

Studio Blue Ivy

9,3

Studio Blue Ivy

Ubytovanie (Apartmán) Studio Blue Ivy. Boasting mountain views, Studio Blue Ivy features accommodation with a balcony and a kettle, around 2.8 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Studio Blue Ivy sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Lika

9,2

Villa Lika

Ubytovanie (Penzión) Villa Lika. Vila Lika se nachádza v centre národného parku Plitvické jezerá v Mukinje, ktorý je zaradený na zozname UNESCO. Ubytovanie Villa Lika sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Alex

9,1

Apartment Alex

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Alex. Set in Plitvička Jezera, 2.7 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 2. Ubytovanie Apartment Alex sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vila Vuk

8,8

Vila Vuk

Ubytovanie (Penzión) Vila Vuk. Vila Vuk sa nachádza v pokojnom prostredí plnom zelene, 15 minút chôdze od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Vila Vuk sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Knezevic

8,7

Villa Knezevic

Ubytovanie (Penzión) Villa Knezevic. Vila Knezevic postavená v tradičnom štýle sa nachádza 15 minút pešo od Plitvických jazier v dedinke Mukinje. Ubytovanie Villa Knezevic sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guesthouse Villa Plitvička

8,3

Guesthouse Villa Plitvička

Ubytovanie (Penzión) Guesthouse Villa Plitvička. Tento novo postavený rodinný penzión Plitvička sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v obci Mukinje, iba 15 minút chôdze od vstupu na Plitvické jazerá. Ubytovanie Guesthouse Villa Plitvička sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Mukinja

8,1

Villa Mukinja

Ubytovanie (Penzión) Villa Mukinja. Ubytovacie zariadenie Villa Mukinja sa nachádza na tichom a pokojnom mieste v centre Národného parku Plitvické jazerá, len 10 minút chôdze od jazier. Ubytovanie Villa Mukinja sa nachádza v meste Mukinje (Chorvátsko - Lika-Senj County).