Hľadať

Ubytovanie

House Ivan Penzión

Rastovača 21, 53231 Rastovača, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) House Ivan. Ubytovacie zariadenie House Ivan sa nachádza uprostred sviežej zelene v Národnom parku Plitvice, len 100 metrov od slávnych Plitvických vodopádov. Ubytovanie House Ivan sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania House Ivan

K dispozícii máte tiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Počas pobytu môžete zadarmo využívať rozľahlú záhradu a spoločnú terasu. Školu jazdy na koni nájdete v obci Rakovica, 15 km od ubytovacieho zariadenia. Ubytovacie zariadenie House Ivan sa nachádza uprostred sviežej zelene v Národnom parku Plitvice, len 100 metrov od slávnych Plitvických vodopádov. Z izieb sa naskytá výhľad na okolité hory. Počas pobytu v zariadení House Ivan môžete využívať bezplatné parkovisko. Pešie a cyklistické trasy sú od zariadenia Ivan vzdialené 600 metrov, výlet loďou okolo Plitvic si môžete objednať vo vzdialenosti 1 km. Všetky izby sú vybavené posedením, šatníkovou skriňou a majú vlastnú externú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Mesto Slunj sa nachádza vo vzdialenosti 30 km. Centrum dedinky Plitvice je vzdialené 500 metrov a nájdete tam obchod s potravinami i reštauráciu. Zastávka miestneho autobusu sa nachádza 500 metrov od apartmánov, zatiaľ čo najbližšie letisko, medzinárodné letisko Záhreb v obci Pleso, je vzdialené 140 km.

Vybavenie ubytovania House Ivan

 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Pešia turistika
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti (rezervácia nie je potrebná).
 • Bezbariérové parkovanie
 • Denné upratovanie
 • Fax/fotokopírovanieza príplatok
 • Práčovňaza príplatok
 • Spoločenské hry/puzzle
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Rastovača

Apartments Sven

9,7

Apartments Sven

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Sven. Situated in Rastovača in the Lika-Senj County region, with Plitvice Lakes National Park - Entrance 1 nearby, Apartments Sven features accommodation with... Ubytovanie Apartments Sven sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Biba & Leona

9,6

House Biba & Leona

Ubytovanie (Bed and breakfast) House Biba & Leona. Penzión House Biba & Leona sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v centre Národného parku Plitvice. Ubytovanie House Biba & Leona sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Ljubo & Ana

9,6

Guest House Ljubo & Ana

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ljubo & Ana. Enjoying a peaceful location surrounded by greenery and a children playground, Guest House Ljubo&Ana is located in Rastovača, 1 km from the entrance to the... Ubytovanie Guest House Ljubo & Ana sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Flora

9,6

House Flora

Ubytovanie (Penzión) House Flora. Featuring a garden, terrace and free WiFi, House Flora is set in Rastovača, 700 metres from Plitvice Lakes National Park - Entrance 1. Ubytovanie House Flora sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Antemurale - Luxury rooms,Plitvice Lakes

9,4

Antemurale - Luxury rooms,Plitvice Lakes

Ubytovanie (Hotel) Antemurale - Luxury rooms,Plitvice Lakes. Antemurale - Luxury rooms, Plitvice Lakes has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Rastovača. Ubytovanie Antemurale - Luxury rooms,Plitvice Lakes sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Pansion Danica

9,2

Pansion Danica

Ubytovanie (Penzión) Pansion Danica. Pansion Danica is located in Rastovača, in the Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie Pansion Danica sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Mlađen

9,2

Apartment Mlađen

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Mlađen. Set in Rastovača, just 1.7 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 1, Apartment Mlađen offers accommodation with a garden, a terrace and free WiFi. Ubytovanie Apartment Mlađen sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartments Matijevic

9,1

Apartments Matijevic

Ubytovanie (Apartmány) Apartments Matijevic. Apartmány Matijevic sa nachádzajú v obci Grabovac neďaleko obce Rakovica, len 100 metrov od hlavnej cesty a 6 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Apartments Matijevic sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Vila Marija

9

Vila Marija

Ubytovanie (Penzión) Vila Marija. Located within 5 km of Plitvice Lakes National Park - Entrance 2 and 5 km of Plitvice Lakes National Park, Vila Marija provides rooms in Plitvička Jezera. Ubytovanie Vila Marija sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Nada

8,7

House Nada

Ubytovanie (Penzión) House Nada. Penzión House Nada sa nachádza v obci Rastovača v Národnom parku Plitvické jazerá. Ponúka vám organizované výlety k jazerám a vodopádom. Ubytovanie House Nada sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Perić

8,7

Apartment Perić

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Perić. Apartment Perić is a self-catering accommodation located in Plitvička Jezera, 800 metres from the national park. Free WiFi access is available. Ubytovanie Apartment Perić sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Ljubica

8,5

Guest House Ljubica

Ubytovanie (Penzión) Guest House Ljubica. Ubytovacie zariadenie Guest House Ljubica sa nachádza približne 500 metrov od slávnych vodopádov v Národnom parku Plitvické jazerá a ponúka vám bezplatné... Ubytovanie Guest House Ljubica sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Luketić

8,5

House Luketić

Ubytovanie (Penzión) House Luketić. Enjoying a quiet location in the Village of Rastovača, House Luketić is about 1.5 km from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytovanie House Luketić sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Spoljaric Sasa

8,5

Guest House Spoljaric Sasa

Ubytovanie (Penzión) Guest House Spoljaric Sasa. Penzión sa nachádza v obci Rastovača v centre Národného parku Plitvické jazerá, v blízkosti vstupu do parku. Ubytovanie Guest House Spoljaric Sasa sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Milka

8,4

House Milka

Ubytovanie (Penzión) House Milka. Just 1 kilometer from the entrance to the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park, House Milka is set in Rastovača. Ubytovanie House Milka sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Ivanka

8,3

Apartment Ivanka

Ubytovanie (Penzión) Apartment Ivanka. Enjoying a quiet locating and surrounded by unspoiled nature, Apartment Ivanka is set only 800 metres from the entrance to the Plitvice Lakes National... Ubytovanie Apartment Ivanka sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Marijan

8,1

Guest House Marijan

Ubytovanie (Penzión) Guest House Marijan. Penzión Marijan sa nachádza len 10 minút chôdze od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá zapísaného na zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Guest House Marijan sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Pansion Krizmanic

8

Pansion Krizmanic

Ubytovanie (Penzión) Pansion Krizmanic. Penzión Krizmanic sa nachádza 800 metrov od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá a ponúka reštauráciu, bezplatné parkovisko a pohodlné klimatizované... Ubytovanie Pansion Krizmanic sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Three-Bedroom Apartment in Rastovac

Three-Bedroom Apartment in Rastovac

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Three-Bedroom Apartment in Rastovac. Three-Bedroom Apartment in Rastovac ponúka ubytovanie v letovisku Zagvozd, 49 km od Splitu a 11 km od Makarskej. Kuchyňa je vybavená umývačkou riadu. Ubytovanie Three-Bedroom Apartment in Rastovac sa nachádza v meste Rastovača (Chorvátsko - Split-Dalmatia County).