Hľadať

Ubytovanie

Rooms by the sea Cove Bristova, Hvar - 12140 Penzión

21468 Bogomolje, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) Rooms by the sea Cove Bristova, Hvar - 12140. Double Room Uvala Bristova 12140d is located in Bogomolje, 17 km from Makarska. All rooms come with a private bathroom. Ubytovanie Rooms by the sea Cove Bristova, Hvar - 12140 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Popis ubytovania Rooms by the sea Cove Bristova, Hvar - 12140

The nearest airport is Split Airport, 73 km from Double Room Uvala Bristova 12140d. All rooms come with a private bathroom. Hvar is 47 km from Double Room Uvala Bristova 12140d, while Brela is 26 km from the property. Double Room Uvala Bristova 12140d is located in Bogomolje, 17 km from Makarska.

Vybavenie ubytovania Rooms by the sea Cove Bristova, Hvar - 12140

  • Na pláži
  • Zdarma! Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Nebudú sa za ne účtovať žiadne poplatky.
  • Pláž
  • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
  • Zdarma! Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Iná ubytovanie v meste Bogomolje

VILLA BLAŽEN

9,8

VILLA BLAŽEN

Ubytovanie (Vila) VILLA BLAŽEN. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, VILLA BLAŽEN is located in Bogomolje. Ubytovanie VILLA BLAŽEN sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Bella

9,7

Robinson Bella

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Bella. Apartmány Robinson Bella sa nachádzajú v obci Bogomolje a ponúkajú klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a grilom. Ubytovanie Robinson Bella sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Merlot

9,6

Robinson Merlot

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Merlot. Ubytovacie zariadenie Robinson Merlot sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar, 17 km od Makarskej. Ponúka gril a výhľad na more. Ubytovanie Robinson Merlot sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartment Antonio

9,2

Apartment Antonio

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Antonio. Apartmán Antonio sa nachádza 20 km od Makarskej a ponúka ubytovanie v letovisku Bogomolje. Apartmán je vzdialený 45 km od Hvaru. Kuchyňa je vybavená rúrou. Ubytovanie Apartment Antonio sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 24 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Villa Smokvina

9,2

Villa Smokvina

Ubytovanie (Apartmány) Villa Smokvina. Villa Smokvina sa nachádza v obci Bogomolje a ponúka výhľad do záhrady, reštauráciu, spoločný salónik, súkromnú pláž, gril a terasu. Ubytovanie Villa Smokvina sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Milivoj

8,6

Apartments Milivoj

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Milivoj. Ubytovacie zariadenie Apartments Milivoj s bezplatným Wi-Fi sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar. Ubytovanie Apartments Milivoj sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 52 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Ana

8,5

House Ana

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Ana. Ubytovanie House Ana je dovolenkový dom v letovisku Bogomolje, 20 km od Makarskej. Ubytovanie House Ana sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Robinson Monte Cristo

8,5

Robinson Monte Cristo

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Monte Cristo. Apartmány Ivanković Hvar sa nachádzajú v pokojnom a odľahlom prostredí na pláži a v malebnej zátoke. Dedina Bogomolje je vzdialená 3 km. Ubytovanie Robinson Monte Cristo sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 58 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Mirela

7,5

Robinson Mirela

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Mirela. Ubytovacie zariadenie Robinson Mirela, súčasťou ktorého je záhrada, sa nachádza v obci Bogomolje. Ubytovanie Robinson Mirela sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Josip

7,2

Robinson Josip

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Josip. Ubytovacie zariadenie Robinson Josip s výhľadom na more sa nachádza v meste Bogomolje a k dispozícii máte ubytovanie s kuchyňou. Ubytovanie Robinson Josip sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 63 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Mili

6,8

Robinson Mili

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Mili. Dovolenkový dom Robinson Mili ponúka ubytovanie s terasou v Bogomolje. Počas pobytu v dovolenkovom dome môžu hostia využívať kompletne vybavenú kuchynku. Ubytovanie Robinson Mili sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 79 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716

Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716. Situated in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716 features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments by the sea Cove Bristova, Hvar - 5716 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 67 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Srdelica

Robinson Srdelica

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Srdelica. Located in Bogomolje, Robinson Srdelica provides accommodation with seating area. Ubytovanie Robinson Srdelica sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 66 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Ficus

Robinson Ficus

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Ficus. Robinson Ficus offers a garden, as well as accommodation with a kitchenette in Bogomolje. A terrace is available for guests at the apartment to use. Ubytovanie Robinson Ficus sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 46 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Edita

Robinson Edita

Ubytovanie (Penzión) Robinson Edita. Located on the beachfront in Bogomolje and featuring a terrace, Robinson Edita has free WiFi throughout the property. Guests can enjoy sea views. Ubytovanie Robinson Edita sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 44 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Teo i Ivana

Apartments Teo i Ivana

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Teo i Ivana. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments Teo i Ivana provides accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Teo i Ivana sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 50 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Filip

House Filip

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Filip. Dovolenkový dom House Filip sa nachádza v obci Bogomolje, 20 km od Makarskej. Dom je vzdialený 45 km od Hvaru. Ubytovacia jednotka je vybavená kuchynkou. Ubytovanie House Filip sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 49 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bogomolje. One-Bedroom Apartment in Bogomolje is located in Bogomolje. The property has sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Nino

Robinson Nino

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Nino. Dovolenkový dom Robinson Nino na samote sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar, 20 km od Makarskej. Ponúka výhľad na more a gril. Ubytovanie Robinson Nino sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 81 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Borik

Robinson Borik

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Robinson Borik. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Robinson Borik features a terrace and sea views. Ubytovanie Robinson Borik sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 77 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Demetrio

Robinson Demetrio

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Demetrio. Providing barbecue facilities and free WiFi, Robinson Demetrio provides accommodation in Bogomolje. Ubytovanie Robinson Demetrio sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 85 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036. Set in Bogomolje, Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036 offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 4036 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Seaside secluded apartments Cove Zavala bay - Zavala (Gdinj) (Hvar) - 5717

Seaside secluded apartments Cove Zavala bay - Zavala (Gdinj) (Hvar) - 5717

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Zavala bay - Zavala (Gdinj) (Hvar) - 5717. Seaside secluded apartments Cove Zavala bay - Zavala (Gdinj) (Hvar) - 5717 has sea views, free WiFi and free private parking, situated in Bogomolje. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Zavala bay - Zavala (Gdinj) (Hvar) - 5717 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaview beach Apartments vila Neve

Seaview beach Apartments vila Neve

Ubytovanie (Apartmány) Seaview beach Apartments vila Neve. Seaview beach Apartments vila Neve has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Bogomolje. Ubytovanie Seaview beach Apartments vila Neve sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 75 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Two-Bedroom Apartment in Bogomolje

Two-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) Two-Bedroom Apartment in Bogomolje. Ubytovacie zariadenie Two-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v obci Bogomolje a ponúka výhľad na more. Ubytovanie Two-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 104 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Palmin Cvijet

Palmin Cvijet

Ubytovanie (Apartmán) Palmin Cvijet. Apartmán PALMIN CVIJET sa nachádza v dedinke Bogomolje. Ubytovanie Palmin Cvijet sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 60 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058

Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058. Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058 is situated in Bogomolje. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Kozja, Hvar - 16058 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 114 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

House Vatromir

House Vatromir

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Vatromir. Nachádza sa na pláži, 3 km od obce Bogomolje na ostrove Hvar. Ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť výhľadom na more a terasou s ležadlami a slnečníkmi. Ubytovanie House Vatromir sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 78 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Ante

Apartments Ante

Ubytovanie (Apartmán) Apartments Ante. Located just steps away from the beach, Apartments Ante offers pet-friendly accommodation 5 km from Bogomolje. The unit is 55 km from Hvar. Ubytovanie Apartments Ante sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 128 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments by the sea Cove Solotisa, Hvar - 5610

Apartments by the sea Cove Solotisa, Hvar - 5610

Ubytovanie (Apartmány) Apartments by the sea Cove Solotisa, Hvar - 5610. Located in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments by the sea Cove Solotisa, Hvar - 5610 provides accommodation with free WiFi and free private... Ubytovanie Apartments by the sea Cove Solotisa, Hvar - 5610 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

One-Bedroom Apartment in Bogomolje

Ubytovanie (Apartmán) One-Bedroom Apartment in Bogomolje. One-Bedroom Apartment in Bogomolje is set in Bogomolje and offers barbecue facilities. The property has sea views. Ubytovanie One-Bedroom Apartment in Bogomolje sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 86 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Jelena

Apartments Jelena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Jelena. Toto štúdio sa nachádza v obci Bogomolje, 17 km od letoviska Makarská a 47 km od Hvaru. Na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku zdarma. Ubytovanie Apartments Jelena sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 64 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Apartments Dena

Apartments Dena

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Dena. Situated in Bogomolje in the Hvar Island region, Apartments Dena features accommodation with free private parking. Ubytovanie Apartments Dena sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 70 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Beach bay Smokvina-20 meter from beach

Beach bay Smokvina-20 meter from beach

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Beach bay Smokvina-20 meter from beach. Beach bay Smokvina-20 meter from beach is situated in Bogomolje. Located on the beachfront, this property features a restaurant, a garden and a terrace. Ubytovanie Beach bay Smokvina-20 meter from beach sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 115 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Robinson Braco

Robinson Braco

Ubytovanie (Apartmány) Robinson Braco. Ubytovanie Robinson Braco sa nachádza v obci Bogomolje na ostrove Hvar a ponúka bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovanie Robinson Braco sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 42 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Secluded fisherman's cottage Cove Smokvina, Hvar - 13608

Secluded fisherman's cottage Cove Smokvina, Hvar - 13608

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Secluded fisherman's cottage Cove Smokvina, Hvar - 13608. Set in Bogomolje, this holiday home is located 20 km from Makarska. The unit is 48 km from Hvar. Ubytovanie Secluded fisherman's cottage Cove Smokvina, Hvar - 13608 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar).

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501

Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501

Ubytovanie (Apartmány) Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501. Set in Bogomolje, Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501 offers accommodation with a terrace. Ubytovanie Seaside secluded apartments Cove Smokvina, Hvar - 9501 sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 43 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)

Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms. Situated in Bogomolje, Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms offers accommodation with a private pool, private parking and... Ubytovanie Nice home in Bogomolje w/ Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms sa nachádza v meste Bogomolje (Chorvátsko - Ostrov Hvar). Ceny v nadchádzajúcich termínoch začínajú od € 376 za noc (Rozdiel v cene vyrovnáme)