Hľadať

Ubytovanie

House Filip Dovolenkový dom

21468 Bogomolje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Filip. Dovolenkový dom House Filip sa nachádza v obci Bogomolje, 20 km od Makarskej. Dom je vzdialený 45 km od Hvaru. Ubytovacia jednotka je vybavená kuchynkou. Ubytovanie House Filip sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Popis ubytovania House Filip

Dom je vzdialený 45 km od Hvaru. Posteľná bielizeň a uteráky sú zahrnuté v cene ubytovania. Ubytovacia jednotka je vybavená kuchynkou. Jeden z bestsellerov v destinácii Bogomolje Dovolenkový dom House Filip sa nachádza v obci Bogomolje, 20 km od Makarskej. Obec Brela je vzdialená 28 km a mesto Baška Voda 27 km od ubytovania. V súkromnej kúpeľni nájdete sprchovací kút. Letisko Split sa nachádza vo vzdialenosti 73 km.

Vybavenie ubytovania House Filip

 • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Sporák
 • Rúra
 • Chladnička
 • Posteľná bielizeň
 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
 • Celá ubytovacia jednotka umiestnená na prízemí
 • Na pláži
 • Pláž

Iná ubytovanie v meste Bogomolje

Robinson Bella

9,7

Robinson Bella

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Bella. Apartmány Robinson Bella sa nachádzajú v obci Bogomolje a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Robinson Bella sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Merlot

9,6

Robinson Merlot

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Merlot. Ubytovacie zariadenie Robinson Merlot sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar, 17 km od Makarskej. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Robinson Merlot sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartment Antonio

9,2

Apartment Antonio

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antonio. Apartmán Antonio sa nachádza 20 km od Makarskej a ponúka ubytovanie v letovisku Bogomolje. Apartmán je vzdialený 45 km od Hvaru. Kuchyňa je vybavená rúrou. Ubytovanie Apartment Antonio sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Villa Smokvina

9,2

Villa Smokvina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Smokvina. Villa Smokvina sa nachádza v obci Bogomolje a ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu, spoločný salónik, súkromnú pláž, gril a terasu. Ubytovanie Villa Smokvina sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Milivoj

8,6

Apartments Milivoj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milivoj. Ubytovacie zariadenie Apartments Milivoj s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar. Ubytovanie Apartments Milivoj sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Monte Cristo

8,5

Robinson Monte Cristo

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Monte Cristo. Apartmány Ivanković Hvar sa nachádzajú v pokojnom a odľahlom prostredí na pláži a v malebnej zátoke. Dedina Bogomolje je vzdialená 3 km. Ubytovanie Robinson Monte Cristo sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Mirela

7,5

Robinson Mirela

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Mirela. Ubytovacie zariadenie Robinson Mirela, súčasťou ktorého je záhrada, sa nachádza v obci Bogomolje. Ubytovanie Robinson Mirela sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Josip

7,2

Robinson Josip

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Josip. Ubytovacie zariadenie Robinson Josip s výhľadom na more sa nachádza v meste Bogomolje a k dispozícii máte ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Robinson Josip sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Mili

6,8

Robinson Mili

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Mili. Dovolenkový dom Robinson Mili ponúka ubytovanie s terasou v Bogomolje. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Robinson Mili sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Srdelica

Robinson Srdelica

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Srdelica. Located in Bogomolje, Robinson Srdelica provides accommodation with seating area. Ubytovanie Robinson Srdelica sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Ficus

Robinson Ficus

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Ficus. Robinson Ficus offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Bogomolje. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Robinson Ficus sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Edita

Robinson Edita

Ubytovanie (Penzión) Robinson Edita. Located on the beachfront in Bogomolje and featuring a terrace, Robinson Edita has free WiFi throughout the property. Guests can enjoy sea views. Ubytovanie Robinson Edita sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bogomolje. One-Bedroom Apartment in Bogomolje is located in Bogomolje. The property has sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Teo i Ivana

Apartments Teo i Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Teo i Ivana. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments Teo i Ivana provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Teo i Ivana sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716

Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716. Situated in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036. Set in Bogomolje, Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036 offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaview beach Apartments vila Neve

Seaview beach Apartments vila Neve

Ubytovanie (Apartmány) Seaview beach Apartments vila Neve. Seaview beach Apartments vila Neve has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bogomolje. Ubytovanie Seaview beach Apartments vila Neve sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Nino

Robinson Nino

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Nino. Dovolenkový dom Robinson Nino na samote sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar, 20 km od Makarskej. Ponúka výhľad na more a gril. Ubytovanie Robinson Nino sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Borik

Robinson Borik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Borik. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Robinson Borik features a terrace and sea views. Ubytovanie Robinson Borik sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Demetrio

Robinson Demetrio

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Demetrio. Providing barbecue facilities and free WiFi, Robinson Demetrio provides accommodation in Bogomolje. Ubytovanie Robinson Demetrio sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Two-Bedroom Apartment in Bogomolje

Two-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bogomolje. Ubytovacie zariadenie Two-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v obci Bogomolje a ponúka výhľad na more. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

House Vatromir

House Vatromir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Vatromir. Nachádza sa na pláži, 3 km od obce Bogomolje na ostrove Hvar. Ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť výhľadom na more a terasou s ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie House Vatromir sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Holiday house with WiFi Cove Kozja, Hvar - 18817

Holiday house with WiFi Cove Kozja, Hvar - 18817

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Holiday house with WiFi Cove Kozja, Hvar - 18817. Holiday house with WiFi Cove Kozja, Hvar - 18817 is situated in Bogomolje. The air-conditioned accommodation is 50 km from Hvar. Ubytovanie Holiday house with WiFi Cove Kozja, Hvar - 18817 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058

Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058. Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058 is situated in Bogomolje. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Palmin Cvijet

Palmin Cvijet

Ubytovanie (Apartmán) Palmin Cvijet. Apartmán PALMIN CVIJET sa nachádza v dedinke Bogomolje. Ubytovanie Palmin Cvijet sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Ante

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ante. Located just steps away from the beach, Apartments Ante offers pet-friendly accommodation 5 km from Bogomolje. The unit is 55 km from Hvar. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bogomolje. One-Bedroom Apartment in Bogomolje is set in Bogomolje and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Beach bay Smokvina-20 meter from beach

Beach bay Smokvina-20 meter from beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach bay Smokvina-20 meter from beach. Beach bay Smokvina-20 meter from beach is situated in Bogomolje. Located on the beachfront, this property features a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Beach bay Smokvina-20 meter from beach sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Jelena

Apartments Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelena. Toto štúdio sa nachádza v obci Bogomolje, 17 km od letoviska Makarská a 47 km od Hvaru. Na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku zdarma. Ubytovanie Apartments Jelena sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Dena

Apartments Dena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dena. Situated in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments Dena features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Dena sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501. Set in Bogomolje, Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501 offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Braco

Robinson Braco

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Braco. Ubytovanie Robinson Braco sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Robinson Braco sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Bogomolje, Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool, private parking and... Ubytovanie Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Apartments Nikola

Apartments Nikola

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Nikola. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments Nikola provides accommodation with free WiFi. Ubytovanie Apartments Nikola sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).