Hľadať

Ubytovanie

House Izvor Penzión

Čujića Krčevina 8, 53231 Jezerce, Chorvátsko - Zobraziť mapu

Ubytovanie (Penzión) House Izvor. Ubytovacie zariadenie House Izvor sa nachádza v národnom parku Plitvické jazerá a je obklopené sviežou nedotknutou prírodou a zdrojmi pramenitej vody. Ubytovanie House Izvor sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Popis ubytovania House Izvor

Všetky izby a apartmány majú výhľad na zeleň. Na riekach Korana a Una sa môžete venovať raftingu a kanoistike. Môžete sa tiež vydať na túru na vrch Plješevica alebo sa môžete poprechádzať po okolitých kopcoch. Ubytovacie zariadenie sa nachádza 40 km od najbližšej železničnej stanice Rudopolje a 150 km od letiska Záhreb. K dispozícii sú 2 bicykle, na ktorých môžete spoznávať okolitú prírodu. Hlavný vstup do národného parku je vzdialený 6 km a prameň Crne Rijeke je situovaný 4 km od ubytovacieho zariadenia House Izvor. Lyžiarsky rezort Mukinje Plitvice sa nachádza vo vzdialenosti 5 km. V každej ubytovacej jednotke nájdete priestor na posedenie a šatníkovú skriňu, ako aj súkromnú kúpeľňu so sprchovacím kútom a toaletou. Ubytovacie zariadenie House Izvor sa nachádza v národnom parku Plitvické jazerá a je obklopené sviežou nedotknutou prírodou a zdrojmi pramenitej vody. Navštíviť môžete aj jaskyne Barać, ktoré sú situované 20 km od ubytovacieho zariadenia. V záhrade nájdete gril a priestor na posedenie. Trhy a reštaurácie sú vzdialené 5 km. Mesto Slunj je vzdialené 40 km a autobusové zastávky v obci Plitvice 6 km.

Najobľúbenejšie vybavenie ubytovanie

 • Bezplatné parkovisko
 • Bezplatné Wi- Fi
 • Bar

Vybavenie ubytovania House Izvor

 • Vonkajší krb
 • Vonkajší nábytok
 • Slnečná terasa
 • Terasa
 • Záhrada
 • Lyžiarska škola
 • Úschovňa lyží
 • Domáce zvieratá sú zakázané.
 • Prenájom bicyklov (zadarmo)
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Bar
 • Fantastická káva!
 • Zdarma! Wi- Fi pripojenie na internet je k dispozícii v izbách a je bezplatné.
 • Zdarma! Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).
 • Parkovanie na ulici
 • Plážové stoličky/ležadlá
 • Kyvadlová doprava
 • Kyvadlová doprava (za príplatok)
 • Individuálny check-in/check-out
 • Úschovňa batožín
 • Expresný check-in/check-out
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Iná ubytovanie v meste Jezerce

Millenum House 1

9,9

Millenum House 1

Ubytovanie (Bed and breakfast) Millenum House 1. Millenum House 1 is located in Jezerce and offers a garden and a terrace. Ubytovanie Millenum House 1 sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Plitvice Villa Verde

9,7

Guest House Plitvice Villa Verde

Ubytovanie (Penzión) Guest House Plitvice Villa Verde. Ubytovacie zariadenie Guest House Plitvice Villa Verde sa nachádza v Jezerce a je vzdialené1,5 km od vchodu č. 2 do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guest House Plitvice Villa Verde sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Sixteen Lakes Guest House 2

9,7

Sixteen Lakes Guest House 2

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sixteen Lakes Guest House 2. Located 500 metres from Jezerce - Mukinje Bus Station, Sixteen Lakes Guest House 2 provides accommodation with a shared lounge, a garden and room service... Ubytovanie Sixteen Lakes Guest House 2 sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

B&B Plitvice Holiday Lodge

9,7

B&B Plitvice Holiday Lodge

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Plitvice Holiday Lodge. Ubytovanie B&B Plitvice Holiday Lodge sa nachádza na Plitvických jazerách v Licko-senjskej župe 3,4 km od 2. vchodu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie B&B Plitvice Holiday Lodge sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Sixteen Lakes Guest House

9,7

Sixteen Lakes Guest House

Ubytovanie (Bed and breakfast) Sixteen Lakes Guest House. Featuring garden views, Sixteen Lakes Guest House features accommodation with a garden and a balcony, around 500 metres from Jezerce - Mukinje Bus Station. Ubytovanie Sixteen Lakes Guest House sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

PLITVICE FAIRYTALE

9,6

PLITVICE FAIRYTALE

Ubytovanie (Bed and breakfast) PLITVICE FAIRYTALE. Set in Plitvička Jezera in the Lika-Senj County region, PLITVICE FAIRYTALE offers accommodation with free private parking. Ubytovanie PLITVICE FAIRYTALE sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

B&B Millenium House

9,6

B&B Millenium House

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Millenium House. Bed & Breakfast Millenium House sa nachádza v obci Jezerce. Do národného parku Plitvické jazerá sa odtiaľto autom dostanete za 5 minút. Ubytovanie B&B Millenium House sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Plitvice Miric Inn

9,5

Plitvice Miric Inn

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Miric Inn. Only 1.5 km from the Entrance 2 to Plitvice Lakes National Park, this family-run guest house offers en-suite rooms with flat-screen satellite TV and free... Ubytovanie Plitvice Miric Inn sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Estavela Holiday home

9,4

Estavela Holiday home

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Estavela Holiday home. Featuring garden views, Estavela Holiday home features accommodation with ski-to-door access and a balcony, around 2. Ubytovanie Estavela Holiday home sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Lake House

9,4

Lake House

Ubytovanie (Penzión) Lake House. Ubytovacie zariadenie Lake House sa nachádza v meste Jezerce, 700 metrov od hlavnej cesty D1 a 3 km od národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Lake House sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Grand Lakes Rooms

9,3

Grand Lakes Rooms

Ubytovanie (Penzión) Grand Lakes Rooms. Ubytovacie zariadenie Grand Lakes Rooms sa nachádza v obci Jezerce, len 2 km od Plitvických jazier, ktoré sú zapísané v zozname chránených pamiatok UNESCO. Ubytovanie Grand Lakes Rooms sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Jezerka

9,2

House Jezerka

Ubytovanie (Penzión) House Jezerka. Vila Jezerka sa nachádza pri Plitvických jazerách, 2 km od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Jezerka sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

GLOCK

9,2

GLOCK

Ubytovanie (Apartmán) GLOCK. Situated in Plitvička Jezera in the Lika-Senj County region, GLOCK has a terrace and garden views. With free private parking, the property is 3. Ubytovanie GLOCK sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Kajfes

9,2

House Kajfes

Ubytovanie (Penzión) House Kajfes. Tento útulný penzión prevádzkovaný rodinou Kajfesovcov sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v dedinke Jezerce, iba 4 minúty jazdy autom od vstupu do... Ubytovanie House Kajfes sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

B&B Lady of the Lake

9,2

B&B Lady of the Lake

Ubytovanie (Bed and breakfast) B&B Lady of the Lake. Surrounded by greenery and featuring a garden, B&B Lady of the Lake is set in Jezerce, 500 metres from Jezerce - Mukinje Bus Station. Ubytovanie B&B Lady of the Lake sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Jezerce 71

9,2

Apartment Jezerce 71

Ubytovanie (Apartmán) Apartment Jezerce 71. Situated just 3.1 km from Jezerce - Mukinje Bus Station, Apartment Jezerce 71 features accommodation in Jezerce with access to a shared lounge, a garden,... Ubytovanie Apartment Jezerce 71 sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Plitvice Waterfall

9,1

Guest House Plitvice Waterfall

Ubytovanie (Penzión) Guest House Plitvice Waterfall. Ubytovanie sa nachádza v centre obce Jezerce, 3 km od známych Plitvických jazier. Ubytovanie Guest House Plitvice Waterfall sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Golden Lakes Rooms

9,1

Golden Lakes Rooms

Ubytovanie (Penzión) Golden Lakes Rooms. Zariadenie Golden Lakes Rooms sa nachádza 1,5 km od vstupu do národného parku Plitvické jazerá, v tichej oblasti izolovanej od hlavnej cesty. Ubytovanie Golden Lakes Rooms sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Apartment Prijeboj

9,1

Apartment Prijeboj

Ubytovanie (Apartmány) Apartment Prijeboj. Apartment Prijeboj has garden views, free WiFi and free private parking, situated in Jezerce, 5 km from Jezerce - Mukinje Bus Station. Ubytovanie Apartment Prijeboj sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Boro

9

House Boro

Ubytovanie (Penzión) House Boro. Penzión Boro sa nachádza v oblasti plnej zelene v obci Jezerce, len 1,5 km od Národného Parku Plitvické jazerá. Ubytovanie House Boro sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Ana

9

House Ana

Ubytovanie (Bed and breakfast) House Ana. Situated 3.9 km from Plitvice Lakes National Park - Entrance 2, House Ana offers a restaurant, a garden and air-conditioned accommodation with a patio and... Ubytovanie House Ana sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Plitvice House Pox

9

Plitvice House Pox

Ubytovanie (Penzión) Plitvice House Pox. Ubytovacie zariadenie Plitvice House Pox sa nachádza v obci Jezerce a ponúka izby a apartmány so súkromnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na... Ubytovanie Plitvice House Pox sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Plitvice

8,9

House Plitvice

Ubytovanie (Dovolenkový dom) House Plitvice. Situated in Jezerce, within 2.3 km of Jezerce - Mukinje Bus Station, House Plitvice offers accommodation with free WiFi, air conditioning and a garden. Ubytovanie House Plitvice sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Slavica

8,8

Guest House Slavica

Ubytovanie (Penzión) Guest House Slavica. Penzión Slavica sa nachádza v obci Plitvička Jezera, len 800 metrov od Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Guest House Slavica sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Konak Daic

8,7

Guest House Konak Daic

Ubytovanie (Penzión) Guest House Konak Daic. Enjoying a quiet setting at the edge of the Medvedjak Forest, Guest House Konak Daic is surrounded by a flower garden. It is set in Jezerce, 1. Ubytovanie Guest House Konak Daic sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Guest House Wolf

8,7

Guest House Wolf

Ubytovanie (Penzión) Guest House Wolf. Penzión Wolf sa nachádza 1,8 km od Pltivických jazier, zapísaných do zoznamu svetového dedičstva UNESCO, a ponúka izby a apartmány vybavené bezplatným... Ubytovanie Guest House Wolf sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Samardzic

8,7

House Samardzic

Ubytovanie (Penzión) House Samardzic. Penzión House Samardzic sa nachádza v malebnom národnom parku Plitvické jazerá, iba 50 metrov od autobusovej zastávky Mukinje, v zelenej oblasti, 20 minút... Ubytovanie House Samardzic sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Rosha

8,7

House Rosha

Ubytovanie (Penzión) House Rosha. Only 3 km away from the entrance to Plitvice Lakes National Park, House Rosha offers rooms with free Wi-Fi. Ubytovanie House Rosha sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

PLITVICE ETNO HOUSE II

8,6

PLITVICE ETNO HOUSE II

Ubytovanie (Bed and breakfast) PLITVICE ETNO HOUSE II. Situated in Jezerce, PLITVICE ETNO HOUSE II offers accommodation with free WiFi and flat-screen TV, as well as a bar. Ubytovanie PLITVICE ETNO HOUSE II sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Villa Lykos

8,6

Villa Lykos

Ubytovanie (Penzión) Villa Lykos. Located in the heart of Plitvice Lakes National Park, Villa Lykos is surrounded by a beautiful natural landscape, with nothing to disturb the peacefulness... Ubytovanie Villa Lykos sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Plitvice Ethno House

8,6

Plitvice Ethno House

Ubytovanie (Penzión) Plitvice Ethno House. Ubytovacie zariadenie Plitvice Ethno House sa nachádza neďaleko vchodu do Národného parku Plitvické jazerá v obci Jezerce. Ubytovanie Plitvice Ethno House sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Rooms Family Glumac

8,5

Rooms Family Glumac

Ubytovanie (Penzión) Rooms Family Glumac. Ubytovacie zariadenie Rooms Family Glumac sa nachádza v obci Jezerce, 2,5 km od hlavného vchodu do Národného parku Plitvické jazerá. Ubytovanie Rooms Family Glumac sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Rooms Lucijana

8,5

Rooms Lucijana

Ubytovanie (Penzión) Rooms Lucijana. Set in Jezerce, 1.8 km from Jezerce - Mukinje Bus Station, Rooms Lucijana offers accommodation with a garden, free private parking and a terrace. Ubytovanie Rooms Lucijana sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Dado

8,3

House Dado

Ubytovanie (Penzión) House Dado. Ubytovacie zariadenie House Dado sa nachádza v obci Jezerce, len 1,5 km od vstupu do Národného parku Plitvické jazerá, ktorý je zapísaný do zoznamu... Ubytovanie House Dado sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Attico Viva

Attico Viva

Ubytovanie (Bed and breakfast) Attico Viva. Boasting a garden, Attico Viva is set in Plitvička Jezera, within 3.4 km of Plitvice Lakes National Park - Entrance 2. Ubytovanie Attico Viva sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

House Angie

House Angie

Ubytovanie (Penzión) House Angie. Featuring a garden, House Angie is located in Jezerce in the Lika-Senj County region, 2.8 km from Jezerce - Mukinje Bus Station. Ubytovanie House Angie sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Grand Lakes 2

Grand Lakes 2

Ubytovanie (Penzión) Grand Lakes 2. Situated in Jezerce and with Jezerce - Mukinje Bus Station reachable within 1. Ubytovanie Grand Lakes 2 sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).

Forest Lodge

Forest Lodge

Ubytovanie (Dovolenkový dom) Forest Lodge. Forest Lodge offers accommodation in Jezerce, 2.3 km from Jezerce - Mukinje Bus Station. Ubytovanie Forest Lodge sa nachádza v meste Jezerce (Chorvátsko - Lika-Senj County).